24218
Modern Warfare 2
  • aboriginal74
    #21004
    ok akkor este, du 18-körül
  • aboriginal74
    #21003
    jah vagy ez a megoldás...
  • kozako
    #21002
    helló.már visszavittem a játékot mert nemvolt jó a kód de majd csütörtökön(jövő csütörtökön)hozzák az újat.de attól független küldhetsz mindent :D
  • FSpofon
    #21001
    vidd vissza a boltba
  • aboriginal74
    #21000
    Sega kozako!

    Este legyél netközelben, akkor megosztok veled minden fontos tudnivalót, és mellékelek neked egy videó tutorialt is...hogy kell lépésről-lépésre felvenni a kapcsolatot a steam support-al!!!
  • kozako
    #20999
    helósztok.megvettem a Call of Duty MW 2-őt és az a baj hogy amikor a kódot aktiválni akarom aztírja hogy használatba van már a kód.akkor most ezmi???mitcsináljak???? légyszi gyorsan irjatok :S
  • ozimak
    #20998
    Komoly vállalkozás. 2012-re meg is lesz neki :)
  • bigapó
    #20997
    hmm, érdekes dolog. Kár, hogy nem nekem jutott az eszembe, tényleg kicsit szinesebb lett volna valamelyik prestige-t igy végigvinni, bár időben jóval továbbtart :)
    ezenfelül nagyon nagy az esélye annak, hogy vakitóval ölsz, tehát én még azt sem használnám:)
    de a cold-blooded és sit-rep perket jól lehet vele fejleszteni, bár utóbbinál is van esély az ellenfél felrobbantására.
  • kBagyula #20996
    :DDD A pacifista
  • nyuny01 #20995
  • kBagyula #20994
    ott az aláírásomban a név, vegyél fel majd.
  • kozako
    #20993
    hellósztok.holnap megyek megvenni a játékot :) am majd valakit felvehetek havernak Steame-n??? és akkor nehogy egyedül nyomjam mint magyar :D:D majd légyszives írjátok le a neveteket és felveszlek titeket. ha kéne itt az msn-em: [email protected]
  • bigapó
    #20992
    Sziasztok.

    Osztom a véleményeket, nem szabad komolyan venni a játékot :) pont ezért játék a neve, csak ugye néha bele tud lendülni az ember mikor jól és elkap a gépszij :)
    mindenesetre ha felbasz akkor előveszem a teamfortress 2-őt és inkább azzal humorkodom tovább, igy vegyitve már egész jó játék csalókkal együtt az mw2 is :D
    szerintem amúgy csökkent a látványosan csalók száma is, nálam még mindig a laggolás vezeti a negativ élményt, más kifogásom nem nagyon van.
    Pár napja rendre lecsalóztak, pedig rohadt szarul játszottam és nem emlékszem mákos lövésre sem, pedig az is van bőven a tarsolyomban, meg egy 5.1-es füles a fejemen ;)
    no mindegy, szóval most már Én is meggondolom kétszer, hogy ki lehet igazi csaló, mert feleslegesen nem kiáltok farkast, csak megfájdul tőle a torkom.
    jó játékot továbbra is :)
  • ILLNeo
    #20991
    Ahogy mondod Roger, igazad van. Ott ülnek a egész nap gép előtt ezek átlag kilenc éves kis idióták, de neked van életed, munkád, családod. Te csak szórakozni jársz fel. NE FOGLALKOZZ VELÜK! ... és a statod is jobb anélkül hogy észrevennéd.
  • kBagyula #20990
    mert komolyan veszed. menj a fejed után, ha épp nincs haver akivel lehet valamelyest taktikázni és ne a feladatra koncentrálj. csak lődözz.
  • gömbgiliszta
    #20989
    " Este haza a melóból és egy kis feszkólevezetés képpen lövöldözök egy kicsit."

    Nekem pont ez a bajom, hogy ahelyett, hogy levezetném a feszkót és megnyugodnék, néha pont inkább eszméletlenül felkúrom magam...

  • aboriginal74
    #20988
    Thank's Mate
  • kBagyula #20987
  • aboriginal74
    #20986
    Ha csalót látsz, inkább lépj ki, mert nem érdemes fel**** magad...hidd el nem éri meg!!! konklúzió: osztom a véleményed!!!
  • nyuny01 #20985
    Néha néha belebotlok egy-egy csalóba,olyankor ki kell lépni és nincs gond!
    Nem mondanám hogy több a csaló mint a dedikált szervereken,de ez az én szerény véleményem!
    Az IW-nek az az előnye is megvan,hogy ha téged csalónak néznek,nincs az hogy bannolgatnak kedvükre! ;)
  • ILLNeo
    #20984
    Az utolsó mondatoddal tudok abszolút egyetérteni! Pontosan erre használom. Este haza a melóból és egy kis feszkólevezetés képpen lövöldözök egy kicsit.


    Aboriginal74: Ezúton is Grat, az accodhoz! Vigyázz rá Tesó!
  • aboriginal74
    #20983
    Uraim!

    A steampowered-től ma megkaptam az új accomat...visszakaptam az öszes gémemet és minden statom rendben van!!!

    Köszi mindenkinek az együttérzést :D

    Grt. a steam-nek hogy 3 napon belül intézkedtek!!!
  • HappyHunter
    #20982
    Nekem valamiért az tűnt fel, hogy a ground war a cheaterek játszótere. Keveset játszom azt a játékmódot, de akárhányszor bemegyek, mindig látok 1-2 gyanús esetet. A többi módban (domination,demolition) egyáltalán nem vészes.

    Ez a játék délutáni kikapcsolódásnak tökéletes, csak nem szabad komolyan venni.
  • kozako
    #20981
    köszönöm a válaszokat sokat segítettetek :) de nemis tudom :/ most ha megveszem telelesz csaló pöcsökkel az egész játék???
  • Frank99
    #20980
    Én ugyan elég nagy kedvelője vagyok, a gyereknek is megvettem, nyomtuk együtt soxor, viszont most már annyi a csaló tényleg, hogy nem is játszunk....

    Inkább várd meg az őszt, gyűjtsd a pénzt, jön az új része , és talán tényleg lesz ded-server támogatás, akkor ki lehet jobban szűrni a csalókat, mert itt sajnos nem....
  • ILLNeo
    #20979
    Hát itt elég szépen lehet variálni a fegyvereket. Viszont a játékstílus az merőben más lesz. Egyébként sokan veszik a mai napig...

    Tehát ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz!
  • kozako
    #20978
    helósztok.én még új vagyok gs fórumon így hát ez az első kommentem :D azt szeretném kérdezni hogy érdemes-e megvenni a játékot vagy nem?mivel én Battlefield Bad Company 2-őzök de az már elég unalmas meg a fegyverarzenál nemvalami nagy :S érdemes megveni a COD6-ot????pls válaszoljatok :)
  • Tomo576
    #20977
    Hálásan köszönöm NEW! :D
  • FSpofon
    #20976
    #20942
  • Tomo576
    #20975
    Sziasztok!

    Az lenne a problémám hogy 3 napja játszani szerettem volna a Modern Warfare 2-vel (eredetibe van meg) és amikor rámentem a Steam-re hogy jelentkezzen be SEMMI!!! Azt hittem csak valami baja lett, hát letöröltem és újra felraktam de semmi... rámegyek, a szükséges firssitéseket elvégzi, de utána nem tudok bejelentkezni(nem jelenik meg sem az ablakon, sem a tálcán), így a játékkal sem tudok játszani:S Operációs rendszerem XP és hallottam valami olyasmit hogy most már csak Windows 7 fut a Steam...(de nem szeretnék még oprendszert cserélni) Teljesen tanácstalan vagyok.

    Ebben kérném mihamarabbi segítségeteket!

    Előre is köszi: Tomo576
  • aboriginal74
    #20974
    Pedig annak működni kell!!!
  • gblasius79
    #20973
    Igen ezt a biztonsági mentés funkciót megtaláltam.Le is mentettem magamnak!
    Tettem vele egy próbát,mármint a visszaállítással,de nem történt semmi.
  • aboriginal74
    #20972
    Megnyugtatlak, hogy bizony ne árt újratelepíteni az OP rendszert!!!
    Nem csak azért, mert alaplap lett cserélve, de minden fő hardware egységnél (kivéve VGA csere és RAM bővítés, bár utóbbinál 4GB ram felett nem árt 64bitet rakni...)nem ártasz vele ha újratelepíted, mert aza tuti...

    gblasius79: Steam-en belül készítesz egy backup-ot és mikor az új OP rendszert feltetted akkor szintén a steam segítségével a backup-ból visszamásolod, ráadásul sokkal gyorsabban fel si települ, mintha az egészet újrahúznád DVD-ről...
  • gblasius79
    #20971
    Rátapintottál!
    Alaplapcsere is lesz!
  • robotnyk
    #20970
    csak annak aki megvette.
  • elitehun
    #20969
    De nem értem hogy mért kell újrahúznod. max akkor kéne ha új alaplapot vennél vagy több ram-ot
  • elitehun
    #20968
    Nem kell csináljál semmit egyszerűen csak rakd újra és minden megmarad. Illetve csak a multi részben marad meg a singel adatok el fognak veszni
  • gblasius79
    #20967
    Mindenkinek bekerült,vagy csak annak aki előfizette!
    Egyébként én is erre gyanakodtam!
    Csak akkor nem értem miért ajánlotta fel hogy vegyem meg mégegyszer!
  • Fabio Capello
    #20966
    szvsz azért tűnt el, mert beépítették az alapjátékba, már nem jelöli külön sztem...
  • gblasius79
    #20965
    Sziasztok!

    Nekem olyan problám lenne hogy megvásároltam a legújabb DLC-t.
    Aztán valamelyik nap azon kaptam magam,hogy ha elindítom a multit a DLC fülben megint benne van ez a Resurgence Pack,és a menüben már nem szerepel külön csillaggal jelölve.Olyan mintha eltünt volna!Bár a Steamben meg szerepel hogy megvásároltam!Valaki érti ezt?
    A másik dolog hogy szeretném egy kicsit megtuningolni a gépem,viszont ehhez újra is kell húznom!A kérdésem az hogyha csináltam a steamen belül egy játék mentést,hogyan fogom visszarakni hogy a rangom meg minden megmaradjon?
    Köszi a segítséget!