203
Need For Speed 13
  • Prince23
    #162
    Sztem is ez lenne a Nitro. ez árkád a javából
  • High end PC #161
    irok a modinak h neveztesse át a topikot Need For Speed Nitro-ra
  • High end PC #160
    van már NFS Shift és NFS World Online topik is, tényleg ennek kéne lennie a Nitro rész topikjának, mert az még nincs.
    Nevezzéte át gyorsan, mielőtt valamelyik agyament még nyitna egy ilyen topikot feleslegesen :)
  • High end PC #159
    nem
    ez a topik azelőtt született, mielőtt még kiderült volna hogy 3 rész is jön idén.
    de sztem át lesz neveztetve a Nitro részre, mivel itt úgy is árkád játékot vártunk.
    ki fogja átneveztetni? illetékes van itt?
  • Prince23
    #158
    Ez a Nitro rész akar lenni?
  • bgabor
    #157
    Jaja. És kizárólag a szimulátor NFS jön PC-re. Azok a gyökerek, akik a Most Wanted, Carbon, Undercover szériát szerették, vehetnek konzolt.

    Ez tetszik!
  • High end PC #156
    Hát ez kész :)
    A szimulátor NFS neve NFS Shift lesz, az árkádé NFS Nitro, az online verzió pedig már nyáron jön és ingyenes lesz :)
  • High end PC #155
    Bakkker behuggyozok!!!!!!!!!!
    Minden álmom valóra vált!!!!!!!!
    Most olvastam ezt
    Szimulátor NFS érkezik belső nézettel és egy szimulátoros fejlesztőbrigád fejleszti, akik pedig árkádot akarnak, készül egy árkád NFS verzió is!!!!!
    Micsoda ötlet, mindenki megkaphatja a magáét!!!!!!!
    JÚHUHÚÚÚÚ
    én mindkettőt megveszem, a szimulátoros verziót PC-re, az árkádosat Wii-re :)
  • High end PC #154
    Igények:
    - szimulátor NFS-t akarok! Minimum Porsche Unleashed szintűt, de inkább jobbat!
    - a grafika legyen legalább Crysis szinten.
    - ja, és konzolra ne adják ki.
    Ennyi minden kívánságom.
  • sKeezo
    #153
    grat. miért hiszed azt hogy battlefieldben vodnikkal baszakodni szimulátorozás? ott csak nyomod az előre nyilat, olyan bugos hogy átmész mindenen.
  • schrank
    #152
    de hogy nem , hozzá...sznám a fejetekhez
  • sKeezo
    #151
    nem baj, úgyse érnél vele sokat :D
  • schrank
    #150
    nincs joypadom
  • Attila889
    #149
    lesz majd
  • Kandurex
    #148
    13? Atya isten, nem mondjátok, hogy már a 13. rókabőr?
  • Carlos
    #147
  • sKeezo
    #146
    gyere rfactorozni, de készülj fel, mert itt nincsenek nagy villogó nyilak hogy merre kanyarodj
  • bgabor
    #145
    Ahogy a saját oldalukat a fórumban reklámozó buzgárok is.
  • bgabor
    #144
    Igazíts el minket zsenikém, hol vezethetnénk a valóságban 100 milliós Aston Martinokat meg Lamborghiniket.

    Nyilván te naponta vezetsz ilyeneket.
    Nyugodtan világosíts fel minket, hogy te milyen kocsival szoktál a valóságban versenyezni.
  • schrank
    #143
    ne nyalizzá driftszimulátorkirály
  • Carlos
    #142
    Ebben viszont egyetértek!
  • schrank
    #141
    ez a végetnem érő vita messzemenőleg izgalmasabb mint a topik témáját viselő játék az utóbbi években
  • Nightwish006
    #140
    kezdunalmaslenni:\
  • High end PC #139
    Nekem is összkerekes 162 lovas VW Passat-om van, és én is tudom csúsztatni a hátulját kis ívű kanyarban, a hátulját elég könnyű kidobni, imádom, meg aztán ellenkormányozni hmm jó játék, aztán hogy mi számít pontosan driftnek nem tudom, de valahogy annyira nem is érdekel, csak azt tudom, hogy marha jól szórakozom, és csak ez számít.
  • Carlos
    #138
    LoL.
    Mondja ezt egy olyan aki még a korát sem meri vállalni.
    Nem tudok driftelni és nem is érdekel annyira, hogy ezzel szórakozzak. Menny szépen és törd meg apu bömösét...
  • Adam II
    #137
    Ebben a topikban:

    Hülye egoista köcsögök veszekednek játékprogramokon az INTERNETEN(!!!44négynégy) ahelyett, hogy a valóságban vezetnének!
  • schrank
    #136
    má felhoztuk ellenpéldának de nekik ez nem drift mert nem felel meg a driftszabályoknak
    az nem verekedés ami a kocsmába van csak az ami aertéellklubbon mert ott van szabály
  • Roger6
    #135
    Hát kicsi csillag, ha neked ez bohóckodás, akkor te valami igencsak nagyképű gyerek lehetsz...
  • SZilaJMaGGoT
    #134
    Hátsókerekessel driftelnek, első és összekerekessel bohóckodnak... Ez nem, lehet-nemlehet kérdés, szabad-nemszabad, hanem olyan dolog ez, hogy RWD a legmegfelelőbb, azaz célszerű...
  • schrank
    #133
    tudtam hogy nem minden fotós buz;
  • Roger6
    #132
    Najóvan vaze! Karácsonykor is ilyenek vagytok-e! Akkor mondok valamit nektek, hogy mindenkinek igaza legyen: drift versenyen csak hátsókerekessel lehet részt venni, de driftelni lehet 4WD-vel is. Na, ez így most kóser?
  • Carlos
    #131
    Akkor te mit értesz szimulátor alatt?
    A 10 millás rendszergépeket? Valós dolog ilyenekről beszélgetni magyarországon. Gyanitom neked is van ilyen otthon. LoL.
  • schrank
    #130
    te kevered megint a drift versenyt a drifteléssel mint ahogy a szimulátorokat az autóversenyes játékokkal
  • Carlos
    #129
    No, akkor kiselőadás játékfejlesztésből.
    Olyan, hogy driftszimulátor olyan nincs (legalábbis nem tudok róla).
    Ha lenne, akkor csak a japánok és a prók játszanának vele, mert mi/ti szarrátörnétek a verdát az első kanyarban és akkor game over, ráadásul billentyűzettel nem lehetne irányítani (játékosok/vásárlók 80% kiszórva ezzel) úgyhogy ha lenne (vagy ha van) akkor azt nagyon szűk réteg játsza. Az NFS-eket mint szimulátort emlegetni igen nagy butaság szerintem. Egyetlen NFS szimulátor jelent meg, ami tényleg az is volt, az a Porshe Unleashed. Sírtak is a népek, hogy jajj, nehéz, jajj ha összetöröm az autót, akkor nem megy, újra kell kezdeni. No, az szimulátor (szerű) volt!
    Ergó marad az arcade drift. Amit mindenki úgy játszik, ahogy tud de cserébe szar és nem is fedi a valóságot (nyomd az előrét rángasd a kéziféket és ellenkormányzás)

    És az nem driftelés ha a fater bömösével csúszkálsz a vizes úton vagy a havon. Szerintem te kevered a szezon-t a fazon-nal.
    Az hogy tolod az arcade nfs-eket még nem tesz téged drift guruvá, mint ahogy beállítod itt magad.
  • schrank
    #128
    már megint keveritek a szezont a fazonnal én nem driftversenyt írtam hanem driftelést mindíg idióta szabályok mögé bújtok
    a szimulátoroknál is ezzel kevertétek a szart hogy azok valóságosak és csak azzal lehet jókat nyomni az arcade szarok meg vidéki bunkóknak való
  • Carlos
    #127
    Abban, hogy nem olvastam vissza. A vita kirobbanását végigolvastam. :)
    Igaz, a linkekbe nem néztem bele.
  • sKeezo
    #126
    a kék kocsi már akkor szétszakadt amikor a főre ért :D
  • bgabor
    #125
    Most sincs igazam? A szövegbelinkelésben nincs igazam vagy abban hogy hátsókerekesre alakítják át a gyárilag 4WD-ket, hogy nevezni lehessen velük a drifversenyekre?

    Főleg mert az utóbbit a következő mondatodban te is megerősíted.
  • Carlos
    #124
    Ebben igazad van, japán driftbajnokság, crash:
  • Carlos
    #123
    Sajnos most sincs igazad, bocs, hogy nem néztem meg a linket ami annyira azért nem is érdekelt.
    Amúgy mint leirtam, sejtettem, hogy a skyline-t hátsókerekesre állítják át. (kompjuter vezérli ugye).
    Arról tudsz valamit, hogy a Skyline féle hátsókerékkormányzást tiltani kell?