14
  • akyyy
    #14
    pesti sznob, ne álj le vele veszekedni mert lesüllyeszt a szintjére, ők meg megvernek a rutinjukkal.
  • Myron
    #13
    most meg avval menőzöl h milyen jól megoldottad h nem kellett htpc-t vagy mit venned
  • windoki
    #12
    íme egy korabeli kép:
  • Gerygrey
    #11
    Nem menőzés, csak praktikusabb így.

    Ha menőzni akarnék, vennék háromszázezerért egy HTPC-t, így csak egy wireles desktop meg egy 10 méteres HDMI kábel kellett összesen egy huszasért.
  • do2
    #10
    Ja, jó móka a távirányító, már soxor szórakoztam azzal hogy a telefonomra feltelepített progival kocsmákba kapcsolgattam a tévét:) Volt olyan hogy majdnem megverték a kocsmárost,mert azt hitték ő szóraakozik :)
  • ihateworkdays
    #9
    Nekem egy HP Pavilion DV5 1080eh laptopom van, amihez van távirányító.
    ezzel vezérlem a Quickplayer-t (DVD filmek) és a Media Player-t (minden más videoformátum.)
    Linkek:
    http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?docname=c01510120&cc=us&dlc=en&lc=en&jumpid=reg_R1002_USEN
    http://www.notebook.hu/notebook/compaq/hp_pavilion/hp-pavilion-dv5-1080eh-fm583ea
  • Gundark1234
    #8
    Mi van Szekrény? Nem fut a BF2 és irígykedsz.
  • schrank
    #7
    ha menőzni akarsz akkor inkább linkelj képet és megkímélsz a hardverbuz; dumádtól
  • Gerygrey
    #6
    Különösen a férfiak szeretik a közelükben tudni a távirányítót, ez egyfajta hatalmi pozíciót biztosít nekik

    Én inkább az egeret és a billentyűt szeretem birtokolni, nálunk általában ez volt a sarkalatos pont amíg nem volt laptop és wifi. Az elavult XX. századi eszköz nyugodtan lehet az asszonyé :) Ha én kezelem a tévét, akkor általában wireless egérrel indítom el rajta a HD filmet vagy a Far Cry 2-t.
  • torcipepe
    #5
    iyin :D

    nekem nincs ilyen problémám, otthon saját tv-m van, saját távirányítóval :D
    koliban meg szobatársam nem néz tv-t
  • passatgt
    #4
    tudott valamit az öreg, ha még most is élne...:)
  • roliika
    #3
    Valóban. A kor tudósai meg beugráltak abba a tóba ahol tesztelte a kis csónakját, mert nem hitték el, hogy létezik ilyen, keresték a huzalokat. :DDD
  • mcsaba
    #2
    A cím nem egészen pontos hiszen a távirányítót, és a távirányítást Nikola Tesla 1893-ban találta ki, vagy legalábbis akkor mutatta be azaz 115 éve, viszont a távirányítós TV valóban 60 éves.
  • bertino
    #1
    zsír