165
Ti hogy készültök az ünnepekre?
  • juliskafarkas
    #125
    Nekünk műfenyőnk van. Néhány éve szereztük be, akkor kicsit mérges is voltam a fára.
    Azóta viszont megkedveltem, tök jól néz ki feldíszítve. Szép dús, nem hullik. Az illatot meg fenyőgallyakkal oldjuk meg, amit vázába teszünk és feldíszítünk kicsit. Meg egy kis párologtató valamilyen finom illatú illóolajjal. ;)

    Nekem is lesz még egy köröm a kimaradt ajándékok és a kimaradt hozzávalók miatt...
  • Thaison
    #124
    Hipermarketekben rengeteg műfenyőt lehet látni, tényleg szépek nem is ezzel van gond hanem azzal hogy ezeknek a fáknak nincs semmi illata. Nekem meg nincs karácsony anélkül az illat nélkül. Valahogy hozzá tartozik. persze elismerem hogy praktikusabb mert nem hullik a tűlevél + nem kell minden évben megvenni, nem kell annyi fát kivágni, de akkor is...! Mi már megvettük a karácsonyfát, annyira jó illat van bent:) Ma még nekem is lesz egy-két köröm az egyik hipermarketben, ajándék vásárlás kicsit a végére lett halasztva...!
  • Nyulanna
    #123
    Ez a hét a leghúzósabb ünnepek előtt. Tényleg célszerű nagyobb tételekben vásárolni és ezt a multikban a legolcsóbb megtenni. De az évnek a többi szakaszában én is inkább kisebb boltokba járok, ahol minőségibb, de drágább cuccok vannak. Karácsonykor a fenyő is nagyon sok fejtörést tud okozni, én praktikusnak találom a műfenyőt, de eddig még senkit sem tudtam meggyőzni róla, hogy azt vegyünk idén. Láttam pedig szépeket a nagy áruházakban. De ugye mindenki tűl műnek érzi az ünnepeket igazi fenyő nélkül...
  • mokuspof
    #122
    Szerencsés vagy, hogy adtak szabit. Nekem nem sikerült megvenni még minden ajándékot. Én legtöbbször igyekszem elkerülni a multikat, de ilyenkor mikor dolgozok egész nap és nincs időm elmenni vásárolgatni, mert csak este érek haza az a legcélszerűbb.Mindent megkapok egy helyen és nem kell végigjárnom 10-15 üzletet, hogy mindent megkapjak. Amit ki nem állhatok az a tömeg. Mivel nem csak én vagyok olyan , hogy az utolsó pillanatra hagyja a vásárlást ez vele jár sajnos. am ha tehetem vagy korán reggel vásárolok ott vagy késő este, akkor nincs akkora tömeg.
    karosult: Én ha megyek akkor az auchan-ba megyek, mert az van a legközelebb hozzánk,de akció mindig van mindegyikben szerintem.
  • karosult
    #121
    Nálunk is minden karácsonykor bővül a társas felhozatal, nagyon praktikus ajándék mert nem csak egy embernek szól, hanem megmozgatja a családot.
    Jómagam sem álltam még neki semminek, se fa, se ajándékok, se díszek, de hál isten holnaptól szabadságon vagyok így neki vághatok a plázáknak és a szupermarketeknek.

    Amúgy szerintetek melyik multiban van a legtöbb akciós termék?
  • koppi85
    #120
    elárulom, hogy én még 23-án is dolgozni, fogok, most hétvégén akarom intézni a bevásárlást. Be egy plázába,, aztán 5 ajándékkal kijönni :) Csak hatékonyan, a pénztárcám is elég vékony mostanság, úgyhogy én is azt a mottot vallom, hogy annak örüljünk, hogy ha együtt tud lenni a család. Veszek egy Scrabble társast, azzal jól fogunk szórakozni, ez lesz majd a jolyjoker :)
  • subesz
    #119
    Sziasztok!

    Ilyen még nem volt teljesen el vagyok havazva, még egy darab ajándékot se vettem meg és ráadásul még annyi munka van, hogy 23-án leszek először szabad. Akkor fog a nyakamba szakadni minden, de fogalmam sincs melyik komplexumot éri meg leginkább meglátogatni. Aki már mazsolázott a választékból megmondaná melyikben van a legtöbb akció?

    Egyébként én holdviola Karácsonyi koncertre fogom elvinni a családot, nem rég fedeztem fel őket, megkaptam az első albumot és beléjük szerettem. Remélem a család is értékelni fogja.
  • petragondolai6
    #118
    hát nemhiszem hogy nagy tömeg lesz... biztos megtalálod :D
  • jezjezjez
    #117
    nem ismerem, nehéz lesz felismerni, de majd kiabálom a nevét hátha ottvan:D
  • petragondolai6
    #116
    jah jólvan :D majd kibékültök az alleeban :D
  • jezjezjez
    #115
    amazon elbúcsúztatott :D
  • petragondolai6
    #114
    miért hova mentél?
  • jezjezjez
    #113
    Én már elbúcsúztam, amazon-t kérdezd
  • petragondolai6
    #112
    Most mi ez a latin dolog? Már volt? Vagy most lesz?
  • amazon15
    #111
    Igen, téged búcsúztatunk.
  • jezjezjez
    #110
    Mulatság? Mi lesz ott, bevásárlóközponti búcsú?! :)
  • amazon15
    #109
    Szombaton lesz latin táncos mulatság az Alle-ban.
  • jezjezjez
    #108
    milyen latin napot?
  • akhork
    #107
    lenne inkább divatnap :D
  • amazon15
    #106
    Nekem is időszerű a bevásárlás, lehet megnézem ezt a latin napot :)
  • akhork
    #105
    én most fogok vásárolni minenkinek ajándékot.. költséges hónap ez a december :D
  • Smallsock
    #104
    Nekem már az első hó is elég volt ahhoz, hogy karácsonyi hangulatom legyen. :) Azóta folyamatosan töröm a fejem az ajándékokon, jó párat már el is készítettem, meg vettem is néhányat. Ha túl leszek jövő héten az államvizsgám és a mesterfelvételi írásbeliken, akkor nekiállok mézest is sütni. :)) Már alig várom!
  • hellobello
    #103
    Hát az előadókról sokat még nem hallottam, de kimegyünk rá így ismeretlenül is. Remélem megéri. :)
  • ZsaniC
    #102
    Na az nagyszerű lehetett, kiváncsi vagyok a latinra is.
  • hellobello
    #101
    Nagyon jó koncertet adott szombaton a Charlie. Kint volt az egész család.
  • ZsaniC
    #100
    Én megnéznék valami jó karácsonyi zenés műsort, azoktól mindig olyan jó karácsonyi hangulatom lesz :D
  • silentdiszno
    #99
    A legtöbb ember az utolsó pillanatban kap észre, hogy még nem is vett ajándékot, nincsen karácsony fa és még nincsen meg az ünnepi ételhez az alapanyag :)
  • szigetlakó
    #98
    Rakd ki, könnyű, és nagyon aranyos! klikk:

    Boldog Ünnepeket!
  • Tankaranka453
    #97
    Én meg azt olvastam a mai metro újságban, hogy lehet h az utolsó pillanatban jut eszedbe a megfelelő ajándék... szóval én majd 24.-én vásárolok
  • silentdiszno
    #96
    Ilyenkor kell azt csinálni, hogy beszerzel pár alapanyagot, és készítesz valami szépe, szerintem ennek sokkal jobban fog örülni, mintha valami készterméket vennél a boltba.
  • hunter88
    #95
    az utolsó napi rohangálásnak para feelingje van:D mi van, ha valakinek nem tudsz venni semmit, ekkor születnek olyan ajándékok, amik semmire sem jók :S
  • antika88
    #94
    Ja agybaj kb:D Inkább szeretem ezt kikerülni.

    Talán egy adventi koszorú...1 ötlet:D
  • Birvin
    #93
    Az biztos... úgy hívom, hogy agybaj:D amúgy a lakást is ki kellene csípnem... nincs vmi ötletetek?
  • Tomika24
    #92
    Szerintem nem olyan rossz ha az ember az utolsó nap rohangál annak is megvan a feeling-je.
  • antika88
    #91
    Hát nem tudom én igyekszem beosztani a vásárlást hogy ne utolsó pillanatokba kelljen rohagnálni, igaz tavaly nem így sikerült, rohangáltam:D
  • Birvin
    #90
    az biztos! Hatalmas tömeg, löknek fel, nincs már semmi csak idegbaj, és az éven is ez vár rám:S
  • Tomika24
    #89
    Szerintem az az igazi ha az ember az utolsó napokban végigrohanja a boltokat és előtte nem is foglalkozik a karácsonyi ajándékvásárlással.
  • hapcikapitany
    #88
    Titok hogy mit veszek. :P
  • santakata
    #87
    szerintem nekem is az lesz a végem:( dec 23-án ott fogok valahol keringeni még mindig ötletek nélkül:(
  • derzsikovi
    #86
    ez szép és jó h elkezditek a bevásárlást csak azt nem írtátok h mit vásároltok be:D én nem tudom még mit veszek, senkinek se, de ahogy magamat ismerem majd december 23-án kezdek bevásárolni:)