203
Need For Speed 13
  • nearo
    #82
    és te mit keresel ebben a topicban?
    ennyi erővel...

    nekem 3 nfs-em van: nfs3, porsche, ug1
    még régebben játszottam hp2-vel, de az diafilm volt az akkori gépemen, szóval arról nem tudok véleményt mondani
    meg kis koromban iskolai gépeken toltuk nfs 1-et vagy 2-t, de azok se nagyon maradtak meg bennem

    tehát, a kedvencem a porsche, kár hogy sehogy se akar rendesen futni a gépemen, pedig jó lenne...
    második helyet nfs3 kapja, de ami ebben igazán jó az a multizás meg a rendőrös mód, egyébként túl hamar végig lehet játszani (amennyiben végigjátszásnak nevezzük, hogy unlockoljuk azt az 5 autót meg egy pályát)
    ug1 kapja a harmadik helyet, nem azért, mert ez nem tetszik, hanem mert a másik kettőt nagyon szeretem (:

    mindhármat végigtoltam kormánnyal is, billel is, véleményem szerint ug1-et jobb bill-el játszani, bár a kormányom egy ősrégi genius, van egy kis holtjátéka is, meg ha túl gyorsan fordítja az ember, akkor elég szörnyű hangokat ad ki... szóval lehet egy normálisabb kormánnyal jobb lett volna. Viszont porschét meg nfs3-at ezzel a kormánnyal is lehet nagyon kényelmesen játszani, és a bill csak kicsit marad le játékélmény terén :)

    tehát, összegzésként nekem egy olyan nfs tetszene, amiben a porsche karrier módja, fizikája és tuning rendszere van ötvözve az nfs 3 rendőrözésével és autóival és az ug1 versenymódjaival (tehát drift, drag, circuit
    esetleg egy kis optikai tuning is jöhet ug1-ből, bár sztem már ott is el van túlozva a dolog
  • soma22
    #81
    biztosan remekül fog futni rajta...
  • High end PC #80
    De ez nem csak az autós szimulátorokra vonatkozik, hanem a repülőgépes, és többi jármű szimulátorra, és kontroller választékra is. A számítógép a fő platformjuk, és nem a konzol.
  • High end PC #79
    " a lényeg hogy élvezhető autóversenyzős játékot nem lehet pc-n játszani "

    Most komolyan, te hülye e vagy? Kb azt állítod, hogy Magyarország egyenesen Ázsiában van. Live For Speed S2, rFactor, GTR Evolution mondanak neked valamit? Egyik konzolon sincsenek ilyen élethű autóversenyzős szimulátorok jelenleg. Valamint a számítógépes kormánykerekek is élethűbbek, mint akármelyik konzolos (igen, a G25 is elsődlegesen PC-hez lett kifejlesztve és nem a PS3-hoz).


    " inkább veszek egy ps2-t gt4-gyel "

    Vegyél. Én meg emulálom a PS2-es GranTurismo 4-et PC-én, ha kedvem tartja.
  • ALIENwoods
    #78
    A pénz befolyásolja a döntéseket, és vagy a pénzre hallgatnak vagy a játékosokra :).

    Érdekesen várom hogy mivel próbálkoznak meg az új fejlesztőcsapatnál :)
  • neoG
    #77
    LFS,Race07,BMW Challenge,rFactor.korm+pedál természetesen
  • bardocz
    #76
    Jah:D
    Ez van,elromlott a gép,és ezt kaptam kölcsön,legalább van valami.
    Amúgy meg azt hittem valaki poénból nyitotta nfs 13 néven,aztán megnéztem,de látom halálkomoly:D
  • Atti12
    #75
    LFS, RBR, Rfactor, GTR2 meg még jó sok mindennel :)
  • schrank
    #74
  • redbull0304
    #73
    GT POWA!
  • schrank
    #72
    akkor mit keresel ebben a topikban ? amúgy a laptopodhoz van kötve a több mint 50k-s kormányod ?
  • HöfEE
    #71
    Abban mondjuk igazat kell adni schrank-nak , hogy az NFS az nem szimulátor és szerintem ne is legyen az. De a régi játékok (nfsHp2 előtti) elemeit kéne újra erőltetni a jövőben.
  • bardocz
    #70
    Fanatec 911...

    Játék meg most csak lfs,azt viszi a laptop,majd ha lesz újra rendes gép,akkor rfactor,RBR,lfs,és még kipróbálok pár dolgot,ami régi gépen nem futott rendesen.
  • schrank
    #69
    és mikkel toljátok címekre vagyok kíváncsi ?
  • sKeezo
    #68
    kormánnyal, ami 50k-nál kezdődik..
  • schrank
    #67
    mivel nyomjátok a szimulátorokat ?
  • bardocz
    #66
    Ki vezérel mivel mit?Te teljesen hülye vagy...
  • schrank
    #65
    mert a ti fajtátok akik állítólag nagy szimulátorosok de egy 900ft-os billentyűzettel vezérlik a szimulációt mit vártok egy NFS-től ? nna most akkor ki is a hülye ?
  • bgabor
    #64
    Aki nem olyan igénytelen, mint te?

    A hozzád hasonló tahóparasztoknak ott a most wanted, a carbon meg az undercover. Pont olyan szinvonalú játékok, mint te, pont a fajtád csekély agyi kvalitásaira tervezve. Azzal játszál.
  • sKeezo
    #63
    Jólvan schrank, húzzál vissza battlefieldbe statlámuln még nincs meg az expert transportod...
  • RelakS
    #62
    Rajtad kívül mindenki? O_o
  • RYO21
    #61
    nincs kickboxom
  • SZilaJMaGGoT
    #60
    Örülök h leváltották a black boxot...
  • schrank
    #59
    és ki a f@sz akar játszani szimulátorral ???
  • bardocz
    #58
    A szimulátorokat meg a pc-seknek.
  • Peck
    #57
    Hát nem értem án az EA-t..... Reméltem hogy a fejlesztőket leváltják,de most a Citeriont nevét vágják szét durván.... Én is NFS Fan vagyok,de a Pro Street 2 ötlet a legnyagyobb baromság amit kitalálhatott volna az EA.A Pro Street 2 nem volt akkora siker az NFS körökben hogy 2.részt megérdemeljen szerintem.Inkább alánkraknának egy Underground 3-at,Most Wanted 2-t vagy a 4-5 résztől folytatnák az "eredeti" részeket csak megújúlt motorral,rendes 3ds környezettel stb... olyan TDUs belső nézettel vadítva.... nem tudom az EA Hungary és esetleg más EA országokban is biztos küldenek sokan olyan levelet hogy UG2 at MW2t akarunk....miért nem fogadják már el és hallgatnak azokra akik megveszik a játékot....Amúgy a Burnout nagyon jó játék,de más játéktörténettel nem tudom mittudnának kihozni belőle :S
  • DIESEL DOG #56
  • Toyo
    #55
    A woodoo2-es kártyámon az valami csoda volt akkor
  • VRSDM
    #54
    FAIL :C
  • Adam II
    #53
    Jól van nagyon ügyes vagy.
  • Atti12
    #52
    rossz játékokkal játszottál szerintem :-)
  • schrank
    #51
    most nem csak a granturizmóról van szó, ha jól látom boxos kecseg vagy arra is vannak autós játékok a lényeg hogy élvezhető autóversenyzős játékot nem lehet pc-n játszani a józan ész határain belül , inkább veszek egy ps2-t gt4-gyel meg memoricardot és 30 ból meg van az autózás kiélése

  • RYO21
    #50
    te meg dögolj meg!!!!!!!!!!!
  • schrank
    #49
    az autós játékokat hagyjuk meg a konzolosoknak GT 4 EVER
  • Akey
    #48
    Prostreetröl annyit, hogy az elején nyert 240SX-el vittem végig a játékot. Ja, a listám:
    1. 2 Special Edition
    2. Porsche Unleashed
    3. High Stakes
    4. TNFS Road & Track
    5. Most Wanted
  • Sadist
    #47
    High Stakest mindenki nagyvonalúan kihagyta a kis felsorolásából, pedig messze a legjobb NFS rész volt a Porscheval egyetemben.
  • Balumann
    #46
    Szerintem Underground 1-2, Most Wanted és Carbon nagyon jó alap, azt kellene továbbfejleszteni, valamivel realisztikusabb mozgás, sokkal változatosabb terület, "veszélyesebb" versenyek, és jó törések kellenének bele. Legyenek újfajta versenyek, látványosabb üldözések. Az sem lenne baj szerintem, ha kicsit futurisztikusabb lenne (akár jövőben játszódna), akkor még logika is lenne benne hogy ennyire távol áll a szimulátor máfajtól :)
    Burnout nagyon tetszett videókból, jó lenne ha afele elvinnék :)

    Carbonban nekem nagyon tetszett az éjszakai versenyzés, meg a kanyonos verseny, egy ideig nagyon élveztem - talán jobban mint így összességében a NfS -k bármelyik részét, csakhát hamar megunható.
  • Narxis
    #45
    "a következő Need for Speed ProStreet 2 szerűség lesz"

    Szarabbul nem is dönthettek volna.
  • METESTO
    #44
    Pro Street volt az egyetlen Nfs amiben "komolyabban"hozzá kellett nyúlni az autó alap beállításaihoz...ha nem nyúlsz hozzá nem jutsz el a játék feléig sem..nekem bejött...azthittem egy új irányt vesz a Nfs sorozat aminek örültem volna....jobb lett volna egy pro street szerű valami mint az Undercover"sinautózás"500-al veszem a derékszörű kanyart is game feelingMWvolt a legkirályabb rész(agyon lett játszvaDD)
  • PJack
    #43
    :DD