47495
German Truck Simulator
  • Fodorgyurma
    #161
    Majd nyáron x napon kiadják x időben azt előtte 1 percel mutatnak róla képet ugye?
  • AudiQuattro
    #162
    Sztem tavasz végéig nemfognak nagyon híreket adni...Ha szeptemberben adják ezt is ki,akk vanmég idő....

    Amugy én elégedett lennék azzal is,ha anyit változtatnának a játék teljesitményen(beleértve AI-mozgás,kidolgozottság),grafika,mint a long haul utáni ETS-en.Mert ott azért csináltak vmit!Merthogy a Convoy-Haulin-LongHaul között kb semmi nemvolt...

    Türelem emberek...

    Egyébként gázpedállal nemlő anyira ki a kamion egyik gameban sem...Égyébkéntmeg billentyűzet/előre nyil padlogáznak számit eleve..

    Irányitást csinálnák meg...mert egérrel pl katasztrofa ETS-nél.

    Am ha uj kamionos hírt akartok,akk márciustol jon a Truck simulator 2009 honlapja..
  • Fodorgyurma
    #163
    Amúgy ebben szerintetek lesz Multi?
    Mert én azt hallotam lehet rólla szó...
  • AudiQuattro
    #164
    Biztosan nem.
  • v43 001
    #165
    kár! pedig úgy birnám!:)
  • LTomi
    #166
    Szerintem mindenki bírná. :D
  • Fodorgyurma
    #167
    Nembaj reménykedünk:D
  • Fodorgyurma
    #168
    Semmi hír??:(
  • v43 001
    #169
    sztem ha van akkor megosszák a topikkal :)
  • Contrecast
    #170
    ETS-nél is tele voltunk reményekkel!! hátha lesz ez, hátha lesz az! de aztán nem lett valami sok minden azokból a reménykedésekből...de tény hogy az egyik legjobban sikerült kamionos szimulátor...eddig!
  • LTomi
    #171
    Végülis mindenkinek más a véleménye, meg az sem mindegy, hogy melyik oldalát nézzük, de szerintem azért az ETS nem lett az egyik eddigi legjobb kamionszimulátor.
  • Solt
    #172
    Az eddigi legjobb kamionos JÁTÉK! :) Szimulátornak még csak véletlenül sem nevezhető... még sok-sok jó indulattal sem! :)
  • Contrecast
    #173
    nekem jobban bejön mint a Haulin vagy a PttM!!
    de tény hogy lehetne jobb! :D
  • Solt
    #174
    Azoknál tényleg jobb! :)
  • LTomi
    #175
    Haulinnál sztem nem jobb. :P Haulinba szebb és EU-sabb térképeket lehet csinálni. :D
  • DIESEL DOG #176
    Meg nincs annyi láthatatlan fal mint néhány ETS-es EU-s térképben. Pl: ma reggel leszedtem egy EU mapot, amiben sok új út volt de fél óra után meguntam hogy lépten nyomon belebotlottam egy-egy láthatatlan falba...
  • Contrecast
    #177
    Remélem majd a GTS-ben azért odafigyelnek, és nem ártana ha megkérdeznének pár hivatásos sofőrt európáról, a közlekedésről stb....
    Amúgy képekről még semmi hír???? én még nem találtam!
  • Fodorgyurma
    #178
    Semmi!:(
  • Contrecast
    #179
    akkor még mindig, kíváncsian, türelmetlenül: várunk! :D
  • Fodorgyurma
    #180
    Jaja:D
  • AudiQuattro
    #181
    Most kiadják az ETS patchet,sztem utánna koncentrálnak erre.
  • DIESEL DOG #182
    OFF
    Vigyék a fenébe az ETS patchet... Méghogy pénzért Gold Edition formában kiadni. Ekkora pofátlanságot...

    ON
  • LTomi
    #183
    Nekik is meg kell élni valamiből, csak nem tudják, hogy hol van a pofátlanság határa... Egyszer már eljátszották ezt, hogy a Haulin'-t újra kiadták American Long Haul néven, 3 új kaimonnal és 3 új várossal, ezen kívül nem változtattak rajta.
  • gumikacsa
    #184
    Legfrissebb hírek szerint 2 verzió lesz az angol patch-ből.
    Az első verzió, a dobozos, ahol a játékot már javítással együtt vehetjük meg, plusz ajándékba kapjuk a Transport Manager című játékot. Ez jelenik meg gold edítion címszó alatt, ezt elsősorban azoknak szánják, akiknek még nincs meg az alapjáték.
    A másik verzió, ami a netről letölthető javítás lesz, ezt az alap játékra telepítve ugyanazt a verziót kapjuk, mint amit a dobozosba kapnánk.
  • DIESEL DOG #185
    Ez egy igen pozitív hír. Így már teljesen más ez a dolog! :)
  • LTomi
    #186
    Akkor rájöttek, hogy hülyeség lenne csak külön kiadni. :D
  • AudiQuattro
    #187
    Ma adják ki,nem?
  • LTomi
    #188
    Nem 03. 15. a kiadási dátuma, hanem 04. 15. :P Vagyis még 1 hónap... :(
  • sebokmark
    #189
    honnan lehet majd leszedni
    ha valaki tudja majd irjon privibe linket
  • LTomi
    #190
    A fórumon nincs warez, ha már házigazda lennék, ezt a hozzászólást törölném, így valószínűleg a modik fogják.
  • AudiQuattro
    #191
    A bolt polcárol..

    #188:Köszi,benéztem.. :S
  • hungaryws
    #192
    GTS Hírek

    Truck Simulátor 2009 - most akkor mi is van?

    A hivatalos oldal ismét frissült... sajnos ismét csak a csúszást jelezték nekünk. Az oldal megnyitása áttevődött júniusra, a játék megjelenése pedig 2009 3. negyedév.

    Most már végképp nem tudom, mit gondoljak.
    -Egyrészt vagy nem kell őket komolyan venni, eddigi hasonló jellegű játékaikat ismerve, viszont azzal már elkészültek volna szerintem.
    -Másrészt viszont a kamionos játékok terén van némi konkurencia, így az is lehet, hogy kicsit megrázzák magukat, és jobb lesz mint az eddigi játékaik, bár erre azért elég kevés esélyt látok.

    Forrás:kamionszim.hu
  • devid1414
    #193
    Helosztok am mmillyen jármüvek lesznek benne (milyen márkályú)??
  • LTomi
    #194
    De ez nem a Truck Simulator 2009 topikja. ;)
    Egyébként ha így haladnak, akkor azzal is az lesz mint a Rig'n'Roll-al.

    #193: Még nem tudunk semmit a járművekről, csak annyi biztos, hogy Európai kamionok lesznek. :D
  • hungaryws
    #195
    A játéknak ez lesz a neve: Truck Simulator 2009
  • gumikacsa
    #196
    Nem, két külön játékról van szó, a truck simulator 2009-et az astragon fejleszti, ez jelenikmeg 3. negyedévben. A German Truck Simulator pedig Scs Software, és ezt jelenik meg állítólag nyáron.
  • hungaryws
    #197
    oké értem.
  • yokel
    #198
    Ha az ETS patch megjelenési időpontját vesszük alapul, h végülis mikor fog megjelenni a tervezett helyett, akkor a GTS szinte biztos, h nem fog nyáron kijönni. Pedig nagyon megnéznék már 1-2 sreenshotot, h milyen lesz.
    Remélem nem az lesz a reakció, h ez egy sima ETS2-nek is elmenne, semmi különbség a 2 játék közt (grakia, kinézet, modellek, játékmenet, stb.)
    Jah, és kivi leszek, h mennyire lesz módolható a játék, lehet, h szakítnaak a hagyománnyal? Ki tudja?!
  • AudiQuattro
    #199
    Ha jó kamionokat meg pótokat tesznek bele és viszonylag sokat is,akkor nekem nemis kellene,hogy modolható lehessen.Bár remélhetőleg ami eddig volt extra ETS-ben az ittis lesz.Pl:Fedélzeti számítógép,mozgó bajusz kapcsolók,visszapillantó tükör.
  • DIESEL DOG #200
    A GTS csúszása több mint valószínű. Legalábbis jelen helyzetben relatív. A modolhatóságról meg csak annyit hogy remélem egyszerűbb lesz és könnyebb... :)