18
  • bippo
    #18
    Nem a mese volt előbb, és aztán abból lett a 'márka'?
    Pl. mint a Kisvakondos pólók meg táskák.
  • bakagaijin
    #17
    Hungry hungry hippos, the action movie :). /Robot Chicken/

  • torcipepe
    #16
    az októberi Mondo-ban vannak aztán elképesztő Hello Kitty-s dolgok: repülőgép, sírkő, óvszer, stb...
  • Scamp
    #15
    Ha képesek voltak egy márkából (Hello Kitty) mesét csinálni akkor ez már meg sem lep :D
    De látom elindulni a lavinát: PS2, PS3, XBOX, Ki nevet a végén?, Activity, sakk vagy ami még tetszene a sokak által ismert Részegedj okosan! :D
  • berserk87
    #14
    Szerintem lehet ebből is jó filmet kihozni. Én egy nagyon egyedi történetet várok. Gondolom Ridley Scott sem vállalja el, ha rossz lenne a története. Én inkább a Jumanjihez hasonló filmet várok, de lehet hogy még attól is jobban elrugaszkodnak a valóságtól. Mindeképpen érdekes filmnek ígérkezik és szerintem jó lesz.
  • Jrex
    #13
    Én olvastam egy könyvben a játék körüli bírósági dolgokról(h ki találta ki meg hasonlók) és én egy ilyen filmet tudtam volna elképzelni,de ha már a Pacmanből és a Simsből is kitalálták h csinálnak,akk már semmin nem lepődök meg (annyira:D)
  • Csak77
    #12
    Az öreg Scott megkattant a sok piától, narkotól...
  • torcipepe
    #11
    egy aknakereső film nálam 3+39+121=163 másodpercig tartana XD
  • Jimmyke
    #10
    Ha már Hasbro, akkor Furby filmet a népnek!
  • WoodrowWilson
    #9
    "csak egy bemutatot csinaltak neki, de az alapjan egesz estes filmre is el lehetett volna huzni"

    :D Ugye ezt nem gondolod komolyan? Ez csak egy poén volt, senkinek nem fordult meg a fejében hogy filmet csinálnak belőle.
  • Gladiator
    #8
    Sot, bar igaz csak poenbol, de az aknakeresorol is keszulhetett volna film. (ahogy en tudom) csak egy bemutatot csinaltak neki, de az alapjan egesz estes filmre is el lehetett volna huzni.

    http://www.youtube.com/watch?v=LHY8NKj3RKs
  • Cat #7
    Társasjátékból már készült film, pl. a Jumanji, vagy a nemrég készült remake, a Zathura.
  • Zocsi
    #6
    Az egyik a nyugati-, a másik a keleti blokk problémáit feszegeti. Míg ámerikában az volt a gond, hogy hanyadik autódat vagy házadat veszed mágnásként, addig itthon a tévére gyűjtött mindenki. Rendszerváltás után már a szekrénysort is könnyebb volt szerezni...
  • kriszwells
    #5
    Vagy egy Jenga film, amiben egy hatalmas tornyot húznak fel az építők, de annyira szűk a keretük, hogy csak a minimális eszközöket használják, amit lehet kispórolnak, így bármikor összedőlhet...:) na ez de hülye ötlet...
    Komolyan, meg szerintem a Monopoly és a Gazdálkodj okosan! nem ugyanaz, legalábbis nálunk nem az volt. Mivel a Monopolyban utcákat szállodát stb kellett megvenni, üzletelni. Addig a Gazdálkojba, a Lakásunk megszerzése volt a cél, vagy ez ugyanaz? Vagy minket vertek át! :) :)
  • PetiX87
    #4
    tessék, a tetris film (^^,)
    http://www.youtube.com/watch?v=VE_1KlWFJyA
  • CaptainRumi
    #3
    hát én ezt úgy tudnám elképzelni, mint mondjuk a rat race-t (magyarul azt hiszem Üldözési mánia )....lenne egy gazdag ember, ez a kopasz, kalapos aki valamiféle versenyt rendezne a leggazdagabbak közt...

    csak kreativitás kell, és mindenből kilehet hozni a maximumot :D
    már rajta vagyok a tetris és a scrabble filmen... :D xD
  • Broafka
    #2
    oké gyerekek, én ezek után már a Scrabble filmet várom :D
    vagy az amőba filmet, óriási lesz majd, másfél órán keresztül X-t és O-t nézni! :D
  • carville
    #1
    Ez még viccnek is rossz.
    Vagy semmi társasjáték dolog nem lesz benne és akkor licensz nélkül is teljesen nyugodtan megcsinálhatnának egy monopóliummal foglalkozó filmet, vagy tényleg lesz köze és ennyi erővel tetrisből is csinálhatnának egy filmet.