1139
4432746426_3d76f06019_o.jpg
  • Armisael
    #1059
    Rexnek és Fivesnak, nem kell, hogy meghaljanak mind a ketten CW original karakterek voltak akik korábban nem szerepeltek a ROTS-ban. Szal akár ott is lehetnek az 1000 Klón között akik megrohanják a Jedi templomot mert a temérdek Klón közül csak Appo és Fox aki biztossan ott volt.

    Egyedül ami érdekes volt, hogy még anno a Cyborg Trenches previewban ahol 66-os parancs tünetei jönnek elő az egyik klónon. Fives harcolt Anakin mellett, Rex nem volt sehol, márpedig eddig Rex az mindig Anakin mellett volt. (Meghalt, átvezényelték, más küldetést teljesít ki tudja. Midnenesetre ez nekem furcsa volt, hogy nem ő van Anakin mellett)
  • gunji
    #1058
    "Valaki összefoglalná, hogy hogyan ért véget a sorozat? Vagy le se lett zárva rendesen, csak cancelled aztán cső? Vagy adtak neki méltó befejezést?"

    Nézd, tulajdonképpen egy-két kivétellel a fontosabb dolgokat vagy lezárták, vagy ha nem, akkor magyarázatot tudunk adni rá.
    A legfontosabb lezárás Ahsokát érinti, az ő ROTS-beli hiányát kielégítően megmagyarázták, szvsz.

    A legfontosabb dolog, ami marad és kifejtést érdemelt volna, az Maul. Őt életben hagyta Sidi későbbi 'felhasználásra'.
    S ott vannak a kisebb dolgok: Talzin életben; a szepik vezetői börtönben ülnek, nekik még meg kell szökniük a ROTS-ig; még nem Boba a legnagyobb fejvadász, hanem Cad Bane; Rex és Fives is még életben. De ezekre még kaphatunk választ a 'bónusz tartalomból'.
    Vagy, s ami a legfontosabb, átvihetők az új sorozatba. :)
  • Jakuza1
    #1057
    Ingyenes de olyan korlatozasok vannak benne a fizetos verziohoz kepest, hogy nincs is ertelme jatszani vele.
  • WinStar
    #1056
    hát erre kíváncsi vagyok :)
    Csak az a baj hogy messze van még :(
  • Danyi
    #1055
    Ne haragudj, hogy csak így közbeszólok, de megláttam ezt a hsz-t és nem tudtam elmenni mellette.

    2. A TOR BUKÁS LETT. Az eredetileg ~3k havidíjas játék most ingyenesen játszható. Minek nevezed ezt, ha nem bukásnak? Szervereket vontak vontak össze. Stb. Ez szerintem kimeríti a bukás definícióját.

    De ami miatt itt vagyok: Valaki összefoglalná, hogy hogyan ért véget a sorozat? Vagy le se lett zárva rendesen, csak cancelled aztán cső? Vagy adtak neki méltó befejezést?
  • gunji
    #1054
    @Armisael: Végre egy jó hír! :D Kellett már!

    @WinStar: Nem tudom :(
  • Armisael
    #1053
    Új TV sorozat 2014 végétől indul Star Wars Rebels címmel Episode 3 és 4 között fog játszódni, szóval akár újra láthatunk néhányat a Clone Wars-ban megismert szereplők közül (Ventress, Obi, Ashoka) + remélem ezt sem viszik el nagyon gyerekes irányba annak ellenére, hogy Disney XD-n lesz majd.

    Jó lenne megint látni Clonokat hogyan élték meg a változást (Republick Commando könyvek) és persze amire nagyon vágyok és soha nem lesz meg hogy Birodalom szemszögéből egy történetek. Nem csak a nyomorék rebel scum... :D
  • WinStar
    #1052
    ez moziban van??
  • gunji
    #1051
    Star Wars Weekend van a hétvégén (meg még pár hétvégén is ezután), s tegnap rögtön le is adtak egy kis részletet, mely valószínűleg a múltkori Plo Koonos részből való:

    http://www.youtube.com/watch?v=uRbvxaNiUgE
  • gunji
    #1050
    Dave Filoni Doing Research For His Next SW Project

    Ennek lényege az, hogy kitettek egy videót, amin Dave Filoni egy TIE Fighter dobozát bontogatja "egy kis kutatómunka"-típusú felkiáltással. S figyelmes szemek a videón látható egyéb dolgokból azt következtették ki, hogy a Di$ney által beígért új sorozat a RTOS és az ANH között játszódhat.
  • WinStar
    #1049
    lehet hogy a cartoon network is így gyászolja... xD
  • kissssss
    #1048
    loál :-D
  • gunji
    #1047
    Balfasz Cartoon Network Az eheti öt részből kettőt lengyelül adtak le, egyet teljesen értelmetlenül megvágottan. Ezek után még én sajnáljam őket, hogy elvették tőlük a sorozatot?
  • WinStar
    #1046
    úúú télleg rettenetesen durva a grafika,meg a történet továbbra is nagyon űtősnek tűnik!!!
  • Armisael
    #1045
    Úgy látszik Dave tényleg nem kamuzott, hogy a java/legizgalmasabb történetek még hátravannak.

    http://www.usatoday.com/story/life/2013/04/30/star-wars-the-clone-wars-animation/2122763/

    Grafika baromi jó!!! A klón "szoknyája" milyen élethűen mozog a hóviharban.
  • gunji
    #1044
    Huh, ez a szál nagyon jó volt még így magyarul is.
  • WinStar
    #1043
    Már az 5.évad első 5 része kint van full szinkronban :)
  • WinStar
    #1042
    nem lesz 6.-ik évad...... köszönd a Disney-nek
  • Kheled
    #1041
    Ha esetleg felkerül online, betudjátok linkelni majd? :)
    Olyan furcsa..még mindig azt hiszem, hogy még csak szünet van és ősszel jön a 6.évad
  • gunji
    #1040
    Teljesen korrekt volt a szinkron, jó lesz ez
  • gunji
    #1039
    A Cartoon Network elkezdte promózni az ötödik évadot, az oldalukon még egy kétperces részlet is megnézhető az első részből.
    Jövő hétfőtől tehát esténként
  • sandor8206
    #1038
    minden nagy multi aki bevásárol, először nagy takarítást végez, mindegy, hogy film, autó vagy elektronikai cég
    ilyen a világ, ennyi
    sajnos tetszik, nem tetszik ez van
  • gunji
    #1037
    Gondolom, meglepő lesz, de részben egyetértek. Azzal nem, hogy ez így jó. Azzal sem, amit a Di$ney vezetőiről és az általunk elért vagy elérni vágyott 'sikerekről' írtál. Valahogy nem vágyok az ő életükre.
    S ahogy írtam, pont az a baj, hogy eddig semmit nem mutattak fel pár egy-két évente megjelenő mozifilm rózsaszín ködbe burkolódzó tervén kívül. Két-három évig nem lesz semmi. És igen, sírok a TCW után, mert nemhogy nem adták meg a lehetőséget ahhoz, hogy lezárjanak egy sikeres sorozatot, de - úgy tűnik, hogy - a már elkészült részek nagy része sem kerül napvilágra. S ez valahogy nem passzol a 'megtérüljön a pénzük' mondathoz.
    Maga a részvény számomra semmit nem jelent, valahogy nem tudom elképzelni, hogy kapnék bármennyi kenyeret vagy tejet a boltban érte. Az osztalék más kérdés, de itt nem is arról volt szó.

    Az ellentétes vélemény megjelentetését nem kell sajnálni. Az egy szép dolog az életben, hogy nem vagyunk egyformánk, másmilyen az ízlésünk. De az igaz, hogy itt holtpontra jutottunk, s valóban nem érdemes folytatni a vitát.

    Zárszóként az jutott az eszembe erről (olvasgatva más fórumokat is), hogy a politikán kívül nincs más olyan terület, ami ennyire megosztaná az embereket, mint a Star Wars. És ez valahol szégyen.
  • NovaTerra
    #1036
    Tök jó, hogy személyeskedni kezdesz.

    Gratulálok. Aki nem ért veled egyet az agy mosott. Aki nem magát az ördögöt látja a Disney-ben. Divatdrukker? Miről beszélsz? Drukkolni egy stúdiónak? Nincsenek részvényei, megnyugodhatsz. Viszont ők pénzt akarnak keresni. Meglepő ugye? Filmgyártás, játékipar, ezek mind a pénzről szólnak, ezért hívják iparnak és nem művészi értéket létrehozók csoportjának. Lucasék is a jó fizető kommerszt választották. Az, hogy eddig is évente kiadtak valami szuper új kiadást, ami tartalmazott két perc elveszett, megkerült, utólag, előregyártott jelenetet. Az nem a pénzért volt? Vagy az, hogy ha beregisztráltál a hivatalos SW oldalra, akkor naponta küldtek hírlevelet, hogy milyen újdonságot vegyél meg. Az sem a pénzről szólt, mi? Vagy azt hiszed, hogy itt jótékonykodni akarnak és fölöslegesen költöttek milliárdokat és nem akarják , hogy megtérüljön a pénzük?
    Mit akarnak tönkretenni? Ami megvan, az megmarad.

    Részvényekkel fizettek? Még kitaláljátok, hogy Disney részvények és az után kapott éves osztalék semmit nem ér. LOL
    Rajongókat ne veszítsenek? Kiadták már az új filmeket? Vagy mit látattok, amit ők csináltak a vétel óta? Lucad az új trilógiával nem veszített rajongókat? Vicc az egészben, hogy annyi év után a kétszer előtt belelövünk a reaktorba és minden felrobban poént helyett nem tudott mit kitalálni és megint előszedte. És ez még messze van a sokat szidott Jar-Jartól.
    Rajongókról még annyit, hogy lehet vannak olyanok, mint ti, de a többség ott lesz első nap a moziba. A gyerekeknek ugyanúgy veszik majd az SW legot, ahogy eddig.
    Sírtok itt emiatt a sok sebből vérző animációs sorozat miatt és szidjátok annak a cégnek a vezetőit, akik valószínű nagyobb sikert értek el már az életben, mint amiről ti álmodni mernétek.
    De inkább nem veszem fel kedves win star stílusát.
    További szép estét. Szinte már sajnálom, hogy a hangadókkal ellentétes véleményt mertem írni.
    Vitázni meg nem fogok leállni, szóval ezt a posztomat nem követi majd másik.
  • WinStar
    #1035
    na látom te is divat drukker szerűség vagy,vagy csak egyszerűen agy mosott aki éljenzi ezeket a "remek" ötleteket....... gratulálok... kíváncsi lennék az életkorodra.... mert ezzel a hozzászólásoddal úgy tűnik nem vagy tisztába az egésszel. A Disney már nem a régi. Ez a Disney már más.... ez csak a pénzről szól és arról hogy felhergelje az embereket és bevegye az agy mosottakat is ebbe az egészbe..... mert ha több az agy mosott akkor nincs gond,nem tüntetnek,nem reklamálnak,stb.... ennyit az egészről :(
  • gunji
    #1034
    'A világ egyik legsikeresebb stúdiója, szóval szerintem tudják mit csinálnak.'
    Az eddigi ténykedésükből nem ez látszik. De cáfoljanak meg. Lécci-lécci

    'És miért ne alakítanák a saját elképzelésük szerint?'
    Talán úgy kellene alakítani, hogy a rajongóknak is tetsszen. És ez alól persze Lucas sem lett volna kivétel. S vigyázzanak, hogy ne veszítsenek túl sok rajongót.

    'jobbnak látta megszabadulni az egésztől óriási összegért'
    Amiből persze egy fillért sem tartott meg, mert a vételár egy részét jótékony célokra fordította, a másik részét meg eleve részvényben kapta.

    'Nem hiszem, hogy a Disney bármivel is rosszabb lenne'
    A TCW elkaszálásának módja nem ezt bizonyítja.

    'divat szidni őket'
    Ez nem divat vagy nem divat kérdése. Azért szidom őket, mert nem értek egyet a tevékenységükkel és féltem a franchise-t.

  • Monoton
    #1033
  • NovaTerra
    #1032
    A világ egyik legsikeresebb stúdiója, szóval szerintem tudják mit csinálnak. És miért ne alakítanák a saját elképzelésük szerint? Hisz az övék. Lucas is csinált már annyi logikátlan baromságot az SW-vel és annyi pénzt sajtolt ki belőle amennyit tudott, majd jobbnak látta megszabadulni az egésztől óriási összegért. Nem hiszem, hogy a Disney bármivel is rosszabb lenne. Persze tudom, hogy divat szidni őket (is).
  • gunji
    #1031
    Nem tudom miért vették meg: talán az ILM megszerzése miatt, talán a mozifilmekből kisajtolható irgalmatlan mennyiségű pénz miatt.
    Akármelyik is az ok, a Di$ney eddig csak törölt, kaszált, elhalasztott, megszüntetett, összevont, kirúgott. A Star Warst a saját elképzelésük szerint alakítják tovább és ez a jelenlegi forma végét jelenti.
  • NovaTerra
    #1030
    *végképp
  • NovaTerra
    #1029
    Biztos azért költöttek rá sok milliárdot, hogy végkép eltöröljék az SW franchise-t.
  • gunji
    #1028
    1. 1313 egyes hírek nélkül? És a félkész játékok?
    2. Szerintem se, de nem a mi véleményünk számít, hanem a bevétel. Ha nem lett volna bukás, akkor nem vezetik be ezt a 'kvázi f2p' módot, ami játszhatatlan anélkül, hogy az ember fizetne érte.
    És érdekes módon egy STO meg tud élni egy tisztán f2p móddal.

    Akármennyire is szépítjük, a Di$ney kinyírta a Star Wars-t.
  • Monoton
    #1027
    1. Egy darab játék sincs kész. (Egyes hírek szerint az 1313 meg lesz mentve)
    2. A TOR nem lett bukás
  • gunji
    #1026
    De az nem ok arra, hogy kukázzák a már elkészült játékokat ugyanúgy, ahogy a TCW-vel is tettek. :/
    A TOR-t meg ne keverjük ide, mert az MMORPG, s ebben a lényeg az online-on van. Amúgy meg 'állítólag' nagy bukás lett.

    A Di$neyt sydney szabad má'?
  • Monoton
    #1025
    Star Wars játékok lesznek, csak külsős csapatok fogják készíteni, úgy mint az Old Republicot.
    A hír egyébként nem csapott földhöz, mert az utóbbi években a Lucasarts nem éppen kiemelkedő játékokkal jött ki. :(
  • Kheled
    #1024
    Végülis lehetséges, volt 1-2 másik sci-fi sorozat, ahol ugyan ezt történt.
  • makinen
    #1023
    Egy érdekes "technikai" furcsaságot vettem észre az első évad "Jedi Crash" című epizódjában. Legalábbis a Star Wars eddigi történelmében nem láttam erre példát: az említett epizódban Skywalker-ék hajója (igaz, meghibásodás miatt) a bolygó légkörében hajt végre hiperűrugrást...
  • Kheled
    #1022
    A Disney leállította a Lucasarts-ot, nem lesznek játékok:S
  • Kheled
    #1021
    Még nem,de ebbe a kameranézetbe nagyon durva grafikája volt:) azt hittem hogy film, csak az animáció miatt tűnt ugye másnak
  • gunji
    #1020
    Találtam egy félperces részletet a Clovis-szálból, volt már? :P