196
Need For Speed garázs
  • SzocsA
    #116
    Xfirével is lehet videót csinálni az is lenyomja kicsit!
  • RYO21
    #115
    FIGYELEM A FRAPS LASSÍTJA A JÁTÉKOT!!!!!!!

  • SzocsA
    #114
    nincs meg az összes matrica meg a kaszni sem! de az alap sem rossz!







  • barmi
    #113
    Evo helyett mostmár beújítottam egy porsét :) Sajnos csak kettes szintű a haszontalan...

  • RYO21
    #112
    valami suttyó kölykök tegnap összefirkálták az EVO-mat Sunset hillsben.



    ez meg csak úgy:

  • RYO21
    #111
    holnap újabb képeket teszek fel.
  • RYO21
    #110
    az nem partedli hanem hókotró... sztem is ronda..
  • pcmadrid
    #109
    faszák az autóid
  • Freddycom
    #108
    Ennek az elején elég csúnya az a "partedli" (ami úgy kinyúlik)
  • RYO21
    #107
    ja és ez:

  • RYO21
    #106
    favoritok:


  • Blacksheep77
    #105

    Ez is elkészült végre
  • Freddycom
    #104
    Nektek van thumbnail? Nálam csak katt után jelenik meg a tényleges kép.
  • Freddycom
    #103
    Kurvára bejön ennek a concept carnak a formája:

  • dodo1014
    #102
    Látom érdekes kérdést tetem fel :D
  • DAVE23
    #101
    Én sok pici pónis autója:D
  • morfologus59
    #100
    Meg lehet oldani, ki tudnának találni egy olyan közös mentési rendszert, ami átjárhatóvá tenné az egyes részeket, csak több dolog is szól ellene.
    Egyrészt már rég nem csak pc-s cím az nfs, rengetegen játszanak vele konzolon is és ott azért bonyolultabb lenne megoldani (vinyós konzollal meg lehetetne oldani, de macerás).
    Másrészt sok egyszeri játékos van, akik kipróbálják vmelyik részt, és az ilyen kocajátékosokat nem szeretnék valószínűleg hátrányba helyezni azokhoz képest, mint akik már régebb óta játszanak.
    Egyébként pedig a korábbi nfs-eknél elég változó volt az autólista, csak az utóbbi pár részben volt már nagyon hasonló a választék.
  • kurtaanya
    #99
    Nyilván nem lehet a korábbi részekkel megoldani ezt a dolgot, a Szilárd által említett dolgok miatt. Az ezután következőeket viszont már lehetne úgy alakítani!
  • bobo22
    #98
    azt már írtam, hogy nem lenne rossz, csak egyetlen egy probléma lenne vele...az, hogy kevesen kezdenék el legelölről a játékot...
  • Szikla Szilárd
    #97
    Ez sztem nem megvalósítható még, mert a fájlok más infókat tartalmaznak a Pro Street és az UC szempontjából, más a törésmodell stb stb...
  • buger87
    #96
    Mármint hogy amit elértem mondjuk Undercoverben, azt a kocsit meg pénzt/felszerelést vihetem tovább a köv. játékba, ha akarom?
  • bobo22
    #95
    hűűű ez tényleg nem lenne roszz ötlet...
  • kurtaanya
    #94
    Mondjuk ez nem lenne rossz ötlet, biztosítani az átjárást az egymást követő részek között... nem ez lenne az első ilyen próbálkozás, más játékoknál is működött ugyebár, már az EA-n belül is...
  • dodo1014
    #93
    Hát csak úgy:D
    de azért kössz
  • morfologus59
    #92
    Biztosan nem, ez nem gta, amibe csak úgy lehet pakolgatni a kocsikat :)
    De egyébként elég meggyőző az uc kocsilistája, nem tudom, hogy minek akarna bárki is mást belerakni :D
  • dodo1014
    #91
    Heló valaki nem tudja hogy a pro street-bo a hondát átlehetne valogy rakni ebbe??
  • Szikla Szilárd
    #90
    Jól látod az a hegyvidékes rész, ott nem kell 300-al kanyarogni:D
  • morfologus59
    #89
    Mivel már nem is adnak matricát, csak a bizonylatot kapod róla :)
  • kurtaanya
    #88
    Autópályamatricát bezzeg nem lehet rárakni... :)
  • morfologus59
    #87
    Igen, ahogy néztem a térképet tényleg jó hosszú az autópálya.
    Az északi részen ott jól látom, hogy hegyes rész van, vagy csak szimplán kanyargós az út?
  • Szikla Szilárd
    #86
    Jó hogy vannak benne városi, és autópályás helyszínek, és nagyobb a pálya is mondjuk mint a MW-ban. Mert azon kb 2 perc alatt körbe tudtál menni. Itt azért kell egy kis idő míg végigmész az autópályán:)
  • bobo22
    #85
    nem lehet, de azért az mégis figyelemre méltó, hogy a gta alapjában arról szól, hogy az egész városban kell menned, ez meg alapjában a versenyzésről, és mégis nagyobb a város...
    amúgy nálam se jelennek meg a képek ha ez vígasztal...
  • morfologus59
    #84
    Azért sztem a gta-hoz nem lenne ildomos hasonlítgatni, teljesen más játék a kettő
    Annak viszont nem örülök, hogy csak nálam nem jönnek be a képek, mert ez az jelenti, hogy a hiba az én készülékemben van
  • bobo22
    #83
    hát igen azért elég jól kigondolták a várost...
    nagyobb is, mint a GTA-ban meg nekem jobban bejön...
    szeretem az ilyen játékokat, amikor verseny mellett lehet furikázgatni a városban....
  • kurtaanya
    #82
    Nekem hibátlanul bejönnek...
  • Szikla Szilárd
    #81
    Nálad lehet a hiba, nálam bejönnek a képek. Bejön ez a Lexus de valaki feltölthetne egy képet a Bugatti Veyronról, mert sajnos még nem járok ott.
  • morfologus59
    #80
    Én nem látom a képeket
    Csak nálam van a hiba, vagy mások se látják?
  • RYO21
    #79
    teccik az autód
  • kurtaanya
    #78
    A Lexus-reklámokban mintha nem pont ilyet láttam volna...:)
  • Szikla Szilárd
    #77
    Nem nem, azt már kivették, de autókázhatsz nyugodtan, mivel nagyobb térképe van mint a GTA 4nek, ami köztudottan nem kicsi:D