196
Need For Speed garázs
  • examinee
    #76
    Bocsi, fényképes!



  • morfologus59
    #75
    Akkor még az a lehetőség is megvan, hogy a csak úgy autókázás közben kihívjak egy másik kocsit ha a közelébe megyek?
  • kurtaanya
    #74
    Jaja, tényleg el lehet ezzel szórakozni egy jó ideig, hogy "csakúgy" jelleggel furikázz:)
  • bobo22
    #73
    jaja...ez az egyik újításuk...
  • icciri
    #72
    Sok időt el szoktam azzal lenni, hogy a városban furikázok, lazításképp a küldetések között. A város is jól megvan csinálva.
  • morfologus59
    #71
    Tényleg? Igazából még csak a kezdőhelyen mászkálgattam, eszembe sem jutott, hogy más fele menjek. A régi tapasztalatok, hogy úgysem lehet :D
  • bobo22
    #70
    vagy a "száguldunk és félünk"
    de amúgy a pályákra tényleg nem lehet panasz, meg az is bejön, hogy már a játék legelején is bárhova mehetsz, tehát nincs lezárva a város egyes részei...
  • morfologus59
    #69
    De akkor kihagyhatatlan lenne a játékból a "siess csak, úgyis várják a vesédet", a "ne dudálj, küzdj" és a "nem vagyok részeg csak a kátyúkat kerülgetem" matrica :D
  • icciri
    #68
    Budapesti pálya tényleg komolyan hangzik. Mondjuk akkor kellene már hozzáillő tuning Lada meg légterelős Suzuki. Komolyra fordítva a szót, a játék pályáira nem nagyon lehet panasz, kellően változatosnak találom ellentétben egy-két régebbi régebbi résszel.
  • bobo22
    #67
    hehehe... és fedél nélkül-t árusító emberekkel...
  • kurtaanya
    #66
    Apropó kátyú, azért megnéznék egy Budapestes pályát is a kétmillió kátyúval, útfelújítással és a "bocicsokiegyszááázaaas" egyénekkel a piros lámpáknál:D
  • bobo22
    #65
    Ez nem is olyan rossz taktika... mondjuk ennél a résznél még nem próbáltam a netes/multis részt, de az előzőknél nagyon bejött...
  • icciri
    #64
    Nem rossz trükk, én inkább a kettő közti szolíd tuningot kedvelem, nem igazán jönnek be a nagyobb idomok. Meg a kátyúkat sem szeretem kerülgetni
  • morfologus59
    #63
    Én meg inkább semmilyen optikai tuningot nem teszek az autóra, hogy multiban azt higyjék gagyi gyári autóval akarok versenyezni.
    Aztán a rajt után jön a meglepi :D
  • Szikla Szilárd
    #62
    Én személy szerint utálom a matricákat, inkább a külső tuningra helyezem a hangsúlyt és a festésre. Nem rally autót akarok építeni, hogy tele legyen matricával... De szerintem a Látványelemekben tudod levenni, ahol fel is raktad őket.
  • kurtaanya
    #61
    Én sem vagyok matricapárti sajna... valaki biztos tudja azért.
  • bobo22
    #60
    Ez egy jó kérdés én is szeretném tudni... ugyanis én utálom a matricákat, de tegnap mégis ráraktam egyet... és most eléggé le szeretném szedni... amúgy ki hol tart a játékban?
  • SzocsA
    #59
    a matricákat hogy tudom letörölni?
  • RYO21
    #58
    LOL ICEMAN.. nice!
  • barmi
    #57
    nyahh, gyártottam én is egy micut végre. 7. szinten vagyok jelenleg.




  • RYO21
    #56
    nekem nagyon teteszenek az autók!!! nyugodtan linkelj be még több autót... és ne figyelj a többiekre...
  • Shep
    #55
    Persze és akkor nyilván ezért öltözködnek sokan másképp. ők nyilván nem ismerik a szabályokat, mindegy nekem így tetszik és kész. Te meg képet se raktál be amúgy, milyen egy über szabályos tuning.
  • redbull0304
    #54
    Vannak az autó "tuningolásba" is olyan "szabályok" mint pl az öltözködésbe... Így innentől kezdve ez nem arról szól, hogy nekem tetszik-e, hanem, hogy rá-e való, esztétikailag jól-e mutat rajta... Ennyi...
  • Shep
    #53
    Miért ne lehetne színes a felni nekem az bejön, miért ne lehetne rajta kicsi szárny, (az ilyen nagy bunkó szárnyak nekem nem tetszenek)Azért mert neked nem tetszik nem kell egyből g*cicsúnyázni, hogy a te szavaddal éljek. Leírhattad volna normálisan is, hogy neked nem ez a stílus jön be és kész.
  • redbull0304
    #52
    Attól még lehetnek rondák és ízléstelenek! :) Pl. a Corvetten mit keresnek azok a színes felnik? Maga a felni fajtája se illik hozzá, de legalább marad volna "fémszínű" vagy lenne fekete! A szélesítésél nincs is gond, csak akkor ne került volna rá az a kis hoki szárny, vagy lenne rajta valami disznó nagy szárny, hogy olyan versnyesautó fílingje legyen! :) Csak tanácsként mondtam nem b*szogatásból! És végül is mindenkinek szíve joga, hogy mi tetszik! :)
  • Shep
    #51
    Ja és egyébként nekem meg tetszenek, szóval ...
  • Shep
    #50
    Szerinted érdekel? Hátulról jól mutatnak, játék közben úgyis csak azt néztem. Na de szarni rá többet se rakok be képet :DDDDDDDD
  • redbull0304
    #49
    Még is g*cicsúnyák lettek! :D
  • Shep
    #48
    Alig nyúltam hozzájuk :) csak egy body kit amit elnyertem ennyi.
  • SZilaJMaGGoT
    #47
    Bazz mitműveltél szegény autókkal... :/
  • Shep
    #46
    Nekem a végére ezek voltak, meg persze pár elnyert kocsi.




  • barmi
    #45


    Még nagyon az elején vagyok. A micu pedig öcsémé! Ő már a 8. emeleten jár ha jól tudom :)





  • Vlala #44
    Ha ez benne lenne, megvenném. Kétszer.
  • barmi
    #43
    Mi a retek van? Nem gyűlnek a verdák... LoooL Buzi e vagy NFS??
  • Gubberx
    #42
    kb :)
  • Gubberx
    #41
    azért ez erős túlzás :)
  • Higany
    #40
    Ez a játék egy hulladék! Le kéne lőni mindenkit, aki ezt a sz*rt készítette és főleg kiadta!
  • Zigdris
    #39
    Az egy szar cigánytelep :)
  • Code92
    #38
    warez is létezik, h a véprpisták már tegnap tudjanak vele játtszani. :P
  • Gubberx
    #37
    én is irsai vok