1139
4432746426_3d76f06019_o.jpg
  • Police88
    #419
    A Republic Commandoból? :D
    Ezekért a jelenetekért (is) imádom ezt a sorozatot.
  • Kheled
    #418
    háát igen.kicsit izgalmasabbra sikerülhetett volna,. az hogy leszúrja és haláluk után kijelentik hogy te vagy a kiválasztott, noh mindegy.azért szép befejezés volt. sajnos a következő részekről nemtudom hogy milyenek lesznek. de nemtűnik túl izgalmasnak.mert az elmúlt 6 rész az volt, most szokásos klón vs droidok.bár a sorozat ugye részben erről szól.
  • EnxTheOne
    #417
    Anakin egy geci.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dookut, és most ezt a zombi sithet is ugy ölte meg hogy fegyvertelenek voltak. Pedig ilyenkor hivatalosan még jedi volt. :D
  • Jakuza001
    #416
    Nincs mit. ;)
  • Drephis
    #415
    delta squad a 14. részbe... epic
  • EnxTheOne
    #414
    Köszi. :)
  • davidka003
    #413
    12-13-14 jó volt nagyon. :D
  • Jakuza001
    #412
    Star Wars: The Clone Wars - 3x15 - Overlords (HDTV-2HD, 720p-ORENJi) felirat
  • EnxTheOne
    #411
    A s03e15-hez tudna valaki feliratot linkelni? Hoszupuska nem müködik, többi weboldalon meg nincs hozzá felirat. :(
  • Kheled
    #410
    igen. nemtom hogy lehet spoilerezni, igy csak annyit írok, hogy nemfognak tudni elmenni a bolygórol és lesznek durva események itt. viszont nagyon kiváncsi leszek hogy az évadzáró részek miről fognak szólni, ha már ezek is ilyen jók lettek
  • Police88
    #409
    Jaja jó volt ez is. lesz még 2 kapcsolódó rész ehhez?
  • Kheled
    #408
    most Mortis bolygón történnek események .ez az "Erő" központa. ittvan a jó a rossz. a világos és a sötét oldal.Anakint tesztelik ,ez a trilógia is igen jó lesz. Nightsisters epizódok óta nagyon jó lett a clone wars. nagyon élvezetes:)

    háát tényleg az ő fejét mutatták a végén, sokan mondják hogy ő volt az. de lehet hogy csak a szelleme lesz és úgy tanítja.majd kiderül reméljük:)
  • Police88
    #407
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Végén az Darth Maul volt? :D Ep. 1 végén egy kicsit kettévágták szóval ezt nemtom h gondolták :P Lehet tudni vmit h lesznek e még ehhez kapcsolódó részek?
  • Police88
    #406
    Hát ez a trilógia nagyon odabaxott!!! csak néztem ki a fejemből :D
  • Kheled
    #405
    4.évadba már nemfog szerepelni,vagyis utoljára ezt olvastam, nagyon ugynézki hogy anakin fogja megölni, de ne rohanjunk előre.lehet még meglepetés
  • EnxTheOne
    #404
    Egyébként szerintetek ashokával mi történt? Anakin öt is kinyirta?
  • Kheled
    #403
    csak kicsit fura hogy pont anakin tanitványa is átáll.gondolom most fog meghalni Anakin által. habár lehet hogy csak vmi elme trükk által rátámad 1x aztá következő képkockába megmár ujra normális:)
  • gibson9
    #402
    elég dark side-osnak tűnik.. bejövős
  • Kheled
    #401
    Season 3 part2 trailer Sztem januártól izgalmas részek lesznek:) hál istennek nemlesz több.vagyis kevesebb politikai rész lesz.jönnek a sithek nah meg..:)
  • Kheled
    #400
    a 7.rész már egész élvezhető volt.meg most azért a sithes részek lassan.de ez a politikai részek engem is idegesít.ugyanarról szól mind.meg végülis az összes rész..elején beszélgetnek 10percig.van egy 3-4 perces csata.végén elbúcsúznak az adott néptől.felszáll az űrhajó és vége
  • BlackShadow
    #399
    ó ne már.. én le vagyok maradva és az évadnyitó tökre tetszett, h klónokkal foglalkoznak :)
  • davidka003
    #398
    Pont ezen gondolkoztam én is ma. Most néztem meg az 5-ös részt és a 6. is ilyen lesz ahogy láttam.
  • Shep
    #397
    Csak nekem tűnik úgy, hogy a készítők kifogytak a jó ötletekből és már csak ezekre a gyenge politikai csatározásokra futja?
  • Kheled
    #396
    A sorozat magyar oldala Itt minden eddig részt letudsz tölteni,felirattal.illetve ha van magyarul is (jelenleg 2 évadnyi) szintén.
  • EnxTheOne
    #395
    Azt a jelenetet keresem amikor vagy 10 battledroid egymás után mondja hogy "roger, roger". :D Abba a részbe volt amikor padmé a rodiaiak bolygolyára ment jar jaral, és a szepateristák azt hitték hogy jedi. Kerestem youtube-on de nem találtam. :(
  • EnxTheOne
    #394
    Tölthető az új rész. Csak még nincs felirat :(
  • MerlinW
    #393
    2010-Sep-17 Star Wars: The Clone Wars (2008) 03x01 Clone Cadets
    2010-Sep-17 Star Wars: The Clone Wars (2008) 03x02 ARC Troopers
    2010-Sep-24 Star Wars: The Clone Wars (2008) 03x03 Supply Lines
    2010-Oct-01 Star Wars: The Clone Wars (2008) 03x04 Sphere of Influence
  • Kheled
    #392
    márcsak 5 nap és kezdődik:) ah.hogy bírom ki..
  • EnxTheOne
    #391
    I want the full season 3 NOW with hun subtitle :(
  • Police88
    #390
    megtaláltam: szeptember 17
  • Police88
    #389
    évad*
  • Police88
    #388
    Tudja vki hogy mikor kezdődik az új évda?
  • Kheled
    #387
    SEASON 3 TRAILER Camerás
  • Kheled
    #386
    háát jópáran már meghaltak a sorozatba:) sokukat kivégezték és szinte mutatták is. igyis ugyis megfog hallni mindenki.mint ahogy azt tudjuk is, Ahsoka is megfog előbb utobb.lehet hogy majd csak a sorozat végén, bár az még jósokára lesz remélem:)
  • gyupee
    #385
    Köszi a válazt de már túl vagyok rajta, bedaráltam s2e18ig, mert ennyi van magyarul. egyébként mintha kicsit halott lenne a topik :)
  • gyupee
    #384
    Hali az érdekelne hogy az első évadban a 10. rész amikor Grievous rejtekhelyén vannak, a 11 pedig azzal kezdődik hogy Obivan anakin után megy? Mert akkor az kimarad hogy Anakin eltünik. Vagy csak nekem nincs meg?
  • davidka003
    #383
    De ők még fel sem tudják fogni a Star Wars univerzumot.
    Én azért szeretem így 20 évesen is. Vannak jó részek, a grafikát meg már teljesen megszoktam. A szinkron hangok pedig királyak, főleg Grievous.
  • Daza500
    #382
    Abból is kb. a 8 éves korosztálynak.
  • Monoton
    #381
    Ez az animációs sorozat főleg a gyerekeknek szól, nem hiszem hogy megölik
  • Hoz_Hun
    #380
    Más is észrevette, hogy Ahsoka egyre "darkosabb". Türelmetlen, erőszakos és önfejű. Még tán említik is, hogy egyre jobban hasonlít a mesterére. Meg aztán ő is a többet erővel, mint ésszel megoldás híve.
    Nekem nagyon úgy tűnik hogy meg fog bukni mint Jedi. Remélem azért életben hagyják a sorozat végére.