1139
4432746426_3d76f06019_o.jpg
  • gunji
    #779
    Itt egy másik Season 5 Finale trailer nevű videó, a hátralevő részekből öszevágva:



    Nekem nagyon tetszik, kemény egy hangulata van. S úgy tűnik, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tényleg a legjobban várt végkifejlet felé haladunk...
  • gunji
    #778
    Hát igen, ez jó kérdés, s egy angol fórumban is feltették. (A force push meg egy tényleg nagyon jó dolog )

    Találtam még egy előzetest:

  • Kheled
    #777
    Noh igen, ez eszembe jutott nekem is:) Mondjuk itt az Erővel könnyen ellökte őket hajórol. Ezt akkor Obi-van is csinálhatta volna.
  • gunji
    #776
    Igen, nagyon De ez engem még nem zavar, inkább tetszik, hogy előreutalgat a harmadik részre. Itt láthatjuk először harcban az
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    új ETA-2 interceptort, meg ismét a kullancsdroidokat
    . Közel lehetünk már a végkifejlethez. :)
  • Kheled
    #775
    Hehe, nemrossz. Kicsit olyan volt, vagyis inkább nagyon hasonlított a 3.rész elejére a Coruscant feletti csatára.
  • gunji
    #774
    Új előzetes a következő részből (a spoiler tagben):

  • Kheled
    #773
    Ez valóban jó kis rész volt, teli akcióval és meglepő módon több drámával mint ahogy képzeltem és látványos volt és animáció is remek volt. Yoda-t is figyeltem már mennyire úgy nézki mint a filmbeli, már nem kell sok:) Az lenne jó ha mindegyik résszel ennyi időt szentelnének, mert látszik hogy 2 rész között vannak különbségek.

    Oh és kíváncsi leszek mi lesz Maul-al.
  • gunji
    #772
    Ehhh, de durva volt, még most is keresem az államat... Remek, remek. Csak így tovább.

    Sikerült behoznom az ősszel összeszedett lemaradásom, pénteken az előző kettőt, most az újat néztem meg. Egész kiváló volt. Tavaly sokat szidtam Maul visszahozatalát, de el kell ismerni, jól keverte a lapokat.

    Viszont szomorúan tapasztaltam, hogy múltkor elszámoltam magam , ez már a 16. rész volt, jövő héten már a Sabotage jön.

    Itt egy előzetes belőle (sajnos gyengébb minőségben):

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=aYM5mNDO-RQ
  • WinStar
    #771
    én maradok a 720P HD-ban :)
  • Kheled
    #770
    Milyen felbontásba szoktátok letölteni? Anno mindig normálba néztem, aztán rájöttem hogy van 720p-s ami ugye jóval szebb a látvány, de 2 rész óta meg rátaláltam az 1080p-re amitől ég és föld, sokszor túlságosan is:)
  • WinStar
    #769
    állat volt ez a rész,osztom a véleményed Armisael :)
    Szívesen néztem vonla még én is,nagyon kíváncsi leszek mit csinál sidious Maul-al...állat votl ez a rész,végre...ez kellett,de nagyon! Reméelm a folytatás is hasonló lesz mert ez nagyon felpezsdítette a részt és ahh,nem bírom ki jövőhét vasárnapig :)
  • kissssss
    #768
    érdemes többször is megnézni a fénykard párbajokat jól meg vannak csinálva.(szerintem)
  • Kheled
    #767
    Hm, jól hangzik:) Kíváncsi leszek!
  • Armisael
    #766
    Nagyon jó volt! Végig akció egy másodpercre sem ült le a rész, lehetett volna hosszabb néztem volna még . A nagy párbaj mondjuk nekem egy kicsit rövidnek tünt a Vizsla vs Maul hoz képest (bár igaz ez meg volt egyszer szakítva) :( de egyáltalán nem volt rossz, tetszett ahogy Sidious piruettezik és akrobatikus mozdulatokkal csinál + párbaj sebessége iszonyat gyors volt ami különösen tetszett. + a BGM is nagyon jól passzolt a jelenetekhez.

    Bo-Katan = Badass ezzel a részel belopta magát a szívembe :)
  • Kheled
    #765
    Nah, ma új rész lesz:) Kár, hogy magyar felirat csak holnapra készül el:(
  • gunji
    #764
    Igen-igen, az egyik jelenetben pl
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ventress a klónokra támad
    , tehát lehetnek csavarok még bőven.

    Clovis mellett találtam még egy jelenetet, ami egy másik olyan szálra utalhat, ami kimarad az idén: kb. 3.06-nál LAAT-ok támadnak egy bolygón, ami mintha lenne. Amivel elég közel kerülnénk az EP3-hoz.
  • gunji
    #763
    Ó, ez egy egészen kivételesen jó videó, beleszőtt EP4-gyel. Sokadszori nézésre is még borsódzik a hátam. A végén meg a

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bring back this lost child, before it is too late


    mondat azzal a zenével egészen ütős.
    Remélem az évadzáró tényleg olyan jó lesz, mint aminek kinéz, már nagyon várom :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ahsokára vadászó klónok, mintha csak a 66-os parancs főpróbája lenne... Tuti, hogy Palpi áll a háttérben.
    Az utolsó rész címe vajon kire utalhat? Túl egyszerű lenne, ha Ahsokára, talán inkább Anakinra.
  • WinStar
    #762
  • gunji
    #761
    Nem igazán értem, hogy miért halasztották/törölték a 3D-s bemutatókat, akár most hozták meg a döntést, akár már ősszel, számomra olyan 'nem a mi kutyánk kölyke' színezete van. A nem fújták már le tavaly, akkor a 3D-s verziónak (fél)kész állapotban kellene lennie szvsz, különben is külsős cég dolgozott rajta. Szerintem kiváló felvezetés lett volna az EP7-hez.
    JJ tényleg egy megfelelő ember az eddigi munkássága alapján, remélem hagyják is dolgozni.
    Történetileg én könyvfeldolgozást választanék, ha nem, akkor a meglevő két trilógiától időben messze kezdenék új történetet. Nem biztos, hogy jó, ha az EU-t teljesen figyelmen kívül hagyják, s kevesebb lenne a kötöttség is.
  • WinStar
    #760
    ugyan ez van fent a hivatalos oldalon is :)
  • Kheled
    #759
    Oh, a link:)
    Season 5 trailer
  • Kheled
    #758
    Hmm találtam egy másik 5.évados trailert,ezt még nem is láttam:S Van bent pár jelenet ami elég sokat mond.
  • niikii6
    #757
    Köszi a felvilágosítást :)
  • Kheled
    #756
    Háát a 3D-s verziókat visszavonták, nem csinálják meg a 2.részt se 3D-be, hanem mindenki az új részekre koncentrál. Egész jó kezekbe került most a film(JJ Ambrams), ezt Lucas is megemlítette. Ha a sztori jó lesz, akár még a korábbi SW filmeket is lekörözheti (ezt is sokan állítják). Kíváncsi leszek a történetre.
  • gunji
    #755
    Igen, azt én is, sőt egészen addig vitték volna, amíg van nézettség. Vagy Lucas azt nem mondja, hogy vége. Filoni nyilatkozta egy éve, hogy rengeteg történetük van, meg szeretne egy teljes évadot a 66-os parancsról, de pl. a régi 2D-s Clone Warst nem akarják retconolni. Mondjuk egy időbeli határt azért szab az EP3 közelsége, talán még 6-8 hónap is lehet hátra addig, bár az epizódok kavarása miatt ki tudja.

    A 3D-s mozibemutatók miatt (nem) kicsit pesszimista lettem a TCW jövőjével kapcsolatban, meg talán az SW-jével kapcsolatban is.
  • Kheled
    #754
    Ah igen, olvastam én is, hogy átkerül a Disneyhez a sorozat, kérdés, hogy ez csökkenti e a minőséget. Tudjuk, hogy így is sok mindent kivágnak ami durvább lenne, de a disneynél azért fiatalabbak nézik, konkrétan gyerekek, lehet ezáltal még kevesebb harc lesz, majd kiderül. Viszont anno mintha mondták volna hogy 6-7-8.évadot is akarnak majd! Bár ez persze nem tőlük függ.
  • gunji
    #753
    Már a 17. Sabotage c. rész is az Ahsoka-szál része lesz (durva spoilerek keringenek erről ). Ezzel zárul az évad, Clovis átkerült a 6. évadba (helyette adták ősszel az ifjoncos-szálat (bocs, ha már szóba került)), évadzárónak nem is biztos, hogy ez jó lett volna.
    A hatodik évad pletykák szerint idén július-december között kerülhet adásban Di$ney-éknél. S az új szelek miatt az utolsó is lehet .
  • gunji
    #752
    Úgy olvastam, hogy a Cartoon Network fogja adni áprilisi kezdéssel (mármint az 5. évadot), dvd-n meg ki tudja mikor lesz, ha lesz egyáltalán (már a 3. sem jött ki).
  • WinStar
    #751
    6. évad kezdetekor szokott full szinkronosan kijönni.De miért?Nem tudod megnézni felíratosan? :D
  • JethroHUN
    #750
    Magyarul kb mikorra várható? Ha várható egyáltalán.
  • niikii6
    #749
    Viszont Wookieepedia-n is azt írják h ellentétben az előző évadokkal ez 20 részes lesz.
  • Kheled
    #748
    Én is megakartam kérdezni ezt, de lehet, hogy csak lemaradt a listáról és később bővűl.
  • WinStar
    #747
    22 rész lesz ha minden igaz
  • niikii6
    #746
    Úgy olvastam h a 20. rész lesz az utolsó. Most akkor a Clovisos részek nem ebben az évadban lesznek?
  • Armisael
    #745
    Igen annyi darab * van ahány karakter a személy neve Most egy kicsit utána néztem és a kövi részek címei alapján a mostani arc már csak 1 rész majd jön az Ashoka - Ventress arc és a legvégén marad a Clovis arc.

    A mostani rész nagyon jó volt főleg a vége az utolsó 3-4 perc folyamat akció Pre Vizsla vs Maul nagyon jól megkoreografált látványos párbaj volt. Csak remélem hogy a kövi részben a testvérek harca a nagy Ö-vel is legalább ilyen kaliberű lesz bár ott sajnos tuti lesz ugrálás más helyszínek között és nem egyben lesz a harc, ami itt sokat dobott rajta + a háttérzene!
  • Kheled
    #744
    Új részt megnéztétek már? Jó volt?
  • Kheled
    #743
    Ventress-t én is megkedveltem a sorozat alatt, nagyon várom azokat a részeket.
    Anno olvastam miről fognak szólni a részek, a **-al jelöltnél gondolom, hogy kire gondolsz, a nagy Ő-re:)
  • WinStar
    #742
    na majd meglátjuk,a droidos rész az nekem túl sok volt,az biztos :D
  • Armisael
    #741
    Nem kell félni Savaga már nem sokáig él, pontosabban ennek az arcnak a végére 1 vagy 2 rész :) ****** gondoskodik róla és Maulról is (bár őt szerintem nem öli meg csak móresre tanítja, túl sok potenciál van még benne nem írják ki, legalábbis nem lesz egyértelmű mert csak az eszméletét veszíti el. Szándékos clifhanger :D)

    Ezután lesz még a Rise of Clovis arc (nem érdekel különösebben Anakin jellemfejlődése lesz a léyneg)
    És a végén lesz az Ashoka - Ventress Arc (ezt nagyon várom Ventress miatt. A sorozat alatt nagyon megkedveltem és szerethető karakter lett a képregényekben anno semleges volt nekem)
  • Kheled
    #740
    Háát kitudja, szerintem ha útjába lesz, akkor eltud szakadni tőle. Valahogy megkell hallniuk majd, lehet olyan lesz hogy Savage Obi-val harcol, aki elfut és dühébe Maul megölni Savage-t mert elengedte. Nah. de kitudja:). Az jutott eszembe, hogy ebbe az évadba még nem is volt Jar Jar :D