24218
Modern Warfare 2
  • aboriginal74
    Köszi srácok!!!! Ma este el lettek küldve a kódok!!!
  • ribery7
    Én is!
  • kBagyula #20962
    Hát legalább kapsz akkor majd ingyen l4d2-t. :D Egyébként elképesztő ez az acc lopás, szurkolok, hogy visszakapd.
  • aboriginal74
    de valami lehet vele, mert amióta aug. 05.-én lenyúlták az acc-om, azóta akad rendesen...sztem nem kis támadás érte...nem lepődnék meg ha a napokban tennéneke egy bejelentést, hogy "több fiókot is feltörtek" ...
  • kBagyula #20960
    már jó. :)
  • aboriginal74
    Sztem támadját a steam-et mint állat...
  • kBagyula #20958
    meghótt a steam.
  • Antal99
    most megint nem mükszik?
  • aboriginal74
    abszolút, természetesen megvan...annyit elárulok, hogy nem 1xü :D most épp képbeolvasási fázisban tartok lesz egy pár :S
  • ILLNeo
    Már meg is találtuk el is indult a folyamat! Köszi
  • Fabio Capello
    akkor ezt tessék mondani, nem hebegni-habogni... :D

ha igaz a dolog, akkor visszakapod az accodat, asszem van is valahol egy leírás, hogy jelentsd be, mit mondjál.
  • aboriginal74
    Az úriember tételesen a barátom és kollégám, az-az ember akinek feltörték a fiókját, pedig én lennék...de hidd el nem én tehetek róla...én pedig vagyok annyira rutinos ennyi évvel a hátam mögött, hogy ne kövessek el olyan badarságot, hogy kiadjam a fiókomat másnak... most intézkedünk, mennek a kódok nekik, a zárt körű levelezési support rendszerükben!!! Egyenlőre ennyi, majd ha okosabb leszek, akkor jelezem mik a fejlemények, annyit zárójelben, hogy egy Észt srác használja jelenleg a fiókomat…Bullet nickkel…
  • Fabio Capello
    nem hát :D

Btw, a feltörés egy dolog, de az úriember itt ellopásról beszél, tehát kiadta valakinek az userpasst, akár "lécci csak egy warra", akár "valve admin vagyok adok nyolc játékot neked ingyé", az az ő felelőssége, ezt a Steam is megmondta kiscsilliárdszor, benne van a felhasználói szerződésben is.

a VAC pedig tesz rá magasról, ki csalt az accounttal, csaltak vele=VAC ban, kifogás nincs, a ban végleges.
  • aboriginal74
    Kedeves Fabio Capello!

Mielött nagy zöldségeket írnál, csak halkan megsúgom neked ha feltőrték a Steam accodat, akkor a felelősség nem téged terhel, mivel nem te adtad kia a kezedből!!!
    Konklúzió nem beszélj inkább nyomogasd a C64-det :D azon tuti nem akad neked a Settlers 7 :D
  • Fabio Capello
    az accod a te felelősséged, ha kiadta valakinek az user+passt, magára vessen, erre csak ezt tudom mondani...
  • ILLNeo
    Ez így baromi érdekes! A egyik barátomnak pár hete ellopták a steam accountját. Benne az összes játékkal, és még a BFBC2be sem tud belépni, pedig az nem is steames.

Erre mit mondtok! Vigyázzatok az accotokra! Sokkal nagyobb körültekintést az eddigieknél!
  • newszepiking
    köszi mindkettőtöknek.

mert úgy hiányzik már...:)
    mer' low vagyok, meg láma és lúzer.:)
  • elitehun
    48-tól
  • simonl #20946
    Ha bemész a Class -ba, rálépsz a fegyverre és F2 -vel meg tudod nézni, azt hiszem 41 től.....
  • newszepiking
    ACR-t hányas szint körül kapja meg az ember?
  • FSpofon
    steam forum
  • Antal99
    hú ezt te honnan tudod?
  • FSpofon
    regeditben

HKEY_LOCAL_MAHCINE\\SYSTEM\\CurrentControlSet\\Con trol\\Session Manager\\Environment
    innen töröld ezt a két bejegyzést:
    DEVMGR_SHOW_DETAILS
    DEVMGR_SHOW_NONPRESENT_DEVICES
  • fityusz
    Ha a Steamet is újratelepítenéd talán menne. Tehát ne csak a játékot hanem a steamet is uninstalláld.
  • NagyDavid17
    Sziasztok!
    lenne egy problémám,hiába indítanám el a MW2-t nem indul el,de nem is reagál semmit se és ugyancsak a steam se,és amugy eredeti a játék szóval tavaly november óta ilyen probléma még nem volt,újra tenni se tudom mert azt is csak a steam-en keresztül tudnám.Segítségeteket előre is megköszönöm
  • fityusz
    Sziasztok!

Nem szeretne velem valaki Spec Opsozni? Sajnos nincs akivel végigvigyem az utolsó kétjátékos pályákat. Előre is köszi. Steam name: edward1109
  • FSpofon
    milyen 576osok?
  • bigapó
    az az 576-os biztos nem rakta még fel PC-re csak mondjuk xbox-on játszott vele. steam-be lesz az, jó helyen találod :) miért érdekelt egyébként?
  • ribery7
    Nekem nem az Avtivision mappában van az Mw2 hanem a steamben alapba oda tette de 576-osok azt mondták hogy activisionbe kell lennie ez most mi?
  • ozimak
    Az maradt... de nem izgat mert sose nézegettem max a wins losses arányt próbáltam javítani(mert akitől vettem mínuszosan adta:),és ha bementem arra néztem rá de mostanában már azt se. Mostmár csak a haladás a cél,hogy minél hamarabb elérjek pr10-be aztán már tényleg csak az élvezet miatt játszani ;)
  • bigapó
    az marad :) hacsak nem rakta vissza az előző mentését.
  • gömbgiliszta
    Más!

100 szavazat után első a Highrise(22), utolsó a Rust(0).
  • gömbgiliszta
    és prestige lépés után hogy néz ki a barrackod?

(gondolok itt a score, wins, losses, egyéb adataidra)
  • ozimak
    Na de milyen a stinger silencerrel? Vagy rapid fire? 5-öt lő ki egy gombnyomásra ? Meghát az alá fontos még a puskagránát is :D Ja és semtex helyett,"sitreppro"-kat dobálhattam volna biztosan,és természetesen a deathstreak-em is sitrep... ami annyit jelent,hogy azonnal észreveszem ha harmadszor is ráfutok egy aknára vagy alámgurul egy gránát
    Mielőtt bárki kérdezné: Egyiket sem próbáltam ki mert azonnal inkább prestige-t léptem a picsbe!
  • Antal99
    na,bárhol vagy érezd magad jól!!!

köszönöm,hát ez az!!!
  • bigapó
    mivel nem vagyok otthon csak ezt tudom mutatni, de azt hiszem ennél egyértelműbbet nem fogok találni otthon sem:

Új fiók regisztrálása

Ezt töltsd ki, az új névvel amire gondolsz és az új emilcimmel. utánna a steam-kliens-el lépj be, de lehet előtte még érvényesiteni kell emilen keresztül, az nem tudom milyen gyors, lehet pár perc, lehet pár óra, több nem hiszem.
    működnie kellene igy.
  • Gabe18
    Én nem értem mi bajod van,egy akimbo Stinger az teljesen természetes ezekben a háborús időkben.Minden katonánál alapfelszerelés.

Amúgy röhej ahogy teljesen szétk...ák már ezt a játékot.Én már vagy 3-4 hete be se léptem (talán egyszer 10 percre...) .Szerintem már nem is fogok,majd esetleg az új részre ránézek...
  • Antal99
    "új regisztrációt kell inditanod"

kedves drága egyetlen segítőkész BIGAPO

HOGYAN???

Én vagyok a nehéz felfogású,írd le légyszíves pontosan

fontos lenne
  • bigapó
    kevered a szezont a fazonnal.

nem kell felraknod "új" steam-et, vagy mégegyet, olyat nem tudsz csinálni, elvileg mikor felraktad akkor minden felhasználónak telepitetted, ha van több belépője a gépnek, akkor ők is tudják használni, úgy értve, hogy külön felhasználói fiók, mondjuk vendég vagy a tesókád, apukád mindegy.

magát a steam-et is lehet több felhasználóval regisztrálni, ahhoz kell a másik emilcim, )apukádé, tesódé, akit akarsz), ehhez egyszerűen új regisztrációt kell inditanod és megadnod a helyes adatokat. onnantól kezdve ne automata belépés legyen, meg emlékszem rád opció, hanem mindenkinek be kell irnia a nevét és a jelszavát, igy elkerülhető, hogy egymás játékát használjátok. viszont figyeljetek arra, hogy egy játék-egy felhasználónál lehet csak!!
    vagy többször veszitek meg az adott játékot vagy megosztjátok és hol egyik hol másikótok játszik rajta.

úgy kb ennyi, tehát olyan, mint egy fiók, lehet több, de amit beraksz azt csak ott lehet használni és külön zárja van mindnek. nem átjárhatóak, de más gépén is tudod használni pl. ha neki is megvan az a játék, tehát a regiszráció nem gépfüggő, hanem felhasználó-függő.

• ozimak
    Aranyos drága unatkozó gyermek aki aimbottal egybekötött mw2 mókát tartott tegnap este és ezt tette a játékommal amikor bedobott rá a gép:
    1. 2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    Remélem jól szórakozott,bár én speciel 10 mp-nél többet nem tartózkodtam a pályán... ezalatt legalább 3x meghaltam