32
  • gerlasz
    #32
    Alig várok már egy jó kis "Kullancs" filmet :D
  • Nethyrrea
    #31
    tyú, azon a preview képen amit a videó bead, igazi rozsomák feje van jackmannak :Dráadásul a "beállás" is jó, kb 3x izmosabbnak néz ki így :D
  • ManiaCop
    #30
    Nem kinek melyik a szimpatikusabb,hanem ROZSOMAKNAK hivjak nem hermelin ugynok es nem is mr.pezsmapatkany........
  • blessyou
    #29
    hmm, jól fest a dolog. meg fogom nézni
  • diablo1336
    #28
    Mi kigyurt lett már Hugh Jackman. eddig se volt pite de erre a filmre isten bizz plusz 10 kiló izmot felszedett! Nem is tudnék elképzelni egy soványka rozsomákot.:D
  • diablo1336
    #27
    Ez így igaz ezt multkor én is kifejtettem. Farkas. nem tudom kitalálta-vszinű gyenge volt angolból mégha a marvel comicsot nem is olvasta. Faszás résznek láétszi. AMugy neiem is egyből a diehard4 jutott eszembe:D Szal van benne vmi
  • kwzatz
    #26
    Úristen, vagy nem, de ez a neve. Falramászok a Farkas fordítástól.
    1. Wolverine = rozsomák
    2. Van olyan Marvel-hős, hogy Farkas, de az nem Wolverine. http://hu.wikipedia.org/wiki/Farkas_(Marvel_Comics)
    3. A magyar X-Men képregényekben is rozsomáknak volt fordítva
    4. Még a karakter is a rozsomák nevű állatra hasonlít, és egyáltalán nem a farkasra. (mint általában a képregényhősök, vmiről kapják a nevüket vmi hasonlóság miatt... itt: kicsi, kegyetlen ragadozó, aki sokkal nagyobb állatokkal - pl. medvével - is felveszi a harcot, agresszív stb.
    5. Tehát rozsomák. :)
  • opeca
    #25
    Nem lehet rossz, de én kicsit sötétebb hangulatú filmet vártam volna.
  • bmw
    #24
    AZ a helikopteres jelenet ismerosnek tunik.:) Die Hard IV.:) Legalabbis hasonlo.:)

    Masik: a kopasz pali a trailer kozepen nem a Prison Breakben a tabornok?
  • polarka
    #23
    "Rozsomák" xD úristen...
  • torcipepe
    #22
    várós
  • bender93
    #21
    Amúgy én sem tudtam hogy voltak karmai.De mintha azt hallottam volna hogy csak beborították a csontjait adamantiummal.Szal ezek szerint eleve volt neki.
  • Darth Sith
    #20
    nah ez egy jó filmnek ígérkezik, trailer alapján nagyon várom :)
  • Norbi507
    #19
    Nekem is új hogy voltak "sima" karmai is, de ha így van akkor legyen :D
    Fain film lesz :P
  • carville
    #18
    Gambitot nagyon hiányoltam az eddigi filmekből, örülök hogy negyedik alkalomra csak beletuszkolták.
  • hawkie22
    #17
    Jeee... benne lesz Deadpool is :D
  • Interfan
    #16
    Ha jól javították volna ki, valószínűleg egy szót sem szóltam volna. De így kissé kínos...:-) (nem nekem:)
  • FoodLFG
    #15
    Úgy tűnik Tibibának nem nagyon lehet beszólogatni. Bezzeg Viktorbá. Őt még az sem érdekli, ha értelmetlenséget ír (bulvár címek rulz XD).
    De nézd a jó oldalát, legalább kijavították. Ha úgy vesszük, ez már fejlődés. :DDD
  • Interfan
    #14
    Lol, ki lettem moderálva, mert megkérdeztem, ki az a Gamblin(a cikkben először így volt írva Gambit neve). Most pedig kijavítják Gamblitnek. Na eeeez az igazi LOL!:D
  • Hedgehunter #13
    Jol nez ki....
  • PheCho
    #12
    Előtte is voltak karmai.
    Csak csontból.
    Olvassátok el az X-men origins: Wolverine minisorozatot. Nagyon jó.
    Netszerte elérhető. :)
  • Sith
    #11
    Szerintem valamiféle álom lehet...
  • PokerFace
    #10
    Jónak tűnik, de a beavatkozás előtt még nem is voltak karmai (ha jól tudom), akkor kiskorában, hogy jönnek elő?
  • xmodule
    #9
    Ezt várom.
  • kukacS3K
    #8
    jóó
  • portable
    #7
    nah jah:)
    Ezen én is meglepődtem.
  • CaptainRumi
    #6
    hmm az SG.hu a szokásosnál jóval hamarabb idebökte a trailert :D
    respect
  • lama king19
    #5
    ez a film sztem a top 5-ben benne lesz 2009-ben. qvajó lesz :)
  • dalton38
    #4
    Gambit=mágus
  • bender93
    #1
    Ez nagyon jó lesz!Legalább is szerintem.Csak nehogy minden akció ebbe az előzetesben legyen.