320
Minden, ami a BlackBerry-vel kapcsolatos.
  • berczely
    #200
    Ja és persze az alap hogy tudjak telefonálni és SMS-ezni!
  • berczely
    #199
    Sziasztok!

    Olvasgattam a topicot és látom hogy sokan írják hogy érdemes előfizetni a BIS rendszerre. Ha nem fizetek rá elő akkor milyen szolgáltatásoktól búcsúzhatok el? Engem a Wifi (facebook,msn), GPS, zenehallgatás esetleg filmnézés érdekelne szóval hogy ezeket a funkciókat tudom e majd használni!?
  • Aquir
    #198
    szinkronizálj akkor nem veszik el adat..
  • papesz21
    #197
    ha frissítem a szoftvert, a telón lévő smsek elvesznek? h lehet smst lementeni??
  • franc0
    #196
    BIS elő van fizetve? Anélkül nem fog menni.
    Ha nincs előfizetve, egy másik klienst kell keresned, mint Nimbuzz és társai. Bár nem tudom így fejből melyikben van FB is.
  • mrgergikes
    #195
    sziasztok, frissen vásárolt BB 8900essel rendelkezem,másodkézből vettem, kb két hetes volt. a problémám a következő: facebook aplikácio van a telefonon de még egyszersem sikerült bejelentkeznem , pedig a kapcsolat jo, a böngészőt is tudom hasznalni itthoni wifivel, mindig ugyanazt az üzenetet irja ki: we cannot reach the FB server at this time. please try again later (100), na most az ujrainstallálásrol annyit h sehogy sem tudom ujbol telepiteni, mert ha gépen keresztül probalom BB hivatalos oldalan, az App World telepitése utan se sikerült, mert az meg azt irja h az én orszagomban nem támogatott.. ha mobilrol szeretném telepiteni, akkor meg a bongészőt ugy kezeli mintha szamitogéprol neteznék és sehogy se tudom elinditani a telepitést, mi lehet a gond? köszönöm a segitséget!
  • Attila8805
    #194
    Hali!
    Van egy torchom és elkezdett a közepén kb 2-3 másodpercnként felvillani az óra mintha töltene valamit és olyankor egy pillanatra meg is röccen az miért van?
  • Eamre
    #193
    jaja, nekem is időbe telt míg rájöttem + némi fórumolvasgatások:D
  • dzsonmclean
    #192
    Köszi


    Ezt rendesen túl bonyolították
  • Eamre
    #191
    úgy bírsz fogadni hogy belemész a multimédiába --> menügomb--> fogadás bluetoothon és jöhet is amit küldeni akarnak
  • dzsonmclean
    #190
    Sziasztok!

    Segítségeteket szeretném kérni.Vettem egy 8520 curve-t,és a bluetooth beállításoknál szívom a f...-t :(
    A telefonról lehet küldeni,de a telora nem.Sem másik telefonról,sem számítógépről...
    FElismeri őket,párosítja is...
    Ezt a részt már próbáltam: "Kapcsolja ki a Bluetooth kapcsolatok titkosítását a BlackBerry készülék és a Bluetooth kezelésére alkalmas készülék között. A kezdőképernyőn kattintson a Kapcsolatok kezelése ikonra. Kattintson a Bluetooth-beállítások elemre. Jelöljön ki egy Bluetooth kompatibilis eszközt. Nyomja meg a Menü gombot. Kattintson a Készülék tulajdonságai parancsra. Állítsa a Titkosítás mezőt Letiltva értékre. Nyomja meg a Menü gombot. Kattintson a Mentés elemre."----ugyhogy valami más ötlet ???

    Köszönettel várom az ötleteket :)
  • rastaman
    #189
    ebben látod egyetértünk. nekem sem volt sokáig BB-m :D
  • jaszy
    #188
    Ez paplan. nem egy android alapú mobil az biztos.
  • rastaman
    #187
    tudod, kinek a pap, kinek a paplan...

    szívesen! =)
  • jaszy
    #186
    Vettem egyet nem is olcsón és nem is gagyit, rájöttem hogy nem ér semmit .
    Még telefonálni is gyatra.

    Nincs mit!
  • rastaman
    #185
    köszönjük! :)
  • jaszy
    #184
    A BB a egy rakás barna.....
  • papesz21
    #183
    Helló!
    segítséget szeretnék kérni! egy Bb 8520-as telefonom van. rátettem pár képet, illetve fotóztam is v ele 3 hónapja használom. eddig semmi gond nem volt a készülékkel, de most pár napja nem tudom miért, de a régen törölt kép-fájlokat is megjeleníti. megnyitni nem tudom őket mert ezt írja ki:" a fájl nem jeleníthető meg/médiakárty/BlackBerry/picture/4.jpg
    ha törölni szeretném ezeket afájlokat, akkor meg ezt írja ki:"a kiválasztott fájl csak olvasható.biztosan törli a fájlt? "-ha rámegyek h igen, akkor sem történik semmi. ha a készülék csatlakoztatva van a szgéphez, akkor a pictures mappaban, ezeke a régi képek nincsenek megjelenítve. vki tapasztalt már ilyet?? ötleteket, segítséget várok! előre is köszönöm!!!

  • Attila8805
    #182

    Erre tudna nekem mondani valamit?
    Miért nem megy a telepítés?
  • rastaman
    #181
    BB-nél (8310 Curve) az MMS küldéshez kell internet is, vagy elég, ha van térerő? ezt nem tudja valaki?
  • Szkapi
    #180
    Sziasztok!

    BB 9700-asom van, még tanulom/szokom, de eddig összességében bejön. Ami a fő célja, a levelezési tudása baromi jó!
    A kérdésem is ezzel lenne kapcsolatos: a levelek végére automatikusan odateszi az "Ezt a levelet a T-Mobile BlackBerry Instant E-maillel küldtem." szöveget ami részemről rendben is van. Csakhogy szó szerint a levél végére teszi, ami akkor még rendben is van, ha az általam írt levél az első a "sorban". Ha viszont kapok egy levelet amire válaszolok, akkor a válasz szövegét rendesen legfelülre az előző levél/levelek fölé teszi, viszont az említett feliratot az összes levél legvégére. Hogyan lehet beállítani, hogy az általam írt levél végére, az én aláírásom alá tegye, és ne az egész levelezés legaljára?

    Azt megtaláltam, hogy hol lehet akár átírni ezt a szöveget, de ott nem találtam arra vonatkozó módosítási lehetőséget, hogy az elhelyezését hol lehet beállítani. Ha lehet...

    Köszönöm szépen előre is a segítségeteket!

    Szkapi
  • sxw
    #179
    Szia

    a bbportal.info-ra nekem semmi nem jön be, de a bbportal-ra sem dobott ki semmit a kereső, pedig tényleg jó lenne már találni némi infót

    Üdv
    Tom
  • sxw
    #178
    autómata=automata :-)
  • sxw
    #177
    Sziasztok

    Kb két hete vettem egy Courve 3g-t vagy 10 év nokiázás után. egész jól tudom már használni az engem érintő funkcióit (ez a tudásának kb 20%-a), csak két dolgon nem tudom átrágni magam.
    - Az első és legfontosabb, hogy én naponta kapom a kezdésemet a cégemtől, akiknek olyasmi spéci rendszerük van SMS küldésre mint pl a Tesconak, azaz szám helyet a cég neve jelenik meg. Nos mióta BB-m van azóta nem kapom meg, a sima SMS-ek ellenben jönnek. Kipróbáltam kb 10 féle különböző biztonsági beállítást, de nem használt.
    - a második ami inkább csak bosszantó, létezik hogy BB-ék még nem hallottak az autómata billentyűzárról??? és a manuál is felold, ha hívást fogadok, ami azért probléma, mert szinte mindig headset-et használok, így a telefon beszélgetéskor is általában zsebben van.
    - a harmadik ami egyébként mindent megoldana: létezik olyan BB support ahol kommunikálni is lehet velük és nem csak a használati utasítás vonatkozó részeit citálja oda (ez például a "nem kapom meg az SMS-eimet" problémára azt javasolja, hogy menjek térerővel ellátott helyre)

    Üdv
    Tom
  • Aquir
    #176
    Opera Mini fogyasztja a legkevesebb adatot
  • Morelight
    #175
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, hogy egy régi 8700-som van, jelenleg kártyás előfizetéssel használom. Viszont most egy ideig fontos, hogy bármikor el tudjam érni az e-mailjeimet, ezért rendeltem egy 40 megás alap netet. Az lenne viszont a kérdésem, hogy nincs-e esetleg olyan alkalmazás a telefonra, ami levelezőprogramként letölti nekem a leveleket, és nem kéne folyton a böngészővel vesződnöm. Tudom hogy a BIS-t is megrendelhettem volna, csak én drágának találtam őszintén szólva. Illetve érdeklődnék még, h. milyen böngészőt érdemes használni, mert a szolgáltató által felrakott t-zones meg web'n'walk... hát... tudjátok! ;)

    Előre is köszi a válaszokat! :)

    Üdv,
    Morelight
  • bogyesz87
    #174
    Valaki tudja használni a BB App World-ot? Az segítsen nekem lécci!
  • bogyesz87
    #173
    Sziasztok! Van köztetek olyan aki ért a BB 8900-hoz? Szeretnék tőle segítséget kérni! Előre is köszönöm!
  • rastaman
    #172
    Hali. Eladnám 8310 Curve telefonomat. Kikiáltási ára: 10.000. Ha valakit érdekel írjon pm-et.
  • Eamre
    #171
    nekem sincs előfizetésem, de meg vagyok vele elégedve, wifin keresztül tudok szinte akárhol netezni, ha városban vagyok mindig találok kódolatlan hálózatot. Az árához képest szerintem nagyon jó telefon mindden meg van benne ami kell, médialejátszó,wifi, kamera (bár elég gyengus) áttekinthető telefonkönyv,üzenetek. Mielőtt telefont vettem utánaolvastam a hasonló árkategóriájú telefonoknak, egyrészt ár-érték arány egész jó, minőségi anyagokból van, 1 éve vettem az ára még egyáltalán nem csökkent (ami igen ritka a mobilpiacon) az akksija is jól bírja és még sorolhatnám. Szeretem ezt a telefont de ha lemegy a 3GS ára decemberre amennyire vártam beruházok inkább egy szifonba :)
  • nesto
    #170
    köszi, így már átgondolandó. különben ha tényleg így van, nem értem a blackberry logikáját. raknak a készülékekbe médialejátszót, kamerát és még sok új cuccot hogy szélesebb körben is ismertek legyenek, de a bb nélkül ha nem tudod használni akkor mi értelme van? akkor adják 10k-val drágábban de legyen mellé a szolgáltatótól valami akció hogy habi 200ft-ért nyújtanak ilyen szolgáltatást.
  • jaszy
    #169
    Csalódni fogsz benne. Elő kell fizetni a BB szolgáltatásra egyébként nem ér semmit a teló. Ezért adtam el én is.
    Alkalmazások nincsenek rá.
    Inkább maradja a Nokiánál vagy keress más típust.
  • nesto
    #168
    heló! meguntam a nokia gyengus és vén symbian-ját, szerintetek érdemes 8520 curve-t vennem? tetszik a telefon és nagyon sok jót hallottam róla, egyetlen hátulütő, hogy abszolút nem ismerem ezt a rendszert. olvasok róla folyamatosan és azt tudtam leszűrni hogy azok a hsz-ek amik ócsárolják a telefont csupán tudatlanság miatt vannak. nem szeretnék havi díjas csomagot venni mellé, hogy e-mailezni tudjak viszont itthoni wifin szeretnék használni minden elérhető dolgot (böngészés, e-mailezés, időjárás stb...). ez gondolom megoldható akadály nélkül. viszont hallottam olyat, hogy itthon a böngészőn keresztül lejátszott flash és videó adatcsomagnak minősül -hiába itthoni wifin játszom le- s ezért fizetni kell utólag. igaz ez?
  • Eamre
    #167
    talán próbáld meg egy régebbi szoftverrel "downgrade"-lni lehet az segít
    (nem az új szoftvert teszed rá hanem egy régebbit)
  • PI3RR3
    #166
    Sziasztok!
    Lenne egy nagy kérdésem, van egy BB 9000, és az lenne vele a probléma hogy szoftvert frissítettem rajta és azóta néhe le megy a kép, tehát teljesen befehéredik de a telefon működik, és ha sokáig nyomkodom össze vissza akkor becsíkozódik és ha ujra inditom megint jó egy darabig.
    Mi lehet a baja?
    Ha újra szoftvert frissítek ugyan az...
    Sztem a képalkotó szoftvere mehetett tönkre, de azt hogy lehet javítani és hova vigyem be szervízbe?
    Vagy valami gyári visszaállítás vagy valami nem lehetséges hogy minden visszaálljon alaphelyzetbe????
    Most már kár tudom hogy kár volt hozzányúlnom...

    Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném, mert addig nem nagyon tudom használni, mert bármikor befuccsol...
  • Prof William
    #165
    Visszavonva...

    Már csak a mobil háttér készítés érdekel...
  • Prof William
    #164
    Sziasztok!

    Van olyan oldal/program neten ahol saját magam készíthetem el egy saját képből a mobil hátteremet? Samsung monte-re.

    Valamint pl a zenelejátszót hogy rakhatom ki a lapozható oldalak valamelyikére? A FM rádiót valahogy ki tudtam rakni csak nem tudom hogy hogyan. :)
  • Eamre
    #163
    Próbálja meg szoftverfrissítéssel, nekem nem jelzett ha kaptam sms-t lehet ezt is megoldja
  • SBT
    #162
    Hello! Barátomnak van egy "kis" gondja a Blackberry 8520-asával. Ha hív valakit nem jelzi ki a telefonszámát de ez nem igazán vészes. A nagyobb gondja az az, hogy amikor ír egy SMS-st addig OK, de amikor elakarja kldeni egy vörös keresztel megtagadja a parancsot, és nemtudja elküldeni. Előre is köszönöm a segítséget!
  • jaszy
    #161
    Van egy eladó storm 2 ( 9520 )masinám. 1 hónapos, független, magyar menüs. Töltő van csak hozzá.
    Korrekt ajánlatért vihető, viccesért nem
    Hibátlanul megy, karcmentes!!!!!!!!
    Kaptam egy másik telefont, kettő nem kell.

    ide várom az ajánlatokat!
    [email protected]