630
Szerintetek létezik?
  • ba32107
    #395
    Én is így vagyok. Ezért nincs nőm se :D
  • bardocz
    #394
    Nekem van 102,abból egy emberrel szoktam beszélni,1 másikkal nagyon ritkán,és van pár,akik max segítséget kérnek tőlem,vagy én tőlük
  • Fbn Lx
    #393
    ja, de nekem ez a valós kapcsolataimat is leírja.
    olyanok, hogy egy csapat ember, aki pusztán haver, nekem igazából nincs.
    mindig úgy voltam vele, hogy kevés embert ismerek, de velük jól összeszokok - kevés darab, de mélyebb kapcsolatok.
    merthogy idegenekkel eléggé kussolós vagyok.
  • ba32107
    #392
    Elszámoltam, a hiányzó 14.-ik az én vagyok, merthogy felvettem saját magamat is
  • ba32107
    #391
    14 partnerem van. Ebből 3 sohasem jelentkezik be, 5-el sosem beszélek, 3-al ritkán, marad két ember, akivel szoktam beszélni, de velük sem napi szinten. Nyertem :D
  • extramagascsaj
    #390
    sztem van
  • Fbn Lx
    #389
    mindössze 25 parnerem van msn-en, és már 4 éve használom.
    ciki?
    Ebből is csak hm... 6 emberrel beszélek, napi szinten meg 3-mal.
  • Hydroceph
    #388
    na látod, hülyéböl is sok van xD
  • ba32107
    #387
    Soha :D
    Nekem az msn túlságosan közvetlen csatorna, kizárólag a közeli haverjaimmal beszélek ott (kb 3 ember)
  • Hydroceph
    #386
    hajaj, én is csak asszonyt meg két unokabatyamat ismerem parnereim kozul, ket utobbival 6 honapja nem beszeltem, asszonyt meg inkább felhivom az gyorsabb xD
  • bardocz
    #385
    Jaja,onnan ismerjük egymást:)
  • bardocz
    #384
    Fórumról senkivel sem msn-ztél még?:) Nekem személyes ismerős közül alig vannak.Na nem mintha olyan sokat msneznék.
  • Hydroceph
    #383
    akkor ja lehet, de Bar4docz pl ha nem tévedek sokéig GWzett, na oitt nem mindenkit ismer az ember személyesen
  • bardocz
    #382
    Osztálytársam,szóval személyes.
    Ilyenre meg nem költök:D
  • Hydroceph
    #381
    csak az elemet forditva rakd bele
  • ba32107
    #380
    Lehet én vagyok a hülye, de én csak azokat veszem fel msn-re, akiket ismerek személyesen is
  • Hydroceph
    #379
    eheh. marhajó.
  • Hydroceph
    #378
    amugymeg, itt a karácsony, lepd meg
  • Hydroceph
    #377
    Személyes ismerősöd, vagy csak msn en ismered?
  • bardocz
    #376
    Ilyen 20-30 éves pasijai vannak.Tuti megdugták már jópárszor,sőt erre ő büszke is.
  • tigeroo
    #375
    hát eztse döngették meg még rendesen :D

    de az ilyen megis érdemli hogy klimaxoljon majd xD
  • bardocz
    #374
    Jaja,nevetséges,már-már szánalmas.
  • ba32107
    #373
    De gáz
  • bardocz
    #372
    "Mit Hittem?...blöd..- Gery B - 20centis dagadó szerszám...erős löketek..mindössze 13ezer és 2 elem kell "

    Ugyan az a csaj,akit nemrég mutattam :D
  • MrSpock
    #371
    Nah én meg ezt nem hiszem el,hogy ha tetszenek egymásnak,senki nemáll közéjük,és nemtörténik semmi. Ki az a hülye aki nem lép? Ja bocsi,tetszel,ú te is nekem,de legyünk csak barátok? Valamelyik oldalról mégsem volt akkor igazi,és ha a barátod annyira szeretne vele újabban beszélgetni,hát akkor részéről jólett volna ha komolyabb a dolog. Én megértem,hogy jólesik hallani ha dícsérnek,csak ezzel el is kábítanak sokszor,illetve lenyugtatnak.Jó tetszik a másik lány is,aranyos,kedves,de te vagy a legfontosabb. Persze ez nemmindig hazugság,mert aki igazán szeret,csak ugye ezt nehéz elhinni.
    Persze minek lépjen félre alkalmi dolgokból,ha tőled megkap mindent,de ha érzelmi alapon más jönne be igazán?
    Egyértelmű,hogy féltékeny vagy,csak ezt igazából neked ,és a kedves párodnak kellene tisztázni,és még ha esetleg megismered a 3.személyt,hogy nincs okod rá.Csak tudom ez nehéz dolog.Ha már ott a kisördög..akkor:-( Ha találkozgatnak,és..hazamegy és elmeséli juj milyen jóvolt vele találkozni,meg minden.Ez elég nyomasztó tud lenni.
    Nah mindegy..nekem ez a véleményem,de vannak itt sokkal nagyobb tudású emberek is.:-)
  • ba32107
    #370
    Rakj be egy képet, is itt is hallhatod eleget ;)
  • bardocz
    #369
    Szerintem meg a helyedben már otthagytam volna,a barátod helyében,meg otthagytalak volna,mert akarod tiltani,de ez csak egyéni vélemény:)
  • akirami007
    #368
    Úgy látom, nem fogalmaztam elég tisztán.:) Szóval volt ez a lány, akivel semmi sem történt. Tetszettek egymásnak, de utána (ahogy én tudom), tényleg csak barátok voltak. Pedig megtehették volna, mert senki és semmi nem akadályozta meg h anno összejöjjenek. Igazából engem ez vígasztal.
    És még annyi,hogy tudom, érzem, látom,hogy ő szerelmes belém. És azt is tudom, hogy ha nem szeretne, akkor se tudna erkölcsi alapon sem megcsalni. Megbízunk egymásban. Vagyis igazából én csak a páromtól tartok egy kicsit, nehogy feléledjen újra az a nemtudommilyen érzés,amit régen érzett a lány iránt,amikor beszéltek egymással.
    Meg hozzá kell tenni, hogy az 1 év alatt lett volna alkalma félrelépni vagy akár csak félrekacsintgatni, de semmi sem volt.
    És még egy másik dolog, hogy tudom,hogy neki rengeteget jelentek érzelmileg és nemcsak mint a szerelme, hanem mint egy ember... de ezt nem szeretném kifejteni, csak annyi,hogy tényleg biztos vagyok ebben.:)

    Igazából ez az egész dolog szerintem csak félti a női öntudatomat, hogy lehet még szép vki rajtam kívül:$ (értsd jól) és más is aranyos...
    tudom, h hazugság,amikor azt mondják az emberek egymásnak, hogy te vagy a legszebb, vagy te vagy a legokosabba a földön, vagy stb., de ugyanakkor mégis jól esik hallani.:$ szóval aki nő, szerintem érti,hogy miről beszélek:)
  • MrSpock
    #367
    Jó persze azért megtiltani nemjó! Én is úgy gondoltam,hogy tisztázni kell a dolgot.
    De nemtudom te hogyvennéd,ha elmenne a barátnőd mondjuk ahhoz a pasihoz akit istenít? Azért ez szarul esik,bármennyire is esetleg megbízol a másikban,vagy téged szeret.
    Én egyébként többet foglalkoznék a barátnőmmel.Vagy esetleg elvinném őt is,de különben is viszonylag a haveri társaságom elég józan életet él.
    Én sem tiltanán,hogy a barátnőivel elmenjen,főleg ha ismerem is őket,és normálisak.Úgy is érezném mikor hanyagolom,mert az nekem sme lenn jó.
    De azért ez nemugyanaz,hogy haverok vagy esetleg ahhoz lányhoz járnék,akit előtte egekig magasztaltam. És ezzel azt sugallnám,hogy jobb nála!
  • Fabio Capello
    #366
    de azér az se normális hogy teljesen megtiltja neki, ilyen nincsen!

    egyébként a legjobb lenne nyíltan megkérdezni, a hozzászóló hölgyet kívánja e, vagy az említett barátot. De megtiltani a szóbeli, írásbeli, stb. érintkezést, a legsúlyosabb jele annak, hogy a hölgy félti a pozicióját, és ráerőlteti az óhajait kedvesére. Nem tudom te hogy vennéd, ha a barátnőd kijelentené, hogy nem mehetsz többet sehova a haverokkal, mer úgy érzi elhanyagolod...
  • MrSpock
    #365
    Szerintem a barátod mindig is őrá vágyott,és erősödött benne a hiánya.Főleg úgy,hogy nem beszélhetett vele,te megtiltottad neki,és belül érzelmeket táplált iránta. Nehéz egy helyzet,mert ebből te nagyon jól nemjöhetsz ki. Mindig ottvan benne a másik lány.Ha letiltod akkor azért,ha engeded akkor meg azért.Igaza volt az előttem szólónak,hogy a "hatalmadat"valahogy megkellene tartanod. Mert különben semmi értelme,mert csak átmeneti vagy,vagy kiegészítés,mert igazából arra a bizonyos másikra vágyik legbelül.
    És nincs is rosszabb annál ha vaalki a jelenlegi "kedvesének"az exe-k ről beszél.Főleg ha dícséri őket,csak ilyenkor kérdem én,ha annyira jók akkor miért nem velük van? Mert hiába szép,meg jólelkű meg jaj de jó minden,ha mégsem veled jár,akkor hogy is van ez?
    Szóval neked kell döntened,illetve érezned,hogy szeret e egyáltalán a barátod. Azért fura,hogy neked ott könyörög,hogy engedd már beszélgetni azzal a lánnyal akitől elolvad.
  • Fbn Lx
    #364
    ha nem beszélhet róla, akkor tiltott gyümölcs lesz.
    az ő értéke nő, a tiéd meg csökken.
  • Fabio Capello
    #363
    csak egyetérteni tudok.
  • panther112
    #362
    Ha így letiltatsz egy számára fontos kapcsolatot, könnyen lehet, hogy elhagy. Ha fontosabb neki a másik lány, akkor is el fog hagyni, vagy meg fog vele csalni. Ennek az utóbbinak főleg akkor nagy az esélye, ha hol engeded neki, hol megtiltod.

    Tanácsként csak annyit tudok mondani, hogy foglalkozz a kettőtök kapcsolatával, és ne pedig azzal, hogy xy-hoz hogyan viszonyul a kedvesed. Ha újfent azt veszed észre, hogy állandóan arról a lányról beszél, akkor pedig lépj ki a kapcsolatotokból. (Újabb "ultimátumnak" semmi értelme, hiszen már egyszer megszegte, csak magadat tennéd nevetségessé, azzal, hogy újra, és újra eljátszatod ugyanazt. Ebből csak azt fogja gondolni, hogy Veled bármit meg lehet tenni, és a végén még meg is csal.) Ha pár napon belül visszasírja magát, akkor ez azért van, mert döntött, hogy mi a fontosabb neki, a kapcsolatotok, vagy a másik lány. Ha nem befejezi a kapcsolatot, akkor szintén döntött, csak épp ellenkezőleg.
    Azt Neked kell tudnod eldönteni, hogy mi a fontosabb, mindenáron ragaszkodni egy bizonytalan kapcsolathoz, amiben a sok engedmény miatt egyre kevesebb hatalmad marad, vagy tiszta vizet önteni a pohárba, és megőrizni magad számára a tekintélyt. De egy biztos, ha az első utat választod, sokat fogsz veszíteni a megbecsülésedből, csillogásodból a barátod szemében, és valószínű, hogy előbb-utóbb talál egy számára izgalmasabb nőt, míg, ha a másodikat, akkor ez épp ellenkezőleg nőni fog, és újult erőt ad a kapcsolatotoknak (de csak akkor, ha eleve volt egy alap a fiúban is, amire lehet építkezni, ha nem, akkor a kapcsolat végleg véget ér, de egészen másként fog emlékezni majd ő is rád). Ha egy ember sokat kockáztat, akkor nagyot is tud nyerni, de bukni is, viszont a nagy hazárdjátékost mindenki elismeri, és kudarcában is tisztelni fogja.
    És sajnos azt kell mondanom, hogy szerintem nem vagy nyerő helyzetben. Ha valaki ex-ekről beszél a barátnőjének, az egy nagyon súlyos helyzet, túl azon, hogy illetlenség is. Egyértelmű, hogy nem vagy (vagy voltál a kezdetén) a fiú nagy szerelme. Egy kényelmes (megkockáztatom átmeneti) kapcsolatként tekinthet a tiétekre. Hogy az elmúlt egy évben valóban beléd szeretett-e, vagy sem, azt nem tudhatom, de ha jól veszem észre Neked sincs róla fogalmad sem. Kockáztatsz, vagy kiszolgáltatod magad, más választásod nincs.

    Amúgy szerintem egy nagy hibát követtél el akkor, amikor letiltottad azt a bizonyos lányt, mint beszédtémát, ill. mint ismerőst. Ilyet egyszerűen nem lehet csinálni, én, a fiú helyében biztosan rögtön befejeztem volna a veled való kapcsolatomat - mondjuk más kérdés, hogy az aktuális partneremet nem szoktam azzal traktálni, hogy milyen csodálatosak is az én ex szerelmeim...
  • akirami007
    #361
    Sziasztok!
    azért írok ide, mert a véleményetekre lennék kíváncsi.
    A barátommal 1 éve vagyunk együtt. Kb 2 éve volt neki egy csaj, aki nagyon-nagyon tetszett neki és a csajnak is ő, de rossz volt az időzítés. Szóval nem lett köztük semmi. A lánnyal utána is folyamatosan beszélt, elvileg jó barátság volt köztük. Amikor összejöttünk,a barátom beszélt nekem róla, elmondta kb minden földi jónak, hogy micsoda jólelkű, szép, stb... én meg megmondtam neki,hogy ne beszéljen vele és róla többet. na úgy is lett, aztán most egy pár hete mrá megint mondja, hogy hadd beszéljen már vele, meg olyan jó lenne,ha nem lennék féltékeny, nincs okom rá...
    nem tudom, mit higgyek. tudnátok segíteni?:)
  • Hydroceph
    #360
    jabocs:)
  • bardocz
    #359
    A kislányockák nem basznak be,ők csak bebaszcsiznak,mitnemértsz:D
  • Hydroceph
    #358
    bebaszcsizva? te is egy kis picsa vagy!!!4
  • ba32107
    #357
    Ezért a a képért felesleges volt ennyit szopni :D
  • bardocz
    #356
    Baze de ostoba vagyok,nem is figyeltem,csak névtelenként mentettem...