642
  • bigadam
    #402
    nagyon picit told csak előre a kart, szinte csak 1 milimétert, akkor tuti manuálba érkezik.
  • AntiHero
    #401
    Na megint elakadtam:( Nose manny + flip + nose manny

    Addig megtudom hogy nose manual + flip de nem tudok nose manuálba visszaérkezni:S
  • AntiHero
    #400
    Ja meg tudom, hogy kell szinezni a pólókat!

    (kerestél 1 pólót csak más szinben)

    Cheat: Change Clothing Color for Free

    New T-shirts, Hoodies etc. cost cold, hard cash; so if you want to roll in certain colors it will cost you. To change your clothing's color free of charge, press pause and go to "Edit Skater." Buy a clothing item and leave the store. Now return to the store and select "Custom T-shirt." Select a color but instead of checking out, choose "Remove Item" on your receipt to remove the Custom T-shirt. Now, go back to the store (don't exit) and you can still change the color of what you are wearing.
    Submitted by sidewalksurfer
  • AntiHero
    #399
    Nekem meg lelőtted a poént:(

    MA 6kor megyek dolgozni Lehet előtte felmegyek még picit.
    Holnap meg vasárnap egésznap réárek
  • DöflingR
    #398
    Hát szerintem kurvára nem kellett volna spoilerbe rakni. Pont ő beszél mikor másnak spoilerezik PB-vel kapcsolatba,hogy

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szkófild annya él


    Na ezt csak azért raktam sp-be,hogy nehogy egy pb adikt nézze a topicotAS_D:_AS:D.
  • bigadam
    #397
    Azért, mert SEMMI spoiler nincs benne. Vagy az, hogy slappy a végén mond valamit, az számodra egy olyan infó volt, ami miatt teljesen elromlott a játékélmény?
  • DöflingR
    #396
    Na megjött a hg:D
  • Pacal17
    #395
    és az ilyeneket miért nem rakod spoilerbe?..
  • bigadam
    #394
    Nekem is csak az a 2 maradt, a manuállal leginkább az a bajom, hogy elvesztem az irányt, és vagy a fának megyek, vagy grindolok.....
    A tail nose slideos meg totál káosz, össze vissza grindolok, de sosem jön össze ami kéne. Pedig már végigvittem a sztorit.

    Télleg amúgy Slappy a végén mire utal, amikor azt mondja hogy elmondja-e nekünk, végül nem mondja el, majd rájövünk magunktól....?
  • Pacal17
    #393
    *aki végigvitte a skate 2-t
  • Pacal17
    #392
    Szerintem aki végigvitte az elsőt, tetsuzett neki, de ninsc meg az első, az nyugodtan szerezze be a skate 1-et is. Szerintem sokkal jobb a single része. Összetettebb, hosszabb. Csak ugye kevesebb trükk, nem tudsz leszállni a deszkáról stb.
  • DöflingR
    #391
    Pedíg mind a kettő egyszerű :) Majd chat-en elmagyarázom. Mátol már leszel délután is, vagy mész munkába?
  • AntiHero
    #390
    Na a manuálos az istenért nem akar így se összejönni:(
    Meg a Tail slide + nose slide se:(

    Ez a 2 maradt majd meglesz valamikor:)

    A Trasher címlapra mikor kerülök?

    Mert most már nincs fotós küldetés:S
  • HTB
    #389
    manuálost én így csináltam, talán segít:
    két hard push és kis iránykorrekió az elsőnél. Na ez egész jól ment már, viszont a gap sehogy se jött össze, mert kevés volt a lendület, szóval az első objective után fék, picit visszamentem, kb az első patka feléig, két push és a gap az így kapott lendülettel már nem okozott gondot, és időn belül is maradtam (kb 5-6 mp volt még hátra)
  • AntiHero
    #388
    Közbe sikerült a spell girl:)
  • AntiHero
    #387
    Na közbe megcsináltam. Mosmár csak 4 pro küldi van hátra. De a manuálos + a spel girl nem jön össze:(
  • HTB
    #386
    nekem is sikerült a pumpolással
    de amúgy olvassátok el a küldetés leírás utolsó sorát ;)
  • DöflingR
    #385
    Ezt csinálom énis mégse értem el eddíg soha:D
  • bigadam
    #384
    Az nagyon egyszerű feladat, mondom mit kell csinálni:
    -elindulsz a félcső tetején előre, majd a végénél beugrasz balra, hogy nagy lendületed legyen
    -nem emlékszem mi pontosan a feladat, de azt megcsinálod
    -az ablakot pedig úgy éred el, hogy PUMP-olsz. A lényeg: a negyedcső ívében kell a bal sticket előre tolni, ezzel lendületet szerzel. Ezt kell csinálni amikor felfelé mész rá, és amikor lefelé jösz, akkor is. A levegőben nem szükséges megfordulni, azzal csak megnehezíted a dolgod. és ne is ollie-zz. Ezt párszor megcsinálod, és már elég magasan is vagy. Remélem segítettem.
  • DöflingR
    #383
    Az nekem se jött még össze:D De a Girl már megvan :p
  • AntiHero
    #382
    Na a "Vert With The Vampire." küldetés az istenért nem jön össze:S (buzi ablak magasan van:(

    Valami tipp?
  • HTB
    #381
    yessur
    holnap felveszlek, csak egy év után megadta magát a br olvasófejem, úgyhogy ma nem tudok sajna játszani, de hnap elviszem szervízbe, és akkor addollak :D
  • bigadam
    #380
    Na végre sikerült! De tök másképp, mint ahogy mondják. Vagy fél méterrel előrébb húztam a rámpát, és gőzerővel toltam a bal sticket előre, csak így tudtam nekirepülni előről a palánknak, és plantelni. Ha alóla próbáltam akkor visszafele repültem.....
  • DöflingR
    #379
    Odatoltam a rámpát, hátrébb raktam a marker-t (hogy jobban felgyorsuljak) és simán megfogta 4-5-jére.
  • bigadam
    #378
    HTB:

    vegyél fel PSN-en, az ID-m :bigadam87
    Nem ígérem hogy sokat fogunk online játszani, de azért tedd csak meg.

    viszont segítség kellene:
    van az a fos trasheres fotózás, ahol a kosárpalánkon kell handplantelni.
    Megőrít! Ma vagy másfél órán át próbálkoztam, de nem ment. kipróbáltam mindent, tologattam mindenhova a negyedcsövet, tettem alá padot is, ahogy a youtubeos videóban van, de nem fogadja el.....
    Ha meg becsületesen próbálkozok, ollie nélkül, az alagút elől indulva, akkor hol túlugrik és bail, hol meg tök visszafele, eltávolodva a palánktól. Van olyan is hogy nem is gurul fel a rámpára, hanem megakad benne.... tököm kivan, tiszta bug ez a szar feladat. Hiába rögzítem a rámpát úgy hogy a session markerhez kapcsolom, akkor is ez van... Nektek ezt hogyan sikerült megcsinálni?
  • DöflingR
    #377
    _Az jó soká lesz:)
  • kikix12
    #376
    én is ps3-as vagyok csak nekem még nincs meg :P
    majd márciusban : )
  • bgabor12
    #375
    és megnézni?
  • AntiHero
    #374
    Sehogy nem tudod lementeni pendrivera.
  • bgabor12
    #373
    sziasztok én csak azt szeretném kérdezni hogy nekem meg van xboxon a skate 2 és nem tudom hogy hogy tudnám megnézni a elmentet képeket és videokat és netán ki is menteni pendrive-ra (nincs xbox live-om)elöre is köszi.
  • HTB
    #372
    linket csekkold, nekem úgy sierült megcsinálnom
    kitartást hozzá meg sok sikert :b
    sry floodért
  • HTB
    #371
    úgy értettem ,h karrier észe :D
    ps3on tolom, neten sajna nincs kivel tolnom :/
    szal minden ps3 skate owner idegyűjjék :D
  • DöflingR
    #370
    Dehogy:D Mikor jösz játszani?
  • AntiHero
    #369
    nem is, nekem lesz bebebee
  • DöflingR
    #368
    1000G-re akkor is nekem lesz meg előszőr:D :ASD_:ASD_:ASD_:
  • UoNokedli
    #367
    nekem is már csak az a .... skate challenge van már, semmi más... :S de az nagyon nem megy...
  • DöflingR
    #366
    Akkor mégse toltad végig :D (csak a fő szálat) Akkor van végigtolva a carrier amikor 100%-osan kész :p Ps3-on vagy boxon tolod?
  • HTB
    #365
    single része igen (ill még 1 spot és 7 hall of meat challenge hiányzik)
    de ott van még netes ökörködés, meg create-a-spot stb :D
  • AntiHero
    #364
    ilyen rövid volt:O?
  • HTB
    #363
    lol, végigtoltam a single részét:/
    vhogy egy jobban bejött, meg hosszabb is volt, nemtom
    de azért ez is királyság, jöhet a multi része (bár hall of meatbe tegnap még top10es voltam, szal az se volt hanyagolva :D)