165
Ti hogy készültök az ünnepekre?
  • hapcikapitany
    #85
    Hello!
    Én nem kezdtem meg, viszont már megvannak az ötletek. Szóval akkor előtted járok egy lépéssel :P
    A hétvégén tervezem a bevásárlást. :)
  • santakata
    #84
    sziasztok!

    Ti megkezdtétek már a karácsonyi bevásárlásokat? én most akarom csak még annyira nincs ötletem sajnos:(
  • gibbone
    #83
    Én elég sürün vásárolok vaterán és eddig még nem volt vele problémám, szóval én merem ajánlani mindekinek. Ha mindig megnézed, hogy akitől venni szeretnél milyen vélemények vannak róla. Az eladó neve utáni jelre kattints rá és onnan már rájössz, hogy megbízható e vagy sem :)
    Nyilván akiről rossz vélemények vannak, attól nem veszünk és nem is adunk el :)
  • röfinaator
    #82
    mondjuk a vaterán van 50 000-ért csak nem nagyon bízom az internetes árverésekben...meg a tegnapi hozzászólóknak is mondom, hogy van ott olcsón gps-s ha még nem vették meg és ők vásárolnak ilyen helyeken
  • gibbone
    #81
    Akkor az jó kör lesz. Annak a telefonnak 60-70 ezer között mozog az ára. Már én is szemezgettem vele, de megvárom, amíg olcsóbb lesz :)
  • röfinaator
    #80
    Én Nokia 5800-át veszek a fiamnak, azért nyaggat már 1 éve... az sem olcsó, sőt talán drágább, mint a gps
    De nem hiszem, hogy ő nekem gps-t vesz
  • Ic3 m4n
    #79
    Én is vennék LCD tévét ha jól menne.. :)
  • Tankaranka453
    #78
    Én inkább csak azon csodálkozom, hogy mindenki az apjának veszi vagyis, hogy én meg az előttem szóló is.
    És te hol veszed, kata és milyet?
  • Coriander
    #77
    Most néztem,hogy ,egy felmérés szerint az emberek többsége karácsonyra gps-t,lcd tv-t,laptopot,kapszulás kávéfőzőt,mobiltelefont vesznek.Úgy tűnik most ez a trendi,de ahogy olvaslak titeket,ez beigazolódik.Érdekes...nincs válság?:)
  • Tankaranka453
    #76
    ÁÁá én már a karácsonyi menüt is kitaláltam... csak félek, hogy elfogynak a tennivalók hamarosan a karácsonnyal kapcsolatban, és akkor már nem lesz mit tenni, a tétlenséget meg gyűlölöm...
    Én a szüleimnek gps-t veszek, mert állandóan eltévednek... enenk tuti hasznát veszik majd.
  • santakata
    #75
    Én is lázasan készülök, csak sajnos én szó szerint :( Bele sem gondoltam, hogy már csak 3 hét :O És még csak nővéremnek vettem meg az ajándékát...
    Coriander, nem tudom mennyit szánsz ajándékra, de én apukámnak tavaly GPS-t vettem és a mai napig imádja :) Elég sokat utazik kocsival, így legalább nem kell mindig a térképet bújnia, főleg, hogy közelre nem is lát jól.
  • Coriander
    #74
    Már én is lázban égek emiatt.De jó neked,hogy Te már az ajándéklistánál tartasz.Nekem semmi ötletem.Pedig már tényleg nincs sok hátra.
    Eddig csak a fenyőfadíszek megvételéig jutottam.A legnehezebb azt lesz eldönteni,hogy mit vegyek apámnak.Valami olyat akarok,aminek hasznát veszi sokáig,de ötletem sincs...
  • Tankaranka453
    #73
    ismét eltelt 1 év, ismét mindjárt itt a karácsony, még 22 nap.
    Én már lázasan készülök, szépítgetem a lakást, írom az ajándéklistát-> kinek mit mennyiért...
    Ti is készültök már? Hogyan?
  • drob
    #72
    Békés Boldog Karácsonyt!
    Ady Endre: Karácsony
  • gibbone
    #71
    Az attól függ,hogy mit akarsz venni:D Gondolom te se a tesco-ban veszed meg az összeset,bár ott a legelérhetőbb a..a..a..minden:DD Szóval előbb azt tisztázzuk,h mit akarsz venni?
  • Szikla Szilárd
    #70
    És hol veszitek meg a karácsonyi ajándékokat?
  • analfa
    #69
    Én az idén arra gondoltam hogy egy kicsit merítek egy kis ihletet az angoloktól és készítek egy kis puncsot meglátjuk mit szól majd hozzá a család :P
  • Bogyo5
    #68
    a kreativitás a lényeg:D a szokások csak megkötik a kezünket:d Mindent szabad mindennel:D éljen a free-ség:D
  • Tomika24
    #67
    Na akkor nem csak én gondolom így.
  • analfa
    #66
    Mi narancsba szoktunk rakni szegfűszeget almába pedig csillagszórót szoktuk az ehető dísz pedig a szaloncukor :P
  • Tomika24
    #65
    Nem a narancsba szokták szúrni a szegfűszeget?
  • Paz
    #64
    Hát én nem szívesen enném le a szárított citromot a fáról:D! De az igaz hogy jól néz ki:)
  • Bogyo5
    #63
    Nálunk van többé kevésbé ehető dísz is:D szárított citrusfélék, alma szegfűszeggel kitüskézve, stb. a netről szedtem pár tippet még.

    Ha érdekel itt van a nővagyok oldalon:D
  • analfa
    #62
    Látod nem szabad semmi ehetőt rátenni a koszorúra nálunk legfeljebb a mohát vagy a fenyőgallyat rágcsálhatják :P
  • Bogyo5
    #61
    nálunk én csinálom bogyókból tujából, fenyőből, meg mindenből amit találok. Éppen tegnap vettem észre, hogy le lett legelve a egyik sarkán a kökény és a galagonya... Torkos banda, tűzhetem megint az egészet:D
  • analfa
    #60
    Fú na látod erről van szó :P egyébként az adventi koszorót azt nagyon szeretem mert imádom a tüzet, meg a gyertyát :P
  • Bogyo5
    #59
    De tudod:D Aztán nehogy rád mutogassanak majd éjféli misén az öreg nénik:D:D:D:D
  • analfa
    #58
    Nekem nem kell hozzá lucaszék ahhoz, hogy meglássam, hogy ki boszorka :P
    Ugyanis a válasz roppant egy szerű minden nő aki elmúlt 25 :D
  • Bogyo5
    #57
    óóóóóóóóóóóó azt imádom:)
  • Tomika24
    #56
    Mi a múlthéten már megnyitottuk a káposzta derbit egy jó adag toros káposztával.
  • Bogyo5
    #55
    adventi koszorú gyújtogatás terítőstül? Na kinek volt meg az idén?:D
  • Willi Betz
    #54
    Fadíszítés,Jézuska várás XD,ajándékozás,vacsi.
  • Bogyo5
    #53
    Luca széket ki csinál?:D
  • BADE
    #52
    bejgli:D
  • Lord Nomak
    #51
    Koleszterin szegény táplálkozás. Alap.. Én is sovány húst eszem, ezért szokott általában a kb 95-96 kilóm január 2-3. környékén 103 lenni =D
  • desigo
    #50
    szokásos kímélő halászlé,töltött káposzta befigyel...
  • Lord Nomak
    #49
    Templomot leszámítva szintén.
  • desigo
    #48
    szokásos
    fadíszítés,falatozás,ajándékozás,templom,
    dínom-dánom xD
  • G_ArchAngel #47
    ugy fogok unnepelni, mint a tobbi londoni - egy pubban, Guiness Red-del a kezemben...
  • Lord Nomak
    #46
    Túl büdös a meló és adózni is kell utána nem keveset. Ha meg nem akarnék adózni kb 50 km-es körzetben nem szabad laknia senkinek mert olyan erőteljes a szaga hogy bárhol kiszúrják. =D