24218
Modern Warfare 2
  • Cingar
    #15749
    3szor de egyik se szandekos volt csak ugy alakult
  • bigapó
    #15748
    Ezt ki fogom próbálni, nagyon jó ötletnek tartom :) sikerült összehozni azóta a nuke-ot vele?
  • Gabor_(HSF)
    #15747
    Aham..Kösz,na akkor majd számitok rád:)
  • gagax
    #15746
    Én is egyből erre gondoltam... pár perc és újra fent volt és nem veszett el semmi mentés :D
  • Pengn
    #15745
    Nekem is ezt csinálta. Nyomj neki egy Reinstallt a DVD-ről.
  • ACE
    #15744
    Azt csak ketten lehet megcsinálni Spec-ops-ban. Meghalsz, és a másik haver nem éleszt fel, hanem megvárja amíg kinyírsz 4 embert. Olyankor a földön vagy csak kúszni tudsz. Többször is megcsinálhatjátok, mert egy idő után már lőni sem tudsz fekve. A lényeg hogy összesen 4 embert kell kinyírnod, és megkapod.
  • gagax
    #15743
    Na a jó édes annyát ennek a béte steam nek... átállítottamnem voltak betük a legördülő sávokba vissza állítottam és újra le akarja szedni a gamet o_O valakinek valami 5 let e?
  • csumkox007
    #15742
    Hy,
    ____
    Lenne egy olyan gondom hogy újra índult a gépem , és most a felbontás a legkisebben van 800x600-ason és ha fel rakom 1400x900-ra (mert nekem ez a monitoromhoz az ideális, akkor kidob és a következőt írja : " couldn't load image 'fow_wips_afm' "
    ____

    Előre is köszönöm szépen, a segítségeket !
  • Szega87
    #15741
    nekem fut/megy, semmi gond vele
  • Puhos
    #15740
    A kib@szott Steam már megint megdöglött.
  • DarkSector
    #15739
    Megint steam baszakodás van!
  • cumpy1337
    #15738
    kis off: új beta steamen nektek sem ír semmit egyik legördülő sáv sem?
  • Gabor_(HSF)
    #15737
    Nos ez az egy hiányzik..
    Downed But Not Out
    Kill 4 enemies in a row while downed in Special Ops.
    Ha valaki rájött hol és hogyan lehet megcsinálni,ossza meg velem legyen kedves
  • Pengn
    #15736
    Nektek is frissít vagy csak nekem?
  • Pengn
    #15735
    Nekem most egy q*va nagy frissítést kezdett el leszedni a steam a játékhoz. Olyan mintha újra leszedné az egész gamet pedig tegnap még megvolt. Valami ötlet?
  • DarkSector
    #15734
    Steam-es achikat hol lehet megnézni hogy cod6-hoz miket teljesítettem eddig?
  • Gabor_(HSF)
    #15733
    KÖSZÖNÖM
  • Kly
    #15732
    Szellem
    Helyezd el a C4-et anélkül, hogy bárkit is megsebeznél vagy riasztanál a hóviharban a 'Cliffhanger' küldetés során.

    Sanderson Ezredes
    Ölj meg 7 csirkét 10 másodperc alatt 'The Hornet's Nest'-ben.

    Downed But Not Out
    Ölj meg 4 ellenfelet zsinórban, amíg "ki vagy lőve" Special Ops-ban.

    Kipp-kopp
    Ölj meg 4 embert 4 lövéssel a lassított behatolás során Single Player-ben vagy Special Ops-ban.

    Desperado
    Ölj meg 5 ellenfelet zsinórban 5 különböző fegyvert vagy attachment-et használva Single Player-ben vagy Special Ops-ban.
  • ifyougenius
    #15731
    Could not start process 'iw4mp_ceg.exe'
    A hozzáférés megtagadva. nekem ezt irja pls help!!!
  • HD JOHNNIE
    #15730
    Rakd le a c4-et a cliffhangerben anélkül hogy bárki észrevenne vagy megsebesítenéd.

    ölj meg 7 csirkét 10mp alatt a hornets nest-ben

    ölj meg 4 embert spec opsban mialatt ? földön fekszel ?

    ölj meg 4 embert 4 lövéssel mialatt be vagy lassulva spec ops ban vagy single-ben

    ölj meg 5 embert 5 különböző fegyvert használva vagy tartozékot használva single-ben vagy spec ops-ban.

    hirtelen így tudtam lefordítani
  • Gabor_(HSF)
    #15729
    Valaki leforditaná nekem,ezeknél mia szart kell csinálni,mert az én angol tudásommal ezeket nem adja meg

    Ghost
    Plant the C4 in 'Cliffhanger' without alerting or injuring anyone in the blizzard.

    Colonel Sanderson
    Kill 7 chickens in under 10 seconds in 'The Hornet's Nest'.

    Downed But Not Out
    Kill 4 enemies in a row while downed in Special Ops.

    Knock-knock
    Kill 4 enemies with 4 shots during a slow-mo breach in Single Player or Special Ops.

    Desperado
    Kill 5 enemies in a row using 5 different weapons or attachments in Single Player or Special Ops
  • DarkSector
    #15728
    jah #15722 akart lenni...:D
    majd kiváncsi leszek, mi lesz abban a hozzászólásban...:D
  • Kly
    #15727
    #15772 kicsit még odébb van :D
  • DarkSector
    #15726
    miért?mire gondolsz? :)
  • Kly
    #15725
    Tán a jövőbe látsz? :)
  • DarkSector
    #15724
    jah helyrejött, #15772 ezt olvasd el majd...

    még nem éri meg leszedni, mert béta, lassabb mint a régi és csatizási hibák is vannak néha.
  • gagax
    #15723
    Na mára vissza tértek az ismerősök xDDD Biztos a Steam viccnek szánta :O xDnem néz ki am rosszul az új steam a képeken :D
  • DarkSector
    #15722
    lehet tegnapi szarakodás oka:
    Megújúl a STEAM....!
  • Prince23
    #15721
    Íme

    sty, kicsit fáradt vagyok már.-
  • Prince23
    #15720
    Teszt 93 pont

    by mazur
  • DarkSector
    #15719
    nem csak az övét!!!

    Óbazdmeg, de nekem most kilépett steamből, és előtte eltüntek a listáról a megvett játékaim is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • xxxpaulxxx
    #15718
    csak a tiédet:O
  • Prince23
    #15717
    Feltörték a Steamet vagy mi a rossebb van?
  • DarkSector
    #15716
    NEM mindenkinek ment el haver mondta hogy megvagyok, de aszonnya a kijelzés úgy mutat, hogy 1 orája offline, úgyhogy fel kellett vennem újból...lol hálisten csak 10-12 ismerős volt.
    hátmég ha több lett volna....:S
  • DarkSector
    #15715
    jah nekemis tudtam hogy elbasszák
    gyors csináltam biztonsági mentést, mert a végén a rangom is elveszik!!!!
    :D
  • Kly
    #15714
    Nálam minden oké.
  • Jaffa 2843
    #15713
    remélem javítják sztímék hamarosan
  • gagax
    #15712
    EPIC FAIL nállam is o_O pedig mostanába nem is csináltam semmitse steam el. csak gépbekapcsnál be kikapcsonál ki azt ennyi... most nekem sincs senki csak a sok group :O ezt vhogy lehet orvosolni?
  • Sarapetike
    #15711
    az összes steam ismerős elveszett XD nincs meg csak aki grup-ban volt XD
  • Cingar
    #15710
    jó közbe leesett hogy nem lehet ezt allítani a harriernél.