320
Minden, ami a BlackBerry-vel kapcsolatos.
  • jaszy
    #160
    Már elolvastam, a kérdésemre nem volt válasz. Nem tudom így megvegyem e.
  • Aquir
    #159
    addig olvass vissza szerintem, csak két oldal
  • jaszy
    #158
    Halott ez a topik?
  • jaszy
    #157
    sziasztok!
    BlackBerry 9520 néztem ki magamnak.
    Mit nem fogok tudni használni regisztrálás nélkül?
  • Aquir
    #156
    és miben jobb mint a többi telefon ingyenes email kliense?
  • highelf17
    #155
    Most ott tartok, hogy az OS 5 fenn van, már csak az eppvörld kell:P
  • highelf17
    #154
    Azért van értelme, csak nem tudom teljesen kihasználni.:D
    De hamarosan úgyis előfizetek:P
  • Kimi23
    #153
    Én feltelepítettem a számítógépre, aztán a Desktop Manager-rel frissítettem.
    BIS nélkül viszont szvsz semmi értelme a Blackberry-nek.
  • highelf17
    #152
    Értem, le is töltöttem. De hogy telepítem fel? Mert erre is azt írja, hogy BIS előfizetés kell. Az meg ugye nincs:P
  • Kimi23
    #151
    Ha neked a főoldal jönne be esetleg, klikk a zászlóra->Free download area-> Devices-> RIM Devices-> 8520.
  • Kimi23
    #150
    Az OS 5-öt linkeltem.

    Az Appworld nekem egy darabig sehol nem látszott, miután feltettem, aztán egyszer csak megjelent az ikonja, de úgy tudom másnak is így volt, nem tudom mi ennek a pontos oka.

    Itt, esetleg itt próbálkozz a fórumon, én nem vagyok a téma szakértője, én is ezekről a fórumokról szereztem anno infókat az 8520-asomhoz.
  • highelf17
    #149
    Szia Kimi!
    Nem a desktop softver kellene, hanem a telóra az OS:)
    És az Appworldöt hogy lehet "felügyeskedni"?:)
  • Kimi23
    #148
    OS 5 innen letölthető.
    Az Appworld Magyarországon nem támogatott, ettől függetlenül fel lehet ügyeskedni.
  • Eamre
    #147
    Nemtudom, lehet mikor majd kijön a 6os OS :D
    Az appwolrdöt meg ha telóról nyitod meg akkor azt írja hogy nem támogatott, de úgy olvastam valahol hogy csinálják 8520-ra is :)
  • highelf17
    #146
    Nekem is azt írja. De mikor lesz ingyenes? Ha jól tudom, a legnagyobb pénzhajhász cég -az epől- is ingyen adja az OSX-et a sziphone-okhoz...Nem értem RIMéket. De az oldalon nem írják, hogy nem támogatja a 8520-ast az app world. Remélem van rá valami megoldás...
  • Eamre
    #145
    Szia

    App world-öt énsem tudom feltenni, azt írja hogy sajnos ezt a telefont(nekem is 8520 Curve) nem támogatja. Az OS 5-re ha akarsz frissíteni és Desktop Managerrel akkor az meg azt írja, hogy csak BIS előfizetők frissíthetnek :S
    Én addig várok míg nem jön ki az ingyenes, nem próbálkozok meg letölteni egyet és rátelepíteni!

    Üdv: Eamre
  • highelf17
    #144
    Sziasztok!
    Zozyk!
    Konvertáláshoz én a Format Factoryt használom. Mindenféle telefonhoz tudsz vele konvertálni. Van külön Blackberry menü is. Teljesen ingyenes a szoftver.

    Lenne nekem is egy kérdésem.
    Vettem egy curve 8520-ast, és nem tudom telepíteni az app world-öt, és frissíteni az OS-t 5-ösre. A telefon használt, független, és a T betűs szolgáltatónál vagyok. Nem tud erre valaki valamit?
  • eszes0613
    #143
    Helló!Volna egy pár kérdésem,ha valaki tudja rájuk a választ köszönöm.Curve 8520ra nem net alapú GPS van?Letöltött játékot hogy telepítsek rá fel?Destkop Manager,Application Loader,tallózás nem müködik(a készülék memóriára akar telepiteni,de az kicsi,nem tudom hogy tegyem a mem.kártyára)
  • zozyk
    #142
    E-mail megoldva,wifin megy a logicmail,msn-googlemaps nem megy..

    Egyenlőre ezekre jöttem rá
  • Eamre
    #141
    szia
    jók a kérdések, nemtudom, hogy megy e wifivel (ha valaki tudja megírhatná)
    de böngészőből is ugyanúgy tudsz msnezni, és a gmail-ra fellépni. Arra figyelj majd (legalábbis én nekem idő volt mire rájöttem), hogy állítsd majd be a öngészőnél hogy elsődlegesen hotspot böngésző legyen :)
  • zozyk
    #140
    Hello
    Remélem él még a topik,hétfőn veszek egy vadonatúj BlackBerry 8520-at.
    (vagyis már megvettem,addigra ér ide)

    Kérdezek majd pár dolgot itt is,ph! fórumon is. :)

    Jöjjön az első adag:
    Ha nem kell navi,csak térkép program,melyik a legpontosabb.
    Wifin megy e a gmail(milyen kliens el)
    Wifin az msn(milyen kliens el)
    Konvertálóprogram filmezéshez....melyik,miért,stb...
    zenelejátszóprogram van e rá normális.

    Pár dollárt rá is szánok,ha ezek közül valamelyik fizetős.....

    Előre is köszi a választ.
  • Inquisitor
    #139
    "a billentyűzárat,hogy lehet személyre szabni a tok használata mellett?"
    Kiveszed a mágnest? :)
  • icoj69
    #138
    Nagyon szívesen! Örülök, hogy segíthettem :)
  • Eamre
    #137
    ezer hála icoj69 frissítettem és működik :)
  • icoj69
    #136
    Akkor sem engedi ha minden hónapban Te kifizeted nekik?
    Anélkül semmit nem ér egy Blackberry! Pont a Blackberry Server a lényeg az egészben. Csak telefonálásra és SMS-re tudod használni. :(
  • zagar
    #135
    Sajnos nem tudol előfízetni Bisre, mert céges a sin-kártyám és a cég nem engedi meg, hogy az ő kártyájukra fizessek elő.
  • icoj69
    #134
    Szia! Nos, azt remélem tudod, hogy a Blackberry egy félkarú oriás BIS előfizetés nélkűl. Meg lehet oldani sok mindent az előfizetés nélkűl, de nem érdemes. Sok vesződség és nem lesz tökéletes. Fizess elő és minden problémád megoldódik. Vagy van előfizetésed? És annak ellenére nem működik?
  • zagar
    #133
    Sziasztok!
    1 hete vettem egy Blackberry 8900 telót, de sajnos nem nagyon boldogulok vele. A problémám az lenne, hogy windows live messengert ráraktam a telóra, de azt írja ki szolgáltatás nem engedélyezett a készülék számára. Felraktam a IM+ Lite progit is, de annál meg ezt írja ki a készülék nem támogatja a kapcsolatot válasszon másik URl-t.
  • icoj69
    #132
    Nem, amit belinkeltem az csak a BB Bold 9000-hoz jó.
    Keress rá a neten a szoftverre a 8520-ashoz. Ingyenes, úgy hogy nem lesz vele gondod.
    A menet természetesen ugyan az.
  • Eamre
    #131
    BlackBerry 8520asom van :) Arra is jó a ez a szoftver vagy másik OS kell?
    Ha nem jó tudnál 8520ashoz is adni egy linket?
  • icoj69
    #130
    Szia!
    Innen tudod letölteni a fájlt: http://rs660.rapidshare.com/files/206815371/9000AllLang_PBr4.6.0_rel418_PL4.0.0.206_A4.6.0.247.exe

    Elöszőr telepítsd a BB desktop managert, ez magyar nyelvű!
    Utána telepítsd azt a fájlt amit letöltöttél.
    Indítsd újra a számítógépedet. Csatlakoztasd a telefont (Blackberry Bold 9000). Indítsd el a desktopmanagert. Válaszd ki az " Aplication Loader"-t. Magyarúl van így csak követned kell amit olvasol. Ha most a 303-as végű szoftvered van, akkor nem frissítés lesz, hanem visszalépés. Azután ki kell választani milyen nyelvet szeretnél feltelepíteni és milyen csomagokat. Szerintem a csomagok közűl válassz ki mindent. A nyelvek közűl pedig tedd fel a magyart és az angolt. Ha minden végig ment , kb. 25-30 perc akkor újra indúl a telefon és fent is van az új szoftvered.
    Természetesen az összes beállításod el fog veszni, ha nem csinálsz egy biztonsági másolatot. Remélem elég érthető voltam :))) Sok sikert!
  • Eamre
    #129
    ezer hála :)
    megpróbálom, bár még nem raktam fel új OS-t a telómra, megpróbálok valamit összehozni. Esetleg tudnál valami segítséget adni?
    Honnan tudom leszedni az OS-t, magyar-e, mivel tudom feltenni rá, hogyan kezdjem el!

    Előre is köszi!

    Üdv: Eamre
  • icoj69
    #128
    Igen, az üzeneteknél nincs hang és nem villog a led sem.
  • Eamre
    #127
    icoj69 az én problémámra írtad?
  • icoj69
    #126
    Neked is azt tudom javasolni mint amit az elöző hsz-ben.!!!!
  • icoj69
    #125
    Szia! Nekem pont ugyan ez volt a problémám.
    Tedd fel ezt az OS-t:4.6.0.247
    Ez tökéletes minden tekintetben, a hívásnál az ékezetek is tökéletesen jelennek meg azóta.
  • phantom
    #124
    Ja és +1 Facebook kliens esetleg nem létezik 3rd party appként? Mint pl. Twitternél az ÜberTwitter?
  • phantom
    #123
    Sziasztok!

    Facebook klienst kellene vogy felvarázsolnom Storm-ra, de az 1.7es a letöltés 80% körül megszakad, az 1.6-ra meg azt mondja a BB oldal h nem kompatibilis vele a teló. Mit lehet ilyenkor tenni? Más idekapcsolódó kérdés, h a Facebook kliens csak BIS-el együtt működik?
  • Eamre
    #122
    dehogynem, böngészőben simán meg tudod nyitni az adott levelező oldaladat
    ha az email klienssel akarsz azért kell fizetni külön havidíjat
  • Aquir
    #121
    nem értem, ezt a telefont csak email klienssel lehet használni? nekem más telefonom van (egy 35ezres érintőképernyős Corby), de Opera Minivel simán tudok olvasni, fogadni és válaszolni is a levelekre, ezzel nem lehet?