642
  • istvan65
    #642
    mit kell annál a résznél csinálni amikor van két konténer és gondolom át kell ugratni őket de hiába ugratom át nem csinál semmit!!!!
  • Ironmask
    #641
    valaki nem tud olyan cheat-et a játékhoz,amivel elérhetővé válik az összes skatepark és az összes karakter??és,hogy lehet hippie flip-et csinálni a játékba?
  • UoNokedli
    #640
    Skate 3 demo megjelenes
  • DöflingR
    #639
    Egyszer azért kipróbálnám, de ha már valóban ugrálni szeretnék akkor kimegyek az utcára, ennyire már nem kéne eröltetni szerintem a dolgot.
  • amdrula
    #638
    DJ heroval semmi baj de a Ride az vicc :D
  • DöflingR
    #637
    Bulinak jó, DJ HERO-t is sokan oltják pedíg azt télleg jól odatolták :)
  • amdrula
    #636
    Azt a gördeszkás játékok közül a Doom is alázza, a review-k alapján.
  • DöflingR
    #635
    Igen, simán alázza majd a THR-t :)
  • amdrula
    #634
    Nekem nem tudom mennyi, de egyedül az online trophyk hiányoznak, kb 3db+a platinum :D
  • Pacal17
    #633
    Mi már kihajtottuk a játékot rendesen :D (30 órám van benne)

    Várjuk a skate 3-mat :)
  • kashuka
    #632
    nekem még csak most lesz xboxom és most kezdem:)
  • amdrula
    #631
    Sikerült megcsinálni, nem is volt annyira nehéz.
    Már csak bonusok vannak hátra a single playerből :D
  • amdrula
    #630
    Elképzelhető, én mostanában vettem meg PS3-ra, már a végénél vagyok single playernek, multit még nem próbáltam :D 12500 pontos demoval szívok...
  • kashuka
    #629
    manapság már senki nem skatel, hogy ennyire ki van halva a topik??
  • DöflingR
    #628
    Ha warez lemezzel játszassz és francia vagy német akkor nem tudsz nyelvet változtatni... Ha viszont eredeti akkor mért nem jó az angol hang?
  • brad1
    #627
    Üdv.
    Lehet ebbe a játékba nyelvet változtatni?
    Ha igen akkor hogy?:S
    Köszi a választ így előre is:)
  • GTimon
    #626
    Decoy ha sehogy se jön össze, itt egy kis segítség : http://www.youtube.com/watch?v=Jzz4KZVh_EY
    De enélkül is meglehet csinálni csak erőltetni kell az 540 trükköket.
  • kikix12
    #625
    Hát sokáig kell sz*rakodni vele. Sajnos mást nem nagyon tehetsz. Am én is deszkázok a valóságban is. Gördeszka topic mindenkit szívesen látunk.
  • decoy
    #624
    am ti deszkáztok élőben is?(én igen)
  • decoy
    #623
    hellósztok.na van egy küldetés game of skate koston és caroll ellen.hogy a nyavajába lehet megcsinálni?minden trükköt hiba nélkül beadnak.nagynehezen ha rontanak akkor is csak azt h a kövi manusz mutat trükköt mert olyat csinált az előző ami benne volt a listán lévő 5 ben.vmi trükk amit könnyen elcsesznek van?fél óra alatt eljutottam odáigh mind a 3 munk S en volt.idegesítőőő.egszer adtab me a tripla kickflipet azt elcseszték de minden mást megcsinálnak.vki help lécci
  • kikix12
    #622
    :S
  • kikix12
    #621
    Ha van még kérdés ne fojtsátok magatokba. :D
  • kikix12
    #620
    Kapsz érte trófeát / archivementet.
  • Rasztiman
    #619
    Ha az own the spotokat megcsinálom azért kapok valami fontos dolgot? Mert nem nagyon mennek és nem erőltetem ha nem fontos :D
  • kikix12
    #618
    Nekem az nem jött össze csak. :,( Különben 100% lenne )
  • UoNokedli
    #617
    ( ja és közben nyomkod az A-t (boxon) ) :D
  • UoNokedli
    #616
    mielőtt "kiugrana" a félcsőből nyomd előre az analóg kart (1x) az ad egy "kisebb" lendületet... ezt ismételgetve előbb utóbb meglesz a magasság!
  • Rasztiman
    #615
    Nagyon köszi. Sikerült is :)

    Arra van valami trükk hogy jó magasra lendüljek? Mert a VertWithTheVampire küldetésben sehogyse tudok fellendülni az ablakokig...
  • Trux
    #614
    Nah most már eljutottam odáig hogy egy masik srác ellen kell versenyeznem... csak mindig kicsuszik alolla a deszka meg nem tok anynit össze trükközni mint ő :S
  • kikix12
    #613
    Ja azt a vas díszt vagy mit kell átugranod. Am a sarokban is ott van ahogy UoNokedli is mondta hogy "Air over the fountain" vagyis "Repülj a szökőkút fölött"
  • kikix12
    #612
    A másik ház teraszán van egy kis kidobó azt kell oda húzni ahova érkezni akarsz.
  • UoNokedli
    #611
    a kép jobb oldalán lévő szöveget ha el lehetne olvasni akkor még esély lenne rá hogy megtudjuk mondani... :D de nagy valszín csúszni kell... vagy simán megugrani... :D vagy valami hasonló...
  • Rasztiman
    #610
    Üdv!
    Elakadtam egy résznél és ha valakiu tudna segíteni akkor nagyon hálás lennék. A küldetés neve Who lives here? egyik házról kell átugrani a másikra. Ahányszor leérkezek állandóan elesik a gyerek pedig ennél nagyobb ugrásokat is megélt a csávó. Szal ha valaki volt már itt az segíthetne.
  • Trux
    #609
    Nokia E51 el készitettem ... és a vas alaku izé fölött kell átugratnom akor ?
  • kikix12
    #608
    Nem a legjobb kép de asszem ez az a küldi. Amire én gondolok ott nekigurulsz annak a rámpa alakú szökőkút elemnek ami a kép jobb oldalán van és átugrassz(meg trükközöl is közben) a vele szemben lévő ugyanilyen elemre.(meg ha jól látom/olvasom akkor át is kell ugrani azt az izét a szökőkút közepén)
  • Trux
    #607
    Sziasztok ismét :) itt mit kel lcsinálni ?
  • UoNokedli
    #606
    szerintem nem azt kérdezte hogy hogyan kell nyomni a klickflipp-et... én úgy értelmeztem ( szvsz helyesen ) hogy azt nem tudja hogyan ugorja át a 2 kukát...
  • kikix12
    #605
    Ja ez regular-os. Ha goofy-s vagy akkor ugyanez csak tükrözve
  • kikix12
    #604
    Az elején megmutatták. Úgy mint az ollie csak a kart kicsit jobbra tolod felfele. link
  • UoNokedli
    #603
    told őket össze (esetleg ha kell fordíts őket) pár méterre van egy kis rámpa is (ha kéne)...