1139
4432746426_3d76f06019_o.jpg
  • niikii6
    #539
    Honnan lehet letölteni? Hiába keresem sehol sincs:( Még az ncore-on sincs fent :S
  • safranyn
    #538
    Pontosabban inkább rajongói remake
  • safranyn
    #537
    Tudtátok, hogy készült rajongói film? állítólag kiváló minőségű mozi. Bár jó lenne hozzá felirat.
  • Kheled
    #536
    az abaj hogy már más filmekből merítenek ötleteket,már nincs egyediség. már hány filmben/mesében volt az hogy "csak úgy juthattok ki innen ha feleltek pár kérdésre"
    A következő rész is ahogy mondtad megint droidos lesz, és most Gulliver féle rész lesz. kis lények ledöntik az óriást és fogjul tartják. nemtudom mik lesznek még, sokan mondják jó ezaz évad.de nekem a 4 évad közül eddig ez van leghátul
  • Danny1987
    #535
    Egyáltalán nem tetszett ez a rész. A következő is droidos lesz.

    Azt már le se szedem.

    Eddig nem nagy szám ez az évad de a java még csak most jön.
  • Kheled
    #534
    igen, ez a véleményem nekem is ,én totál azthittem,hogy ebben a részben kihalnak a gunganek Grievous által,vagy legalább is nagy része, erre pont ellenkezője volt, meg hogy Dooku elkapja Anakint, és Ő ajánlja fel, hogy elcseréli Grivire:D akit alapbol se kedvel, következő rész megint nemlesz nagy kedvenc... R2 csipogás egész végig
  • Drephis
    #533
    ne legyen több gungan, könyörgöm
    meg hogy grievoust legyőzte pár gyík.. wtf
  • Kheled
    #532
    vki megnézte már a 4.részt?:) mondjuk én nem erre számítottam a trailerek alapján, de jóvolt Grivi-t újra látni
  • Kheled
    #531
    noh vége a Mon Calamari részeknek, következőbe Naboo támadás lesz. végre meghal pár Gungen:) csak kár hogy nem Jar Jar (csak a hangja meg a beszéde miatt nemszeretem)
  • gunji
    #530
    Nem bírtam megvárni a magyar feliratot, így délután megnéztem felirat nélkül, s engem megvett kilóra. A 720p-s kép elképesztő (a tömörítési hibákat hagyjuk figyelmen kívül), belegondolva a történettel sincs különösebben bajom (ami van, azt majd a spoileres időszak végén). Csak egy dolog zavart: túl rövid volt, el tudnám viselni hosszabban.
  • Kheled
    #529
    noh én megnéztem,nektek mi a véleményetek? nekem kicsit ilyen .nemistudom.már nem érzem azt hogy jaj de kiváncsi vagyok a következő részre, szinte végig csata volt.amit imádok minden filmbe, de vmiért az se nyűgőzött le, lehet azért mert szinte minden részbe ugyanaz történik,vagyis hasonló, ugyanazok a szövegek jönnek elő, bár lehet a csak a "vizes" rész miatt van ilyen érzésem,majd kiderül mi lesz a későbbiekbe,de hiányt érzek,
  • Kheled
    #528
    Angol felirat egyenlőre
  • niikii6
    #527
    mikorra várható felirat?
  • Kheled
    #526
    jájj:)) HD-be nézzétek meg mindenképp várjátok meg:)
  • niikii6
    #525
    holnap:D:D:D
  • toysoldier
    #524
    jó hülye vagyok akkor :D
  • mikusmate
    #523
    "Anakin is struggling to put his past behind him." (Anakin küzd, hogy maga mögött hagyja a múltját.)
  • niikii6
    #522
    És ez mit jelent?
  • toysoldier
    #521
    Anakin is struggle to put his path behind him.
    ha jól értem.


  • niikii6
    #520
    Egyébként mit mond Obi-Wan Ahsokanak Anakinról?
  • Kheled
    #519
    Nah egy bővített 4.évad trailer már nincs sok hátra:)
  • niikii6
    #518
    Már csak kb. 1 hónap sztem és nézhetjük a 4. évadot :D:D
  • Axlkenobi
    #517
    Mindegyik kamu.

    Ezeket egy Supershadow nevű gyerek alkotja, aki már hosszú évek óta próbál "bennfentes" infókat nyomatni, miközben előadja, hogy ő George Lucas haverja.

    Közölt ő már kamu Lucas-interjút, Indiana Jones 5-hírt, meg VII., VIII., IX. résszel kapcsolatos infókat is.
  • niikii6
    #516
    Sajnos egyik cím sem igaz nagy valószínűséggel.:( Ezen az oldalon a 4. évados címeknél a 2. címből arra következtetek h az a rész a Corellia-n játszódna, azonban azt nyilatkozták a készítők h az első 3 rész a Dac-on fog játszódni többnyire víz alatt.
  • Kheled
    #515
    jaja:) millenium falcon, Darth Bane, Yoda kaland:D , fiatal Qui-gon
  • MerlinW
    #514
    Senki sem, de jól hangzik:)
  • Kheled
    #513
    viszont nemtudom ez mennyire lehet igaz
  • Kheled
    #512
    tyü a mindenit:S ha ez igaz akkor az nagyon jó évad lesz
  • MerlinW
    #511
    Hohooo, mik lesznek az utolsó, 5. évadban
  • Kheled
    #510
    vmikor szeptemberbe elvileg
  • niikii6
    #509
    Nem tudja vki h hanyadikán fog indulni a 4. évad?
  • gunji
    #508
    De-de, eredetiben igen, egy hangja van az összes klónnak. Nálunk a mozifilmekben volt ilyen azt hiszem, itt a rajzfilmsorozatban nem. Hogy miért? Talán mert nálunk ez nem szokás, esetleg mert ezzel is a klónok egyéniségét lehet picit kihangsúlyozni, nem tudom. :)
  • Kheled
    #507
    igen:) am nem tudom.angolba az összes klónnak us 1 hangja van nem? magyarba meg minden klónnak más ,vagy nemtudom hogy ott hogyan van,most nemugrik be:)
  • gunji
    #506
    Jah, tényleg, igazad van. Bocsánat. :) A nagy mekegésben fel sem tűnt, hogy ő volt .

    Ez elmegy szvsz. Ami ennél jobban zavar az az, ha egy epizódon belül kapja két szereplő ugyanazt az ismertebb szinkronhangot (pl. Jakab Csaba a 2. részben, vagy Pálfai Péter az ötödikben). Eredetiben engem eddig nem zavart ez, mert nem ismerem annyira az amerikai színészek hangját :)
  • Kheled
    #505
    bár mondjuk mindegy,mert az angoloknál is 1 szinkronszinész több szereplőt is szinkronizál. csak meglepődtem, hogy gyakran feltünik a hangja:)
  • Kheled
    #504
    pedig volt a 3. egyik szeparatista hangja volt, Lott Dot-hoz hasonló fajú,nemtom a faj nevét:) . illetve a 4.részben Gotalnak
  • gunji
    #503
    Nekem van egy tippem, hogy Padmé hangváltozása mögött talán a színművészek star wars-os szerződésének tavalyi lejárta állhat. Esetleg.

    Forgács Gábort még nem is hallottam a harmadik évadban. :) Igaz, nemsokára jön: az előzetesekből kihallva ő lesz Ziro.
  • gibson9
    #502
    úgy úgy
  • Kheled
    #501
    jah az meg a másik:)
  • EnxTheOne
    #500
    Angol hang, magyar felirat. :D