24218
Modern Warfare 2
  • HD JOHNNIE
    #15669
    érdekes!
  • Cingar
    #15668
    nah ezt akartam meg megtudni,mert lattam mar sok videon hogy beallitjak milyen iranyból legyen a támadás, no de mostmar tudom, köszi!

    @tamasr77
    én a múltkor kipróbáltam milyen lehet onemanarmyval összeszedni a nukeot. Igazabol ha ügyesen csinálod nem nehez. Beallitasz több fegyver meg perk összealitast. Lényege hogy mindben a perk1 az onemanarmy legyen. Legyen egy slot ahol a perk 2 az hardline, legyen egy slot ahol a perk 2 danger closepro. Lényege: elkezdesz ölni összejön mondjuk 5 kill és akkor átváltasz a hardlineos slotra megölsz még 1 embert és már 6 killnél megvan a harrier. Ezután 2 dolgot csinálhatsz vagy behívod a harriert és ha összeszed neked még 4 killt 10 killnél megvan a chopper, vagy berakod még behívás előtt azt a slotot amelyiknél a második perk danger closepro. Ha összejött a chopper akkor én a dangercloseprot javasolnam masodik perknek mert nagyon sokat dob a légitámadások erején és chopperrel sokkal könnyebben le lehet szedni az embereket.
    Nukeszerzesnek az a lenyege hogy ne kempelj mert 100 hogy kiszednek és ne is rohangalj körbe körbe mert tuti lesz valaki a hatad mögött. Legyen egy része a mapnek amit faszan be tudsz védeni, nem tudnak 100 iranybol rádjönni de azert legyen arra is mozgas. Baromi hasznos még a claymore mert be tudod véde magad egy iranybol és meg ha nem is öli meg mindig az embereket tudod hogy onnan jön valaki akibe mar nem is kell annyi golyó. Sokat dob meg a killeken ha mondjuk a harriert vagy bármit demolition masodik vagy harmadik körének elején hívod be, de manapság ha nem jó embereket ölsz chopperrel fél masodperc alatt leszednek. Igy jartam multkor Highriseon, hogy behivtam 11killnél és siekrult vele 1et ölnöm mert rögtön rámkuldtek több rakétat is. Aztán nagy nehezen felvittem 24killig ump+silencerrel és a második kör elején egyből behaltam...Fontos még hogy a danger close az pro legyen mert csak ugy erősíti a legitamogatasokat és ha mondjuk kifogytok a töltényből elég csak újra behivni azt a slotot amivel épp öltök és tele lesz a tár.
  • HD JOHNNIE
    #15667
    OFF

    Call of Duty 7 infók

    ON
  • HD JOHNNIE
    #15666
    Bizony jó volt! :) Peterson annyira belejött a játékba, hogy az egyik meccsen még engem is késelni akart :)
    Megismételhetjük!
  • tamasr77
    #15665
    Hello.
    leirhatnál 1 pár trükküt a nuke-hoz, mertv engem kb 10 kill után megtalálnak xD
  • Shadow DooM
    #15664
    ja ha nuke-ot akarsz csinálni ezeken a pályákon érdemes csinálni:derail,wasteland,su base,ha érdekel a többi részlet (fegyó,perk,taktika) szóljál és elmondom,nekem eddig 3nuke sikerült!:)
  • DarkSector
    #15663
    nah kössz a infót, nah ienekre gondolok, ezeket nem tudtam eddig, nah még valami érdekesség? :)
    mert játszik - játszik az ember, de ezekre mind azért nehéz egyedül rájönni...
  • Zsooo
    #15662
    pedig oda dobja kb. viszont ha jobbgombbal klikkelsz, akkor a legicsapas iranyat is meg tudod hatarozni. neha jol jon, ha egy hosszabb folyosot bombazol vegig, mintha a haztetoket napalmoznad keresztbe
  • DarkSector
    #15661
    thx mindenkinek.
    és minek van olyan érzésem, hogy a precision strike nem oda támad, amit a zöld körrel jelölök be a térképen????
    Úgy nézem mintha a zöld körnél a kis nyílhoz dobná, aami a kör vagy zöld célkereszt szélén van....:S
  • Shadow DooM
    #15660
    1es gomt a nagyüteg,2es a kisebb 40milis,3. 20milis gépágyú,ezeket váltod,1es kifogy 2es az kifogy 3as !
  • DarkSector
    #15659
    THX a segítséget közbe megnéztem végre anti uavot is le lehet szedni...:D
  • Szega87
    #15658
    eszméletlen jó partyt nyomtunk, 8an összejöttünk ventrin és volt private FFA, SD , meg normál ground war HUN vs random

    csapatba sokkal több értelme van ennek a játékban az biztos



  • Firerock
    #15657
    Unmanned aerial vehicle:)=Ember/pilóta nélküli légi jármű
  • Kicsikiraly
    #15656
    UAV = Unmaned Air Vehicle :D de amúgy killstreakekben itt a bannerben szépen le van írva minden
  • goodgamer
    #15655
    Régebben volt már az UAV lelövéséről szó itt. Amúgy akár assaulttal is le lehet szedni, kb 1 tár. AC130-nál ugyanazzal a gombbal váltod a lőszereket amivel fegyvert váltasz játék közben, de ha jól emlékszem amikor átvált az ac130 nézetére akkor ki van írva, h mivel mit lehet változtatni.
  • DarkSector
    #15654
    jó hogy rájöttem, lehet nem olvastam minden hozzászólást a topikban, de ien dolgokról egy szóót se hallottam még, és csak most kell megtudnom. :)

    van még valami érdekesség amit érdemes tudni??? trükkök stb?
    például ac130-nál hogy kell váltani bombáról golyószóróra? és meik gombal lehet az elterelő rakétákat kiejteni? vagy azok automaták?
  • goodgamer
    #15653
    Igen azok az UAV-ok, érdemes gyorsan lelőni őket.
  • DarkSector
    #15652
    óbasszátok meg....a stingerrel futosgálok, és észrevettem hogy vannak messze a háttérben valami repcsik, néha.
    ha kilövöm kapok 50 pontot....ÉS ÚGY VETTEM ÉSZRE, HOGY EZEK A REPCSIK AZ UAV-OK!!!!

    vagyis szerintem ha kilövöm őket, akkor annyi az UAV-nak, le kéne tesztelni, de nem tudom most senkivel, ha tudjátok majd nézzétek meg pls....
  • DarkSector
    #15651
    értem, de akkor az miért van hogy forgolódok, és itt ott bejelez és van ahol nem? vanna a pályákon bizonyos pontok vagy hogy van ez?
  • Lazarus
    #15650
    embert nem lehet befogni, azon kívül mindent amibe beleütközik a golyó
  • DarkSector
    #15649
    thx.
    a javelinnel arra gondoltam, hogy konkrétan mit kell csinálni, mármint mit lehet becélozni vele a földön embereket? tárgyakat?
    mert néha falon át lock-ol, kilövöm és belecsapódik egy épületbe de nem tudom mi az amit be lehet fogni vele a földön,.
    :D
  • Frank99
    #15648
    na.
    és akkor mi a pálya?
  • Puhos
    #15647
    Bocsi,nem sikerült csak nagy sokára!
  • Puhos
    #15646
  • Puhos
    #15642
    Csá!

    Én a lenti konfiggal játszom 1440*900 felbontásban, mellékelek egy képet is.
    Cumpy1337: Akkor a két és a négymagos proci között nincs nagy különbség, szerintem!
  • Lazarus
    #15641
    danger close+scarvanger+GL+RPG = beszteszt, csupán a rivális csapat anyázását kell elviselni ;)
  • armageddon666
    #15640
    AT4, lehet célzás nélkül is lőni mint az RPGt, talán pontosabb és gyorsabb nála, de csak 1 töltény van nálad. Sebzése relatív kicsi légi célpontok ellen (2 lövés, némelybe több), lehet vele bemérni is. Ha nem méred be az ellenséges légitámogatást, csak rálősz, akkor nem dob ki flaret.

    Thumper, GL helyett vagy mellé :D

    Stinger, legjobb AA rakétavető. Csak beméréssel működik, de 1 találat elég ha minden igaz bármilyen légi célpontba.

    Javelin, jó légi célpontok ellen is (Stingerhez mérten nem tudom mennyire, alacsony gépek talán nem tudják flarerel elkerülni, mert fentről jön a rakéta, vagy nem is heat lock van rajta hanem radar lock és akkor mindenképp talál), illetve helyszínt is be lehet célozni vele, és ilyenkor Mortarként működik (vagy hasonlít a predator missilehöz). Danger Closezal durva védeni :) Mikor először veszed elő, akkor leveszi a sapkát az elejéről, ez sokáig tart, viszont utána egész gyorsan elő lehet kapni.

    RPG, olyan mint a thumper, csak egyenesebben megy. lock nincs rajta...
  • DarkSector
    #15639
    Nah lehet kreatívoskodni:

    mindent amit csak lehet!!! de mindent ám írjatok le légyszíves hogy mi mire van a launcher-eknél, mien célpontokra jó, és hogy érdemes, illetve kell használni....minden érdekel, amit tudtok róla, mert pl a javelin ugy vettem észre jó földi cálpontra is, csak nem tudom hogy hogyan kell használni...

  • bigapó
    #15638
    ezek szerint ez is egy jó hardver.
  • busman1
    #15637
    Ember, mit használsz? :)
  • cumpy1337
    #15636
    nekem Q8400 radeon HD4870 1gb mellett fullHD és high beállítás 80-90 fps :)
  • Zoli007
    #15635
    Jézus, dehogy. Nekem van csak 2 magos procim, és kíváncsi voltam hogy mennyi az FPS növekedés ha váltanék 4 magosra.
  • Frank99
    #15634
    mostanában nemigen van időm (a könyvelők ilyenkor szte +halnak...), de ha fenn vagyok, akkor szóljál!
  • Frank99
    #15633
    ezért röpül innen is a BC2....

    ha ott nem lehet erről dumálni, itt sem arról :-)))

    és még itt dünnyögtek egyesek, hogy miért nem?
    hát ezért.
  • bigapó
    #15632
    ez most azért jó, mert 2 magra van optimalizálva? mert egyébként nem vágom mi értelme 2-re csökkenteni.
  • Zoli007
    #15631
    Task manager -> process -> jobbklikk -> affinitás, és adsz neki csak 2 magot
  • bigapó
    #15630
    akkor ott a videókártya lesz a ludas. volt AMD-m is, de csak egy maggal és 8600GT-vel néztem meg. low beállításokon még játszható volt, 25 fps átlagban.
    most i5 750 2,66 GHz, GTX275-el minden fullon és nvidia-ban is felhúzva minden maxra, fix 90 FPS-t mutat. néha van kicsi csökkenés, olyan 80-ig megy le.
  • bigapó
    #15629
    Nálad állítható, hogy 2 vagy 4 magot használjon? Nálam mindig 4-et használ, legalábbis a gadget szerinti azt mutatja.
  • bigapó
    #15628
    Ezt most Frank-re mondod vagy Szega-ra?

    Egyikükről biztosan tudom, hogy nincs szüksége rá ;) A másik pedig zsigerből utálja őket, gondolom Te is ilyen vagy. Úgyhogy nem csíterezek. Ja, de, poénból szoktam mondani :D
  • Zoli007
    #15627
    Az a helyzet, hogy Athlon 64 X2 5000+ 2,9 GHz + 3870 kombóval be-beszaggat. Igazából csak arra lettem volna kíváncsi, hogy hogyan fut 4 magom.