24218
Modern Warfare 2
  • Valek
    #21085
    HC SD-ben gl-ezni az igazi noobság. Fujj, de rühellem.
  • Valek
    #21084
    Nem tesz be új pályákat.
  • simon7108
    #21083
    ha nekem megvan az egyik DLC a játékhoz és a havernak akivel játszok annak nincs akkor mi van?
    nem rak be az új pályákra minket vagy ha egy új pálya jon akkor ledobja őt?remélem,hogy nem az utóbbi....
    előre is thx.
  • gagax
    #21082
    Csak az eggyik class nál van betéve máshol kp t használok ^.^ és g18 is csak azért van bent mert most jött el az ideje h felfejlesszem mert eddig 0 percet mentem vele kb:P:D

    ozimak: végszó nagyon beteg
  • Frank99
    #21081
    egy párszor már megbeszéltük ezt, és igazad van.
    kinek ez, kinek az jön be, sokan gyúrnak a fegyverek jelvényeire, és ahhoz ugye az kell, hogy lőjenek vele sokat :-)

    unom a noobolást, de mégjobban unom a csalókat, és tartok tőle, hogy 1 hétre hogy megjelenik az új rész, ott is megjelennek majd a csalók a fizetett csalásokkal.....
  • ozimak
    #21080
    Szerintem meg nem létezik olyan hogy noob fegyver legfeljebb szürreális vagyis vegyük alapul hogy 2 G18-ast soha nem tartana meg akármilyen erős csóka egy-egy kézben úgy hogy közben egy pontra célozva lő vele ;) csak nézzetek meg egy pár videót egy igazi G18-asról,tényleg nem piskóta fegyver képes olyanra mint amilyet a MW2-ben is tapasztalunk csak éppen az igazi életben(na persze tudom az igazi életben egy golyótól annyi volna),ha már "nagyjából" szerették volna moddellezni a fegyverek élethűségét akkor ezt nagyon elcseszték... az akimbo maximum egy maroklőfegyver esetében hiteles,de azt sem tudod egy irányba tartani,főleg ha egyszerre tüzelsz velük,és a visszarúgás sem sikerült túl hitelesre :S pl. a spas az hiteles de nézzük meg a 1887-est :D letörné a karod ha azzal így lőnél "akimbo"-ba :) aki lőtt már valaha akár csak vadászfegyverrel az tudja. Végszóra: Ez egy játék,alapból el vannak túlozva a dolgok. Hol dobsz ilyen pontosan ívben pl. dobókéssel akár? Vagy miért nincs baráti tűz? Final stand? Martydrom? Akimbo? Aki ezeket eddig nem tudta megszokni, az eleve nem tudom mit is várt az egész játéktól :) annak ajánlom az America's Army-t és társait ;) Az egyetlenegy hiteles dolog ebben a játékban a scavenger,mert ki az a hülye aki harc közben nem vesz fel másik fegyvert vagy lőszert ha kifogy a skuló... Ez egy játék srácok! ;)
    A Mario-nál sem érdekelt: Miért nem töri be a fejét a tégla???
  • LordLoss
    #21079
    és cod4-el nem játszottam
    és nem kell tudás ahhoz hogy az ember menyen előre és a két egérgombot nyomja csak csipák használhatják de ők sem állandóan
  • LordLoss
    #21078
    Használj hetedje inkább shotgunt vagy magnum akimbót azok nem noob fegyverek
  • gagax
    #21077
    :D Na g18 akimbo val is lehet azért értelmesen menni :D pl ma FAMAS ból kilődtem a bővített tárat és jött még egy pali...na most azért mert g18 akimbo volt nállam és mert azt mondják noob fegyver nem fogom megvárni h újbol töltse a famast...ink rátartom a célkeresztet és lelövöm :D nehogy már csak azért ne lőjjem le mert neki fáj ott belül :D haggyuk már :D mindenhez kell tudás :D P90 se CSAK arról szólt cod4 be h lősz amit látsz...nem ártott vele célozni se azért néha :D na de mind1:D:P:D
  • LordLoss
    #21076
    A G18 akimbo az igazi noob fegyver nem a shotgun vagy a commando ehhez azért tudás is kell mi mi tudás kell ahhoz hogy az ember megy előre és nyomja a kéz egérbillentyűt.
  • bigapó
    #21075
    ezt köznapi nyelven lagg-nak hívják :)

    Én ezért játszom egyre kevesebbet vele.

    engem személy szerint nem zavar egyik sem, se a tactical knife, se a commando, az kicsit jobban, hogy belelövök 2-4 golyót és meg se kottyan neki, simán lekésel a drága:) egyedül a shoti fogja meg őket, na meg néha a g18:)
  • kBagyula #21074
    Spas12 pump action shotgun :)
  • ozimak
    #21073
    Na a késelésben nem vagyok valami szerencsés még akkor sem ha a commando van beállítva,sőt mostanában egyre többet fordul elő,hogy egész egyszerűen átkéselem a gyereket és meghalok... képkésés effektus,na az az igazán idegesítő,már el van döntve a csata mielőtt még lekéselnéd :) csak azt nem értem akkor miért hagyja hogy azért még belevágjam a kést??? Majd a visszajátszásban teljesen más jön ki...
  • Marci0115
    #21072
    a puskák közül a legelső, fekete szinű, azt hiszem ez a neve
  • newszepiking
    #21071
    "spas puska"
    ?
  • Marci0115
    #21070
    engem nem a kés idegesít, hanem a g18 akimbo meg az a fos spas puska, unom már hogy minden gyökér azzal megy, azt kilő vele 2 km-ről
  • newszepiking
    #21069
    látod? gondolj bele mennyire kurvára idegesítő!
  • elitehun
    #21068
    Egyet értek főleg hogy én szoktam is hasz6nálni. De most így beleképzeltem magam az áldozataim helyébe. Van hogy egyszerűen elmegy mellettem én meg a kuka mögül kibújok és lekéselem >:D
  • newszepiking
    #21067
    én nem is a meccs utáni anyázásról beszéltem, hanem arról a közbeni hihetetlen osztásról, amit én tapasztaltam, és amiben az én meglátásom szerint élenjárunk.
  • gagax
    #21066
    :D külföldiek se jobbak egy fokkal sem:D legalábbis elég sok van ameik csak azért kezd el anyázni mert kikapott...ma nyertünk egy kört az volt az első dolga hogy átírja a nevét az enyémre és még egy sort anyázzon -.-" hát GRAT hozzá...tnap egymás mögött áltak le lőttem mind2 t már hacker noob cheater voltam... nem bírják elviselni hogy vki jobb nálluk:O
  • newszepiking
    #21065
    szerintem nem noob dolog.
    mindössze arról van szó, hogy rohadtul zavaró amikor lekéselnek. egyszerűen szar érzés. és ha tele van a töke valakinek vele, akkor elkezdi szidni. pedig commando nélkül igen kétesélyes a dolog, és ha valakinél lőfegyver van, és mégis ő a lassabb, akkor fogja be a száját.
    szerintem.
    (én pl. béna vagyok hozzá, egyszerűen nem áll rá a kezem))
  • elitehun
    #21064
    Mért hiszi azt sok ember hogy könnyű Tac Knife-al játszani? Jó ha beteszed mellé a commandót akkor könnyebb lesz de az amúgy is szemét dolog. ^^ (megjegyzem én sosem használnék mellé commandot)
    Csak azért kérdem pont most mert találkoztam egy magyarral és Ő mondta hogy az mennyire noob dolog. (mondjuk normálisan írta le káromkodás nélkül)
  • newszepiking
    #21063
    nem az a baj, hogy valaki kirakja-e avagy sem.
    lehet attól normális vagy balfasz.
    az igazán nagy gáz az az, hogy ha iszonyatos anyázásra "nyitottam be" egy játékba, akkor túl sokszor művelték ezt magyarok.
    cod4-ben ugyanilyen megfontolásból jártam kizárólag külföldi szerverekre, mivel ismerősökkel soha nem tudtunk feltölteni egy egész magyar szervert, ha meg ismeretlenek is jöttek, mindig elkezdődött előbb-utóbb az anyázás.
  • gallhun
    #21062
    ez szép volt
  • Antal99
    #21061
    "ha én ... lenék megbecsülném e földet mi etette anyámat
    s most engem is etet"

    ne szégyelljük a hun-t

    bocs az offért
  • bigapó
    #21060
    jobb gomb az ikonon -> Tulajdonságok, Ikoncsere és ha nem adja be az alapértelmezettet - valószínűleg magától nem fogja megtalálni- akkor tallózás és kikeresed a steam mappán belül az mw2 mappáját és az ikont is, a sárga a multi ikonja, a zöld a single-é.
  • bigapó
    #21059
    ez hülyeség, nem ezért van. Én sosem oda rakom ahova ajánlja, mégis megvan minden ikon. csak sima hivatkozási hiba lesz.
  • ozimak
    #21058
    Tudod én már csak ilyen barom vagyok és arra gondoltam milyen fasza ha találkozik így véletlenül magyarokkal az ember... Esetleg még együtt is működhetünk vagy úgy általában... És azért nem vagyok egyedül,elég sokan odabiggyesztik a hazájuk monogramját... Az előző hsz-emben is erre próbáltam rámutatni: Nem azzal van a baj aki kirakja és normális hanem aki kirakja és gyökér,vagy csak egyszerűen gyerek vagy buta! Na az ilyen ne reklámozza magyarországot!
  • ribery7
    #21057
    Az a baj,hogy áthelyezted a telepítést. Nem a felajánlott helyre telepítetted hanem máshova. Rakd újra és utána hagyd,hogy oda telepítse ahova akarja.
  • gblasius79
    #21056
    Újratelepítés után felraktam a játékot,viszont az asztalon lévő két ikonnak nincs Modern Warfare "jellege"!
    Nem rajzolja ki az ikont,hanem mintha ismeretlen fájl lenne!
    Van valami tippetek mitévő ne legyek?
    Köszi!
  • Jaka923
    #21055
    Attól, hogy magyar vagy, még nem kell tudni ezt a többi játékosnak...
  • ozimak
    #21054
    Én direkt a "kivétel erősíti a szabályt" elv miatt próbálok példát statuálni,inkább magamban dühöngök ha valami bosszant,vagy bratyónak osztom az eszet :D De akkor is HUN vagyok és az is leszek,a jó életbe :D
  • Jacek
    #21053
    ja aht kerem azt mar 10 eve megtanultam nevbe HUN na azt veletlenul sem:) igy csak a lengyelek kurwaznak:D
  • kBagyula #21052
    rühellem, ha átmegy személyeskedésbe a játék.
  • ozimak
    #21051
    Erre csak egy "gg"-t szoktam írni :P Tegnap este fennt voltunk bratyóval és egész jó kis csapatban voltunk,megvertük az ellent 7500-3900-ra na a gyerek az utolsó 1 percben már nem bírta :D csak kiderült hogy magyar :D Voltunk mi ott minden ami nem tűr nyomdafestéket :) Bratyót elküldte úgy szép magyarosan kacifántosan a qrva anyjába :S Szerencsétlen 31 és rákban meghaltak a szülei már rég,apja tizenéves anyja meg huszonéves korában halt meg :( (csak fogadott tesók vagyunk,eggyütt éltük le a gyerekkorunkat) :S Na egy kicsit pipa lettem adtam neki én is,már nem bírtam :( Jobb is hogy mások nem értették :) Néha meggondolom ne-e töröljem ki a "[HUN]"-t a nevem mögűl... Szomorú...
  • ozimak
    #21050
    :) buzi,buzi csapat
  • gömbgiliszta
    #21049
    mi az a "fag", meg "fag team" ?
  • gömbgiliszta
    #21048
    ezt nem tudom megerősíteni. sajnos
  • Antal99
    #21047
    ffa-ban szinte nincs csaló
  • ozimak
    #21046
    Hát ez elég szomorú,de nagyon peches lehetsz ha tényleg ennyi csalóval találkozol :S Nekem ennyi még nem volt szerencsére.