24218
Modern Warfare 2
  • newszepiking
    #21126
    a baj az, hogy nekem grip van az rpd-n (így nagyon pontos), fmj tehát nem lehet, így marad a stopping.Bling meg nem jó, mert rpd-hez kell a S.of hand.(nem is az újratöltés miatt, hanem a gyorsabb célzásért).
    azt őszintén szólva nem próbáltam hogy mennyivel gyengébb stopping és fmj nélkül (persze úgy volt az elején, de elfelejtettem már), ki kellene próbálni, lehet hogy úgy is bika.
  • Garou
    #21125
    Armageddon ezt ki tudnád fejteni konkrétabban? Pl szerinted minél nem érdemes használni? Csak mert én is észrevettem, hogy az RPD-nél be van rakva az fmj is meg + a stopping power is perknek, de lehet, hogy az egyiket elhagynám akkor is ugyanannyi golyóval ölne.

    Mindenki dicsőíti a Spas-t a shotgun kategóriában. Miért nem jobb nála a Benelli M1014? A stat szerint nagyobbat sebez meg még automata is!
  • armageddon666
    #21124
    stopping power nem minden fegyvernél éri meg.
  • HappyHunter
    #21123
    Harmadiknak én commando pro-t használok mert így magasbol is le tudok ugrándozni. Demolitionban gyakran jól jön Quarryn például. Na meg az extra késelési távolság is jól jön.
  • simon7108
    #21122
    milyen perkeket ajánlotok?
    én az osszes classomnál ugyan azt használom:D
    1:Scavenger(mivel gyorsan kifogy a lőszer)
    2:Stopping Power(egyértelmű szerintem)
    3:Steady Aim(hát,hogyha kozel van az ellen eltaláljam:D)

    nálam ezek a jól megszokottak egyedul az elsőt cserélném le a "Bling"-re de akkor meg alig van lőszer....
  • ozimak
    #21121
    Mindennel csak egyet tudok érteni :) Volt benne sentry gun is és ha jól emlékszem akkor követős rpg :))) Emlékszem a haverok reakciójára amikor először ültem a chopperben XD de jó is volt az tényleg :) no meg az "időkérő buborék" amit előszeretettel használtak ki egyesek pedig megegyezés volt rá :) Akkoriban még COD4 szervert béreltünk. Szerény személyem volt az admin :) Feltettem vagy 100 mapot no meg a K3 modot. Valami vírus miatt állították le ha jól tudom? Ja és tényleg igazából amikor ugrik akkor felfelé áll a keze :D
  • bigapó
    #21120
    igen, a K3 volt az. az valami überbrutál jó mod volt, a késelés az olyan volt, mint itt a commando, de persze mindenkinek. ott tanultam meg egy sráctól, hogy kell jól(!) késelni :), azután azon versenyeztünk, hogy kinek hány kill-je van abból, mert számolta a statisztikát is :)
    volt tapadós gránát ami lényegében claymore volt, csak gránát formában. mérgező füst is volt, de aztán azt kikapcsolták. ki volt bővitve a killstreak is, meteor-zápor, blackhawk, tüzérségi támogatás (vagyis aknavetővel lőttek a pályára, de az majdnem ugyanaz:) ).
    iszonyat jó meccseket nyomtunk, voltak régi cod2-es pályák is, toujane pl. volt olyan verziója is amikor bele tudtál ülni a Blackhawk-ba és Te irtottad fentről az embereket a géppuskával :) Pave Low filing, csak fentről :)
    hejj, de jó is volt :) az már majdnem olyan jó volt, mint egy normális, lagg-mentes mw2 meccs.
  • bigapó
    #21119
    igazából az öklével üti a téglát, tehát minimum 1 danos mester :DDDD
  • HappyHunter
    #21118
    reccenésmentesen
  • fityusz
    #21117
    nekem nem megy sajna
  • gallhun
    #21116
    nektek megy az iwnet?
  • Frank99
    #21114
    a warez nem idevaló, keresd meg feljebb a linket, ahol tezsvíreket' találsz a warezzal való játékkal.

    ez után következő commenteket azonnal törlöm a témában.
  • robotnyk
    #21113
    ha marad a vac, akkor biztos, bár ha lesz dedikált szerver akkor szerintem kénytelenek lesznek a punkbusterhez nyúlni, ami egy fokkal jobb megoldás.
  • elitehun
    #21112
    :P
    Mostanában mi is SD-zünk csak mi HC-t tolunk ezért én magnum+tac knife-ot használok mivel hardcore-ban a magnummal elég 1 golyó :)
  • AkAfinucsi
    #21111
    Mostanában mi SnD-zünk na most ott mire át switch-eli :D addig 6x ölnek meg
  • elitehun
    #21110
    Én is rafficát használtam de aztán rátaláltam a Spas-ra :D
  • LordLoss
    #21109
    Én ez is az is ha találok olyan helyet akkor kempelgetek kicsit azt megyek tovább valahogy a quick scop sosem volt az erőségem.
  • AkAfinucsi
    #21108
    nem ez a campelős "blinges" sniper vagyok inkább a rohangálós quick scoper :D
  • LordLoss
    #21107
    Az én másodlagos fegyverem a spas 12 azonkívül hasonlóan használom
  • AkAfinucsi
    #21106
    intervention természetesen fmj-vel
  • AkAfinucsi
    #21105
    sleight of hand pro, stopping power pro, steady aim/ninja pro, intervention, raffica akimbo, semtex/throwing knife.
  • LordLoss
    #21104
    mit használsz?
    -fegyver
    -perk
    -kiegészítők
    (én nem csak csipás vagyok de sokat csinálom)
  • AkAfinucsi
    #21103
    ott a pont ! :D
    én is nagy csipás vagyok :P
  • LordLoss
    #21102
    A noob fegyverekre visszatérve tanuljatok meg jól csipázni ha ugrásból leszedek valakit akkor vajon miért nem mondja soha senki hogy noob vagyok
  • AkAfinucsi
    #21101
    jah és a nuke 10 perctől számolt vissza
  • AkAfinucsi
    #21100
    40lvl-emmel sikerült már "haxos"szeróra bejutnom úgy, hogy a gyerek 144-1 be állt és nem lehetett senkit megölni.... :D
  • HappyHunter
    #21099
    Akkor az viszont érdekes hogy keverednek az assistos és nem assistos emberek .
  • AkAfinucsi
    #21098
    "itt egy boxos" 2 napja ülltem le elé kipróbálni, hogy milyen is xboxon :DDD

  • AkAfinucsi
    #21097
    ki
  • HappyHunter
    #21096
    Tényleg, itt egy boxos :D Ki lehet kapcsolni ?
  • HappyHunter
    #21095
    " aki azzal játszik " ? Szerintem nem igazán lehet kikapcsolni.
  • AkAfinucsi
    #21094
    Üdv! írtátok ezt az xboxos auto-aimot én minap kezdtem el xboxon játszani csipázáshoz annyit ér az auto-aim mint halottnak a csók :D
  • ozimak
    #21093
    Apropó melyik mod volt az Bigapó? K3? :)
  • ozimak
    #21092
    Sajnos én is ettől félek,bár a "félek" is igazából csak egy óvatos bizakodó kijelentés :) Én biztos vagyok benne hogy ott is lesznek csalók :( Dehát melyik játéknál nincs? Akkor is megveszem majd mert érdekel és biztos élvezni is fogom,mégha néha rossz szájízzel is ;) Ráadásul ez a csapat biztos multi élményt nyújt,az egész széria jó volt :)
  • LordLoss
    #21091
    JÓ LENNE HA ÍGY LEHETNE IGAZÁBÓL JÁTSZANI DE NO SCOPAL SZERINTEM NAGYON NEHÉZ IGAZI SZERENCSEJÁTÉK
  • FSpofon
    #21090
    ez valami mentség hogy mégse akkora nyomorék aki azzal játszik? igen ha auto aim lenne akkor 180 fokban is ellőne, így meg csak random kell huzigálni és mindent bead 6 füstön 7 falonát
    konzolpower
  • HappyHunter
    #21089
    Az aim ASSIST-re gondolt, ami közel sem auto-aim.
  • LordLoss
    #21088
    Mi az az xboxoxs auto Valami cheat?
  • FSpofon
    #21087
    xboxos auto aim segít neki
  • LordLoss
    #21086
    Szerinted milyen egy embernek amikor már nemtom hány kill-nél tart én akkor megjelenik egy ilyen G18 noob és teletölt ólommal?
    Gondolom igen.

    Tényleg tud valaki segíteni hogy lehet így ölni?
    http://www.youtube.com/watch?v=1EtdNKU2OgU
    Nekem no scop-al szinte alig sikerül ölni ez meg egymás után szedi le az embereket pgen profi lehet.