1139
4432746426_3d76f06019_o.jpg
  • Kheled
    #979
    Leia, Luke és Solo visszatér a 7.részben, ez már akkor biztos. Volt valahol egy fan poszter, ahol Luke állt háttal jedi ruhában R2-val egy erdőben és néztek a távolban egy Jedi templomot, jól nézett ki ahoz képest.
    Kíváncsian várom már. Ahsoka-ba meg egyre jobban hiszek, hogy visszatér és segít Luke-nak majd megtudni több dolgot a múltról és a többi Jediről.
  • Kheled
    #978
    Igen, szombat esténként mindig ezt néztem, már amikor van és tegnap éreztem, hogy valami hiányzik:S
  • kissssss
    #977
    épp azon gondolkodtam hogy mit felejtek el, aztán eszembe jutott hogy meg kéne nézni az új SWTCW rész..... és hirtelenjébe bevillant hogy mégse kéne mert már nincs több rész. :-(
  • gunji
    #976
    "belsős információ szerint pár hónappal a cikk megjelenése előtt elkészült a sorozatot lezáró három részes szál."
    pontosabban ennek forgatókönyve
  • gunji
    #975
    De. A gyártással egy-két évvel előttünk haladnak. Ezt több forrás is megerősíti, maga Filoni is nyilatkozta. Itt van pár cikk:
    A legutóbbi rész concept artját: a tervek még 2011 nyarán-őszén készültek.
    A 'Lawless' című epizódban szerepelt utoljára Ian Abercrombie Palpatine hangjaként, ő 2011 január 26-án elhunyt. Tehát ennél később nem vehették fel annak a résznek a hangját.
    Ashley Eckstein (Ahsoka hangja) múlt pénteken chaten mesélte, hogy egy rész elkészítési ideje 6 hónap, s 7 éve dolgoznak együtt Matt Lanterrel (Anakin hangja).
    James Arnold Taylor (Obi-Wan hangja) február 8-án írta twitterjén: "If we could stop laughing we could record this episode of CW". Tehát folynak a felvételek.
    Január elején jelent meg egy cikk, melyben azt írják, hogy belsős információ szerint pár hónappal a cikk megjelenése előtt elkészült a sorozatot lezáró három részes szál. Megkérdezték Lucastól, hogy ez kerüljön-e a 7. évad végére. Ő erre azt mondta, hogy nem, folytassák a történetek írását.
  • Monoton
    #974
    Dehogy gyártották le, ennyire nem dolgoznak előre. Dave Filoni is azt mondta, hogy írt már a 6. évadhoz (script), folyik a munka amíg nincs döntés. Ennyi. 7. évad ... messze van az még.
  • JethroHUN
    #973
    De akkor is... azt ugye eddig is tudtuk, hogy a jedi tanács nem áll a helyzet magaslatán, de azért ez a hajtó vadászat kicsit túlzás volt.
    De legvége a le szomorúbb, nem oltja le a tanácsot se egyszerűen elsétál és annyi. Olyan depis vége van azért...

    Mekkora jelentet volt már, amikor Ashokat és Vetresst körbeveszik a katonák a telefonnál, előbbi szabadkozik, h Ő nem akarja bánati őket, utóbbi rájuk ront dual lézerkarddal, aztán áll "tökártatlan" tekintettel "nem öltem meg egyet se" itt gurultam.
  • gunji
    #972
    Nekem kellett 2 nap, mire leülepedett, pedig mindent kitaláltam vagy tudtam már, mire számítsak az utolsó részben :D
  • gunji
    #971
    Már legyártották a 6. évadot is, s a 7. hangfelvételei folynak (legutóbbi forrás Ashley Eckstein pénteki chatje és hétvégi cikkje), csak azt nem tudni, leadják-e valahol, valaha.

    Itthon március 14-15-én este negyed kilenckor lesz CN-n CW, valószínűleg Tartakovszkíj régebbi sorozata.
  • JethroHUN
    #970
    Hát kb úgy érzem magam most, mint az ME3 befejezésénél... eléggé demoralizálva.
    Tomb Raidert is alig tölti... inkább megnézem a tegnapi WD-t
  • Monoton
    #969
    Nincs még berendelve a következő évad.
  • JethroHUN
    #968
    Nagyon komoly vége lett. Eléggé sajnálom ezt a befejezést. Mondjuk az augusztusban kezdődő 6. évaddal amúgy is vége lesz a sorozatnak (ha jól tudom) Az eleje, a Darth Maul részek és a vége volt nagyon jó az évadnak, ez az egész Ashoka-Jedi Tanács ügy lehetett volna azért hosszabb is, pl, Vetress is kaphatott volna több szerepet. Vagy Darth maul és Savage, mivel elég gyorsan lerendezték őket, gyorsan hatalomra jutna aztán már jött az Emperor... Az a 4 hülye robotos rész nem kellett volna, inkább abba két sztoriba kellett volna beletoldani 2-2 részt. A gyerek jedi + Hondo részek (megint...) ezeknek nem nagyon örültem, nem sok értelmét láttam.
  • WinStar
    #967
    figyi,ha nem tetszik ne nézd!
  • gunji
    #966
    Abban az volt a lényeg, hogy megegyeznek: segítenek a másiknak, hogy mindkét társaság meg tudjon lépni Grivi elől. Így ideiglenesen félretették az ellentéteiket.

    A wookie gyereknél meg azt hiszem, Lucas kivételt tett, de hozzá tette, hogy soha többet. Tudod: a kivétel erősíti a szabályt.
    Az egyik gyerkőc egyébként eredetileg kel dor lett volna, de Lucas csúfnak tartotta, így lefújta.
  • kissssss
    #965
    gülüszemű muki és a droid serege utáni részek már sokkal jobbak lesznek.
  • Kheled
    #964
    Jedi Karkötő:)
  • JethroHUN
    #963
    Ja igaz. Vannak bénább részek is de pár nagyon jó is.
  • Kheled
    #962
    Általába a legtöbb rész tényleg erről szól, hogy felkészülnek a harcra, minden bolygón csodálkoznak, hogy "Droidok? Ezek mit keresnek itt?", aztán kis csata, majd a végén "Köszönjük a segítséget". Amikor R2 meg C3PO részek vannak, azokat már automatikusan kihagyom és nem nézem meg. Tényleg van pár fura rész, de minden évadban vannak olyanok, amik kárpótolnak mindenért.
  • JethroHUN
    #961
    Attól még a részek rosszul vannak megírva. Rosszul van kihasználva az a 20 perc. Túl hosszú a felvezetés, aztán az utolsó 5 percben, óriási akció és csettintésre epic befejezés. Pl amikor a robotok ott döglődnek a sivatagba és 10 percnyi nyavalygás megy az elég unalmas pl.
  • Monoton
    #960
    #959
  • Monoton
    #959
    Szerintem csak szerinded.
  • JethroHUN
    #958
    Csak szerintem bénák a robotos részek? Eddig a Onderonon játszódó történet tűnik a legjobbnak az évadban.
  • JethroHUN
    #957
    De szar ez az évad... mekkora logikátlan, rózsaszín tündérmese... undorító... Hondo elrabolja, lövet rájuk, kiakarja nyírni őket stb. Fogva tartja Ashoka-t zord körülmények között, aztán mi történik? Nagy ölelés... és szent a béke, hirtelen ellenségből, legjobb baráttá nevezik ki... UGYAN MÁR

    Csak szerintem baromság ez? Jaj jó "gyerekeknek" szól, de ezt egy 5 éves sem fogja bevenni. Force lighting-ot kellett volna a képébe nyomni, nem udvarolni neki. Bénán vannak megírva a részek.
  • JethroHUN
    #956
    Én most nézem az évadot (5-et), de nem értem, wookie-ból mióta lehet jedi??? Nem úgy van, hogy immunisak az erőre? (S05E06. rész amúgy)
  • Kheled
    #955
    Én egyre jobban hiszem azt, hogy a 7. részben visszatér idősebb korában és mesél a klón háborúkról meg Anakinról. Luke megemlítené, hogy sose mesélte neki senki, hogy Anakinnak volt padawnja és itt akkor összekötnék a szálakat.

    Oh, igen, az utolsó epizódról. Én se tudom szavakba önteni, a hideg rázkódott rajtam végig, volt pillanat a felénél kb, mikor leakartam állítani mert rosszul lettem kicsit, sose volt még ilyen. Talán ennyire izgultam, pedig tudtam mitörténik. Tényleg megható volt és egyre több jó tulajdonság jellemzi Ahsoka-t. Hihetetlen mennyit fejlődött, bölcsebb is lett sokkal. Remélem visszatér, mert ha nem, akkor petíciót kéne írni, hogy akkor a filmben látni szeretnénk, meg persze a sorozatban is:)
  • WinStar
    #954
    tudom,de szerintem vissza fog térni :D Kitudja :)
  • gunji
    #953
    Képek, videók, kommentár az évadzáróhoz a szokásos helyen :)
  • Monoton
    #952
    Nem valószínű, hogy ebben a sorozatban benne lesz Palpatine elrablása, ugyanis az már egy másik szériában benne volt. katt

    Eredetileg is kb. 100 részre tervezte Lucas, én úgy gondolom le van zárva és befejezték. Lehet készülni a következő nagyfilmre és aköré építeni a dolgokat.
  • Kheled
    #951
    Tényleg, még el is felejtettük, hogy lesznek részek, amikor Palpatine-t elrabolják. A 100 rész pont elég arra, hogy "elfelejtség" Ahsokát. Viszont az már biztos, hogy egy fejezet lezárult és már nagyon közelítünk a 3. részhez.
  • gunji
    #950
    Már a hetedik évadot gyártják, s a nyolcadikat írják. Filoni azt nyilatkozta, hogy még száz részt szeretnének. A kérdés most már csak az, hogy a Disney elkaszálja-e.

    Ha Ahsoka végigéli az EP7-ig hátralevő éveket, akkor az új filmben 60 év körül lehet majd. De egyes pletykák szerint Han unokáiról lenne szó az EP7-ben, akkor meg még idősebb lenne. Így főszereplő már nem lehetne, annak meg nem látnám értelmét, hogy pár mondat erejéig szerepeljen.
    A megoldás az lehetne, ha fiatalon szerepelhetne (-> karbonfagyasztás), vagy egy másik történetben az EP3-EP4 között.
  • Monoton
    #949
    Jajj, de előre szaladtál, mikor még berendelés sincs a következő évadról :D
  • WinStar
    #948
    Lehet hogy a 6.-ik évadban,vagy netán a 7.-ik évadban vissza tér Ahsoka? Hmmm....viszont így magyar felírattal már több dolgot megértettem :D
    Érdekes volt főleg a vége,hogy Ahsoka is tudta miről beszél Anakin.
  • Kheled
    #947
    Én is megijedtem, hogy ma se lesz, de Itt van!
  • WinStar
    #946
    Furcsa hogy még mindig nincsen felírat!
  • Kheled
    #945
    Egyre többen tudnák elképzelni Ahsokat a 7.filmben, mint visszatérő karakter, hogy az idős Luke rátalál Ahsoka-ra valahol és kiderül, hogy ugye Anakin tanitványa volt és ott elmesélne mindent. Valami ilyesmire számítok én is, elég sokan szeretik Ahsoka-t az egyik legkedveltebb Jedi, biztos lesz még tervük vele.
  • gunji
    #944
    Én végül megnéztem angol felirattal, csak nem bírtam ki. Nem értettem mindent, de ez most nem is volt fontos. A lényeg a rész volt.
    Azt hittem, hogy fogok tudni írni róla, mint a korábbiakban. Tévedtem. Nem tudok. Pedig a spoilerek miatt nagyjából erre számítottam. De mégis a látvány, a zene, a hangulat magával ragadó volt. A befejezés meg..., nos, a befejezés meg az olyan volt, mintha azzal az egész sorozatot zárnák le. Ez volt az érzésem. Utána viszont nem maradt semmi, csak hihetetlen üresség.
  • Kheled
    #943
    Grr.. Pont ilyenkor még nincs magyar felirat..
  • WinStar
    #942
    én bevallom elsírtam magam a végén,és már csak abban tudok reménykedni hogy a fimlben visszatérőként ott lesz,hisz Luke apja volt a mestere,és nagyon sokat tud róla,s tőle....szóval én úgy érzem hogy ott lesz a filmben.
    Amúgy valaki olvasta a Klónok Háborúja című könyvet? Csak mert ahhoz lenne egy két kérdésem.
  • kissssss
    #941
    szerintem Ashokat a köv évadban(remélem hogy lesz)valószínűleg pihentetni fogják, de hosszzab időre szerintem se fogják háttérbe rakni ahhoz már túlságosan is közönség kedvenc lett.
  • Armisael
    #940
    Na megnéztem! Vége tényleg csalhatott könnyeket az ember szemére - mondjuk a nagyon rövid volt az érzelmi beszéd én hosszabbra számítottam...

    Ashoka döntése érthető volt, a kérdés az, hogy most a következő évadokban vajon háttérszerepre kárhoztatik? Nagy + pont a szememben hogy Bariss nem halt meg, ergo lehet még szerepe. Külön tetszett az "I think they suit me" beszólása :D azért is, mert ez nagyon elütött az eddig ismert csendes visszahúzódó személyisége felől, epic volt. Mondjuk az egy kicsit furcsa, hogy elég badass modon harcol (viszont nekem abszolút bejön

    Assajj és Ashoka párosból nem lett semmi, de a potenciál meg van Ashoka döntése miatt.