47495
German Truck Simulator
  • LTomi
    #121
    Nem lesz ETS Angol Patch? Na mindegy, ha ez a játék jól sikerül nekik, akkor nem baj, kéne már egy rendes kamionszimulátor. Talán most összeraknak valami jót. :D

    Ui.: Reméljük, hogy ez így is marad. :D
    Nem kéne ebből is egy ETS Topik szintű borzadályt csinálnia a sok újregnek. :D
    Na majd ha megválasztotok esetleg házigazdának az 500.-ik hsz. után, akkor rend lesz, az 100%. :D
  • v43 001
    #122
    hát reméljük is!!! :D
  • gabikamionos
    #123
    mikor jön ki
  • LTomi
    #124
    Már legutóbb is írtuk, hogy 2009 nyarán valamikor.
  • gumikacsa
    #125
    kezdődik... :P
  • LTomi
    #126
    Sajnos igen... :(
    Na mindegy, amíg nincs házigazda, addig lehet írogatni modi topikba. xD
  • Contrecast
    #127
    visszaolvasgattam a HSZ-eket! és én is várom! és ahogy írta Norby..remélem februárba lesznek képek..de tudom nem ide tartozik!

    de az ETS eu patch??? azt megcsinálják vagy egy új játékot csinálnak helyette??
  • LTomi
    #128
    Gumikacsa azt mondta, hogy lehet, hogy ezt csinálják az ETS Anglia patch-e helyett, de nem 100%, hogy azt nem adják ki.
  • gumikacsa
    #129
    Az ETS javító csomagon még dolgoznak, közbejött ez-az, ami miatt félre kellett tenniük. Tartalmilag kész, de a DirectX render még nem, illetve még apró javítások vannak hátra, hamarosan kiadják.

    Illetve a másik hír, hogy 3 (!) új kamionos játékot terveznek kiadni a 2009-es esztendőben. Ez miatt még bővítettek is a csapaton. Többet nem tudni a dologról.
  • LTomi
    #130
    3 új kamionos játék? Az nem kevés egy évre. :D
    Akkor lehet, hogy a 18 WoS sorozatot is folytatják, plusz kijön a German Truck Simulator, de akkor mi lehet a harmadik? :D
  • DIESEL DOG #131
    Elképzelhető egy EU-s vonalon folytatódó kamion szimulátor...
  • Attila889
    #132
    ha a 18 Fos-t folytatják akkor Amerikát is jobban meglehetne csinálni.....ott is vidéki utak meg kisfalucskák közben...az fain lenne :)
  • DIESEL DOG #133
    Olyan igazi vadnyugatos feeling jót tenne egy amcsi game-nek...:)
  • DIESEL DOG #134
    Várok Mindenkit szeretettel a topikomban: DIESEL DOG GARAGE
  • Contrecast
    #135
    Szerintem ez úgy lenne jó ha európa feelingel csinálnának egy újat..de az lehetne realisztikusabb...jobb grafikával..ha gyenge a gépem veszek újat!(ez legyen a legkisebb gondom) csak lehetne végre fizetőkapu is!!
    és lehetne már akkor valóságos...ahol hegy van ott az legyen ne 2-3 dom vagy síkság...de majd meglátjuk...de ha 3-at csinálnak akkor azsem lessz jó...mert ha összecsapják?
  • v43 001
    #136
    hát igen...........................
  • LTomi
    #137
    Azért az SCS színvonalához viszonyítva az ETS-nek nem is lett rossz a grafikája, inkább a játékélményre és a kidolgozottságra fektethetnének nagyobb hangsúlyt.
  • SitatiS
    #138
    Na igen!
  • Contrecast
    #139
    az lenne a legfontosabb tényező!de én attól félek hogy ha 3 darabot csinálnak....és még idén!

    Szerintem összecsapják az egészet!!
  • Contrecast
    #140
    Amúgy visszatérve a házigazdaságra...hiába van ez a szabályzat! 300 hsz-el láttam házigazdás topikot! ETS topiknak a házigazdája nincs 1 éves reges! te vagy..csak 500 HSZ-nincs....szerintem nyugodtan írhatsz a modiknak hogy HZ akarsz lenni!
  • LTomi
    #141
    Írtam egy mailt nekik, hátha sikerül. :D
  • Fodorgyurma
    #142
    Sziasztok!

    Semmi hír!?:S
  • LTomi
    #143
    Én semmi új infóról nem tudok. Lassan már legalább képek jöhetnének. :S
  • DIESEL DOG #144
    Még hivatalos oldal sincs a játéknak... :(
  • sombre
    #145
    ez olyan lesz mint az ETS.majd az év végén adják ki
  • DIESEL DOG #146
    Ja. Lehet hogy megint összecsapják... :S
  • gumikacsa
    #147
    Inkább biztos.
  • LTomi
    #148
    Ne legyetek ilyen pesszimisták, az is lehet, hogy megemberelik magukat az SCS munkatársai. :D
  • gumikacsa
    #149
    :D ja, lehet. De nem valószínű sajnos :)
  • DIESEL DOG #150
    A remény hal meg utoljára...
  • Fodorgyurma
    #151
    Én sem pedig 2 órán át kerestem:S
  • LTomi
    #152
    Még mindig nincs semmi új hír, se a rondomedia, se az SCS honlapján. :(
  • Contrecast
    #153
    pedig novemberben jelentették be!! 4 hónap alatt csak csináltak valamit!! vagy tévedek?:S
  • Fodorgyurma
    #154
    Hát nem tudom:S
  • LTomi
    #155
    Írtak egy közleményt hogy valamikor majd kiadják. :P
    Eddig többet nem nagyon tudunk, de a nagyobb honlapok (trucksims forum, truckpol) se.
  • Roland10
    #156
    Üdv mindenkinek! Én is csatlakozom a topichoz!:P
  • v43 001
    #157
    hát lehet hogy csak az utcsó pillanatokban adnak képeket :S
  • Roland10
    #158
    Adhatnának már valami hírt!
  • szabii98
    #159
    Legalább az elkészült részről 1-2kép.Mondjuk 1 kamion+1 térkép.
  • szabii98
    #160
    Dél-Amerika.
    Off:
    Tehenekkel meg postakocsikkal kell szálítani!xD