54
Szerelem alatt ajándékba klapott plüssök, amit a polcon porosodnak
  • Sir Quno Jedi
    #54
    Naugye. Még nekem is vannak plüssállataim, de más alkalmakból kifolyólag.
  • chhaya #53
    hű én imádom őket, nekem jöhet bármikor. :Ð
    de annyira nem vagyok retardált, hogy pasinak vegyek plüsst..
  • ALIENwoods
    #52
    Nekem bejön :D kis mogorva mackó ;P
  • I.C.ram
    #51
    jezusom milyen fazonja vanennek a szerencsetlennek. Mint valami In-Kal security "sokeszhovamesz"nek.
  • szjuca
    #50
    Nem voltam soha plüssrajongó, de óhatatlanul kaptam egy párat. Megtartottam vesztemre.
    Most sorban dobálom ki őket, a gyerekek darabokra szedik, lóg a szájukból a szőre, egynémelyiknek enged a színe is... vááááááá

    Majd megtudjátok, gyűjtögessétek csak!!!
  • Lullaby
    #49
    Akad egy pár de én imádom a plüssöket (: Kisebb koromban, rokonoktól is nagyon sokat kaptam így 3 polcnyi van majdnem. Nem dobnám ki azt se amit az exemtől kaptam, mert emlék és nem lenne szívem. Inkább becsomagolnám és eltenném.
  • desigo
    #48
    mekkora matiii
  • ALIENwoods
    #47
    :D
  • Aquir
    #46
    én nov. elején vettem egy plüss teknősbékát magamnak párnának. A páncélja jó puha :D És akkora hogy ha magamrateszem az egész felsőtestem elfoglalja :) nagyon murisan néz ki, szegény csak ott tesped ha fekszik valahol xD
  • Pepsi Twist
    #45
    ja én is kocsit szoktam venni az asszonynak... miközbe nem is akarok neki venni kocsit
  • Sir Quno Jedi
    #44
    Udvaroljál még nyugodtan, szeretem! :D (eleve a szánalomküszöb alatt kezd nálam aki kizárólag személyeskedni tud, mert úgy tűnik értelmes mondanivalója nincs)
  • Ic3 m4n
    #43
    Én kb. 10. születésnapomra kaptam volt oszt.társamtól egy plüssmacit, rajta 'I love you' felirat. Gondolom akkor még nemtudta hogy mit jelent (én se), ki is akartam dobni utána, mondván 'minek ilyen plüss', de nem tettem. És most nagyon örülök neki hogy így öntöttem mert olyan csaj lett belőle hogy..
  • Sephi
    #42
    Errol pubit kene faggatni :DDD
  • SZilaJMaGGoT
    #41
    Húúú... Most ugrott be, hogy egyszer láttam ilyen műbráner készítő szettet valameik xxx oldal sexshopjában, olyan volt a cucc, h a saját pélód formába öntheted vele... XD Oda volt írva, h hölgy ismerősök számára ideális ajándék... :D
  • Rita79
    #40
    A lényeg, hogy örültem neki.

    A kisebb plüssállatkákat nem tartom jó ötletnek ajándékba adni, akkor már inkább egy pár szál rózsa.
  • Atti12
    #39
    ilyen még nekem is van :D Rohadt jó rajta feküdni kényelmes.
  • ALIENwoods
    #38
    Be kell látni, hogy a hölgyek igenis kedvelik ezeket a plüss dolgokat, viszont ez love-trash plüss vagy aktuális kapcsolati? :)
  • Rita79
    #37


    egy ekkora maci még egy külön fotelt is érdemel
  • SZilaJMaGGoT
    #36
    Uuuuh bazz... Még jó, hogy tőlem ilyet nemszoktak elvárni... XD
  • G_ArchAngel #35
    szerencsere ismet osszegyultek a legokosabbak emberek...

    eddig 5-bol, 5 lany mondta, hogy kicsit dilettansok vagytok ebben a temaban, mert Ok imadjak az igenyes, szep plussallatokat (figurakat) - persze a ketpalcas igenytelen szoros szarok csak udvariassagbol vannak elfogadva, de pl. egy Hamleys mackonak igencsak tudnanak orulni...

    (harom lany 25-on van tul, ketto elmult 30 eves...)
  • SZilaJMaGGoT
    #34
    Áááhh... Én a rámmaradt vackokat mindig felhasználom a következő lánykára... :D
  • ALIENwoods
    #33
    A Khöe plüssel az a baj, hogy nem lehet hogy megfogni, mert a Khöe valami szőrös dolog érted. De ezt majd privátban
  • ALIENwoods
    #32
    Személyes dolgokat PM-ben és plüssökkel ^^
  • Hydroceph
    #31
    amugy ahogy elnézem, te azzal a nagy igényes fejeddel egészbiztos hogy valami evőversenyre viszed a "hölgyet"...
  • Hydroceph
    #30
    hogy Te mekkora egy bunko vagy xD
    mást sem látok töled csak burkolt(vagy nem) fikázást
  • Sephi
    #29
    Vegyé eredeti Khöe plusst!!!


    (Hianyzó te csoffat!!!)
  • autoszimulator
    #28
    du bist RAY
  • pinnacle
    #27
    Egyszer visszaadtam, de szar volt, igy azóta megvan mind. Ha az aktuális barátnő féltékeny, akkor gyerekkori emlék, ha nem akkor megmondom, hogy extől való.

    Eddigi legdrágább az 3k volt, de bolti ár 13k :o Lopottan, vadzsiúj nemhasznált bazinagy Tigris:D Azóta is megvan neki, fejtartó, párna stb.
    Pedig nem vagyunk már eggyütt
  • Lord Nomak
    #26
    Hát én inkább veszek neki egy könyvet, vagy elviszem vacsorázni mint hogy plüsst vegyek. Amikor már egy szőrgolyó plüss is 5 ezerbe van szopjanak le. Bár most karácsonyra fog tőlem kapni mivel születésnapja jan. 1 és vettem neki 20asba nyakláncot, tehát a karácsony ilyen kis sablonos lesz kicsit.
    Meg nálunk meg vannak oldva ezek a dolgok legtöbbször nem veszünk nagyon semmit mert mindenünk megvan, ő is meg én is olyan vagyok ami tetszik megveszem.. tehát a másiknak esélye sincs ajándék vásárlásra ezért ezeket az ünnepeket letudjuk vacsorával, mozival, plüssel, virággal, parfümmel meg ilyesmi dolgokkal.
    Arról nem is beszélve, hogy általában amire nekem van szükségem az 80 ezer felett indul azt meg nem is engedném megvenni neki..
    Most karácsonyra is mit szeretnél kérdésre mondtam pár dolgot de senki nem fogja egyiket sem megvenni, damasztált katana 170 ezer, laptop 150 ezer, cipő 45 ezer, öltöny 80 ezer.. tehát maradjanak inkább a kapsz egy kulcstartót és jóvan effektnél.
  • JAG1
    #25
    És ha a micimackó a kedvence? :-)
  • Sir Quno Jedi
    #24
    Meg ha ügyesebb vagy, kitudod mi a kedvenc színe, helye, darabja, színésze, filmje, zenéje, állata, fogalaltossága, hobbija stb.-stb. Ha ez mind megvan, akkor kell nagyon agyalni, hogy tényleg meg tudd lepni.
  • Sir Quno Jedi
    #23
    Igen. Ezekből ki lehet hozni ötletes ajándékot is, ha nem a szokásos módon állsz hozzá, de ovis plüsskutyából vért izzadhatsz...
  • redbull0304
    #22
    "tipikusan az olcsó megoldás tanácstalanoknak és igényteleneknek"

    Nah mert ezek nem azok... "virága, édessége, parfümje, ruha"
  • Sir Quno Jedi
    #21
    Én tudjam?!
  • Különc
    #20
    Én má adtam 26 évesnek plüsst, akkor én puhapecs volnák?
  • Apus
    #19
    nálam? a plüssnél még egy elszívott dekk is nagyobb ajándék :D
  • SötétBarom
    #18
    Doboz staub valóban színvonalas meglepi :DDD
  • Apus
    #17
    hú de rühellem a plüssöket, adni is, kapni is. Volt egy nőm az folyton ilyeneket adott, bazzeg az agyamra ment vele:) ésmég próbáljak neki örülni huszonévesen, hogy jajdeédi kutyuli. baeg vett volna igazi kutyát, vagy 1 doboz staubot, hát jobban örültem volna:) Párom hálisten nem ad és nem is szereti ezeket, úgyhogy királyság :)
  • Sir Quno Jedi
    #16
    Őőőőő netán ki kéne okumlálni, tudakozni, hogy mi a kedvenc virága, édessége, parfümje, ruhadarabja stb. 1xűbb, mint hülye plüsskutyákkal bombázni. :D
  • Sir Quno Jedi
    #15
    Az a másik véglet.