630
Szerintetek létezik?
  • Fbn Lx
    #550
    ez előbb még azt mondtad, hogy bele vagy zúgva.
    Akkor hol a gond?
  • saskas
    #549
    Nincs hajlamom, de o elegge hozzam hajlik :PP komolyan sokszor mar zavarban erzem maga...meg olyankor is csinalja mikor ott a baratja...
  • Fbn Lx
    #548
    nem akarod kihasználni a helyzetet?
    erről az jutott eszembe, hogy: hajlamod-e van.
  • kukoricaa
    #547
    Hát épp ezaz, hogy ez nem barátság...
  • saskas
    #546
    Erdekes a fiu lany baratsag. Ez amolyan letezik is meg nem is...
    pl. nekem oszt tarsam es "baratom" am bele vagyok zugva fulig :D
    Neki baratja van am meg is nyomul ram....na ez a ritka szar helyzet, h meg a vak is latja h ram van mozdulva en meg nem akarom kihasznalni a helyzetet, mert baratja van...es ugyebar oszt. tars....am sokszor nagyon ugy viselkedik mint ha egyutt lennenk...na ez az igazi ? jel :DD
  • Fbn Lx
    #545
    ha gyerekei vannak szopás, ha nincsenek akkor legyen hepi.
  • bodajoci
    #544
    Háát most nem igazán tudok, majd az idő vagy megoldja, vagy nem.
  • tomcsa4
    #543
    Ennek inkább örülj. Hidd el.
  • kukoricaa
    #542
    Így már igen.
    Sajnos ez így suck.
  • bodajoci
    #541
    Szal ráébredtünk mind a 2-en, h totál szerelmesek vagyunk egymásba, de a nő férje megtudta, azt botrány. De nem volt még köztünk semmi komoly.Valszeg előbb utóbb lett volna, de még nem volt rá igazán alkalom. Nemtom, talán így érted.
  • kukoricaa
    #540
    "aztán lett egy nagy egymásba borulás, csak az a baj, h úgy buktunk be, h semmi komolyat nem csináltunk"

    he ? :D
  • bodajoci
    #539
    Én is azt hittem egy darabig, h ez a dolog működik, de ahogy észrevettem(vettük) egymáson h ez már kezd több lenni, akkor rájöttünk, h kár itt magyarázkodni egymásnak, aztán lett egy nagy egymásba borulás, csak az a baj, h úgy buktunk be, h semmi komolyat nem csináltunk, persze a kutya nem hisz egyikünknek sem. Most nemtom mi fog belőle kisülni, majd jövő héten kiderül. Mindenesetre elég sz.. dolog bűntelenül bűnhődni. De eldöntöttem bármi lesz, soha nem fogom megbánni.
  • madmaxelek
    #538
    Szerintem igenis van f-l barátság.Lehet rossz szegleten vagy:)
  • Kmarha
    #537
    na ez már a 3. a félévben.. szó sincs f-l barátságról, kihasználásról már annál inkább. hihetetlen, eltüntek a normális nők a világról, vagy csak én vagyok a világ rossz szegletén? mindegy, marad az f-f barátság, abban lényegesen kevesebbet csalódik az ember.
  • Ecocska
    #536
    állítom ilyen nincs
  • Fbn Lx
    #535
    á! köszönöm szépen, nagyon sokat segítettél!
  • quidx
    #534
    Barát..vagy akár több is lehetne? Szeretnéd meglepni valami ajándékkal amit Ebay-ről vagy Vatera-ról szeretnél rendelni, de nem vagy regelve és nem akarsz bajlódni a rendeléssel? Itt a megoldás: www.ebayrolocson.mlap.hu (sajnos még nem szúrhatok be URL-t)

  • noti83
    #533
    el kell fogadni, majd Darwin bá' rendet csinál idővel
  • Balazs1986
    #532
    Azt tartják sokan, hogy a "legjobb barátnő egy meleg fiú", na nekem ezt több csajszika is mondtsa már, és valóban voltak olyan helyzetek, hogy ezt kénytelen voltam látni. Kiránduláson öltözőben persze fiúk kifelé, de az egyetlen meleg srácra legyintettek, hogy "ja neki nem kell", szóval izgi téma, de ezen kívül tényleg vannak olyan lányok, akik egyenesen oda vannak a meleg fiúkért. Ez izgi nagyon, de attól még létező jelenség.
  • diktius
    #531
    ja
  • ivitzp
    #530
    mert nem lesz jó vége általában ha összejönnek
  • asysoft
    #529
    Miért képez olyan áthidalhatatlan akadályt az, hogy osztálytárs? Ha rokon lenne, megérteném, de így?
  • asysoft
    #528
    Én sem tudom, miért olyan elképzelhetetlen sokaknak a fiú-lány barátság léte. Amúgy én is hasonló cipőben járok, mint te, régen udvaroltam egy leányzónak, de már jó pár éve csak barátot látok benne, annak viszont elsőrangút (s ő is hasonlóképp van velem).
  • Guer
    #527
    ha úgyiscsak barát megadhatnád a számát
    najó ez övön aluli volt....
  • diktius
    #526
    köszi. CSAK barát sajna. Mert osztálytárs...
  • ivitzp
    #525
    hmmmm nem rossz
  • diktius
    #524
    itt van: http://og10c.federal.hu/galeria/kepek/DSC007278.jpg
  • ivitzp
    #523
    kell
  • diktius
    #522
    Nekem a legjobb barátom lány. Mondjuk nem jönnék össze vele, mert osztálytárs. De megfordult a fejemben, hogy milenne hogyha... DE ilyenkor mindig nemet mondok, mivel ugye osztálytárs. Kép kell róla?
  • Guer
    #521
    ez teljesen létező dolog!
    meg kell, hogy erősítselek benne...

    ám kb velem is így történtek ezek a dolgok :)
  • msstz
    #520
    régen rossz, ha intellektuális kurvája vagy egy nőnek, de előfordul sajnos. minden nőt megdugni, aki a közeledbe kerül, nem lehet. eseted teljesen alap, szabvány "férfi-nő barátok vagyunk" típus. együttérzés.
  • HTS s3rg1nh00
    #519
    hagyd a picsába az egészet,ez a legjobb amit tudsz tenni,személyes tapasztalat.
  • OrioN the S
    #518
    ejj :\ sose bizz olyan elolenyben aki 4 napig verzik es tuleli.
  • Kmarha
    #517
    kicsit dühszobának használom, nem baj?

    nem vagyok kezdő, rég tudom, hogy általában ha barátnak kerül be a pasi, akkor már rég esélytelen a dolog.

    De miért ennyire buták és vakok a lányok? Csak egy példa erről az évről:
    leányzó, jófej, imádni való, csak mindig rosszal kezd ki. 2 éve vagyunk barátok, olyan közeli kapcsolatban, hogy nem 1szer el kellett mondania, hogy szeret, de CSAK mind barátot. Rajtam sirja ki minden baját, nekem panaszolja el minden bánatát. Minden apró közeledésemre meg a válasz: csak barát vagy. Pedig többet és jobban vagyunk mint a legtöbb házaspár.

    Egyszer meguntam, és hagytam hogy egy rám hajtós lány társaságát is kiélvezzem, csak mert miért ne járna nekem is jó? Utána két napig azt hallgattam, hogy a csak barátos nő pozicióba lévő leányzó mennyire szarul érezte magát hogy két év barátság mellett, nem vele foglalkozta, hogy ő ki van zárva, többet sose csináljak ilyent!

    Na csak egy hét kellett, hogy szobatársa barátját megismerve le legyek koptatva. Második találkozásuknál már össze is jöttek.

    De gondolom én vagyok hülye, hogy nem voltam erőszakos és tepertem le akkor mikor csak akartam...

    Azóta még van ereje neki panaszkodni a baráti társasgunknak hogy a sok szar után, végre van valami. Ráadásul nem jó, csak úgy elmegy, de több mint a semmi. Ezek után mit mondjak én, akivel 2 évig úgy elvolt, hogy csak na?

    de már nem a legelső ilyen. a következőnél bunkó leszek és geci, úgy látszik pasinak csak ilyen kell.

    de gondoom nem egyedül vagyok ezzel
  • msstz
    #516
    hát.... lenyomtok :)

    én elfogadom, hogy vannak kivételek, de azok akkor nagyon ritkák
  • HTS s3rg1nh00
    #515
    nem tudom,nagyon rég nem beszéltünk(konkrétan érettségi bankett óta),mivel ő elment pestre:)
  • OrioN the S
    #514
    az akkor volt. viszont en elfogadtam. es mara mar nem erzek semmi olyan vonzodast. teljesen kozombos szamomra es, ha lenne ra lehetoseg akkor se szeretnem. nem akarom. baratom.
  • msstz
    #513
    "regen talan akartam tole vmi" :)

    amúgy ő nyilván nem akar tőled semmit, ez teljesen természetes lehet, de hogy te akartál-e, az a kérdés.
  • OrioN the S
    #512
    ennyire lehetetlen? :D nekem is van barat baratnom akivel bulizok meg sokat talalkozunk beszelgetunk egymas bajairol. regen talan akartam tole vmi, de ma mar olyan, mintha a hugom lenne..szoval feltem meg vigyazok ra stb. de nem akarok tole semmit... meg csak nem is gondolok olyasmire, mert eszembe se jutna. es o is igy van velem.
  • msstz
    #511
    akkor lehet a barát miatt nem, nemde? :) ha szingli lenne, akkor azért