47495
German Truck Simulator
  • Solt
    #81
    Én még ennyi esélyt adok nekik... ha javítanak is dolgokon, nem csak az angol részt teszik be, akkor nem írom le őket...

    Egyébként a másik ami kiakaszt, az az, hogy szarnak magasról a fejünkre... azon a honlapon október óta semmi változás nem történt... se egy kép, se egy hír, egy infó... elképesztően idegesít ez a brigád! :D
  • AudiQuattro
    #82
    Szintén,nembaj lényeg hogy avn pénz :)
  • LTomi
    #83
    Hát igen, de azért máshova sem figyeltek oda. Pl. az úthálózat. Nem tom, hogy mit gondolak, amikor alapból kiadták úgy, hogy lesz benne néhány autópálya és kész. Alapból kis utakkal kellett volna (mint az angol patchben). De ha már csak autópályák vannak, akkor legalább azokra odafigyelhettek volna kissé jobban. Gondolok itt például az autópálya-kijáratokra. Elég érdekes megoldás, hogy mindenhol 2X3 sávos autópálya van, a kijáratoknál pedig nincs lassító/gyorsító sáv, hanem egyszerűen a szélső sáv elkanyarodik, majd visszajön. Ez már a Haulin'-ban meg a Convoy-ban is így volt, legutóbb a PttM-ben tudtak normális autópályákat csinálni, azokat kellett volna ide is rakni. Egyébként ezeken kívül is sok minden hiányzik, reméljük, hogy ezek benne lesznek ebben a játékban.
  • Solt
    #84
    Persze, amiket említettem csak ízelítő! :) Rengeteg negatívum van... pozitívum meg talán csak egy... ez pedig a billegő fülke... ennyi... :(
  • DIESEL DOG #85
    Van még egy! Az elmozduló bajusz kapcsolók :)
  • Solt
    #86
    Jogos! :D
  • SitatiS
    #87
    Aztán a grafikai motor,stabilitása! :)
  • AudiQuattro
    #88
    Fedélzeti kompjúter.
  • Attila889
    #89
    müködö GPS a térkép helyett a belső nézetben :D
  • Attila889
    #90
    igen de az is csak a Renaultnál van....én a többi kamionnál nem igazán érzékeltem ahoz hasonlót :)
    Mivel elméletileg csak a Renaultnak van olyan gázrugós nemtom micsodája a fülke alatt :)
  • Solt
    #91
    Mindegyik fülke légrugós ma már... :)
  • Attila889
    #92
    de a játékban nem volt az...az ETS-ben :D
  • Solt
    #93
    Szerintem minden fülke mozog... indulásnál biztos észreveszed! :)
  • Attila889
    #94
    mondjuk az is igaz,de a legjobban a Renaulton lehetett látni :)
  • Solt
    #95
    Mondjuk a Renaultot nem nagyon próbáltam... nem szeressem... :)
  • Attila889
    #96
    miért?Én imádom :)
    Én a Mercit nem szeretem :S
    Már nagyon nagyon rég óta gyűlölöm a Mercit,még kamionban is
  • Solt
    #97
    Mert francia! :D

    Én Scania mániás vagyok... az a V8 hang utolérhetetlen!
  • DIESEL DOG #98
    Én semleges vagyok. Szeretem a kamionokat, evvel eggyüt szeretem az összes márkát. De viszont én is Scania mániás vagyok!!! :)
  • v43 001
    #99
    kb. mikor lesznek az első képek :S várom már???
  • DIESEL DOG #100
    Nem tudni. Nagy valószínüséggel képeket csak jövőre fogunk látni...
  • v43 001
    #101
    BUÉK!!!!!!!!!!!!!!
  • LTomi
    #102
    Újra vagyok, BUÉK mindenkinek! :D
  • DIESEL DOG #103
    Üdv újra köztünk! Neked is BUÉK!!!!!!! :)
  • v43 001
    #104
    remélem lesznek benne olyan kisvárosok amin csak áthaladni lehet mint az ETS polski mapban.meg jó lenne ha vasúti átjáró lenne és mennének a vonatok és akkor a sorompó lecsukodna
  • gabikamionos
    #105
    Mikor jelenik meg?????
  • DIESEL DOG #106
    Idén valamikor. Pontos dátum egyelőre nincsen.
  • Attila889
    #107
    Q1 vagy Q2 :D
  • Attila889
    #108
    ez mind szép és jó lenne...meg még lehetne sorolni de ezt írd meg kérvénybe az SCI softnak,vagy a Valusoftnak...vagy aki késziti :D
  • v43 001
    #109
    gondoltam leirom hátha kelt egy kis életet a fórumban
  • Attila889
    #110
    hát nem igazán keltett :D XD
  • LTomi
    #111
    Nem SCI Soft, hanem SCS Soft. :P
    Egyébként ezt nem csinálja a Valusoft (ha jól tom), hanem az SCS és a Rondomedia. :D
  • Attila889
    #112
    akkor a Valusoft a kiadó :)
    Tök mind1 mert mind a kettő létezik és valamelyik a készitő,és valamelyik a kiadó.Am. gondotlam hogy elrontottam...ezt sose tudom megjegyezni hogy SCS Soft...de köszike hogy kijavítotál :)
  • AudiQuattro
    #113
    Gamestar:
    German Truck Simulator - Nyári kamionos ámokfutás
    Nyáron érkezik az Euro Truck Simulator „vérfrissített” változata, melyben Németország áruforgalmát kell ellátnunk.
    bazsowicz, 2008. december 28., 15:18
    Címkék: german truck, szimulátor, kamion, euro truck
    Jövő nyáron bemutatkozik az SCS Software fejlesztésében készülő German Truck Simulator, hivatalos bejelentésére még novemberben került sor. Az idén megjelent Euro Truck Simulator keretében a kamionok szerelmesei bejárhatták teljes Európát, közreműködésükkel mindenhova időben befutott a megrendelt portéka, néhány kellemetlen tényezőtől eltekintve egészen fogyasztható állapotba hozták a szimulátort, igazán problémás részét az unalmas, szó szerint lapos városok és a kihagyott lehetőségek tömkelege jelentették. Valamivel több, mint fél éven belül újra belehuppanhatunk a több tonnás vasszörnyetegek vezetőfülkéjébe, igaz nevéből adódóan a German Truck Simulator kifejezetten Németország árufuvarozási útvonalaira, csomópontjaira koncentrál. A fejlesztők részletesebb városokat, környezetet, vidékeket ígérnek és szeretnék élettel feltölteni a szellemvárosokat idéző milliós ipari központokat. Nyolckerekűeket is érintve: számtalan beépítésre várakozó, új tulajdonságról beszélnek. Talán beváltják a hivatásos sofőrök kívánságait és minden apróságot beépítenek játékukba.
  • SitatiS
    #114
    Ámen!
  • Attila889
    #115
    nem ám hogy az angol patchről beszélnének az ETS-hez :D XD
  • v43 001
    #116
    na végre valami jó kis infó.........így legyen
  • LTomi
    #117
    Reméljük, hogy meg is csinálják, nem csak mondják. :D :P
  • gumikacsa
    #118
    Nem a minőségéért kapott díjat (azért valóban nehéz lett volna), hanem a közúti teherfuvarozás népszerűsítéséér. Ami több okból is jól jöhet a későbbiekben:

    -Egyrészt, kaptak némi komolyabb szakmai elismerést, talán így kicsit komolyabban veszik, amit csinálnak.
    -Másrészt talán felfigyeltek rájuk a kamion gyártók, kamionos cégek, esetleg csurran cseppen egy kis támogatás, ez-az, több zseton, jobb játék (vagy bahamai nyaralás, ez a készítőkön múlik :D)
    -Esetleg eszmét cserélnek kamion sofőrökkel, akik elmondják, mit kellene másképp, és talán halgatnak is rájuk.

    Mondjuk nyáron kiderül.
  • gumikacsa
    #119
    Ezzel a hsz-eddel csak félig-meddig értenék egyet.

    Szerintem ez már azért elég közel volt az elfogadhatóhoz. Igaz, én nem vagyok kamionsofőr, de volt egy rövid pályafutásom, vezettem már szóló billencset is, és nyerges szerelvényt is. Ja, annyi, hogy azért a G-25 sokat dob az egésszen. Ja, és végig az alapgéppel mentem, semmi tuning, az még úgy aránylag nem gyorsul irreálisan.

    Persze, így is megtaláltam a hibákat, elég rendesen, ami nekem a legfájóbb, hogymég mindig nem használ kuplungot, nem lehet kihasználni a G-25 váltóját, nem tudom a fényszórót külön kapcsolni, volt, hogy "elfelejtette", hogy kormányzok, hangok szarok, engem idegesít, hogy elvették a virtuális tuningolás lehetőségét, és még sok idegesítő kis apróság.

    De azt hozzá kell tegyem, voltak jó kis újítások is, az árnyékok, köd, ilyenek. Bár, örülnék, ha végre dinamikus árnyékt tudnának készíteni, és a járműveknek is lenne normális árnyékuk. Bár ez elég lehetetlennek tűnik az SCS SOFTWARE keze alól...



    Ui.: Jó látni, hogy itt még értelmes emberek vannak. :D

    Ja, és nem tudom, mi igaz belőlle, de tudtommal az angol kieg lomtárba is került emiatt a játék miatt. (ne legyen igazam)
  • Solt
    #120
    #118: Ez így mindjárt másképpen hangzik! :D Remélem tényleg tanulnak egy "kicsit" belőle...

    #119: Igazából belőlem a sértődött gyerek beszélt! :D Java részt az én hibám a csalódásom, mert túl sokat vártam! :(

    Ha a kuplung, G25 (nekem is ez van) kezelést, és a tükörnézetet megoldanák, már egy nagy lépés lenne. Ehhez jöhetne még a hangok, illetve a gyorsulás, lassulás normális belövése, és máris egy szavam nem lenne! Akkor azt mondanám, hogyha lassan is, de fejlődünk.

    A fő gondom az, hogy nem ez az első, sem a második kamionos játékuk, és pont a fizika, élethűség terén nem látni javulást! Sőt! Kinézetre az égvilágon semmi bajom vele, ez lenne az utolsó amibe bele tudnék kötni... bár mondjuk azon kiakadok ahogy megfelezi az FPS-t némely helyen... :D

    Igazából én az angol kiegészítő tekintetében pesszimista vagyok... ha csak területi bővítés, akkor nem sok értelmét látom... ebben az esetben tényleg inkább az új játékkal foglalkozzanak!

    A másik dolog, amiért fel tudnám képelni őket, az a kommunikáció! Ez aztán tényleg nem kerülne pénzbe! Nem igaz, hogy nincs egy ember, aki 1-2-3 hetente kiírna valami hírt a honlapra, hogy mi a helyzet... Ilyen szinten én még nem láttam játékfejlesztőt, aki ennyire leszarta volna a vevőit! :S

    Ui.: Ez kölcsönös... ;) Az ETS topik színvonala már kétségbe ejtő! :D