24218
Modern Warfare 2
  • kozako
    #21166
    helósztok.én máma rendeltem meg a CD Galaxisból a játékot.majd valaki felkészít a multira hogy mivel mitcsináljak meg hasonló??ja meg néhányatoknak a steam nevét elkérhetem aki CODO-zik????köszi :):)
  • kBagyula #21165
    hát ez biza konzol és nemtecc. és black ops
  • newszepiking
    #21164
    de, szerintem is az.
  • elitehun
    #21163
    Nem néztem meg a videót mert sietek de ez nem a következő cod?? a black ops
  • ozimak
    #21162
    Ezt a kis távirányítós okosságot szerintetek hányszor fogják a spawn helyre bevinni,majd ott bevárni amikor sokan vannak és megnyomni a gombot?:) Szerintem ebből is lesz még csetepaté :D
  • ozimak
    #21161
    Számból vetted ki a szót! Az előbb szó volt hogy a hard scope a legnagyobb noobság :) hát akkor ezzel az erővel mindent a rendeltetése szerint használni noobság?:) Egyre több g18 akimbo-val meg rafficával meg shotival rohangáló ghiliruhás figurát látok... mintha ki lenne fordítva néha ez a játék :) Itt is mint az életben általában az a menő ha kitűnsz a többiek közül és nem azt csinálod ami természetes :S Egy sniper szerintem igenis campelhet,neki az a dolga könyörgöm :D ne rohangáljon fejvesztve quickscope-ozva... teljesen elba***ák néha ezt a játékot,nekem nagyon nem jön be ez a quickscope meg tököm tudja... de van egy olyan érzésem, hogy erre is biztos inkább a fiatalabb korosztály gerjed! ;) Respect!
  • FSpofon
    #21160
    3. DLC!
  • armageddon666
    #21159
    százezres fejhallgató bullshit...

    de Icemat Syberia elvileg istenkirály, és jah, nagy előnyt jelenthet.
  • fawcet
    #21158
    Múltkor vki dicsekedett hogy százezres fejhallgatóval (5.1-es asszem), még a pálya túloldalán is lehet hallani, hogy rakják a bombát, ez mennyire valós infó? Vagy van e valakinek személyes tapasztalata esetleg?
  • newszepiking
    #21157
    így van.
    ráadásul akkora lúzerség ez a noobolás.
    mára az ezt használó játékos saját tehetetlenségének, tehetségtelenségének, bénaságának, és az ebből fakadó flusztráltságnak az egyszavas elismerése lett.
  • fawcet
    #21156
    Jaja elképzelem hogy két csipás banzáj módra russol és tüzel mindenre ami mozog... Amugy csipához nyugalom kell nem rohangálás. Játékban is meg lenne csinálva hogy szél, pára figyelembevételével lehet lőni akkor lőttek a quick scope-nak, mert félremegy.
    Egyébként ha nem ún. noob módon nyirsz ki sokat, akkor meg wh aim jön, tehát tökmindegy mit csinálsz.
  • bigapó
    #21155
    ez egy oltári nagy baromság...

    azért ismernek el, mert csipával rohangálsz és 5 méterről quickscope-olsz??? hova fajul még ez a játék?

    nekem ez nem jön be, a csipa az "távolsági" fegyver basszus, ha már ilyen háborús-szimulációs izé lenne ez a játék, akkor legalább pár dolgot másolhatnánk az életből...
  • newszepiking
    #21154
    a szerencsétlen bunny a legjobb
  • newszepiking
    #21153
    egy kis aimbot élőben
    http://www.youtube.com/watch?v=NYGlWjIKoY4&feature=player_embedded#!
  • Frank99
    #21152
    csökkent a játék ára, cdgalaxisnál 7.990,- Ft.
    hátha érdekel még valakit :-)))
  • fawcet
    #21151
    Nekem van egy jó m4-es classom highrise mapra különösen hc sd-ben.
    m4+fmj (raffica)
    marathon
    lightweise
    ninja vagy sitrep
    semtex vagy nade
    stun 2x
    Támadóként befutok középre egy tárat beeresztek középre, volt mikor 3 is kifeküdt, fmj segít.
    Balra kifutok stun granyó utána jön a következő tár darálás úgy főleg a csipásokra is jusson. Ilyenkor elkezdenek csitert mondani. Pedig csak tunk az egész.
  • fawcet
    #21150
    Akkor próbáld ki a mosh pit hardcore játékmódot is (legalul van a find gamesban), keverve van hardcore sd, hq, sabotage, demolition, capture the flag.
  • elitehun
    #21149
    Most a napokban jöttem rá hogy milyen nagy élvezet tud lenni a HC SD (leszámítva a cheatereket). Főleg haverokkal
  • armageddon666
    #21148
    soha nem is szerettem... 2vel azért játszottam mert osztálytársak is, MW2vel meg mert kibajó volt a single, és gondoltam akkor már megveszem, és egyébként a multi is bejön. ilyen kis félcasual kikapcsolódás.
  • FSpofon
    #21147
    codban mindig is volt
  • elitehun
    #21146
    Azért nem mert csak akkor van hitmarker ha eltalálod ^^
  • kBagyula #21145
    Jól elvagytok :D szerintem én még nem is lőttem ebben a játékban csipával.
  • armageddon666
    #21144
    hitmarker = WH trial version... mikor kicsi voltam szerettem CSben (voltak ilyen szervermodok hogy kiírta a dmgt egyből), de aztán rájöttem, hogy mekkora kamu dolog, és hogy szar... erre most MW2ben ittvan megint :\ Mondjuk enélkül kibaszott nehéz lenne az FMJs challange... (egyébként most P90nél szopok vele... és ennek elég kicsi a dmge falon át...)
  • elitehun
    #21143
    Én meg örülök hogy van benne :D
  • AkAfinucsi
    #21142
    igazad van. Na mind1 az a lényeg h a no scope-hoz nem kell sok tudás inkább szerencse. térjünk inkább rá a hitmarker témára :DD mert engem az éget ki a játékból :D
  • armageddon666
    #21141
    az egy dolog :) de szerintem én szarom le legjobban az első helyről mikor az utolsók a 0.2-es KDjukkal pattognak, hogy "noob noob" :) najó, ez nem teljesen helyes, mert nem igazán leszarom, inkább egy kellemeset kacagok rajtuk...

    Érdekes, a jobb játékosokat eddig még nem nagyon láttam noobozni... kivéve mikor tubebal rohangálnak. az azért mókás :D
  • elitehun
    #21140
    Ja de akkor az embereknek inkább a kempeléssel van bajuk XD
  • elitehun
    #21139
    Szerintem se noob-ság. Nem értem mért lenne az.
  • AkAfinucsi
    #21138
    Az tény h arra találták ki na de mégis jobban ismernek el úgy ha rohangálsz és qs-elsz minthogy hátul állsz és campelsz és onnan lövöldözgeted az embereket :)
  • armageddon666
    #21137
    végülis jah, amire kitalálták a snipert eredetileg az a legnagyobb noobság :) na de nem akarok azért vitába bonyolódni...
  • elitehun
    #21136
    Az a vicces hogy én hard scope-ban béna is vagyok. tehát simán végigkövetem de aztán vhogy mégse találom el. Persze a quickscope-al meg a dragshot az megy :D
  • AkAfinucsi
    #21135
    No Scope=szerencse
    Quick Scope=skill
    Hard scope=noobság
  • armageddon666
    #21134
    Nem szoktam noscopeolni, de sztem kell hozzá skill, legalábbis nekem ritkán jön össze. Barretnél tudom, hogy mindig ugyanoda ránt, és ott is marad, szóval ha azt a rántást megtanulod, akkor duplán lősz annyival balra-le amennyivel kell, és a második pont talál, ill ha triplán akkor 3. is. De mivel ilyen félautomata szar, ezért ha már 3t lősz lőj 10t és kb. shotgun :) közelről... távolra első módszer lehet jó.

    dragshot, hardscope, quickscope; így szoktam ölni. No scope ritkán. szal ezt majd más mondja meg igazából neked.
  • elitehun
    #21133
    Kéne egy kis segítség.
    Egyik haverommal vitában vagyunk. Szerinte kell tudás a no scope-al való öléshez de szerintem max annyi tudás kell hogy a célkeresztet ráirányítsuk a többi szerencse dolga. Szerintetek? Most főleg A.k.A.-t meg Armageddont kérdezem meg azokat akik szoktak sniperezni esetleg jártasak a témában ^^
    Kösz
  • Garou
    #21132
    Köszönöm az infokat, a youtube-os videok különösen hasznosak!
  • AkAfinucsi
    #21131
    meg spas-al kb sniperkedni lehet ha grip van rajta :DDD
  • armageddon666
    #21130
    Kevesebb töltény fér az M1014be.
    Olvass codwikiát, ott le van írva minden fegyvernél melyiknél mennyire éri meg a stopping power. Fejből nem vágom, meg egy ideje megint szünetetletetm a játékot.
  • ozimak
    #21129
    Jó kis buli volt az főleg a sima után így hirtelen ilyen extrák :) A múltkor kerestem mert gondoltam a srácokkal visszamehetnénk egy kis időre de már a saját oldalukon sem volt kinnt és ha jól olvastam valamelyik ...ware volt benne amit megtaláltak és mindenhol letiltották/letiltatták.
  • bigapó
    #21128
    igen-igen, volt az is. szidtak is miatta sokszor, mert előszeretettel használtam :) sok pontot tudtál vele szerezni, mert pillanatok alatt kinyírta az ellenfeleket. emlékszem ha sok genyó volt a pályán akkor ráraktuk a spawn-ra ezeket, 3-4 elég volt, hogy ne tudjanak csinálni semmit :D

    nem tudom miért lett leállítva, a magyar-nál amire Én jártam egyszerűen lejárt a bérlés és nem hosszabbították meg, összevesztek az admin-ok vagy ilyesmi. volt pár külföldi, de azokon meg sosem volt senki:(
    aztán eltelt pár hét és jött a "megváltó" cod6 :) akkor még úgy tűnt az lesz :)
  • ozimak
    #21127
    Trout's MW2 Custom Class Guide
    Jobboldalon a javaslatoknál ott van az összes fegyó ajánlása,mit mivel érdemes és miért!Ez speciel az ACR. Én ez alapján állítom össze a cuccokat és bizton állíthatom a csávónak igaza van! ;) nem mindíg érdemes pl. a stopping power sőt! Viszont néha igenis jól jön egy smg-nél ha gyorsak vagyunk és senki sem vesz észre(marathon,cold blooded) Csak próbáljátok ki,megéri ;)

    Ez pedig kimondottan az LMG-ket írja le,mutatja be
    Remélem tudtam segíteni ;)