1139
4432746426_3d76f06019_o.jpg
  • kissssss
    #939
    :) mindenki tudja hogy nagyrészt hogyan szoktak végződni ezek a szünetek csúsztatások ideiglenes leállítások stb.
  • Kheled
    #938
    1313-at nemtörölték,csak elcsúsztatták a lista legvégére:(( sajnos. Oh, akkor már előre félek mi lesz este..:S
  • kissssss
    #937
    gyerekek ez szívfájdító befejező rész volt, nagyon remélem hogy a disney nem kaszálja el a 6 évadod, már így is kibasztak a fanokal az 1313 törlésével.
  • Kheled
    #936
    Én is sajnos rápillantottam pont a lényegre, meg pár fontos képre, de mivel nemvolt hang és nem mozgókép, így azért fogom élvezni:). Ez is hosszabb rész lesz az átlagnál és remek animáció lesz ismét, komoly érzelmi szálak lesznek mindenki felől.
  • gunji
    #935
    Én majd este a többivel együtt tervezem megnézni. A rész története meg sajnos idő előtt kiszivárgott a márciusi Star Wars Insiderben :(
    De azért nagyon várós :)
  • Kheled
    #934
    Noh, megnézte már valaki? Azt hallottam, hogy jó pár dolog bekövetkezik, amire gondoltunk.
  • gunji
    #933
    Upsz, szóval a link: http://www.youtube.com/watch?v=yN90YCKij24
  • gunji
    #932
    Még mára is jut egy bónusz részlet:
    http://www.youtube.com/watch?v=yN90YCKij24
  • WinStar
    #931
    az az idióta zene alatta(saját vélemény)
  • gunji
    #930
    Fan made trailer az évadzáró elé:
    http://www.youtube.com/watch?v=uJsFRrZx4tk
  • Kheled
    #929
    Ez is egy elképzelhető változat, az biztos, hogy nemfog meghalni, vagy börtönbe zárják, vagy kilép és elmenekül, de meghalni tuti nemfog.
  • gunji
    #928
    Én maradnék az eddigi elméletemnél, Ahsoka kilép a Rendből.
    Ez esetleg történhetne így is az utolsó részben:
    A Palpi elnöklésével tartott tárgyaláson bemutatnak börtönben készült holofelvételeket, amiken pl. Ahsoka menekülés közben klónokat gyilkol. Anakin rájön, hogy ki a hunyó, akinek a lakrészében kutatni is kezd. Meg is találja Ventress két fénykardját és szembesíti a tettest a tényekkel, de ő persze tagad. Szó szót követ, majd fénykard fénykardot, és egyre komolyabb vérre menő párbaj bontakozik ki köztük. Anakin végül győz, de öröme nem teljes: a tettes meghal. Kétségbeesve indul a holttesttel a tárgyalóterem felé, ahol mindeközben megszületett a döntés. Palpatine veszi kezébe az ítéletet tartalmazó lapkát, a szája szegletében kissé elmosolyodik, majd megszólal: "Ahsoka Tano, a Köztársaság Szenátusának Bírósága önt a felhozott vádakban bűnösnek találta és halálra ítéli. Az ítélet azonnal végrehajtandó". Nagy moraj támad a teremben, Anakin érkezik karján a holttesttel. Palpatine-nek kezdi mondani, amit kiderített az igazságról, többször az esküdtek és a hallgatóság felé tekint kétségbeesetten, s egyszercsak elkeredik a szeme: meglátja a tettest az egyik sorban. A maga előtt fekvő holttestre pillant, majd vissza a nézők közé, hirtelen nem érti, hogy lehet kettő belőle. Ekkor a nézők között ülő "tettes" megszólal: "a francba", majd hirtelen átváltozik egy clawdite-tá, majd Anakin Skywalkerré és kirohan a teremből. Sohasem látják többet. Palpi a történtek hatására mást tenni nem tud: felmenti Ahsokát. Ő sírva rogy térdre a holttest mellett: "mit tettél, Mester?" Anakin próbál szabadkozni és mondani, hogy ő csak a padawanját akarta megmenteni, mindent őérte tett, de egy könnyes vita során Ahsoka úgy dönt, hogy eleget csalódott a Jedikben, többet nem kér belőlük, így elhagyja a Templomot. El onnan, minél messzebb a fájdalmas emlékektől. Véletlenül összeakad Ventress-szel, aki részvétet érezve a lány iránt, megpróbálja átsegíteni a csalódáson, aztán már együtt indulnak útra új kalandok felé.
  • WinStar
    #927
    állítólag ez nem jó,viszont a lego Clone Wars star wars-ben állat volt menni Ahsoka-val :D
    Na de ne offoljunk :)
  • Kheled
    #926
    Ez a játék is tökjó lett. Rengeteg Jedi-vel is lehet menni, meg a klónokkal is!
    Clone Wars Republic Adventures
  • Kheled
    #925
    Jah ez nemrossz,de vannak jobb Clone Wars játékok is!
  • Monoton
    #924
    Remélem senki nem gondolja komolyan, hogy egy 7-14 korcsoportos csatornán délelőtti műsoridőben majd megölik a legkedveltebb karaktert. :D
  • gunji
    #923
    A wikikbe sajnos bárki beleírhat, így legfeljebb beletrafált az illető, nem hiszem, hogy egy ilyen infó kiszivároghatott volna idő előtt a Lucasfilmtől. Abban a szakmában ezt nagyon komolyan veszik. (Két éve olyat is olvastam az angol nagy wikin, hogy Shaak Ti tanította Luke-ot az erő mélyebb ismereteire az EP6 után, holott a jelenlegi kánon szerint YE 3-ban Felucián halt meg.)
    A börtönre van esély, az egybevágna az előzetes infókkal :)
  • WinStar
    #922
    Ez nem rossz!
  • Kheled
    #921
    Szerintem nem fog meghalni, csak bebörtönzik és valóba halálra ítélhetik, csak gondolom nem kerül sor a kivégzésre, mert idővel bekövetkezik a 66-os parancs és megszökik, ha igaz amit a wiki-n irtak. Illetve a Clone Warsnak egyik főhöse Ahsoka, biztos, hogy nem fog meghalni, mármint most még nem szerinte. Aztán kitudja..
  • WinStar
    #920
    jó mondjuk így is azt kell mondjam hogy lesz benne még olyan rész amin megfogunk lepődni az tuti. És remélhetőleg ugyan olyan hosszú lesz mint a 19.-ik rész,vagy hosszabb :)
    De az a sanda gyanum hogy ez lesz a leghosszabb rész,mivel ugye fájó pont lesz Ahsoka elvesztése a sorozatból :S :(
  • gunji
    #919
    Igen XD, úgy kb 4-5 percet már láthattunk belőle XD
  • WinStar
    #918
    már lassan az egész részt tudjuk :D
  • gunji
    #917
    Például ez, amit egy még újabb előzetesben láthatunk:
    http://www.youtube.com/watch?v=BpobLXUJwKM
  • gunji
    #916
    Lesz ott más is, nemcsak tárgyalás :)
  • WinStar
    #915
    pont ez volt bennem...még hogy a jedik a békét szeretnék...közben még a saját társaikat is megölik....tiszta Sith-es megoldás.
  • Kheled
    #914
    Elég gyors döntést hoznak, számtalanszor előfordult már, hogy más jedi is ölt klónokat, akár véletlenül akár szándékosan a cél érdekébe. Meg arra nem is gondolnak, hogy a felvétel hamis lehet?:S Olyan mintha már régóta gondolták volna, hogy bűnős és csak bizonyítékra vártak és nem is elemzik. Érdekes az biztos, illetve az utolsó rész akkor 'csak' a tárgyalásról fog szólni? Ugye előző évadzárók mindig izgalmas látványos fordulatokat hoztak és ha itt csak egy tárgyalás lesz, az nemtudom mennyire lesz izgalmas, hol ott már sejtjük mi lesz.
  • WinStar
    #913
    fain...majd meglátjuk akkor vasárnap a dolgokat :)
  • gunji
    #912
    Ez még csak a tárgyalást megelőző nyitóbeszéd volt a vád részéről.
    A továbbiakban SPOILERes a válasz, így aki izgulni szeretne az, ne olvasson tovább:
    De igen, Tarkin halálbüntetést fog kérni rá. Amúgy ha mégegyszer meghallgatod, Tarkin így szólítja meg Ahsokát: 'former padawan Tano'... Ebből már lehet tudni, hogy a Jedi Tanács hogy döntött...
  • WinStar
    #911
    jól értettem,meg akarják ölni?
  • gunji
    #910
    Megjött a második hivatalos előzetes:
    http://www.youtube.com/watch?v=n3e54Jq7HQM

    Így most már tulajdonképpen már öt van: kettő ilyen előzetes és három csatornapromó.
  • gunji
    #909
    Igen, Obinál én is érzek valamit. Már az előző részben feltűnt (a Tanács-jelenetnél), hogy - míg a többség elkönyvelte Ahsokát bűnösnek, addig - Obi-Wan erősen gondolkodóba esett. Ebben az előzetesben ahogy 0:53-nál ránéz Windura, az bennem olyan benyomást kelt, hogy nem ért egyet vele (és a Tanáccsal), inkább a lánynak hisz. Bár ezen rövidke részlet alapján nem illene, de azt az ő hibájának rovom föl, hogy nem mondja ki ezen véleményét. Ahsoka mellett csak Anakin áll ki, s e másfél perc alapján igaza van abban, hogy ez egy koncepciós per. A Jedi Tanácsot továbbra sem értem, elég idiótának tűnnek így: ítélkezni anélkül, hogy utánanéztek volna Tarkin bizonyítékainak (pl. holofelvétel az előző részben említett elmetrükkös szökésről).
    De az is lehet, hogy megint kiválóan választottak jelenetet az előzeteshez :)
  • WinStar
    #908
    jó lesz,s egyben érdekes is...van egy sanda gyanum hogy Obi-Wan fog valamit csinálni....nagyon elgondolkozott a végén
  • gunji
    #907
    Megjött az első hivatalos előzetes az évadzáró részből (SPOILER):
    http://www.youtube.com/watch?v=YxindL1FCZI
  • gunji
    #906
    A hétvégén a Lucasfilmnél tartottak egy filmes összejövetelt, amin részt vett a sorozat pár készítője és szereplője. S ezen levetítették ezen utolsó szál egy nagy mozifilmbe összevágott változatát, amely a tévés verzióhoz képest pár plusz jelenetet is tartalmazott, s amelynek a főcímét is a nagy SW mozikéhoz hasonlóvá alakították. (Neeeeeeed it
    A résztvevők persze semmi infót nem adhatnak ki a történetből, amíg az utolsó rész adásba nem kerül, de azért olvashatunk érdekes dolgokat.
    Itt egy ilyen cikk például, amiben ugyan konkrét dolgot nem spoilereznek el, de bizonyos olyan utalások vannak benne, amelyek hátrányosan hathatnak az élvezhetőségre. Így csak a nagyon türelmetlen fanatikusoknak ajánlom.
    Annyit azért érdemes megjegyezni, hogy a vetítés után kérdéseket lehetett feltenni a készítőknek, s szóba került a hogyan tovább is, de hivatalos bejelentés a folytatásról vagy a kaszáról továbbra sincsen. S ez azért aggodalomra ad okot, nem véletlenül kezdtek már hetekkel korábban Disneynek szóló aláírásgyűjtésbe 'mentsük meg a TCW-t' címen az egyik fórumon.
  • gunji
    #905
    Ez a félrevezetés-dolog egy érdekes elgondolás
  • Armisael
    #904
    Aurra Sing nekem is megfordult és igazából neki még indoka is volna, hogy miért utálja Ashokát, de szerintem túl magas az élkövetőhöz képest + a TCW-ben retconozva lett a karakter egy kicsit. Míg a regényekben egykoron Jedi tanítvány volt és bírt a fénykardal is bánni itt mint a többi fejvadász pisztolyokkal és puskákkal harcol, és nem igen ért a fénykadokhoz, ezért is lenne nekem furcsa, hogy most így hirtelen ennyire jól bánna vele mint a harcban láthattuk. De az teljesen igaz, hogy túl egyértelműnek érzem Barisst mintha szándékosan félre akarnának vezetni :)
  • kissssss
    #903
    csak nem tán Aurra Sing az? :-DD
  • gunji
    #902
    Priviben elküldtem kettőtöknek a linket. A nyilvános fejtegetéssel meg szerintem várjuk meg a részt, míg adásba kerül, nehogy végül fake legyen. Dave amúgy is nagy csibész :)
  • Armisael
    #901
    Linkeld be vagy küld el privibe :) kiváncsi vagyok, de igazából nem lehet nagy meglepetés mert Filoni a következőt mondta az eheti epizód után:
  • Kheled
    #900
    És az, akire gondoltunk?