1139
4432746426_3d76f06019_o.jpg
  • gunji
    #1019
    A legújabb infók szerint az ötödik évadot április 15-én kezdik itthon, hétköznaponként este 20:15-kor.
  • gunji
    #1018
    Ez a star trek killer tetszik XD.
    Lucas egyszer már elkotyogta, hogy aláírták a 'régiek' a szerződést, de aztán a Di$ney részéről ezt az Iger gyerek cáfolta, hozzátéve, hogy még forgatókönyv sincs. Akkor meg hogy akarnak két múlva filmet? És addig mi lesz?

    Nem hiszem, hogy bármelyik TCW karaktert átvennék az EP7-be, habár én is jó ötlet tartanám. De valljuk meg őszintén, hogy egy 50 évvel az EP6 után játszódó történetben hány éves lenne Maul, vagy Ahsoka? Annyi fantáziájuk meg vér a pucájuk nincs, hogy karbonfagyasztással fiatalon tartsanak valakit.
    Másrészről, a Di$ney szvsz most elfordul az előzménytrilógia korától és korszak felé néz. Ebben a világképbe nem fér be egy korábbi szereplő sem.

    De hogy jó hír is legyen: a Cartoon Network műsorújságja szerint április 2-án délelőtt fél tizenegykor lesz két TCW epizód.
  • Monoton
    #1017
    Várhatóan 2015-ben érkezik és JJ "Star Trek killer" Abrams rendezi. Sorban a Jedi visszatér után játszódik, a fontosabb szereplők (az eredeti trilógiából) valószínűleg visszatérnek valamekkora szerepre, bár erről hivatalos infót még mindig nem találtam (mondjuk nem is kerestem :)).

    CW-hez?
    Sokan szeretnék, ha Ashoka is kapna valamilyen szerepet, erről azonban semmi információ nincs és szerintem a közeljövőben nem is lesz.
  • toarpad
    #1016
    OFF : Mkor is várható az a bizonyos 7. rész és lehet róla tudni valamit ? (Lesz köze a CW-hez?)
  • gunji
    #1015
    Ha valaki még esetleg nem nyugodott bele a kaszába és szívesen csatlakozna a megmentését zászlójukra tűzők akciójához, ezen a linken tud levelet írni, amit a szervezők továbbítanak a döntéshozókhoz.
    Egyelőre még nem az a lényeg, hogy elérik-e a célt, hanem az, hogy mindent megpróbáltak, amit lehetett.
  • gunji
    #1014
    Kérem, azért ne hasonlítsunk össze egy mozi minőségű 3D-s animációs sorozatot egy 2D-s képregénnyel. :o Ég és föld a különbség
    Az utóbbinál amúgy is nagyobb a valószínűsége, hogy valamelyik karaktert elcseszik, így nem támogatnám. :(
  • gunji
    #1013
    Sajnálom, ha félreértettem volna valamit, amit írtál.

    A lényeg: nem az a fő bajom, hogy a TCW-t elkaszálták, hanem az, ahogyan elkaszálták. Ha az évad elején vagy a téli szünetben bejelentik, hogy ez az 5. évad lesz az utolsó, akkor sokkal kisebb lenne most a sírás. S ne mondja nekem senki, hogy nem volt ez tervben akkor még. Folyamatosan csak a sz*rkeverés megy. (Ami abból is látszik, hogy a CEO-juk még tegnap is cáfolta, hogy Fordékat megkeresték volna azzal, hogy szerepeljenek az EP7-ben, amikor jó pár napja a színészek megmondták, hogy már alá is írták a szerződésüket.)
    Most se mondtak semmit, csak, hogy valahogyan majd kiadnak még pár részt, meg befejezik a gyártás alatt levő epizódokat, valamint majd csinálnak valamilyen új sorozatot egy új korszakban. Dátum az semmi, így lehet akár öt-tíz év múlva is.
    Tegnap Obi-Wan és Padme hangja vendég volt egy műsorban (cikk róla itt), s ebben elhangzott, hogy a hatodik évad gyártása már befejeződött. Ez attól függően, hogy tévés évadra gondoltak vagy gyártási évadra, akár negyvennél is több epizódot jelenthet. Magyarázatul:
    - Egy tévés évad 20-22 részből állt, ehhez jön még legalább egy kimaradt szál 3 résszel (Clovis+Embo), ez így 20-25 lehet.
    - A produkciós számok 1-től 26-ig terjednek, a wikipedián megnézhetőek production code címszó alatt. Az évadzáró volt az 5.11-es, így hátra volt 5.xx-ből 14 rész, plusz a teljes 6.xx évad 26 része, valamint a kimaradt Clovis-szál 4.19-4.21 kódokkal. Ez így 43.
    S ennek van még egy másik fele: a még gyártás alatt álló epizódok, ami ki tudja mennyi lehet (akár az is 20-26). Így akár egy egészen extrémnek tűnő 70-es darabszám is kijöhet (bár szerintem a teljes valós adat valahol 20-30 között lehet).
    Szóval itt van ez a sok legyártott rész, s ahelyett hogy bemutatnák a saját csatornájukon, úgy tűnik, inkább ledarálják a nagy részét.
    Pedig eddig panaszkodtak, hogy a Disney XD-nek alacsony a nézőszáma és kevés az előfizetője. TCW-vel ezt növelni lehetett volna, nem beszélve arról, hogy a nézők ilyenkor nagyobb valószínűséggel maradnak a csatornán belenézve más műsorokba. A reklámidőt is drágábban lehet eladni egy Star Wars-ra, mint pl egy 'Liv & Maddie'-re (ami persze attól még jó műsor is lehet :)) Mivel már túl voltunk a századik részen, szindikátusi sugárzásra is sok pénzt tudtak volna kérni. Ahogyan a külföldi nem saját tulajdonú tévétársaságoknak is el tudták volna adni ezt az évadot. De ez így most kimarad, elesve a bevételektől, helyette közvetlenül jön majd az online vagy DVD-s kiadás, de nem az összes részből, hanem csak párból.
    Ha már úgy is kifizetnek a gyártásért 40-80 millió dollárt, vagy többet, nem lett volna jobb, ha ebből minél több vissza is jönne, ami esetleg az EP7 költségeinek egy részét tudta volna fedezni?
    De nem, ők inkább csak pár részt ('at least two arcs') adnak ki valamilyen még ismeretlen módon, a többire meg mehet a DELETE gomb.

    Ezek után tényleg rohadjon meg a Di$ney. Az egész megbocsáthatatlan így.

    A bejelentett új sorozattól meg - őszintén - nem várok sok jót. A TCW túl magasra tette a mércét, a Disney meg most tér vissza a 2D-s formátumhoz a tévéképernyőkön. Időszakban én csak az EP3-EP4 közötti éveket tudnám most elfogadni és csak a TCW stílusában. De úgysem ez lesz: 2D-ben kapunk egy EP7 előtti sorozatot.
    Kösz szépen, az most nem kell.
  • Monoton
    #1012
    Ki lesz adva valamilyen formában.
  • WinStar
    #1011
    óó de kár hogy nem folytatják.... már bocsánat hogy leírom,de rohadjon meg a Disney...... ennek már nagoyn a 66-os parancshoz volt köze....így többet megtudhattunk volna a 66-os parancsról... de ááááá
  • Monoton
    #1010
  • Monoton
    #1009
  • Armisael
    #1008
    DH-n írták, hogy a képregények egyelőre maradnak náluk.
  • Monoton
    #1007
    De egyébként az, hogy a Disney elvette a jogokat a Hasbrotól és a DH-tól (stb.) az nem jelenti azt, hogy nem jönnek ki figurák meg képregények. Valószínűleg a képregények átkerülnek a Marvelhez, a Disney velük áll közelebb kapcsolatban.
    Jó persze, rajongói szempontból ezek sajnálatos dolgok, de ez van.
    Halkan megjegyzem a Clone Wars képregény formában is folytatódhat.
  • Monoton
    #1006
    "Nem jön semmi."
    A Disney valamelyik csatornájára érkezik egy új animációs sorozat.

    "Star Treket is tönkrevágta"
    No, ebben egyetértünk, már várom a Tatooine felrobbantását

    "A Cartoon Network folytatni szerette volna a sorozatot, de a Di$ney nem hagyta. Inkább elkaszálta, nehogy a nézők a konkurenciát nézzék."
    Na most én nem védeni akarom a Disneyt, de ez teljesen logikus lépés gazdasági szempontból. Mert ugye, az hogy nézne már ki ha a saját joggal rendelkező sorozatuk a saját csatornájukat verné meg az adott idősávban. Rajtuk röhögne mindenki.

    Én meg egy szóval nem írtam, hogy nem tetszett. Véleményem szerint kaptunk egy normális lezárást, ennyi.
    Maulos dologba lehet belekötni, de ilyen húzást JJ-től vártam volna max. Teljesen felesleges volt, de persze megnövelte a nézettséget és ez volt a lényeg. De ez egyéni véleményem, nem muszáj elfogadni. (Nem is kérem.) Az meg, hogy én itt most fikáztam azzal valamit benézhettél. A sorozat kezdete óta írok és követem a topikot, nyílván nem a hasamra csapok amikor leírok valamit.
  • gunji
    #1005
    Mik jönnek? o_O

    LOL. Nem jön semmi. Beígértek egy EP7-t, amihez kukázzák az egész EU-t, s egy olyan ember fogja csinálni, aki már a Star Treket is tönkrevágta.
    Ehhez megszüntetnek mindent, ami nem ahhoz a korhoz köthető, hogy kiéheztessék a rajongókat (forrás: itt).
    Semmi probléma nem lenne azzal, ha új korszak felé szeretnének fordulni. Forduljanak, tegyék. De ahhoz nem kell minden mást megszüntetni. Egyszerre több korszak is képben lehet:
    - a mozifilmek foglalkoznak az EP6 utáni korral,
    - animációs sorozatból a TCW fokozatosan átvezetve az EP3 utáni Dark Times-sorozatba,
    - a játékok meg vegyesen, ahogy tetszik.
    A Star Wars univerzum végtelen lehetőségekkel rendelkezik. De ehelyett nem lesz semmi, csak mozifilm. Pletykák szerint most már az SWTOR-on a sor.
    A Cartoon Network folytatni szerette volna a sorozatot, de a Di$ney nem hagyta. Inkább elkaszálta, nehogy a nézők a konkurenciát nézzék.

    Amúgy meg, ha sorozat nem tetszett, miért nézted? Én sem megyek át az Star Wars topikba fikázni az OT-t (pedig megtehetném, mert kevésbé tetszik, pedig még tíz éves fejjel moziba is elmentem miattuk).
  • kissssss
    #1004
    váó te tényleg nem fogod fel a lényeget(direkt?), itt senki nem sírt csupán értetlenül állunk egy sikeres sorozat értelmes magyarázat nélküli elkaszálása előtt, és nem az nem érv hogy nincs mikiegérnek meg lucas bának elég zsetonja és erőforrása hogy egyszerre több projektet is egyszerre futtasson.
  • Monoton
    #1003
    Rágjad csak, ha téged az boldoggá tesz. Több évad akkor sem lesz, max. majd megnézed a bónusz korongon az eddig kiadott részeket, aztán majd megint jön a sírás, hogy az sem lett lezárva.
  • kissssss
    #1002
    loál persze majd mindenki nekiáll kreálni magának befejezés ezt te sem gondoltad komolyan(remélem nem), már lentebb is leírtam egy két példát miért is lenne szükséges egy lezáró 6 évad mert ez így eléggé meredek legfőképpen maul szorítja, sidious még a barna macit is kivillanyozta belőle de nem nyírta ki mert fel akarta használni valamire, már ez éppen elég utalás egy fojtatásra.

    az hogy te rühelled maul visszatérését teljesen lényegtelen, nem rólad van itt szó hanem a sorozat történetéről aminek nincsen rendes lezárása érted már??? vagy még rágjam péppé és úgy adjam a szádba?
  • Monoton
    #1001
    És ez a fontos, hogy jönnek majd sorra a történetek, filmek, spinoffok, átvezetők ...
  • Monoton
    #1000
    Ha te nem ... majd ír valaki neked itt. Úgy is volt egy-két hajmeresztő "összeesküvés" történet.
    Nem tudom, miért baj az ha nincs minden beléd manipulálva, használd kicsit a fantáziád és zárd le magad. Ez lenne a lényeg.
  • kissssss
    #999
    ha ezt te lezárásnak tekinted....
  • Monoton
    #998
    Maul nem érdekel, a legnagyobb hülyeség a SW univerzumban amit visszahozásával csináltak.
    Mandaloron polgárháború van, ennyi. Nem kell, hogy mindenhol Happy End legyen. A béke nem is fekszik a Mandaloroknak, a vérükben van a harc
    Barrissal mi lenne? Nem kapott ám akkor szerepet a végén, hogy nagyot változzon az ő története. Továbbra is sodródik az árral, kicsit fejvadász, kicsit zsoldos. Fénykardot meg majd csinál újat.
    Ashokat meg nem most latjuk utoljára, úgy hogy ebbe nem is megyek bele.
    De a jövőbeni filmekben, egyéb kiegészítőkben lehetnek ezekre utalások (szvsz Barisst is fogjuk még látni, túl nagy szerepet kapott mind itt, mind a rajzfilmben is, hogy ne úgy legyen).
    Inkább annak örüljetek, hogy kijött a lépés egy normális lezárásra. Mert ha kezdetekkor Lucas bácsi nem 5 évadra (100 rész igazából) tervezi a sorozatot, most sokkal több kérdés lenne.
  • Kheled
    #997
    Viszont lesz új sorozat, ami a trilógiára fog épülni, jobban összeköti majd a szálakat és a java még hátra van.
  • kissssss
    #996


    maul sztorija lóg a levegőben szinte már üvölt egy 6 évadért.

    Mandalorral mi a helyzet? s polgárháború javában dúlt mikor Kenobi otthagyta, illendő lenne erre is pontot tenni, vagy legalább egy nyúlfarknyi mondat erejéig szót ejteni róla egy esetleges 6 évadban.

    és nem utolsó sorban Barriss helyzetét is jó lenne tisztázni mert ez is csak lóg a levegőben.

    és a nagy kérdés mi lesz ahsokával? mert én nem nagyon tudnám a kis togruta csajt elképzeli ahogy felszáll az első légi buszra coruscanton és nekiáll albérletet meg munkát keresni :-D
  • gunji
    #995
    Ugyan már, a Disney mindent kinyírt:
    - mozifilmek 3D verzióit,
    - a 1313 és a First Assault játékokat,
    - a Hasbro-s szerződést a TCW figurákra,
    - a Detours-t,
    - és most a TCW-t.

    Ja nem, bocsánat. Nem nyírta ki őket, csak határozatlan időre felfüggesztette. Jah.

    Arról nem beszélve, hogy az EP7-tel a teljes EP6 utáni EU-t meg fogják semmisíteni. Megérte? Nem. Vesszen az EP7.
  • Monoton
    #994
    Az 1313 is csak parkolópályára került, mivel az azzal foglalkozókat átcsoportosították a jövőbeni filmhez tartozó projectekhez. Hivatalosan nem rakták a padlásra.
  • Monoton
    #993
    Ja jó, a Darth Maulos nem lett, de igazán az sem tetszett, hogy visszahozták így annyira nem érdekel.
  • Monoton
    #992
    Le lett ez zárva rendesen.
  • kissssss
    #991
    nem is számítottam másra, disney minden létező és nemlétező SW terméknek a készítését sorban kaszálja el.
  • Kheled
    #990
    Francba.................. Most igazán lehetett volna még 1 évad, ami normálisan lezár mindent..
  • gunji
    #989
    Szerintem ez csak azt jelenti, hogy a már legyártott 5-6-8 részt valamilyen formában kiadják (mondjuk az 5. évad DVD-jén extraként).
    De nem csinálnak több új részt, a sorozatnak VÉGE.

    Cs*szd meg Di$ney.
  • Kheled
    #988
    Kíváncsi leszek:S
  • Armisael
    #987
    Én is épp most láttam. Cartoon Network számára már nem készítenek új epizódokat. Magának a sorozatnak vége, de az írók továbbra is készítenek új történeteket, hogy összevárjak a szálakat és a hézagokat.
    Hogy ezek, hogyan kerülnek képernyőre több lehetőség is van. Mivel az 5. évadra már áttértek a 4 részes arc-okra elképzelhető, hogy rögtön DVD/BD vagy moziba kerülnek majd + nem beszélve a már elkészült de le nem epizódokról.
  • Kheled
    #986
    Hmm.. ez a bonus content mi lesz, ami videó végén is volt? Lesz még valami rész vagy ennyi? Nem nagyon értettem, hogy most konkrétan miről van szó.
  • gunji
    #985
    Vége...

    http://starwars.com/news/a-new-direction-for-lucasfilm-animation.html
  • gunji
    #984
    Tessenek szorítani a sorozatért...
  • Kheled
    #983
    Jah én is pont itt:) Mondjuk a cikket nemolvastam el, lepörgettem aztán megláttam a képet:P
  • WinStar
    #982
    csak a kép miatt linkeltem be,mert én itt láttam :)
  • kissssss
    #981
    kb az egész cikk egy nagy fikaparádé nulla kritikával.

    bár mit is várok a gameszartól.
  • WinStar
    #980
    az nem jedi templom volt :D
    Amúgy itt van a cikk is,meg az a kép amit keresel:
    KATT IDE