59
Segítségek,tanácsadások
  • Barnabyka
    #59
    kész. :| :'(
  • Barnabyka
    #58
    Nah az enyém már végig lett tárgyalva egyre jobban belebonyolódok de most még nemvészes..és sajnos jól érzem benne magamat.

    Más?
  • di199
    #57
    De nem is ismerem a csajt.
    Szóval 100% hogy nem engem választana.
  • Thanatos
    #56
    aki meg a kétnapos "kapcsoaltokon" ennyit agyal azzal meg fejben van gond szvsz :) 2 napos az nem kapcsolat, max enyelgés :P
  • Vlala #55
    Már két egész napja együtt vagy valakivel? Hű, az már dúlalove. ;)
  • NessieGraf
    #54
    Na attól szaladnék jó messzire!

    Itt az igazi kérdések: TE melyiknek kellesz és miért? Azt, hogy az osztálytársaddal milyen viszonynak lenne értelme, talán csak te nem tudod. A másik lány:

    - Nem olyan kedves, mint szeretnéd. Rendszeresen? Ágyon kívül? Vagy mikor?
    - Természete hűvös kicsit? (Ha amúgy nem, most felejtsd el. Akkor te csak használati tárgy vagy. Jó esetben szexpartner.)

    Ezek mellett az, hogy melyik hogy néz ki, tök jelentéktelen.
  • Barnabyka
    #53
    ha a csajnak van barátja akkor ott kapcsolat van.

    Hát szétválasztani csúnya dolog valakit. De szerintem az egyenes út az az ,h megmondod a csajnak ,h kell neked és válasszon.
  • Barnabyka
    #52
    ááhallod tőled nem is vártam mást:D
    ha lesz mind akettőjükről képem egyből rakom a kedvedért megígérem:)
  • di199
    #51
    Mi van akkor ha a csajnak van barátja?
    Hogy kell szétválasztani őket?
  • ba32107
    #50
    Nyomj be egy képet mindkettőjükről és segítünk dönteni
  • Barnabyka
    #49
    nah nézzétek meg..megint tök jó volt minden erre hazajön pestről az osztálytársam(barát) és egyből azt kérdezi ,h "hiányoztam?" :|

    Áhh nemttom..néha belegondolok ,h szakítanom kéne így a barátnőmmel de az meg nem megy:S
  • NessieGraf
    #48
    A fiúk félreértettek valamit. Nem az kielégítetlen akivel vagy. Aki szeretné, ha vele lennél!
  • Barnabyka
    #47
    szvsz ami tovább tart két napnál azzal nagy gondok vannak (főleg a "hímvessző" tájékán)
  • Count Adyn
    #46
    Hú az ám jól bírhatja:D 2 napig egyfolytában hmmm:D
  • Thanatos
    #45
    2 napja vagy vele és ezek a gondok..., ugyan már, van akinél az "egy"éjszakás tovább tart min 2 nap
  • NessieGraf
    #44
    Az észvesztően bunkó: Azt tudod, hogy érzi magát egy kielégítetlen férfi. Egy nő se különbül. Szerintem akkor érzi úgy: bármit tesz, észre se akarod venni. Olyankor próbálj vele még kedvesebb lenni, majd meglátod a változást.
  • Barnabyka
    #43
    mondasz valamit..

    Annyi a gond ,h a hibák is megvannak itt is ott is..

    Barátnőm: amikor vele vagyok nem mindig érzem azt ,h együtt vagyunk. Sokszor nemkapok akkora törődést amit elvárnék(hozzám bújjön, megcsókoljon..)

    Másik: állandóan egymáson vagyunk (persze csak ölelés meg puszi) és ez ilyenkor mind jó..csak amikor nincs hangulata észvesztően bunkó tud lenni:/ (de a békülések..:$)
  • ba32107
    #42
    A többin is
  • NessieGraf
    #41
    Akkor kezdődhet a vizsga: asztalnál, társaságban, családi körben hogyan szerepelnek. Mert az ágyi szereplés szintje nem lényeges. Azon lehet fejleszteni.
  • Barnabyka
    #40
    Jól olvastad..mind a ketten ellenkező neműek(hozzám képest) (én: férfi , ők: nők)

  • NessieGraf
    #39
    Igen ez jó gondolat. Mert ahogy a problémát olvastam az egyik ismerkedés a maga néhány napjával elég szűk területre korlátozódik. A másik lány meg elég sok életterületen partner.
  • Slayerboy
    #38
    "Amikor vele vagyok bármilyen helyzetben jól érzem magamat."
    És a másikkal nem? Mert azon kell elgondolkodnod, hogy melyik lánnyal érzed magad jobban ha vele vagy.
  • NessieGraf
    #37
    Én úgy olvastam, hogy aki a barátod, az is ellenkező nemű, mint te. Ha így van, akkor nem gúnyos. Ha rosszul olvastam, akkor igen, de a taps jelző mindenképp helyt áll.
  • Lazarus
    #36
    Ne vedd támadásnak, nem azért írtam. A hiba nyilvánvalóan az én készülékemben volt ;)
  • Barnabyka
    #35
    remélem ez gúnyos taps^^ :))
  • NessieGraf
    #34
  • Hydroceph
    #33
    a "barátodra" hajts rá, másikat szard le
  • Barnabyka
    #32
    Már ne is haragudj de az "analfabétizmus" megszólalt belőled-.-
    Ha elolvasod az első mondatomat a második hsz-ben szerintem kiderül a sexuális beállítottságom-.-


    Na és szerintem az én gondom lezárva..tegnap este 6-tól együtt voltam a barátnőmmel és azt hiszem minden a helyére került.

    Köszi skacok!
  • Lazarus
    #31
    Bazki, végigolvastam a topikot úgy hogy azthittem a "barátja" fiú... és csodálkoztam hogy mindenki ilyen jól fogadja a melegfrontot... na húztam aludni
  • OrionHungary
    #30
    mi a probléma?
  • NessieGraf
    #29
    Kijönne belőle egy-két mesedélután, hogy miket, de ilyet nemigen. Én ugyanis fiúsítva voltam az iskolákban, baráti körökben. Annyit meg lehetett belőle tanulni idejében: az alatt az egy két hónap alatt, mire bárkivel eljutottam a szexhez tisztázódtak az érzelmi, kapcsolati viszonyok.

    Úgyhogy ez a fiúsítás nagyon jó dolog volt. Bármikor mehettem meccsre meg sörözni, de kevesen szólnak be annak, akinek 5-10 "bátyja" mindig a közelben van. :D

    Ráadásul körelőnnyel pályáztam a hosszú távú kapcsolatokban, mert a bratyóktól tudtam: mit szeretnek a férfiak a vonzó megjelenésen és a szexen túl.
  • passatgt
    #28
    jöjj össze a másik csajjal is, majd ha rájönnek, jöjj össze egy 3. csajjal

    probléma megoldva
  • sz4bolcs
    #27
    "ha testvérek lennének" nem pedig "ha testvérek lennétek", Te! :D
  • Barnabyka
    #26
    óó az kéne még ,h a testvérem legyen ... :D

    De a húgommal jól kijövök és semmi extra:)
  • sz4bolcs
    #25
    Két napja vagytok együtt, de végülis jól mennek a dolgok? Már két napja? :))
    Én nem tudom, hogy te jól érzed-e, szerintem addig nincs baj, amég nem akarsz a barátodtól szexet, illetve nem foglalkozol vele többet, mint a pároddal. Ha testvérek lennének, akkor az igazán izgi szituáció lenne.
  • Barnabyka
    #24
    hát hallod ez is egy felfogás...most fogadni mernék ,h te is átéltélhasonlókat :))
  • OPM
    #23
  • Count Adyn
    #22
    Bizony:)
    Egyébként a barátnőmmel úgy találkoztam anno, hogy a (fél)tesóm lagziján a menyasszonya unokatesóját mellém ültették
  • Tigristank
    #21
    Inkább másképp. :D
  • Tigristank
    #20
    Hát, én rengeteg dolgot csinálnék másként. :)