119
Hogyan kedvelted meg a futballcsapatodat?
  • Hajnalcat
    #119
    Úgy, hogy elkezdtem focimeccsre kijárni. :O
    (ZTE)
  • Larvin
    #118
    javítok :) nem a stadiont nevezték el, hanem az akadémiát...
  • bosco05 #117
    Én Manchester United fan vagyok, de ahogy megszerettem az elég fura. Még régen, talán a TV3-mon ment esténként angol bajnoki összefoglaló. Életemben akkor láttam először külföldi futballt. Az összefoglaló utolsó meccsén szörnyen kikapott a Manchester, nem akarok hülyeséget mondani, de azt hiszem, hogy talán az Ipswich Town-tól. Énmeg gondoltam jófej leszek, elkezdek ennek a gyenge, de szinpatikus játékot nyújtó Manchesternek szurkolni. Utána hétről hétre lestem az összefoglalókat, aztán csak leesett, hogy a Man Utd a bajnoki címért küzd :)
  • Hydroceph
    #116
    lehet emlitettem már XD
  • Hydroceph
    #115
    utalom a focit..
    azthittem hogy megint vmi fiu lany kapcsolatos faszsag lesz
  • Yulcsa
    #114
    jah, szokása szerint :D
  • limperatore
    #113
    hehe :D nem tűzpiros :P
  • Count Adyn
    #112
    Csak annyit mondok, hogy Giovanni Agnelli:)
    De Matyi, ez nem elég piros amugymeg?:D
  • wright
    #111
    Nem is azért írtam-csak mint érdekesség :)De interes barátunknak nem esett le-csak h bele tudjon kötni :P
  • limperatore
    #110
    ja több a piros a juve mezében
  • Yulcsa
    #109
    Gondolod tudtam is én akkor erről valamit? :D Annyit tudtam, hogy 2 olasz csapat játszik, és annak drukkoltam, amelyik szimpatikusabb lett :) Tetszett a fiúkban az elszántság, meg a végén Dida védései!
  • Larvin
    #108
    Őszintén szólva amikor elkezdtem érdeklődni a magyar labdarúgás iránt a Fradinak elég rossz híre volt. Sok volt a balhé, a szurkolók rossz hírűek voltak. Ezért először az Újpest felé orientálódtam. Sajnos rá kellett jönnöm, hogy ők sem különbek. Aztán egy frissen feljutott, hajdan szebb napokat látott csapatra figyeltem fel. Meglepetésre megnyerték a bajnokságot, és a szurkolóik a legsportszerűbbek voltak az egész mezőnyben. Nemcsak hangzatos jelszavaik voltak-vannak, hanem tényleg sportszerűen szurkolnak.
    Nem csak lobogtatják az előítéletek elleni küzdelmet, hanem tudomásom szerint az egyetlen olyan csapat Magyarországon aki egy cigányszármazású labdarúgóról nevezte el a stadionját. Korábban rendszeresen foglalkoztattak zsidó és cigány játékosokat. Általában ezzel is csúfolják őket. Ezzel azonban csak saját sportszerűtlenségüket bizonyítják az ellenfél szurkolói. A Magyar Testgyakorlók Köre már nem egyértelműen zsidó csapat, bár kétségtelen ma is van a vezetésben, a támogatók közt ilyen. Az, hogy mindazon gyülölet, sportszerűtlenség, előítélet dacára ott vannak, és meghatároző szerepet töltenek be a magyar labdarúgásban becsülni való.
    Sajnos a jelenlegi üzletpolitikájuk megfelel a negatív hangvételű sztereotípiának. Így sohasem lesznek igazán nagy csapat. Én mégis büszkén mondom, hogy nekik szurkolok.
  • wright
    #107
    Sőt Juventus játékosok régebben csak FIAT group-ba tartozó autóval mehettek be a pálya területére-parkolójába!Hogy most is így van-e azt viszont nem tudom.
  • wright
    #106
    Ott a pont :)
  • campy
    #105
    ha már BL döntő Porto akkor ott amikor Jose Mourinho menetelésével megnyerte a Porto a 2004-es BL-t azóta bírom a Mourinhot azóta eléggé megnőtt az ázsiója szétkereste magát a Chelseanél és most az Internél van mint edző hihetetlen...

    Ferrari =Maranello viszont a Fiat az egyik főszponzoruk ami ugyebár Torinoból származik ezért lehet köze a Juvéhoz
  • wright
    #104
    Ha már Ferrari-akkor pont a Juventust kellett volna megszeretned...több közük van hozzá :)
  • sapkafej
    #103
    azóta nem izgat a bl engem
  • Rockynhooo
    #102
    uhh , pont egy de szar meccsen szeretted meg őket :D az a bl döntő halálom volt.. annál már csak a porto - monaco voltszarabb :D
  • Yulcsa
    #101
    Én a 2003-as Juve - Milan BL döntőn kedveltem meg a Milant. Izgi volt a végén a 11-es párbaj, és Shevának nagyon örültem, amikor berúgta. Amúgy is a Ferrari miatt az olaszokat csíptem, és akkor már a piros-fekete csapat maradt meg :)
  • Rockynhooo
    #100
    én arra lennék még kiváncsi h ez a név neked hogy jött? :D
  • Lammer
    #99
    nem reagalok a kocsog stilusu hszedre, mert karacsony van ;)

    bódóttágos karacsonyt mindenkinek ;)
  • LasCar16
    #98
    Shevchenko játéka tetszett meg 99ben az AC Milanban, majd Pippo odaigazolása után lettem fan, az olasz válogatottat pedig a 2000es EB óta szeretem.. ennyi
  • BIZ0906
    #97
    "Hogyan kedvelted meg a futballcsapatodat?"

    FIFA 97-ben válsztottam ki ott szimpatikusnak tüntek azóta élőben is szimpatikusak lettek és hát
    így xD De komolyan :)
  • gabber_saviola
    #96
    mi baj vele?

    Amikor itt az itteni fórumozók még csak tervbe voltak véve, akkor szomszédom elvitt egy Fradi-Honvédra. Fater Mtk-s

    Palermo meg úgy jött, hogy régen efemezés közben találtam egy fasza csapatot Szicíliában (még a szérijabében voltak), na azóta dúlaláv.
  • w77d
    #95
    csokis beigli???? bazdmeg az már kakaóscsiga XD
  • Atti12
    #94
    puncsos bejgli? :S
  • solo
    #93
    Najóvan, bevallom, a csokis bejgli jöhet, de a mákos-diós és társai nem: C
  • Csesza
    #92
    tudom-tudom :)
  • soma22
    #91
    sosem tagadtam, de ezt tudod máshonnan is
  • Csesza
    #90
    Fradi: kiskoromban leültem nagyfaterom és faterom közé, nagyfater dózsás volt, faterom meg fradista - nem kérdés h melyik csapat rakta el a másikat :)

    Inter: Argentín válogatott fan voltam mindig is és érdekelt h hol is játszanak az argentínok és elég nagy részük az Interben játszott és azóta követem és beleszerettem a csapatba
  • Csesza
    #89
    most kell igazán vállalni, később majd lehet büszkének is lenni!!!
  • w77d
    #88
    akkor szarban lehetsz így a beigli időszak közepén XD
  • Rabbit20
    #87
    ígyvan ^^ jó csapat volt tele fiatalokkal, és 96-ban is bl döntőig jutottak csak ott sajna a Juvétól kikaptak... igazából ezen az éven követtem végig a szereplésüket
  • Nuno88
    #86
    1999-től amióta Shevchenko odaigazolt, azóta követem a Milant =)
    Az Olasz válogatottat pedig a 2000-s EB óta. (Mivel a Milan olasz csapat, így egyértelmű volt ^^)
  • John Cena
    #85
    nekem Manchester a kedvenc csapatom és szerintem mivel a piros akedvenc szinem ezért kedveltem meg őket kiskormomban és mert persze alkottak is!

    Manchester United
    M.Schumaher(Ferrari)
    több piros nem jut eszembe:)
  • campy
    #84
    Hondvéd=Honvéd
  • campy
    #83
    ha MO-ról kellene választani akkor egyértelműen a Kispest Hondvéd mivel apám és a nagyapám is tőzsgyökeres kispesti volt, sőt a másik nagyapám még a Puskással anno focizott a játszótéren...szval Budapest Honvéd és teszem hozzá Hemingway úr jó benyomást tett a csapatra:)
  • Gaborkik #82
    Oliver Kahn miatt Német válogatott meg Bayern hazai szinten Magyar válogatott és Gyirmót :P
  • Gnome
    #81
    sokmindenről lemaradsz így az életben^^
  • solo
    #80
    Mivel, csak egy sütit-tortát eszek, ami a Puncs, Így nem: D