47495
German Truck Simulator
  • LTomi
    #321
    Írtam nekik, de még nem válaszoltak. Biztos sok mailt kapnak, beletelhet egy kis időbe amíg mindet elolvassák és válaszolgatnak. :D
  • vajo
    #322
    na? már jött válasz?
  • LTomi
    #323
    Még nem, lehet, hogy nem ment el a mail, megpróbálom majd még egyszer elküldeni.
  • RS
    #324
    Most találtam egy hírt.
    A Román nyelvű szöveget most nem másolom be, de sikerült lefordítanom.

    Arról szól hogy az SCS Software bejelentette, hogy szereztek licenszt a MAN, illetve DAF kamionokra, így ezek benne lesznek.

    Ez szerintem jó hír :)
  • yokel
    #325
    Így van, a rondomedia oldalán szereplő banner is erről árulkodik...

  • LTomi
    #326
    Jó hír, remélem, a többit is megpróbálják licenszelni.
  • yokel
    #327
    Illetve még annyi, h én ezekre leszek majd még nagyon kíváncsi:

    "...The German Truck Simulator offers the player a huge road network that leads him across Germany. In this road there are about 20 cities in the country depicted in detail...
    ...the German truck simulator will also also include an editor, which allows using all the modding fans create their own in-game objects and integrate them into the game. ..."


    Vagyis az óriási úthálózatra (remélem sokkal nagyobb lesz a távolság a városok közt mint ETS-be, vagyis reálisabb), a részletesen kidolgozott környezetre, és a modderek számára készített szerkesztőre, amivel lehet majd módolni a játékot, vagyis, h mennyire lesz jobb mint az ETS-be lévő térképszerkesztő!
  • Mark98
    #328
    Valaki tudna felrakni képet térképről?
  • RS
    #329
    IVECO kellene de nagyon.
  • Szobi30
    #330
    ez szerintem egy nagyon jó hír...remélem hamarosan kapunk képeket a DAF-okról is :D
    #327: ez is remek lenne de szerintem etől a játéktól se várjunk csodát...messze van még az h élethű kamionszimulátort csináljanak:(
  • gumikacsa
    #331
    Sajnos ez így van.

    Ámde mégis azt kell mondanom, ha egy kicsit nyugisan vezetni akarok, mindig az Scs legújabb játékát töltöm be. Sajnos nincs más, illetve ami van, azok még az Scs játékainál is sokkal rosszabbak.
    Nekem az ETS már eléggé bejött, az alap kamionnal, tuning nélkül, kormánnyal nagyon is tűrhető, a graf pedig egyre szebb.

    Most, el tudom képzelni, hogy lesznek pozitív változások (Ha még nem is a most megjelenő két játékban), mert az ets-t látva elkezdték mások is tolni az Scs szekerét. Nem véletlen a kamionok licensze, ilyet olcsókategóriás játékba nem szoktak, mert nem éri meg; ha minden igaz, lecserélik a hangokat, amik élethűbbek lesznek; szerkesztőprogram, amivel a saját modelljeidet tudod importálni... és ezek már most a GTS-ban.
    Ami viszont szerintem a legfontosabb, hogy ha a hír igaz, felvettek egy embert aki kimondottan a fizikával foglalkozik, hogy minél közelebb kerüljön a játék a szimulációhoz. Úgyhogy talán az Scs 2010-es kamionos játéka talán eléri azt a szintet, amit elvárunk.
  • The Alcoholist
    #332
    hát igen, ha már odaadják valakinek a linszenszet, akkor azt is elvárják, hogy a kamionjuk olyan legyen mint a valóságban, és ha ezt látja a többi gyártó is hogy 2 liszensz már megvan, akkor talán ők is beadják a derekukat!
  • eightmiles
    #333
    ték

    Ez a topik lehetne olyan, mint anno PttM volt ;|
  • AudiQuattro
    #334
    Ne álmodozz.
  • The Alcoholist
    #335
    ne is. úgy is jönnek majd az újregek a láma kérdéseikkel, és akkor már megint kezdődik az ami ets topikban.
    De szerintem egy próbát megér, meg a játék is jó lesz!
  • AudiQuattro
    #336
    Nemazért,de milyen nickel kezdtél?ez elég ujreg.
  • The Alcoholist
    #337
    contrecast(conti) de mostani nickem a vajo, de bannolták.
  • gumikacsa
    #338
    Vajon miért? Az ets-topic szétbombázásának, egyik legfőbb oka vagy, ne várd, hogy itt szívesen látunk... (én legalábbis nem)
  • v43 001
    #339
    kitehetnénk mi is bannernak hogy addig is legyen ott valami...
  • AudiQuattro
    #340
    Akk csinálj egy normálisat,ezt nem ide kéne irni,hanem a modi topikba cselekedni.
  • The Alcoholist
    #341
    intézkedtem.
  • yokel
    #342
    Összedobtam egy magyar bannert, ha jónak találjátok akkor lehetne ez a topik bannere...




    #338:
    Maximálisan egyet értek veled, csak meg kell nézni, h semmibe veszi a moderátorok döntését, és nem hogy elgondolkodna a viselkedésén inkább csinál magának egy 10. alreget! Szánalmas...
    Mert ha még jogtalanul kapja akkor azt mondom oké, de jogosan lett kitiltva, erre nem visszajön egy újabb alregel, mintha mise történt volna!
  • gumikacsa
    #343
    Ez a banner jobb. Az alap kép fake, vagy honnan van?
  • AudiQuattro
    #344
    Alapkép sztem ets.
  • yokel
    #345
    ETS-be csináltam a képet, mivel még nincs GTS...
    De ha abból indulunk ki, h a GTS az ETS kiegészítője lesz, kvázi a játék alapja/motorja/kinézete ugyan az lesz, csak új térkép lesz, új környezet, új alap kamionok és remélhetőleg új fizika, Ai, azért mégiscsak egy kibővített ETS lesz...
  • gumikacsa
    #346
    Azt gondoltam, hogy nem a gts-ben csináltad, de azt hittem a neten találtad valahol.
    Új fizika itt még nem lesz, azt írták, a gts-ban még nem fog változni, csak a következő játékaikban.
  • LTomi
    #347
    Jól néz ki, de amíg nincs házigazda, addig modi kell a kirakásához. Házigazdát meg csak 500 hsz után lehet választani.
  • AudiQuattro
    #348
    majd jönnek ideis offolni,és akk kb 1 nap alatt meglesz.
  • steve0123
    #349
    halika! mikora várhato a megjelenés! nagyon tetszenek rolla a képek! köszi elöre is válaszotokat!
  • AudiQuattro
    #350
    Tegnapra!




    2008 11 18,the steve - 1st
  • Volvo FH
    #351
    Cső azt szeretném meg kérdezni hogy a Euro Truck gold edition az ugyan az mint a euro truck 2009?? elöre is köszi
  • Volvo FH
    #352
    jah és még azt szeretném megkérdezni hogy le lehet -e már tölteni valahonann?
  • Szobi30
    #353
    mennyél ETS topicba! semmi köze nincsen ehhez...az már úgyis "el van fajulva" és ott már megszokottak az ilyen kérdések...éppen emiatt nem szoktam írni abba a topicba, megnézem röhögök egy jót és ennyi!

    és legyélszíves itt nem offolni!
  • Truckerfan
    #354
    Iveco is lesz benne? vagy csak +man és daf ?
  • RS
    #355
    Nem rég írtam egy e-mailt a Rondomedia-nak, hogy lesz-e IVECO és hogy szerintem nagyon jó lenne.
    Ők vissza írtak hogy küldjek képeket az új Stralisról, én küldtem is 14 vagy 15 képet, majd megint visszaírtak hogy továbbították a fejlesztőknek és mindent megtesznek. Küldtek telefon és FAX számokat hogy ott el tudom érni őket. :D
  • Szobi30
    #356
    az király...igazán adhatnának már képeket a DAF-ról is hogy mien lesz...:D
    egyébként szerintem tehtnének bele pár új pótot is amik jobban fedik a valóságot mint az ETS-es pótok...(azok olyanok mintha rábapótkocsik lennének 3 tengellyel :D)tehetnének bele rolóponyvás pótot még ha licenc nékül is...
    és ha az iveco-t is beleraknák...akkor én nem is vágynák egyenlőre jobbra... :D(mármint kamionok terén)

    off:
    láttátok egyébként az extreme truck simulatorrol a vidit? nekem tetszik :D
  • csipa94
    #357
    Most lesz benne DAF-is ??
  • Szobi30
    #358
    ahha
    és ebből következik h lesz DAF interrior ami tényleg olyan mint az igazi(legalábbis hasonlít rá:E)
  • csipa94
    #359
    na végre 1 jó hír (Y)
    ezzaz :P
  • Heffi
    #360
    Újabb ets?:DDD