642
  • bigadam
    #482
    Ti a throwdown-os feladatokat könnyen megtudjátok csinálni? Én nagyon sokat szenvedek vele mire legyőzök valakit. Dill-t például vagy 20 percig tartott levernem, és ez egy menet volt.
  • bigadam
    #481
    Az azt jelenti hogy le lehet ereszteni, de majd a történet szerint, és nem akkor amikor te akarod.
  • DöflingR
    #480
    Hazudtál.. általába ezt csinálják a főnökök -.-
  • DöflingR
    #479
    Oké főnök! leszek!
  • AntiHero
    #478
    Amúgy 4kor megyek fel akkro érek majd rá.
  • AntiHero
    #477
  • DöflingR
    #476
    Oké főnök!
  • AntiHero
    #475
    vájámán
  • DöflingR
    #474
    Gyere lájvra te tróger:D
  • glator102
    #473
    beszarok a netkábelem nemjó a 360omhoz xDDDDDDDDDDD am van egy pool ott a gátnál és a térképen rajta állok de am nincs ott semmi az mi a rák?
  • AntiHero
    #472
    írtam amott
  • DöflingR
    #471
    3-kor jösz lájvra?
  • AntiHero
    #470
    ideje volna
  • Pacal17
    #469
    Patch-et csinálhatnának.
  • bigadam
    #468
    Jönnek itt sorra a kib******* addonokkal, ahelyett hogy a játékba alapból beletették volna. Ez egy akkora mocsok pénzlehúzás hogy rossz nézni. Főleg hogy esélyem sincs letölteni mert eu-s verzióm van.
  • AntiHero
    #467
    Jön a skate 2-höz a Dyrdek's Fantasy Plaza Pack pénteken.
  • HTB
    #466
    ha leszel késő délután este, akkor segítek szívesen a nehezebbekkel 1-2 órát, csak nekem meg szint kell, és megvan platinum trophy
  • bigadam
    #465
    Senki más nincs itt aki PS3-on nyomja és jönne velem freeskate activityket csinálni? Ezek a suttyú külföldiek akkora hülyék hogy az fáj. Tegnap a stadionban próbálkoztam kettővel, akik folton dumáltak adngolul egymással, de arra képtelenek voltak rájönni hogy a trükköket egyszerre kell beadnunk, vagy hogy azt a rohadt középső gapet simán át kell olliezni, nem a fécsöveken barmolni....rohadtul felhúzták az agyam.
  • HTB
    #464
    már "csak" 3 normális trophy (beat pro's, online legend és pro), pár ilyen customos marhaság, és megvan platinum :D
  • HTB
    #463
    amúgy csak tipp, de sztem beadja akkor is, ha big black löki fel az inkálszekuricsit
  • HTB
    #462
    van az a barcelonára hajazó mediterrán városrész (nem jut eszembe a neve :S), ott is voltam már szemtanúja ilyen üldözéseknek. hátha
  • bigadam
    #461
    Youtubeon kerestem, de csak 1 darab videót találtam, az is cask megmutatja ő hogyan csinálta, de azt sem mondja hogy hol, vagy semmi tippet nem ad. Ha szerinted 30 sec alatt teljesíthető, kérlek adj már egy picit konkrétabb tippet, mert a Plaza du Mongo placcon hiába van rengeteg őr, más deszkás nekem egy sem jár arra :(
  • HTB
    #460
    na ma free skate közbe sok nyomi mellett volt egy ügyes arc, felvett friendsbe, és kifarmoltuk összes activityt =) jókis maraton volt, jöhet a level up :D
  • Pacal17
    #459
    oké
  • DöflingR
    #458
    oké
  • AntiHero
    #457
    csináltam 1 jó kis spotot (vagyis találtam:D) Feltöltöttem majd töltsétek le és döntsétek meg a rekordom
  • HTB
    #456
    én a Mongocorp HQ-nál lévő spotnál szereztem meg tök véletlenül :D
  • DöflingR
    #455
    Keress róla videót youtube-on :) 30 mp alatt bőven meg lehet csinálni ezt az acsit/trófot.
  • bigadam
    #454
    Ti megszereztétek már a "good samaritan" trófeát/achievmentet?
    ha igen, akkor hol könnyű?
  • DöflingR
    #453
    Gyere boxra.. nem leszek sokáig szal siess:D:DD:
  • AntiHero
    #452
    mind 1 bekaphatja azért:)
  • jambi69
    #451
    Hy ott mit kell csinálni amokor 4 kövan a szökökutban ? Már mindent probáltam oda vissza csuszni minden hogy de nem jó :S
  • DöflingR
    #450
    EA?:D Mi köze ennek az ea-nak? Ő csak kiadta a játékot! Black Box csinálta a játékot. (utolsó játékuk ugyanis bezárt a stúdió)
  • AntiHero
    #449
    NA utánna olvastam.

    Ez egy hiba................................

    itt és még sok fórum van ahol írt más is, hogy nem jelenik meg neki a trasher küldetés:S

    Szval buktam az 1000GS-t Mert újra nem kezdem az biztos.Kijavítani meg nem tudom hogy tudnák:S

    ty EA, FUCK YOU!
  • jambi69
    #448
    amikor ezt írja hogy Air up to the windows gondolum itt felkell szálni ugrani az ablakokig de nem tudok akkor mit kell ? csináltam egy handplant és egy one-foot grabot de ezt nem tudom! mit kellene csinálnom?
  • AntiHero
    #447
    ok
  • DöflingR
    #446
    Passz, de fél 8-kor is tudok már menni boxra. Pacalt felhívom,hogy jöjjön Ő is. ok?
  • AntiHero
    #445
    JA meg a Bone Yardnál van egy Demo jel (mint mikor Demot kell felvenni valameik sponzornak). De nem lehet aktiválni:S Csak ott van ha oda megyek.

    Ez mi?
  • jambi69
    #444
    Köszi
  • bigadam
    #443
    fel kell ugrani bizonyos magasságig, a vízszintes rúd feléig. A félcsőben vegyél jó nagy lendületet. (told elkőre a bal sticket amikor a legnagyobb a lejtő "homorulata"