451
Salvia másnéven Látnokzsálya hatásai, adás-vétel, élménybeszámoló, palánták stb.
  • edemyugioh
    #371
    Köszönöm a válaszokat!
    Biztos vagyok benne hogy nem vertek át.A gomoa.extra.hu megbízható,korrekt oldal..már sokan írták hogy onnan rendeltek és megkapták.Annak hogy még nem érkezett válasz az lehet az oka, hogy a különböző levelező programok,rendszerek közti üzenetküldés nem minden esetben problémamentes,lehet hogy egy kicsit várnod kell a válaszra.
    A pénzt meg gondolom még nem utaltad át, úgyhogy nincs semmi baj,ne aggódj,csak várj türelmesen:)
  • kuglefang
    #370
    http://gomoa.extra.hu/ -ról rendelt már valaki?
    Én tegnap rendeltem, de még mostanáig se kaptam semmi visszajelzést. Remélem nem átb@szás
  • kuglefang
    #369
    Hello!
    Bár én még nem próbáltam a sima levelet, de miközben utána jártam a dolgoknak olvastam olyat, hogy a sima salvia leveleket cigibe tekerik.
    Tudom mindenki azt mondja, hogy salviát cigiből soha, de szerintem működhet. A probléma vele, hogy nagyon sok füstöt kell így lenntartani.

    Amúgy nem akarlak rábeszélni a kivonatokra meg igazából semmire, de én egyből 20X-os kivonatot vettem. És nem azért, mert én kemény vagyok, hanem mert csak olyan volt a boltban.
    Első próbálkozásnál csak épphogy raktam a pipába, de már az is teljes élményt adott. Másodjára már sokkal többet raktam bele, de az "érzés" nem volt sokkal másabb vagy erősebb csak hosszabb.
  • edemyugioh
    #368
    Jaj! azok a szmájlik meg hogy a fenébe kerültek oda?!
    bocsi:D
  • edemyugioh
    #367
    Sziasztok:)
    Azt szeretném kérdezni hogy kinek sikerült már elérni a kívánt hatást sima salvia levéllel?Végig olvastam a fórumot és egy-két hozzászólás azt igazolta, hogy a triphez elég a sima levél,nem feltétlenül szükséges a kivonat,tehát úgy tippelek hogy ez egyénfüggő..kinek mennyire érzékeny a szervezete a Salvinorin A-ra.
    Ez lenne az első alkalom, úgyhogy azért nem akarok egyből egy koncentrátummal bepróbálkozni.
  • kuglefang
    #366
    Király, köszi!
  • N1ggA
    #365
    venni kell a bonghoz szűrőt, ami egy kis rácslapocska, de lehet hogy alapból adnak hozzá amikor megveszed
  • kuglefang
    #364
    Értem, köszi.
    Pipám viszont van, mondjuk nem fa hanem fém, de az gondolom mindegy.

    A bongot meg azért szeretném, mert a pipámat néha átszoktam kicsit alakítani és egy falkonnal csinálok belőlle házi bongot ami kurv.ra bejön, és nem csak a zsályához :)
    Aztán azért gondoltam, hogy rendelek egy bongot, mert ezzel a házival sokat kell szarakodni (legalább 5 perc :D )
    A bonggal kapcsolatban amit linkeltem lenne még egy kérdésem.
    Kivonathoz akarom használni (10X), csak a tölcsér része tűnik nekem túl nagynak az aprócska törmelékhez.
    Szerinted/szerintetek?

  • masoma
    #363
    tökkéletes a bong, de ha durvább hatást akarsz akkor kivonatot veszel és fapipába szivod, amit hempbe tudsz venni 1000 ft-ért vagy olcsóbban --> minél rövidebb az útja a füstnek annál jobb a hatás...lásd cigi...
  • Narusco
    #362
  • kuglefang
    #361
    picsába, bocs :)
  • kuglefang
    #360
    [IMG]http://http://www.zolderdo.hu/components/com_virtuemart/shop_image/product/b6c4faf835f4d5fab05c8f71267b9f53.jpg [/IMG]
  • kuglefang
    #359
    Sziasztok!
    Szerintetek egy ilyen bong mennyire alkalmas látnokzsálya fogyasztásra?
    http://www.zolderdo.hu/components/com_virtuemart/shop_image/product/b6c4faf835f4d5fab05c8f71267b9f53.jpg
  • diszmarna
    #358
    www.headshop.hu innen tudsz rendelni 20X s kivonatot...én drágának találom szval inkább maradok a saját növényeimnél :)
  • n3whous3
    #357
    buzigeci
  • VRSDM
    #356
    reklám.ban.kurvaanyád :)
  • salviatryhu
    #355
    http(kettospontperper)salvia(pont)try(pont)hu
    szalviakivonatok lelohelye!
    20x 40x 60x a herbalboltok arainak akar 50% aert, es nagymennyisegben tovabbi engedmenyek!
    minoseg ellenorizve altalam es bovulo vasarloi korom altal ;)
    tovabbi infok az oldalon
    jo bongeszest!
    udv: the salvia salesman
  • oops
    #354
    inkább valaki mondja meg honnan lehetne rendelni =)
  • Falcon87
    #353
    :DDDD
  • Narusco
    #352
    attól mert valakinek pszichológus kell ne mhinénm hogy bőgő majom, olyan ember is használja ezt a "szolgáltatást" akivel pl valami tragédia történt. te tényleg egy fasz vagy
  • tommygear
    #351
    neked se ártana felkeresni 1et, te is elbőgnéd magad egy idő után úgyis
  • kocsisgabor9999
    #350
    Én sajnálom a pszichológusokat. Azt a sok hisztis önző majmot vigasztalni nem lehet könnyű.
  • Falcon87
    #349
    #347
    Állandóan játszod a szentet, felsőbbrendű lénynek képzeled magad. Most nem fogok nekiállni keresgélni.
    Embergyűlölő vagy, keress fel egy pszichológust. Komolyan.
  • n3whous3
    #348
    mé nem beszéltünk eleget már msnen régen? Tudom, hogy drogellenes voltál meg minden, nem ítélek, túlságosan szélsőséges gondolkodású vagy, de az főleg már kicsit lehangoló, hogy elveidet se vagy képes úgy látszik betartani. Igen, közöm nincs hozzá végülis.
  • tommygear
    #347
    hagyd már el az sg-t
  • kocsisgabor9999
    #346
    MILYEN SZENTET??? ISMERSZ TE ENGEM BASZD MEG??? Idézz olyat, ahol elítélem azokat, akik néha szívnak.
  • Falcon87
    #345
    Nagy szavak, kis embertől. Tényleg nevetséges, hogy játszod a szentet a ,,fújalkoholdrogokmegmindenszervetlenanyagéljenanaturalizmus" mentalitásoddal, de azért honnan rendeljek drogot :DDDD
  • kocsisgabor9999
    #344
    Mi az hogy elvek? Nem ismersz, nem tudod mit érzek, nem tudod mit gondolok. Ne ítélj FELÜLETESEN!
  • n3whous3
    #343
    ez mind igaz, én is kávét szoktam néha, de

    aki papol a drogellenes elvekről

    az aztán vagy ne papoljon

    vagy ne szívjon tudatmódosítót

    azt hittem te ilyen nagy elvek embere vagy, de látom nem. Nem mintha nem szarnám le :)
  • kocsisgabor9999
    #342
    Szerinted ha egy bérgyilkos nem használ tudatmódosítót, és egy ártatlan remete drogozik, melyik a különb ember?
  • n3whous3
    #341
    azért mert valami nincs a tiltó listán, minden tudatmódosító drognak számít, kávé is, ennyire nem tudsz vazz?
  • kocsisgabor9999
    #340
    A Salvia nem drog. És nem vagyok antialkoholista. És leszarom ki mit csinál.
  • n3whous3
    #339
    papolsz itt az antialkoholizmusról meg az anticigiről, de azért bedrogoznál, grat
  • oops
    #338
    és rendelni honnan lehet mert pécsi vagyok :-)
  • VRSDM
    #337
    bp.nyugatitól 3vilimegálló a wesselényi utca.
    ott leszálsz elindulsz balra a rózsák tere felé.
    és ottlesz egy tér ottvan a zöldparadicsom nevű bolt.
  • oops
    #336
    hol lehet ilyet olcsóért beszerezni ?
  • Lacee
    #335
    (vízi)pipából, folyamatosan lánggal égetve, kevés nagy belégzéssel. Sima levélből kb 1-1,5 grammot, kivonatból arányosan kevesebbet.

    (részletesebben)
  • kocsisgabor9999
    #334
    Hali. ki szeretném próbálni a cuccot.elég tapasztalatlan vagyok ilyen téren, és azt szeretném megkérdezni, hogy neten melyik a legmegbízhatóbb rendelés? Lehetőleg kivonat legyen. És mivel szívjam el, és mennyit, hogy utazzak a tudatalattimban?
  • Zetorg
    #333
    mekkora szar reklám volt már :D
  • cash888
    #332
    épp ezért kérdeztem én is: az oldal és az ő neve is bumir? és ő is onnan rendelt? nem kicsit ütős a cucc! :P