1139
4432746426_3d76f06019_o.jpg
  • Kheled
    #499
    am nem is figyeltem a hangját.illetve feltünt hogy más, de azthittem a felvétel miatt ilyen:D bár igaz hogy ha ez lett volna végig a hangja, akkor valószinü fordított eset lenne:) viszont feltünt hogy a legtöbb szereplőnél alkalmazott hang Forgács Gáboré. majdnem minden "mellékszereplőnek" csak kicsit átváltoztatva a hangja
  • niikii6
    #498
    Remélem vissza fog térni, hiszen mégiscsak őt szoktuk meg :)
  • Kheled
    #497
    sztem csak átmeneti, lehet beteg volt,elutazott,stb
  • niikii6
    #496
    Padmé-nak már megint Csondor Kata a hangja. :S
    Nem tudjátok h Zsigmond Tamara vissza fog még egyéltalán térni?
  • niikii6
    #495
    Sztem a filmek szempontjából az lenne az ideális ha meghalna, hiszen nem emliítik a 3. részben
    Azonban ha kizárnák a rendből az jobban megmagyarázná h Anakinnak miért nem a karják megadni a mester címet. Ugyanis ha kizárják Ahsokat akkor vmilyen szabályt nem tartott be, és ez a mestere hibája aki "rosszul" tanította.
    Én el tudnám képzelni a kettő kombinációját is. Ahsokat kizárják, de továbbra is tartja a kapcsolatot Anakinnal, és emiatt Palpatine vhogyan megöleti v vmi ilyesmi. A lényeg h végül meghal
  • arcosharcos
    #494
    Igen Anakin valóban szembekerült Padméval és Kenobi Mesterrel is akikkel a kapcsolata szintén sokat jelentett számára így ezek alapján akár Ahsokával is szembekerülhetne.

    A filmben Anakin nagyon nehezen szánta rá magát,hogy megtámadja Mace Windut.Előtte és utána is tépelődött azon amit tett.

    Padme és Kenobi-val történt szembenállásakor már elragadta az Erő Sötét Oldala,ezen a ponton akár Ahsokával is szembekerült volna de vajon Ahsokával az oldalán Anakin jelleme eljutott volna addig?

    Palpatine-nak el kell tüntetni Anakin közeléből Ahsokát,hogy Anakin Sötét jelleme kiteljesedjen ha ezután találkoznak ismét,akár összecsapás
    is lehet Anakin és Ahsoka közt.A másik verzió,hogy Palpatine,Ahsoka halálát használja föl és ezért Anakin a Jedi Rendet okolja majd.

    A harmadik alternatívát csak halkan merem megkockáztatni,hogy Ahsoka túléli Anakin bukását.Talán ezért figyelmeztette mortisi álmában Ahsokát felnőtt énje,hogy ne legyen ott mestere Sötét oldali átállásának.Ismerve az SW történelmét erre kevés az esély.
  • gunji
    #493
    "Azt a lehetőséget,hogy Anakin és Ahsoka szembekerül egymással szintén kizárom.Anakin számtalanszor bizonyította milyen sokat jelent neki Ahsoka."
    Eddig én is kizártam, de most, hogy írod eszembe jutott, hogy ugye Anakin Padmét is "fojtogatta" a Mustafaron, s azért Padmé többet jelentett számára, mint Ahsoka, mert végülis az egész árulást csak miatta követte el.
    És micsoda drámai jelenet lenne egy ilyen összecsapás, pl. a templomi mészárlás során!
  • gunji
    #492
    Igen, ez egy érdekes oldala a kérdésnek, de fűzzük tovább: gyereksorozatban nem illik a (fő)szereplőt eltenni láb alól, mert akkor esetleg a gyereknézők csalódnak a sorozatban, s ha csalódnak a sorozatban, akkor már nem kell nekik újabb star warsos játék, s így kisebb lehet az ebből származó bevétel is (tavaly ötszáz millió dollár folyt be a játékeladásokból ).

    Egy külföldi fórumban olvastam egy érdekes dolgot, nekem megtetszett, s ettől elbizonytalanodtam kissé Ahsoka jövőjét illetően. Ott azt írták, hogy ugye a sorozat címe az, hogy klónháborúk, s az nem ért véget az EP3 elején, így a sorozat is folytatódhatna akár egészen az EP3 végéig, azaz a ROTS alatti eseményeket is bemutathatna a rajzfilm. Így lehetőség lenne akár egy kevésbé brutális megoldásra is, pl. épp küldetésen van, s ezért nincs róla szó a filmben, stb.
  • arcosharcos
    #491
    Pontosan így van ,Ahsoka előző évadokhoz képest figyelemre méltó változáson ment át.Képzettsége,tapasztalata mostanra jelentős lett.

    Anakin jelleme Ahsoka közelében inkább egy Jedi jellemét tükrözi és talán nem állna át a sötét oldalra.Kapcsolatuk mindenképp megnehezítené Palpatine befolyását Anakin fölött.

    Ezért Palpatine Főkancellárnak muszály lesz Ahsoka-t véglegesen eltávolítani Anakin közeléből.Szívesen végígnéznék egy Ahsoka vs Palpatine kűzdelmet,az epic lenne.De Palpatine amilyen nagy manipulátor és cselszövő,lehet a háttérből használja föl Ahsoka halálát,hogy elmérgesítse Anakin és a Jedi Magas Tanács kapcsolatát.
    ------------------------------------------------------------------------
    Story alternatívaként én elképzelhetetlennek tartom,hogy Ahsoka a Sötét Oldalra álljon,mert a Sötét Oldal csábításában már volt része és mostanra a Világos Oldali Erője és meggyőződése még Anakinra is hatással van.

    Azt a lehetőséget,hogy Anakin és Ahsoka szembekerül egymással szintén kizárom.Anakin számtalanszor bizonyította milyen sokat jelent neki Ahsoka.
  • Hoz_Hun
    #490
    Most ez a sorozat nem a 2D-s clone wars előtt kéne, hogy befejeződjön. Hiszen az játszódik közvetlen a film előtt.
  • Hoz_Hun
    #489
    Amúgy én is a végére értem a 3. évadnak. Nagyon jó volt. :)
  • Hoz_Hun
    #488
    Én puritán módon abban hiszek (reménykedek), hogy egy alapvetően gyerekeknek készült sorozatban (nem véletlenül van a CN-ön), nem tesznek el láb alól egy ilyen fontos szereplőt. Sok fiatal azonosult Ahsokával, durva lenne ha kinyírnák. Pont-e miatt azt sem hiszem, hogy a sötét oldalhoz fordulna. A legvalószínűbb számomra még mindig az, hogy önként kilép, szerelmi vagy más okokból. Ez valahol magyarázná miért nem esik róla szó sehol: elment, jól van, ergo nem kell rá szót vesztegetni. Véleményem szerint még most is kirí a Jedik közül a mentalitásával. Sokmindennel nem ért egyet. Talán pont azzal a szakadár csávóval lép le, Lex vagy hogy hívják. Jó sztorit lehetne köréjük faragni.
  • gunji
    #487
    Én sajna benéztem a csatornaszámot , így jár az, aki melózik TCW helyett . Marad holnapra.
    Más fórumokon nem olvastam sok jót a fordításról.
  • Kheled
    #486
    noh majd véleményt, hogy milyen volt magyarul:) illetve Shaak Ti- hangja:)
  • Kheled
    #485
    esetleg ha felkerül vmi ajánló.vagy magyar részek netre.majd plz linkeljétek mert nincs CN-em:((
  • gunji
    #484
    Hmm, jó ötlet ez a plusz pár rész :). Érdekes lenne figyelemmel kísérni Anakin változását Ahsoka esetleges "halála" után.
    De azt nem hiszem, hogy a TCW közvetlenül az EP3 elejénél érne véget, ha csak nem kavarják meg a dolgokat a készítők. Ugyanis közvetlenül az EP3 előtt a Nelvaanon tevékenykednek Obiék (a Tartakovszkij-féle 2D-s clone wars szerint, ugye 'a holt kezed' akció :). Érdemes megnézni azt is, nekem nagyon tetszik.

    Sikerült elkapnom egy promót a Cartoon Networkön: tényleg a harmadik évadot fogják adni :)
  • niikii6
    #483
    Énis így gondolom.
    Ashoka biztos h nem a sorozat utolsó részében fog meghalni. Sztem legalább 3 résszel (vagy többel) hamarabb kell meghalnia.
  • Kheled
    #482
    sztem hasonlóan lesz vége.mint ahogy a 3.rész kezdődik.. űrcsata. és gondolom előtte fog Ahsoka meghallni.báár elég ugymond " vicces kedvükbe voltak a filmbe" annál a résznél. gondolom ekkor még nemlehetett tudni.hogy Anakinnal adnak majd egy padawan-t szóval kis időnek muszáj lesz eltelnie, hogy ugymond "megnyugodjanak". Kiváncsi leszek én is mik fognak történni.jöhetne már a 4.évad is:D,
  • niikii6
    #481
    Sztem Ashoka nem lesz jedi lovag, hisz Anakin a mesteri címet akarja megkapni a 3. részben
  • gunji
    #480
    Ami Ahsokát illeti (attól függetlenül, hogy kedvelem a karakterét), a sorozat végefele szerintem meg fog halni. Ahogy látszik a sorozat előrehaladtával (most azt hagyjuk figyelmen kívül, hogy nem teljesen időrendben látjuk az eseményeket,) Anakin egyre közelebb kerül a sötét oldalhoz (pl. Kicsi Poggle 'vallatása', társalgás a Lola Sayun arról, hogy mennyire különbözőek az elveik). Viszont Ahsoka egyre felnőttesebb, már nem az a nagyszájú kislány, aki a pilotban volt. A legutolsó részben épp ő fogta vissza Anakint az 'önmarcalgolásban', amit Yoda is örömmel nyugtázott. Karakteréből még azt is kinézném, hogy mellette Anakin talán nem állt volna át a sötét oldalra. Ugye mindkettőjüknek volt (lesz) rémálma Padmé haláláról, Ahsoka akkor jól döntött, talán épp az ő jelenléte vagy a bátorító szavai kellenének Anakinnak miután a Jediktől ezt nem kapja meg. Mintegy támasza lehetne a lány Anakinnak (meg persze fordítva is). És ha ő kiesik Skywalker mellől, esetleg valami tragikus módon, az nagy lökést jelenthetne az átállásban.
    Érdekes Ahsoka mortisi álma, melyben a felnőtt mása figyelmezteti, hogy soha nem szabad meglátnia Anakin jövőjét. Talán épp ez lesz majd a veszte is, s talán Palpi teszi el őt az útból emiatt, az egészet a Jedikre kenve. Ez kellőképpen tovább mélyítené Anakin és a Jedi Tanács közötti ellentétet és támasz nélkül hagyná Skywalkert.
    Egyébként kíváncsi vagyok, hogy a mozifilmek ősszel megjelenő Bluray változatában ezzel kapcsolatban lesz-e valami változtatás. Talán beleférne pár kétértelmű kijelentés, mintegy jelezve, hogy Ahsoka jelen van az idővonalban, de a végső választ azért a TCW végére lehetne hagyni.

    Szerintem valami ilyesmi történhet, de a többi lehetőségről se felejtkezzünk el. Kilépni szvsz nem fog, én ezt nem látom benne a karakterben, még egy 'nagy ő' esetén is maradna Jedi, legfeljebb akkor ez indok lenne a kicsapásra. Amit meg szvsz nem fognak megtenni vele, mert egyfelől Yoda mondta még a 2D-s CW-ben, hogy szükségük van minden Jedi lovagra, másrészt ugye Anakint sem tették ki, mikor lemészárolta a tuskeneket (amit Yoda meg is érzett), meg amúgy sem lenne példa nélküli dolog, s a háború miatt a Tanács e felett talán könnyebben hunyna szemet. Emellett még lovaggá is üthetik és az EP3 alatt pl. épp egy küldetést teljesít, de akkor ezt a 66-os parancs kapcsán mindenképpen rendezni kell. Előfordulhat még az is, hogy átáll ő is a sötét oldalra, de a karakterében ezt sem látom benne. Korábban még elképzelhetőnek tartottam, s volt esély, hogy Anakin 'elrontja', de Ahsoka a mesterével szemben jobban hallgat a többi Jedire, főként Plo Koonra.

    Hogy aztán ezekből melyik válhat valóra, azt talán csak a mindenható tudja. Esetleg tényleg megtartja a karaktert az élőszereplős sorozathoz (bár mintha legutóbb azt mondta volna, hogy nem lesz abban Jedi, amit mondjuk nagyon sajnálnék). De az biztos, hogy előbb-utóbb mindenképpen elteszi láb alól, a jó karakterekkel mindig ez történik :(

    Jó hosszú mondóka lett (bocsi :D), de még hozzátennék egy gondolatot: ha esetleg még nem írta volna senki, holnapután csütörtökön (április 7) a Cartoon Networkön délután 17.15-től dupla TCW. Egyes hírek szerint a harmadik évadot kezdik magyarul (pont a kedvenc Jedimmel :))) S utána hetente dupla rész :)
  • gunji
    #479
    Na igen, Fisto mester nagy figura, ahogy vigyorogni szokott az mindig jó kedvre derít

    (Plo Koonnal kapcsolatban rosszul emlékeztem, sry, csak 141 klón halt meg, mikor lezuhant a hajója.)
  • Police88
    #478
    Én kedvencem Jedi Master Kit Fisto olyan mint egy rastafari alien :D
    Elég méltatlan haláluk volt a filmben.
  • Hoz_Hun
    #477
    Látszik ahogy berobban a fülke, sőt mintha a becsapódás előtt a robotja kikatapultálna, de ő nem. Legszipatikusabb Jedik egyike. :/
  • gunji
    #476
    Igen, én is. Ahogy minél többet szerepel a sorozatban, látszik, hogy jó fej. Kár érte.
    Valahol olvastam, hogy amikor lezuhant, akkor vagy úgy félezer klónt "vitt" magával. Egyes beszámolók szerint túlélhette a zuhanást (bár Darth Lucas szerint nem és sajnos csak ez számít).
  • Kheled
    #475
    háát igen. illetve a 2.részben mikor az arena-ban vannak .pár másodpercre akár a háttérbe. de látni lehet az összes jedi-t akit pl a clone wars részekben láthattunk közelebbről,
  • Hoz_Hun
    #474
    Hétvégén újranéztem a III részt, és most tűnt fel, hogy a 66 parancs kiadásakor mutatják azt a Jedit, azt a Plo nevűt, aki Ahsoka mestere volt, vagy aki megtalálta nevelgette. Most kifejezetten sajnáltam.
  • Hoz_Hun
    #473
    Király. Szerencsére még van 2 rész hátra nekem a 3 évadból, de már is hiányzik. :)
  • Kheled
    #472
    Season 4 2. Preview Video jó lenne egy olyan hosszabb változat mint ami a 3.nál is volt:)
  • niikii6
    #471
    Jónak ígérkezik az biztos :)
  • Kheled
    #470
    meg lesznek gunganek.biztos vmi naboo-i harc lesz, viszont nemtudom ki az a gungan harcos aki Griveoussel harcolt. még meg is sebzi ha jólláttam
  • sandor8206
    #469
    na vízalatti harc már most bejön :-)
  • Kheled
    #468
    Season 4 első Preview video
  • niikii6
    #467
    Igen ilyen szempontból igaz. Viszont a szakadárok "vezetője" meg Dooku. Ellene pedig a köztársaságiak harcolnak. Bár ő Palpatine-hoz képest kis ember :)
  • Hoz_Hun
    #466
    Vagy kilép magától. Szerintem még ez lenne a legnormálisabb "fate" Ahsokának.
    Amúgy épp annál a résznél gondolkodtam el azon, hogy tulajdon képpen elég görbe tükröt tár elénk ez a sorozat. Hisz jobban belegondolva pont a szakadárok a "jók". Ők akarják megbuktatni Palpatint, aki a főgenya és a tulajdon képpeni Birodalmi hadsereg ellen küzdenek. :)
  • niikii6
    #465
    Én már arra is gondoltam h azzal fog végződni h kizárják a rendből még mielőtt jedi lovag lehetne. És ha beleszeret vkibe és ezt megtudják akk valszínűleg kizárják
  • Kheled
    #464
    igen:) pont tegnap gondoltam erre hogy hátha lesz Ahsoka-nak vmi szerelmmi szál. és akkor ebből bonyodalmak lesznek:)
  • Hoz_Hun
    #463
    Ez a szezon kifejezetten tetszik. Én összevártam és mostanában nézem végig őket, kb 2-4 részenként. Most tartok ott, hogy Ventresst elárulta Dooku és elment az Éjjnővérekhez. Volt régen egy SW regény, amit nagyon szerettem és azt hiszem ez az a helyszín. Ott a boszorkányok Rankorokat ültek meg. Nagyon jó volt. Remélem még lesz ilyen. Meg pont előtte volt mikor Ahsoka béketárgyalásra ment Padméval és összefutott azzal a szakadár fiúval. Kíváncsi leszek egyszer szembe kerülnek-e. :)
  • gibson9
    #462
    vazzeee :D állat!!
  • Kheled
    #461
    és még kitudja hány hasonló van,biztos sokkal izgalmasabb lenne.sztem az átlag 20perc helyett biztos vmi 23-24 perc lenne.ha mindent beraknának.viszont 1-2 résznél azért lehet látni hogy ott vmit kivágtak.főleg mikor gyorsan vált a kamera 1-1 sztori között
  • niikii6
    #460
    Kár h végül kivették belőle