249
Sorozat a ködös Albionból és -ról :)
  • Andr0
    #209
    Morganaról...:D:D
  • Narxis
    #208
    Yeeeeeeee bár el nem tom képzelni, hogy miről szólna a spinoff vagy kiről.
  • stargatelost
    #207
    Na lehet, mégis örülhetsz.
  • stargatelost
    #206

    Nemtom, winnie csak ennyit írt, hogy duplarész, szerintem nem lesznek filmek.
  • Narxis
    #205
    Na neeeeeeeeeee

    Elvileg az írók 3 filmmel akarták zárni a sorozatot talán annak még van esélye. Kösz, hogy elcseszted a napom....





    Na jó nem, de azért szar hír. :D
  • stargatelost
    #204
    Bejelentették a kaszát. Nem így volt eddig is, hogy ez az utsó évad? Mindegy, elvileg egy karácsonyi dupla résszel búcsúzik a sorozat.
    Szerintem ideje volt, nagyon beragadt a sorozat a status quo-ba, már rég szintet kellett volna lépniük a titok felfedésével. Meg a főszál is rendkívül darabos.
  • Narxis
    #203
    :DDD
  • Andr0
    #202
    Morgana még mindig jólnézki... + én szeretem a kicsit őrölt nőket is... :D:D
  • SzirmosSzisza
    #201
    Ez eléggé unalmas lett, de a kovetkezo jonak igerkezik.
  • Narxis
    #200
    Na ezt nevezném sorsdöntő epizódnak, a vége miatt amit Merlin mondott. Nem tom hány rész van még de visszaadta a hitem az 5. évadba. :D
  • Andr0
    #199
    igen... Morgana is így derült ki, mint Gwen, hogy ilyen kis apró merényletek aztán Merlin rájön és próbálta leleplezni.
  • Narxis
    #198
    Én meg akartam venni a könyveket de azt mondták, hogy eléggé monoton valamelyik fejezet után.
  • stargatelost
    #197
    Hohó, a Seekert én is nagyon szerettem :D Ritka az ilyen, de ebben egyetértünk :D Azóta is tervezem, hogy elolvasom a könyveket :) Merlin amúgy a közelében sincs, ahhoz túlságosan is széttagolt a főszál. Meg gyenge... sajnos.
  • Narxis
    #196
    Ez az egy sorozat van európai idő szerint, de tény, hogy a kedvencem is. :D Mondjuk ez az évad kicsit csalódás de lehet én tettem magasra a mércét. Az biztos, hogy nagyon jó lenne még egy ilyen kardozós, varázslós sorozat. Game of Thrones még nagyon messze van, sokszor emlegetem de nagyon hiányzik a Legend of the Seeker. Annak is élveztem minden percét de ki tudja mi lett volna ha megél 5 évadot...
  • SzirmosSzisza
    #195
    1 órája jött ki, nem vagy te függő ? :D
  • Narxis
    #194
    Durva egy rész volt, ez már változatosabb volt de sokadjára lövik el ugyanazt a metodikát, gondolom cliffhangeres lesz, hogy a ribanc az áruló...remélem nem így lesz mert akkor abbahagyom a rendszeres nézést és majd csak egyben a legvégén nézem meg az összes részt ha lesz köv. évad.

    Persze sikerült egész jól tálalni Gwen geciségeit, de kiszámítható így is.
  • stargatelost
    #193
    lol :D
  • Narxis
    #192
  • SzirmosSzisza
    #191
    Jaa, haladunk a tűzlabdák felé :D
  • Narxis
    #190
    Előzetes alapján szerintem jó lesz. Ez igazából azért volt jó mert sztem Merlin előrelátása látványos volt, tetszett. :D
  • Narxis
    #189
    Ejnye... :D
  • SzirmosSzisza
    #188
    Csak nekem nem tetszett ez a rész ? :/

    Tökre lehetett sejteni, hogy ez lesz, ráadásuk utálom a beépített enberes dolgokat :D
  • Andr0
    #187
    ez tényleg jó volt :D:D Hajrá Morgona... jócsaj szóval én vele vagyok!
  • blbogus
    #186
    Jól hangzik :) Én most szedem :)
  • Narxis
    #185
    Tyűűű ez már durva rész lett, kezdenek beindulni a dolgok!
  • spike0007
    #184
    Türelem sztem fel fognak pörögni az események varázslat téren is és felfedi a titkát is! Épp csak elkezdődött az évad! Még csak most érünk majd a 6.-ik részhez, nyugi!
  • Narxis
    #183
    A nézettség jó, az évadnyitót 6 millióan nézték a BBC szerint. Én úgy tudom az írók erőltetik a 3 filmet és nekem ez úgy jön le, hogy lezárnák a sorozatot. Vagy utána jöhetne egy 6. évad?

    Itt egy vélemény a legutóbbi részről, a kommentek is olyanok amiket én írtam. Egyszerűen nincs súlya a cselekményeknek a sorozatban. Annyira de annyira vártam az 5. évadot mert az előzőekben mindig volt valami komolyabb változás, talán izgalmasabbak is voltak, de az 5. eddig semmi újat nem mutat. A legérdekesebb a szellemes volt mert szembesült az apjával, nem példaképnek tekint már rá hanem felfogja, hogy ő más mint az apja, ebből következne, hogy talán a varázslathoz is majd máshogy viszonyul, erre jön ez a rész belógatják a lehetőséget mint egy mézesmadzagot és BUMM, Merlin elcseszi szokás szerint. Holott a látomásról is könnyebben beszélhetne ha Arthur nem zárkózna el teljesen a varázslattól.

    Az már csak hab a tortán, hogy alig van varázslat, azok többsége is kimerül az arrébb lököm típusúval. Sajnos ez az évad csalódás, amúgy se volt egy nagyon komoly sorozat de tetszett az ifjúsági mivolta. Valahogy olyannak éreztem mint a Smallville-t csak vér nélkül. Ez utóbbi is egy csalódás, kínosan ügyelnek arra, hogy a kardok ne legyenek véresek a csatákban.

    Ezért hiányzik nagyon a Camelot, az ugyanúgy Merlines mondakörre épült de inkább Arthur volt a középpontban viszont sokkal komolyabb volt, egyértelműen felnőttes, nagyon jól kiegészítették nálam egymást csak azt a sorozatot is megszüntették pedig a nézettsége nem volt rossz.
  • Andr0
    #182
    a nézettség milyen? Amúgy a Doctor Who és a Merlin felváltva viszik a Szombatot... Ha Merlin esetleg kiesne, akkor jöhet valami más, vagy esetleg Dokiból teljes évad?:S Azt kétlem.

    Szerintem simán kibír még pár évadot a sorozat, nem nagyon van még1 ilyensféle sorozat mostanság.
  • Narxis
    #181
    Az a 3 film függőben van még, vagy az lesz vagy 6. évad.
  • spike0007
    #180
    Olyasmit tudok elképzelni,hogy Mordred nem szívesen látott lovag lesz az évad végére Camelotban és Morganához menekül és onnantól lesz igazán Arthur ellensége..
  • spike0007
    #179
    Sztem ebben az évadban nem fogunk odaérni hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mordred és Arthur leszámoljanak egymással. Mert bizony mindketten meghaltak abban a bizonyos csatában, nem csak simán Mordred sebzi meg Arthurt, mint a látomásban, hanem Arthur is végez Mordreddel...
    Szóval ez még sztem nem fog bekövetkezni, ahhoz még túl fiatalok mindketten. Arthur még alig uralkodott és lovagkirályhoz mérten ő sokat uralkodott. A sorozat se most fog véget érni sztem, mert bőven van még benn potenciál, a szász mondakört még épphogy csak behozták ahogy a föld egyesítése is folyamatban van. Ha mégis végetér a sorozat akkora csúcson fog végetérni, akkor is még ott lesznek a mozifilmek 3 filmet terveznek és a mozifilmek sztem a sorozatra fognak majd építeni. Merlin pedig ebben az évadban fel fogja fedni a titkát, sőt sztem Aithusa is megnő az évad végére.
  • Narxis
    #178
    Jó rész volt és már eszembe is jutott mikor lovagoltak vissza, hogy ez lesz, de még mindig nem világos, hogy mi történik Mordreddel ami miatt

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    megöli majd Arthur-t


    Köv. rész is jónak ígérkezik de kicsit úgy érzem, hogy egy helyben toporog a sorozat. Mint ha nem mernének tovább menni, nem azt várom, hogy Merlin titka kiderüljön de valami történjen. Legyen több varázslat, látszódjon, hogy Merlin fejlődik stb.

    A sárkány is már csak ilyen 2 mondatos szerepeket kap.
  • Narxis
    #177
    Ez nagyon zsír rész volt és a következő is jónak ígérkezik, akciósabb ez az évad úgy néz ki.
  • MerlinW
    #176
  • Andr0
    #175
    jó rész volt...

    Most döbben rá az ember hogy mennyi melót vett el az elektromosság az emberektől. Gondolj be egy ekkora kastélyra vagy egy tucat gyertya-gyujtó ember kellett:D:D
  • Narxis
    #174
    Azt bírom még ebben a sorozatban, hogy van 2-4 poénos jelenet de azokon tényleg felröhögök. Pont elég, pont jó.
  • Narxis
    #173
    Jó kis Halloween-es, drámázós, töltelék rész volt. Tetszett. Köv. rész trailer alapján újra action lesz.
  • Narxis
    #172
    Merlin kezdődsz.
  • stargatelost
    #171
    Na ezekből nem is emlékszem kb. semmire, ezért lett volna jó egy összefoglaló.
  • Narxis
    #170
    Arról nem is volt szó, hogy hogyan került hozzá, erről remélem majd megtudunk valamit. Az évadzáróban megmentette Morgana-t a leheletével de aztán elrepült, előtte meg Merlin szabadította ki, vagyis hívta életre a tojásból azzal, hogy nevet adott neki.