24218
Modern Warfare 2
  • HUN BECSEHELY
    #15709
    Akkor majd holnap meglesem.Hagyom nyugodni.
  • DarkSector
    #15708
    jah megint disconnect, ebből ÚJ PECCS lesz szerintem...1.186....:D
  • HUN BECSEHELY
    #15707
    megint nem jó.Amikor van kedve játszani az embernek,akkor beszarik.Rohadt USA
  • DarkSector
    #15706
    Megjavult, lehet játszani!
  • Cingar
    #15705
    nem, mert mondjuk stopping powerrel könyebben ölsz mert többet sebzel, összeszedsz 5 killt de 2 kéne a harrierhez, átváltasz hardlinera es eleg mar csak 1, behivnad a harriert de szomoru vagy mert nincs bent a danger close pro perked amivel többet sebezne a harriered, de nem esel kétségbe berakod azt a slotot aminel az a perk2 es csak aztan hivod be a harriert.
  • Balyy
    #15704
    Engem meccs közbe dobott ki. :S
  • Shodan
    #15703
    szintén
  • DarkSector
    #15702
    jah "CONNECT TO IWNET....."
  • DarkSector
    #15701
    jah használtam már, de arra érted pl, hogy berakom a hardline-t 6 ölés után, és 7-nek fogja utána felismerni?
    de akkor egyszerübb már alapon a hardline-t berakni nem?
    :D
  • HUN BECSEHELY
    #15700
    Már megint Döglödik az IW-Net?
  • Puhos
    #15699
    Nekem nem megy a Steam. Ezt írja ki: Must be signed to Steam in online mode to play.
  • Cingar
    #15698
    Azt tudja valaki hogy kell az airstikeoknal beallitani hogy melyik iranybol jöjjön mert nalam nem jön fel a zöld kör szélén a zöld nyilacska jobb klikkel. Nalatok hogy van?
  • Cingar
    #15697
    onemanarmy perkkel nem lesz masodik fegyvered de lesz egy táska a hátadon es ha megnyomod a 2es gombot vagy amivel a masodik fegyveredre tudsz váltani akkor feljönnek a beallitott összealliatsaid aminek az a lenyege hogy jatek közbe szabadon tudsz akarmikor valtani a fegyver es perk összeallitasaid között anélkül hogy meg kene halnod. Igy mondjuk ha van 6 killed berakod azt az összeallitast ahol a perk2 hardline akkor ölsz 1et es mar van harriered peldaul. Vagy ha kezdesz kifogyni csak siman berakod ujra az adott összealliatsod es tele a tár.
  • Lcapitant
    #15696
    #15691 Neked is thx
  • Lcapitant
    #15695
    köszi szépen srácok!
  • DarkSector
    #15694
    most ennek mi a trükkje?
    ennek az Army-nak, mert nem értem.
  • DarkSector
    #15693
    THX nem használtam eddig még snipert, de lehet megnézem majd.
  • DarkSector
    #15692
    11 embert megölsz, de nem 1 meccs alatt, hanem 1 élettel!!!!
    és F4
  • mascarun
    #15691
    megölsz 11 embert úgy hogy nem halsz meg!
  • Lcapitant
    #15690
    hello!
    beállítottam multiban h 11 "emberölés" után repülőt lehessen irányítani. ezt hogy kell?
  • ifyougenius
    #15689
    Could not start process 'iw4mp_ceg.exe'
    A hozzáférés megtagadva. nekem ezt irja pls help!!!
  • Kly
    #15688
    Ezt a One Man Army-s trükköt én is próbáltam már, csak hamar meguntam a kasztváltogatást - OMA nálam nem nyerő. :)
  • Shadow DooM
    #15687
    Darksector legegyszerübb wasteland-en a nagyobb házba pont az első ablaknál rálátsz mindenre kicsit hátrébb ott a másik ablakból a hátadmögé,claymore a ház jobb hátuljához a sarokba ahol befordul rögtön robban,igazából onnan lekempeled a 7-et,utána átszalad a kisházba a szakadt lépcsőhöz,és lehivod megvárod még kidarája a 4embert ha nem visszamész az eredeti helyedre a többit kikapod,ha megvan a chopper vagy ac130 megint visszamész kicsit megdarálod őket és összejön,ha nem az szopás a javából neked kell a maradékot kipattintani,érdemes 7-re harrier,esetleg helikopter,wastelanden inkább chopper gunner,mert ha olyan szögbe fordul nem tudsz lőni az ac-vel hogy eltaláld,naggyából ennyi,ezen a pályán 2nuke sikerült,m21 ebr hangtompitó m93 raffica fmj,scavenger pro,cold blood pro,ninja pro (ha nagyon akarod hallani hogy jönnek sitrep pro),ja és HC TDM-en sokkal könnyebb mivel nem néznek vissza kill camból igy lehet normálisan sniperezni:),a Sub Base-n is elmondom ha gondolod ott 1-et csináltam,sok sikert dark sector!
  • Szega87
    #15686
    wastelanden a legegyszerűbb nuke-ra gyúrni
  • HD JOHNNIE
    #15685
    Mondjuk azt észrevettem h demolitionban viszonylag könnyebb összehozni a dolgot. Pláne mikor megvan a chopper, mivel akkor a spawn helyet lövöd, ami persze nem szép de kit érdekel :) Domiban meg ugye oda spawnolnak ahol a zászló van. Én legalábbis dominationban nehezebben hoztam össze.
  • HD JOHNNIE
    #15684
    áájjjj :)
  • Cingar
    #15683
    ugyan ez, jatszik az ember nem is figyeli a killeket hirtelen feljön hogy meg van a harrier, nah akkor menjunk fedezekbe es akkor jönnek a baromsagok es lövik le az embert vagy egyszeruen hiaba van meg a harrier annyian vannak ott hogy muszáj lőni tovabb vagy hatba lövik az embert.
    Bar volt mar olyan szerencsem dominationbe hogy amikor az ellenfélnek 192 pontja volt összejott a chopper pont bemondta hogy minden zaszlo a mienk elkezdek daralni erre visszaszereznek nem tudom hány zaszlot pont összejön a nuke pont lelövik a choppert es egybol nyomtam a 4est mint a vadállat és kb 0,1 masodpercen múlott de nem tudtam behívni. Olyan is volt hogy meg volt a nuke es gondoltam minek behivni van meg csomo idő,jah aztan le is vágott a hostrol.
  • HD JOHNNIE
    #15682
    1 semtex ölt négyet. szerencsém volt. Eldobtam abba az irányba amerre az ellent sejtettem és bejött. Eddig 3 volt a max amit egy granyóval tudtam ölni. Ez az első ilyen szerencsés dobásom.
  • DarkSector
    #15681
    rá kell tapasztani valakire, és a többiekhez futva tádáám, vagy ha bekempelnek egyik sarokba, az is lehet.
  • DarkSector
    #15680
    :D
    majd lehet várok vele 1 évet, mert a buzernyák challange-eket hiába csinálom meg, szintlépéskor prestigenél lenullázza a kecseg rendszer.
  • Gabor_(HSF)
    #15679
    Érdekes egy kép!0:0 Azt a 4 semtexet hogy csináltad?
  • HD JOHNNIE
    #15678
    Itt van a szerencse amiről beszéltem

  • HD JOHNNIE
    #15677
    Cingar írta lentebb hogy védeni valamit. Az valóban jónak tűnik. Bevált nekem is sokszor. Hogy éppen mit védesz az megint a pályától és az ellentől függ.
    Az olyan ellenfeleket szeretem akiknek nincs egy cseppnyi eszük se :) Pl: védek egy házat bentről jönnek 5-sével mind be ugyanazon az ajtón én meg ülök oszt szedem őket :) Sokuknak még annyi eszük sincs hogy gránátot dobjanak vagy vmi. De mint sok mindenhez ehhez is szerencse kell.
  • HD JOHNNIE
    #15676
    :)

    Nekem van hogy úgy jön össze a nuke hogy kempelek mint egy hülegyejök de van hogy rohangálok. Függ a pályától és az ellentől is.

    Milliószor fordult elő hogy megvan a harrier na mondom megyek elbújok, erre lelőnek... Az jobban tud idegesíteni mintha 24 killnél ölnek meg. Vagy mégsem? :)
  • DarkSector
    #15675
    jah egyik tag 21-1-es statot csinált úgy hogy skidrow-on bebújt az a kezdőhelyen, a bal felső épületbe, és a lépcsőn mászkált fel-le, és simán mindegyikünket kilőtt, pedig tudtuk hogy bentvan, de 3-asával támadtuk, gránátok meg fegyókkal, vakítókkal és semmi.
    aztán felszaladtam végre, és amíg a haverjaimat szedte, a lépcsőn háttal mentem lővöldözve, és úgy meghalt.
    lol
    és mikor beszóltam neki, én nem tudtam játszani, mondom igazad van nem vagyok retek csaló kemper....választhat meik a 2 közül.
  • HD JOHNNIE
    #15674
    gyakorolni gyakorolni :) Persze van hogy nekem se jön össze egyáltalán. Ez ilyen.
  • HD JOHNNIE
    #15673
    szerencsédnek is kell lenni persze. pl pont most volt hogy elvittem chopperig a high risen, demolitionban. Geci volt az ellen mert teljesen bebújt. Pár kill kellett volna a nuke-hoz de persze aztán megöltek.
  • DarkSector
    #15672
    a 16 nem mindennapos, a 7 az kb 30meccsből 1x vagy 2x.
  • HD JOHNNIE
    #15671
    Killstreakek: 7 kill: harrier, 11 kill: chopper vagy ac130 ami a kedvenc és aztán a nuke.

    Ha volt 16-os streaked akkor a 7 simán összehozható
  • DarkSector
    #15670
    cs leirnád pls hogy érdemes nuke-ot? mert nekem eddig 1-se jött össze, a legtöbb amit öltem eddig az 16 volt...