395
Kalandok útközben
  • milk41
    #194
    Facebook a legjobb,csak mo-n kevesen használják...
  • Picar77
    #193
    iwiwnél jobb ^^
    de lehetne azon is mit javitani :D
  • ba32107
    #192
    Mert a myvip aztán olyan nagyon jó. Szerintem az iwiw teljesen jó arra, amire való. Normális közösségi oldal pl. a Facebook, de hát az teljesen más világ :D
  • Picar77
    #191
    inkább myvipre, iwiw egy fos :S
  • Myron
    #190
    kéne olyan iwiw app-ot csinálni API-val amin be lehetne jelölni milyen járatokkal utazol és úgy keresni meg minden, szal ezt a veledutazok-ot beleintegrálni iwiw-be
  • Hajnalcat
    #189
    heppi börszdéj tigerbácsi!
  • Ronny
    #188
    be lehet számítani, ha akkor láttad először:)
  • 89
    #187
    lehet, hogy félreértette hogy zsebre tett kézzel ülsz előtte és bámulod
  • BenceYCE
    #186
    Bassza meg, akkor ez kibaszás :)
  • Ronny
    #185
    csak akkor számít ha az illető nem bkv sofőr:)
  • BenceYCE
    #184
    Szóval senki nem kefélt még meg nőt a busz hátsó ülésén az utolsó kanyar helyett? :)
  • threat
    #183
    ezt majd a bíróságon
  • Skeez
    #182
    Ó, ne haragudj, nem akartam én neked rosszat a topikkal!!
    Csak témaindításnak szántam a sztorit, sajnos 1-2 kivételtől eltekintve, nem jött be..
  • BenceYCE
    #181
    És hogy kivívja a többi utas szimpátiáját! :)
  • Gladiator
    #180
    Vagy add neki vissza. Az még érdekesebb lehet:D
  • BenceYCE
    #179
    Akkor lehet szarul kezelte le a dolgot. Lehet szar napja volt. Ha szoktad látni a buszon, akkor legközelebb köszönd meg Neki a pofont. Érdekes szitu alakulhat ki.
  • toto2700
    #178
    egyébként velem is fordult már elő, hogy elbambultam a buszon. Ezer felé szálltak a gondolataim. pl korábbi diákcsínyek jutottak az eszembe, ezen el is mosolyodtam. Aztán azon kapom magam, hogy egy arc felé bambulok. Egy negyven körüli nőnek az arcába mosolyogtam, ő meg ijedtem nézett vissza rám. Röhögtem ezen egyet, majd leszálltam.
  • John Cena
    #177
    erre gondoltam:P:D

    #131 de ő volt:)
  • tigerbácsi
    #176
    ja s kb 24 - 26 éves lehetett! ergó fiatalabb nálam.
  • tigerbácsi
    #175
    ehhh!


    szóval! basszus nem szándékosan néztem! érted! egyszerűn nem tudtam levenni a szemem. igen nem néztem, hogy az ujján volt e gyűrű! ok lehet fent volt a férje a buszon! de akkor kérdem én lehet nem is a gyermeke volt hanem a testvére? na mind1! én nem haragszom a nőre de nem értem meg!
    s részemről ez a téma le van zárva!
  • YaniMan
    #174
    Geb... azt válaszolta, hogy most jó! Akkor nem az van, hogy meglehetett volna, ha bírod picit a szado-mazót? ;)
  • BenceYCE
    #173
    Azért érdekes lehet itt a korkülönbség is. Ha a mi Tigrisünk dömpert tologatott amikor a férjes, gyerekes asszony már javába bulizgatott és élte az életét akkor konkrétan egy generációnyi különbség van. Ebben a korban ez még rengeteg idő. Ezen kívül vannak még jócskán konzervatív családok ahol az etikai kódex mond még valamit. Ebben a világban sajnos az egymás iránti tisztelet nyomai is eltűnni látszanak. Nem csoda. Ahol rózsaszínbe öltözött buzik vonaglanak egy teherautó tetején a város legszebb utcájában, nem mellesleg a világörökség részében, ott a nejedet jobb ha csadorba öltözteted.
  • Morphin
    #172
  • ba32107
    #171
    Úristen. Egyrészt ez a topik a hülyéskedésről szól. Másrészt meg ne mondd már nekem, hogy a nő helyesen viselkedett. Még hogy ne higyjék, hogy flörtölt....istenem, forduljon el, álljon fel, vágjon durcás arcot (véleményem szerint ez is ostoba reakció - egy normális nő ilyenkor elmosolyodik és megköszöni a bókot), de ha engem egy nő pofonvágna minden ok nélkül, hát tudod mit kapna tőlem, nem hogy tiszteletet. Ne hülyéskedj már...
  • BenceYCE
    #170
    Látom, hogy az agyasok már lassan 200 hsz-t idebiggyesztettek, de értelmes dolgot nem mondtak. Tigris! Ha a gyerek otthon köp apukának akkor este nem lesz kufirc, sőt ha úgy adja elő, hogy anyu flörtöl a buszon, akkor még tovább. A mai világban már nem divat, de azért hasznos dolog, az esküvő. Én szeretném ha a párom a nejem lenne ha rendeződnek az anyagi és lakhatási problémáink. Lehet, hogy maradi vagyok, de a család számomra mindennél fontosabb. Ha nem szeretnél hasonló kellemetlen esetet magadnak, akkor értsd meg a következőt. Ha nem üt meg, azt hiszik, hogy kedvére való a dolog. Illetve ez lélektani kérdés. Ő hiszi azt, hogy mások így fognak rá tekinteni. Ezzel addig nincs is gond amíg a hölgy egyedül van. Nem a gyermeke jelenlétét értem ez alatt, hanem a párját. Ugyanis egy szót nem mondtál a párjáról/férjéről. Lehet, hogy ott volt Ő is csak Te nem vetted észre. Ezt nem úgy értem, hogy két üléssel odébb ült, bár láttam én már olyat is. Hanem a gyűrűs ujján kell keresned egy kő nélküli gyűrűt. Ha ott volt, akkor gondold magad a nő helyébe, hogy látják mások, hogy férjezett asszony vagyok és egy srác ennek ellenére flörtölni akar velem. Ha nem kéri ki magának, kurvának nézik. Mondjuk Ő az első lépést kihagyta. Nem kellett volna megütnie, de Neked sem kellett volna akkor ilyen alapon szemezni Vele. Értem én, hogy szabadon nézhetsz a szemeddel de ez etikátlan volt. Persze mindez csak akkor igaz, ha férjezett a hölgy, illetve ez esetben asszony. Gondolom Te sem örülnél ha a nejedet flörtölésre csábítanák a buszon a közös gyermeketek jelenlétében vagy anélkül. Nem tájékozódni kellett volna affelől, hogy jól érzi-e magát ettől vagy mittomén fejbe rúgni kellett volna hanem bocsánatot kérni. Ezzel a tisztelet jelét máris megadtad volna. Ha nem tiszteled embertársad személyét, házastársi kötelékét, mit vársz a Te feleségeddel, barátnőddel mit fog csinálni a következő generáció?
  • rumkola
    #169
    hihető
  • plu604
    #168
    Csak az a nő foglalt akin éppen fekszenek
  • Ronny
    #167
    utóbbi fél év legjobb topikja, hatalmas:DDD
  • ba32107
    #166
    Beismerem, csak azért írtam be ezt, mert szemet szúrt, és más értelmes postot nem tudtam írni. :D

    De! Az, hogy így írtam, azt jelzi, hogy ez csak úgy, nemtörődömségből odavetett "leszólás" volt. Na de elég ebből mert elkések a suliból
  • VRSDM
    #165
    vitatkozzunk? az én mondanivalóm és hibám elvétése nem változtatott az információn. megijed a szó, hiába írtam helytelenül még a jelentése változatlan maradt.

    de ez hogy " megijed fail " ez teljesen értelmetlen ne is próbálj bele értelmet magyarázni :)

    szóval legközelebbi odafigyelek a mijen szómra. de csak ha beismered hogy oktalanul kötekszel :D
  • ba32107
    #164
    Az írásjelek és nagybetűk hiánya másodlagos jelentést hordoz
  • VRSDM
    #163
    Megijed. Fail!
    ha már precízkedsz te kis munkás
  • ba32107
    #162
    megijed fail
  • toto2700
    #161
    legalább nem volt átlagos a mai napod.
  • toto2700
    #160
    :)))
  • VRSDM
    #159
    te most komolyan azt hiszed hogy én azthiszem hogy ő az. csak hülyeségeskedek. :C
  • Gladiator
    #158
    Hát ez elég ciki lehetett a többi utas előtt:D

    Legközelebb ilyen van, kezdj el jó hangosan ordibálni, hogy "MOST AZÉ MEGPOFOZ, MERT SZERINTEM NEM ÉR MEG 10.000T EGY SZOPÁS?"

    Aztán szépen leszállni, a nő meg had gondolkozzon el azon amit tett:)
  • toto2700
    #157
    tényleg nem ő az.
  • Enosh Chan
    #156
    Nem hagyod elni, mi? :D
  • VRSDM
    #155
    mármint rajtad munkálkodik :D