1139
4432746426_3d76f06019_o.jpg
  • Hoz_Hun
    #459
    Hát ez király. :D
  • Kheled
    #458
    jaja ezaz:)
  • gunji
    #457
    Erre gondoltál? :)
  • gibson9
    #456
    azt pedig megnéztem volna :D
  • Kheled
    #455
    háát arról nemis beszélve hogy sok kimaradt jelenet van,gondolom dvd változatokba ezeket meglehet tekinteni, pl most az ugrott be mikor irták hogy eredetileg ugyvolt egy Ventress vs klón harc hogy felemelte a klónt .megcsókolta és szétkaszabolta utánna. persze ez a rész lett kivágva:)
  • gibson9
    #454
    A film tényleg gyengébb, mert az a kicsiknek készült, mint ahogyan talán még az első évaddal is ez volt, de most már egyre inkább komolyabb történetek vannak, amik nem igazán a kisiskolásoknak valók :D
  • Hoz_Hun
    #453
    Én is szeretem a sorozatot. Kár hogy az inuló Movie elég gyatra lett a sorozathoz képest (legalább is nekem az nem annyira jött be). Amúgy rémlik mintha ez a sorozat a SWII és SWIII közötti 3 évet öleli fel. Szóval szerintem nem lehet a végtelenségig nyújtani.
  • Kheled
    #452
    hát elvileg a 4.-5 rész az biztos, sztem 22 rész lesz mindegyikbe ugyanugy, a 100rész az a minimum amit terveztek, ha ugye sikeres akkor több is lehet, de remélem sokáig fog tartani:),
    ----
    bármilyen furcsa is 1-1 rész, meg sokaknak számára hülyeségnek tartják a CLone warst, de ettől független ez Star Wars, és Lucas a nevét adta ehez, sok részt ő irt, a hangját adta pár szereplőhöz, és ha ő így rendben találja, akkor elkell fogadnunk:)(ezt csak azért irtam,mert sokan nemszeretik)
    + én azért szeretem a sorozatot mert megismerhetünk közelebbről minden ismert lényt, jedit, híresebb klónokat és a világot,
    nah lényeg.. sok részt!!MÉÉÉG!!És várjuk a kövi évadot!:)
  • Hoz_Hun
    #451
    Ahsoka a kedvencem, szinte csak miatta nézem a Clone Warst. :)
  • Hoz_Hun
    #450
    Úgye jól tudom, hogy összesen 100 rész lesz. Ha eddig minden évad 22 részes akkor most 66-nál járunk. Az utolsó 34 leadják egyben (4. évad), vagy két 17 részesben (4. 5. évad) vagy egy 22 és egy 12 részesben. Gondolom erről még semmit sem tudni.
  • niikii6
    #449
    Ezt még nem figyeltem meg, de most h mondod télleg így van
  • Kheled
    #448
    igen:(( viszont jókis rész volt,csak szintén rövid:) azt figyeltem meg hogy Ahsoka-val egyre többet dolgoznak így kinézet szempontjából. sokkal realisztukusabb, és sokszor nem is tünik fel hogy ez számítógép. aranyos:)
  • niikii6
    #447
    És vége van:(
    Már nagyon várom a 4. évadot:) Csak az még sokára lesz :(
  • niikii6
    #446
    Igen ez télleg fura. Így még nem néztem sorozatot,h tudtam volna mi lesz a szereplők sorsa:) Na jó Ashokat kivéve:)
  • Kheled
    #445
    igen,meg az a tudat hogy sorozatban lévő szereplők mind megfog halni, vagyis előre tudjuk hogy majd ki hogyan fog meghalni, és olyan furcsa
  • niikii6
    #444
    Igen télleg avtarfeelingje volt.:)
    Én már az egész sorozat végére is kívéncsi vagyok egy kicsit. Kíváncsi vagyok h vajon mi lesz Ashokaval. :) Viszont ha vége lesz óriási hiányérzetet fogok érezni :(
  • Kheled
    #443
    kicsit az avatar jutott az eszembe.mikor futkostak:).tényleg szép volt.viszont márcsak 1 rész van hátra:( és megint hosszú szünet:(. kiváncsi leszek a kövi évadra. én szeretném már újra látni 1-1 jedi kalandjai-t pl. Kit fisto, Aayla Secura
  • niikii6
    #442
    Köszi szépen:)
    Húúú...hát ez nagyon jó rész volt!!!:D Már nagyon várom a folytatást :D
  • Kheled
    #441
    itt egy angol felirat
  • Kheled
    #440
    én nemtalálok hd-s verziót, érdemes úgy nézni mert sokkal szebb,részletesebb. , mert a sima verziós kicsit pöttyös,meg homályos, szóval ha van 720p-s verzió azt szedjétek le, viszont a 21.esből még nincs.vagyis találtam,de ott regisztrálni,meg fizetni.stb. ugyhogy inkább várok , mig máshol fentlessz
  • niikii6
    #439
    Őszintén szólva én csak beírtam a keresőbe, h clone wars s03e21, és aztán rámentem egy torrentoldalra és letöltöttem. Csak az a baj h kéne a felirat mert így max néhány mondatot értek meg.
  • EnxTheOne
    #438
    Nekem annyira nem tetszik. Ha nem a star wars világába játszodna nem nézném. Sajnos nem az én korosztályom az elsödleges célcsoport. :(
  • Kheled
    #437
    honnan töltöted le? 720ps verzió érdekelne
  • Kheled
    #436
    Itt probáld nézegetni,amint lesz felirat ide felszokták rakni,bár még angolt se találtam énse
  • niikii6
    #435
    Azt nem tudjátok h a 21. részhez mikor lesz kb. felirat?
  • Police88
    #434
    Megint egy kis finomság volt az utolsó részben: utalás a The Old Republic -ra :D imádom ezt a sorozatot
  • Kheled
    #433
    ah .nemtudom ti hogyvagytok vele. de én örökké eltudnám nézni a sorozatot, csak az a baj hogy olyan sok idő van 1-1 rész között és 20perc olyan kevés idő:( ti kit szeretnétek látni a sorozatba? ki a kedvencetek?
  • gibson9
    #432
    Így máris jobb :)
  • Kheled
    #431
    George Lucas has said he would like to make at least 100 episodes, regardless of the ratings. Episode 100 would be in the middle of Season 5, so the series is likely to go up to 110+ episodes, whether the ratings continue to be good or not.

    wikipedian is itt irják, ugye függ hogy mennyire van nézettsége,de ettől nemkell tartani,hisz több millióan nézik
  • Kheled
    #430
    starwars.com . 1-1 episode guide alatt beszélgetnek az emberek és ott szoktak linkelgetni más oldalakon való interjúkról, külföldi cikkeket stb, de természetes hogy lesz folytatás hisz Ahsoka-nak előbb vagy utobb megkell hallnia vagy nemtom milesz vele, de biztos hogy nemzárnák le a sorozatot úgyhogy nemderül ki mi lesz vele
  • gibson9
    #429
    De könyörgök támaszd már alá valamivel az állításod!! Ki mondta és hol, hogy 4-5 évad lesz?
  • niikii6
    #428
    Komolyan megvannak a történetek nagyjából? :D Áááá...:D Húú..nagyon kíváncsi vok már a végére,h mégis mi lesz Ashokaval meg ilyenek. De azt sem szeretném ha vége lenne, hisz akkor megint vége egy sorozatnak amit nézek :(
  • Kheled
    #427
    minden évad 22 részből áll. most volt hétvégén a 20. a finálé pedig egybe lesz 21-22, Padawan lost és Wookie hunt lesz a címe. (1órás lesz így)
  • Suffering
    #426
    hány évados lesz ez?
  • Kheled
    #425
    benne lesz:) csak az még az akkori időbe volt mikor még nem ismertük a Mortis történeteket:).akkor ugye mindenki találgatott hogy miként állt át a sötét oldalra, meg hogy anakin legyőzi,stb azóta ugye tudjuk mitörtént:)
    viszont már csak a finálé van vissza a 3. évadból:( bár összefoglalva nekem a nightsisterstől-altar of mortis-ig tetszett, noh meg a finálé is sztem favorit lesz:). viszont azt mondták hogy 4.-5. évad történetei nagyjából készen vannak.
  • niikii6
    #424
    Kheled, hol olvastad h Ashoka nem lesz benne a 4. évadban? Csak azért kérdezem mert szívesen olvasgatnék a 4. évadról:)
  • Kheled
    #423
    Chewbacca az utolsó részekben:)
  • gibson9
    #422
    Szerintem semmilyen végjáték nem lesz ezzel kapcsolatban. Úgy hiszem ez a szál le lett zárva ezzel teljesen.
  • Bodrey
    #421
    hali emberek, rajongók

    ez az utóbbi 3 rész a mortison eléggé megbolygatta a menetet az eredeti 2*3 triloginek :D
    Csak arra lennék kíváncsi, hogy az apa, a lány és a fiú azok kik, milyen lények őket is a midicloriannok nemzették? vagy ők kik
    remélem izgalmas lesz a végjáték

    üdv: Bodrey egy másik fan XD
  • gibson9
    #420
    Mace Windu is megölte volna az uralkodót ha Anakin nem lép közbe. Pedig Mace Windu aztán igazán Jedi. De úgy érezte túl veszélyes életben hagyni. Szóval ezt Anakinnak sem lehet felróni..