630
Szerintetek létezik?
  • HTS s3rg1nh00
    #510
    mind2 igen.:)
  • msstz
    #509
    barátja van a lánynak?
    és szép is?

    :)
  • HTS s3rg1nh00
    #508
    nem.
  • msstz
    #507
    és nem volt barátnőd?
  • HTS s3rg1nh00
    #506
    nem mindig akar a fiú többet,bár az esetek túlnyomó részében igen
    nekem van olyan lány ismerősöm,akitől érdekes módon nem akartam többet,elég volt köztünk a barátság is,és ő sem akart többet tőlem
    jöhettek itt az általánosítással,de az nem igaz...
  • msstz
    #505
    valóban, nem teljes, mert:

    a fiú mindig többet akar,
    - vagy megkapja a lányt (hurrá)
    - vagy nem ("inkább legyünk barátok")

    mikor nem akar többet?

    - ha buzi
    - ha az ő csaja magasabban van a létrán, mint az akiről szó van

    egy egyedülálló fiú, aki összebarátkozik egy szép, talán szintén egyedülálló lánnyal, az sosem csak barátkozás. gének ellen felesleges vitatkozni.
  • megas
    #504
    Ez bizony nem így van!!!
  • bens
    #503
    nekem van olyan lány barátom akivel jó el szoktam dumálni de nem feküdnék le vele, több is.
  • Anaid
    #502
    Hát: látásból ismerem, ismerős, haver, barát, pasi.
    Az első egyértelmű, a második pár csevej egy társasággal, vagy ilyesmi,
    harmadik együtt szórakozás, egy társaságban beszélgetések egymással idővel, a barátságot nem hiszem, hogy ecsetelnem kell és az utolsót sem.
    Nem általános, csak nálam ilyen főbb fokozatok vannak első felindulásból leírva, nem túl végiggondoltan...
  • rumkola
    #501
  • tigeroo
    #500
    és a lányok mikor kezdik használni a haver/barát jelzőt egy fiúra? van olyan lány aki nem használ ilyen szavakat a fiúismerőseire?
  • Anaid
    #499
    Létezik. Tapasztalat. Nem átverés.
  • huntofa
    #498
    ilyen nem létezik , az egyik fél mindig többet akar.

    aki ezt nem hiszi el , saját magát veri át .

  • Emmegki
    #497
    Te most komolyan elküldtél egy emelt díjas sms-t a számra csak mert bemásolta ide a tag?
    Meg is érdemled
  • Fbn Lx
    #496
    bazmeg elküldtem, és visszajött egy sms, hogy meghosszabbították az assfisting.com tagságomat
  • msstz
    #495
    tehát 94 március 17én születtél. remek, kissrác.
  • bardocz
    #494
    :ASDDAS:AS:
  • msstz
    #492
    valójában van fiú-lány barátság, de ritka, mert ahhoz a lánynak csúnyának kell lennie, viszont eléggé "xxfcgvfbármi"-nek, hogy a fiú ne szarja le. bár az ilyen elég ritka azért. női szemszögből meg tudjuk hogy van.
  • FlyHigh
    #491
    Nem tudom, már több embertől is hallottam. Az mondjuk igaz, hogy aki a szerelmed az egyben a barátod is, ha így nézzük nem hülyeség és akár lehet barátságból szerelem. Én úgy gondolom, hogy igazából az a jobbik eset, mikor rendes randival indul, egy jó párkapcsolat reményében. Nem azt mondom, hogy nem lehet barátságból szerelem, de ez szerintem ritkább és azért egy barátságnak induló kapcsolat elején sokkal lazábban beszél magáról az ember, akár visszatetsző dolgokat is simán elmond vagy csinál.
  • Stupid Peach
    #490
    ez melyik filmben is van benne??:P
  • extramagascsaj
    #489
    megértem és elfogadom
    mert én is így érzek...
    csak van bennem olyan érzés,h lehet több is lehetett volna ebből,ha nem nyomjuk rá rögtön a plecsnit...
    de már ez van...
  • FlyHigh
    #488
    Azt mondják, hagy a szerelem a barátság fellángolása. Ha biztosra tudod, hogy nem akarsz tőle eltávolodni és nem vagy túlságosan reménykedő fajta, akkor belemehetsz. Szigorúan az én véleményem persze.
  • Stupid Peach
    #487
    nincs fiú lány barátság..főleg így, hogy neked bejön:S
    de talán még lehet belőle később szerelem.. nem tudni..
  • extramagascsaj
    #486
    nekem most az jár a fejemben
    h ha jól megértjük egymást, tetszünk egymásnak, de vmi hiányzik...és a fiú mondja,h barátként mindenképp szeretne maga mellett tudni...akkor sztetek abból kialakulhat még vmi?
  • vitona
    #485
    Most láttam ezt a fórumot :)
    Foglalkoztat mostanában ez a kérdés. Sokáig azt hittem, létezik fiú és lány között csak barátság. A tapasztalatom az hogy ha elmélyül a barátság, abból általában több is lesz. Vagy nem lesz barátság, de akkor távolodás van...
    Tehát igazi barátság nem tud lenni a két nem között.
    De próbálkozni mindig lehet
  • msstz
    #484
    Vagy összejövök vele, vagy csá

    kb ez a két lehetséges út van. :) szóval Repsol próbálkozz be, de ne azonnal, próbáld kideríteni, hogy melyik létrán vagy.
  • ba32107
    #483
    Szerintem próbálkozz be, de ne azonnal mert mégiscsak most szakított. Ha eltávolodtok még mindig jobb mintha végig úgy néznél rá, mint potenciális csajra.

    Én ezzel ugyanígy beszoptam egyszer, akkor eldöntöttem hogy nekem lány barátom nem lesz. Vagy összejövök vele, vagy csá.
  • REPS0L
    #482
    én nem akarok gyáva maradni :c
  • bcrics
    #481
    ááá #477 ment volna,.pfff
  • bcrics
    #480
    ehh,,ugyanebbe a cipőbe vok,,de sztem gyáva leszek:D
  • REPS0L
    #479
    naja, csak nem tudom hogy bizonyosodhatnék meg róla :\
  • Fbn Lx
    #478
    ha csak barátnak tekint, soha nem is fog másnak, és ha így bepróbálkozol, nagyon beszopod.
    ha meg szeretne valamit, és nem bizonyosodsz meg felőle, nagyon elszalasztod.
    szar helyzet :D csak te tudsz dönteni.
  • REPS0L
    #477
    üdv

    van egy leányzó, mindent megbeszélünk, stb, szokásos baráti cuccok. gondolkoztam rajta, hogy milenne ha több lenne, de el is felejtettem ezeket a gondolatokat, mivel volt barátja. hát tegnap szakítottak, és megint eszembejutott, hogy összejöhetnénk esetleg. nemigazán tudom mit tegyek, néha megfogjuk egymás kezét, meg úgy néz rám mintha... nem tudom mitévő legyek, szerintetek?
  • ba32107
    #476
    Gondolom ha le akartad volna írni, mi történt pontosan már megtetted volna, de én azért kíváncsi vagyok rá. Így látatlanul azt tudom mondani, hogy próbáld meg tényleg elfelejteni, mert az ilyen barát nem barát. Az is lehet, hogy valami nagy félreértés van.
  • dragon11
    #475
    Hát, nem tudom milyen komoly volt a veszekedés, de csak jókat kívánok.:)
  • tigeroo
    #474
    uh!

    hát sok sikert kívánok hogy megoldd ezt a helyzetet!
  • baggio86
    #473
    Sajnos ismerem,így ki van zárva.Törölt mindenhonnan.Az a gáz,hogy ő generálta az egész konfliktust,szinte nekem esett(akkora hülyeségen)komolyan én akkorákat néztem,majd még ő volt megsértődve.Mondtam neki,hogy itt maximum én sértődhetnék meg(nem tettem),erre olyanokat mondott,ami nagyon rosszul esett.Természetesen ekkor már én se fogtam vissza magam és én is csúnya dolgokat vágtam a fejéhez,talán túl is mentem a határon.Az ő részéről viszont az a közöny és flegma stílus eléggé megrémített.Megkoronázva az egészet még odavetettem,hogyha ilyen barát,akkor inkább ne is keressük egymást.
    De őszintén szólva most is úgy érzem,hogy nekem volt igazam,így kizárt,hogy én tegyem meg az első lépést(amit a múltban mindig én tettem meg),ő meg nem fogja,annyira már ismerem.
    Viszont szörnyen hiányzik,nagyon fontos nekem.Viszont az a baj,hogy nem vagyok benne biztos,hogy fordítva is igaz-e.
    Most ott tartok,hogy nála a labda,ha keres,akkor legalább fontos vagyok számára,ha meg nem akkor nincs miről beszélnünk.
    Szerintem.
    Kicsit hosszú lett,de muszáj volt kiírnom magamból.:)
    Szívesen várom a véleményeket.
    Köszönöm


  • ba32107
    #472
    24 óra semmi, jövő héten már röhögni fogtok rajta (jobb esetben)
  • baggio86
    #471

    Tegnap vesztem össze a legjobb barátommal(lány), úgy néz ki örökre.
    Nagyon magam alatt vagyok és nem tudom mitévő legyek.:(
  • Don wert
    #470
    fiuk és lányok kőzöt nem lehet barátság mert a fiu ugyis a dugásra megy