19
  • Yutani
    #19
    A híren felbuzdulva megnéztem gyorsan a Dredd bírót, és azt mondom, hogy jó kis klasszikus fantasztikus film. Igen, ennek volt hangulata, mint a Total Recall-nak vagy a korabeli sci-fi/fantasztikus filmeknek. Ma van hangulat? Elvétve...
    (Ami idén bejött nekem, az a Vasember volt. Annak volt valamije, ami más filmekből hiányzott. A HULK 2 meg sem közelítette...)
  • hiftu
    #18
    "Dredd 1 Sly-al elég jó volt sztem, minek akkor most új? "
    Hadd gondolkodjak... Hmm... emm.. ooh.. Mondjuk a pénz miatt?
  • Darth Sith
    #17
    Dredd 1 Sly-al elég jó volt sztem, minek akkor most új?
  • emile zola
    #16
    "Jó jel, hogy a 28 nappal később és Sunshine producerei, Allon Reich és Alex Garldan vették kezükbe a dolgok irányítását." így igaz
  • bmw
    #15
    Ja-ja jo volt..
  • smaszi
    #14
    Ja és Dred 1. tényleg hangulatos, pörgős, remek akció sci-fi...
  • smaszi
    #13
    Úgy tudom az, bár személy szerint én finoman szólva is hánytam tőle...(bocs a kifejezésért), Nicolas Cage legrosszab filmje sztem.
    De ez az én véleményem..

    U.I.: SzV. cikkeihez továbbra sem kommentelek, tök feleslegesnek tartom, úgysem változik meg...
  • marcee
    #12
    Nem mondjátok, hogy a Szellemlovas siker lett!? :O
  • Narxis
    #11
    Nekem is bejött a film, akciódús, érdekes légkör, szóval jó volt.
  • Drawain
    #10
    Hát én épp az olyan filmeket sírom vissza mint az első Dredd bíró volt :(
  • Aldo Moro
    #9
    Nekem bejött a Dredd bíró, abban az időben olyan képregényfilmek mentek, mint Batman 3 v. 4. Azoknál azért jobb volt.
  • sandor8206
    #8
    nekem is tetszett, sci-fi jöhet minden mennyiségben! Remélem Sly is back a 2. részre, de sajnos nem valószínű hogy az elsőnek lesz a folytatása :-( bár a remény hal meg utoljára, de sajnos itt sztem meg se fog születni :-(
  • xen
    #7
    megölted appát, megölted koccost
  • bippo
    #6
    Nekem is tetszett anno az első. Remélem, tényleg jó jel a 2 producer.
  • GG
    #5
    Nekem is be jöt a dred bíró bár kicsit erőltettet volt egyes részei (poénok) de összeségében jó darkos volt a történet.
  • pauly
    #4
    Szerintem se volt rossz...
  • pandemonius
    #3
    bár Vajnát a T3 miatt egy elég távoli helyre kívánom, de a Dredd Bíró szerintem tisztességes iparosmunka volt. Mondjuk a képregényeket nem olvastam..
  • blitzy
    #2
    Tudtam, hogy ezt fogod mondani! :D
  • berc00
    #1
    én bírtam az első részt...