630
Szerintetek létezik?
  • Fbn Lx
    #590
    mert lehetetlen
    ha egy lány annyira megfog hogy jobban meg akarom ismerni a haver szintnél, akkor mindig beleszeretek.
  • drsenorita
    #589
    és mért nem?
  • FlyHigh
    #588
    Nálam voltak próbálkozások fiú-lány barátságra, de aztán én mindig többet akartam, jól nem lett az egészből semmi. Nem tudok egy lányra barátként nézni, maximum haverként.
  • drsenorita
    #587
    köszi:)
  • dragon11
    #586
    fel a fejjel.:)
  • drsenorita
    #585
    azt hittem lehet barátság... még az exel is, hiszen nem utálattal váltunk el. és nekem az ő lénye a fontos, fontosabb még annál is, hogy szerelmes legyen belém... de nem értette meg, mit szeretnék. nem akar a 'barát barátom' sem lenni. azzal indokolta, hogy nem barátkozik az exeivel. amit egyrészről megértek, de másrészt nem, hiszen ez egy hülye általánosítás és ha engem más lánynak tartott, különlegesnek, akkor nem értem, mért ne lehetne barátság, hiszen a barátságban a szeretet, bizalom a fontos és ő ismer annyira, hogy tudja, lehetnénk barátok, mert rám mindenben számíthat. és kész vagyok mindenre a barátsága érdekében.még a szerelmet is elfelejteném, amit iránta érzek, ha abból már nem lehet semmi... de most -úgy érzem- én vagyok a legkevésbé kívánt személyiség a számára. nem értem mért. és nem értem a férfiakat... és azt hiszem, minden veszendőben, ami hozzá kapcsol...:(
    szóval, most már úgy látom (még ha van is nagyon jó barátom, lakótársam is, aki fiú), hogy nem lehet igazi igazi igazi barátság...valahol úgyis megakad...
  • bello88
    #584
    hát az én eseteimben kölcsönösen nem akartunk egymástól semmit. mégis csak haverság lett :)
  • chhaya #583
    Hasonlóképp vagyok hímneműekkel...
    A másik véglet h azért nem alakul a haverság barátsággá (de hülyén hangzik ez...), mert az egyik fél többet szeretne.
  • bello88
    #582
    Ez egy érdekes kérdés. Szerintem lánnyal csak jó haverság alakulhat csak ki, de barátság az nagyon necces.
    És ezt tapasztalatból írom, sok jó lányismerősöm van :) de valahogy mégsem tudnak barátok lenni...
  • dragon11
    #581
    király vagy ;):D
  • IXEMGabeo
    #580
    előkerült ez a topik is.

    Érdekes dolog. Én úgy vagyok ezzel a dologgal, hogy a lányokkal sok mindent meg tudok beszélni, mert egy jó beszélgetésre vevők. Neten is, volt, hogy élőben is remekül elvoltam velük, de több nem nagyon alakult ki egyikkel sem, régebben még volt nem egy lány, aki nekem mesélte el minden baját (magyarán lelki szemetesláda voltam) Ugyebár ez még nem tekinthető barátságnak.

    Akkor létezne ez igazán, ha kölcsönös sémákon alapulna, amit adsz, azt vissza is kapod szerelem, szex és kapcsolat nélkül...

    Az a baj, hogy a nők nagyon nagyon kombinálnak és előbb utóbb, ha bennem nem is, de bennük lazán felvetődik a gondolat, hogy na most mikor fog már ez a srác rámhajtani, hamár annyit barátkozik velem?

    bodajoci neked grat ezzel számodra a topik jelentése meg is szűnt:D
  • bodajoci
    #579
    Hiszitek, vagy sem de azóta is tart a nagy "barátság", őrült egy szerelem lett belőle, remélem így is marad...
  • CheAteR88 #578
    volt olyan hogy bn legszívesebben megölte volna őt:)
  • Laney 3000
    #577
    Nem létezik. Az egyik fél egyszer úgyis vonzalmat fog érezni a másik iránt. elkerülhetetlen. Inkább haverság, kevesebb együtt töltött idővel. Példa: Nekem volt egy barátnőm kb 15 éve ismertük egymást de kb havi szinten beszéltünk. Aztán kb 2 éve mindig összefutottunk és egyre többet, (napi 3 órát) mondani se kell hogy 2 hét után sex lett belöle. Azóta megint hanyagoljuk a sürü meetinget nehogy ujra átessünk a ló túloldalára:)

    Fiu lány barátság úgy optimális ha mindkét félnek van párja, és azok is jól ismerik egymást. ilyenkor az erkölcs élvez elsődleges prioritást. :)
  • bardocz
    #576
    A lány valójában shemale.
  • CheAteR88 #575
    ezt hogyérted?
  • hszabcsi
    #574
    létezik, de csak kiegyenlített viszonyok között
  • noti83
    #573
    bash.hu
  • CheAteR88 #572
    szerintem létezik:)
    nekem is van egy úgynevezett (barátnők elött) "húgom" imádom egyszerűen mert olyan kis szerencsétlen de szeretem:):D
  • CamelX
    #571
    Kéne nekem 1 gyors segítség, remélem tudtok tippet adni!

    Online párbeszédek kellenének, jó sok, a férfi-női kommunikációról, különböző kapcsolatok esetében (párok, házastársok, ismerkedések). Remélem valaki tud segíteni, beadandóhoz kéne 1ik előadáshoz, és ehhez van a legkevesebb kedvem hogy 15 oldalnyi faszságot összehordjak, legalább példákból legyen sok :D
  • bodajoci
    #570
    Köc a jókívánságokat, amúgy tomcsa4 és Pluskast kommentjeiben nagy igazság lakozik
  • rumkola
    #569
    de, így van
  • Pluskast
    #568
    Igez ez tény és való. Általában az ember igyekszik olyanokkal barátkozni akiknek hasonló a gondolkodásuk.

    UI: Köszi :)
  • tomcsa4
    #567
    Azt szokták mondani, hogy a barátaid jellemezek téged. És ez az ellenkező nemre is igaz. Legalábbis szerintem.

    Jó az aláírásod, nagyon tetszik nekem.
  • Pluskast
    #566
    Van igazság benne! Ha az ember bele gondolok ideális esetben miért veszek el/megyek hozzá valakihez? Ugye azért mert szeretem, ami eléggé összetett dolog hisz ebben benne van az is, hogy ő az a személy akiben a legjobban és feltétel nélkül megbízok ergo a legjobb barátom is.
    Amúgy meg egy igaz barátot mindig fájdalmas dolog elveszíteni függetlenül a nemétől. A nőknél ez meg még hatványozottabban igaz. Ők azt hiszem teljesen máshogy állnak hozzá a dologhoz ha egy pasit a barátjuknak tekintenek és nem a pasijuknak. Ugyanúgy igénylik, hogy foglalkozzon a srác vele ugyanúgy berágnak rá ha egy idő után nem hívják fel őket, csak épp az intimitás nincs meg. Felületesen szeretni meg véleményem szerint nem lehet. Azt az illetőt akkor inkább csak kedvelem mint szeretem.
  • tomcsa4
    #565
    De még mindig nem tudjátok? A legnagyobb és legtartósabb szerelem alapja a barátság. Ma az emberek nem ismerik meg egymást kellőképpen, barátság ki sem alakul. Ma Magyarországon a válások 50% felett vannak (hetero házasság). De ez már 3-4 éve is így volt.

    Ha van egy lány barát, de nem mer lépni, akkor fél. Fél a mély érzéstől, melyből nehezebb kilábalni, ha valami nem úgy alakul. Ezért szeretnek felületesen szeretni valakit, mert tőle könnyebb elválni. Nem? Ti hogy látjátok?
  • Kmarha
    #564
    együtt érzünk :) és sok sikert ahoz hogy valahogy jófelé alakuljon az egész!
  • bodajoci
    #563
    Lényeg a lényeg:-), sztem ezek a "baréátságok" nem hosszú életűek, mert átlényegülnek szerelemmé v mi. Most ott állunk, h balhé ide v oda nem bírtuk abbahagyni. Érezzetek együtt velem lécc
  • Kmarha
    #562
    lehet megint túl reagáltam, de engem is lebarmol.. ma éjszaka persze csak tőlem nem kér bocsánatot, de már rég a pasija karjaiba fetreng a szobába. azért szép dolog.
  • Kmarha
    #561
    ez nem barátság, ez kihasználás
  • Kmarha
    #560
    fiú-lány "barátság".. elégé kifejtettem hogy milyenben volt eddig részem.

    még egy lapát... hülye balfasz pasijával akivel ezer mérföld messziről sem illik össze, de csakazért is vele van beszól neki.

    rosszat.

    de persze nem csak az a hülye szív miatta, hanem ki? én is. közöm nincs az egészhez, mindenbe amibe lehet támogatom, de ha haragszik a pasijára, akkor már haragudjon a legjobb barátjára is, aki végig mindig ott van neki.

    komolyan, nem elöször mondom, de rohadtúl nem értem meg a nőket. És ha még az indokolatlanul fejemre osztott hülyeségek után is ott vagyok mellette és probálom vigasztalni, akkor is csak tovább és tovább oszt, engem, miközben a pasija sehol nincs.

    Kinek kell ez?
  • Willenbrock
    #559
    Amúgy nem egy fiúnak kell ilyen helyzetben kínosan éreznie magát.A csaj dönti el mit akar,a barátja csak őt kérheti számon hiszen senki nem teszi neki kötelezővé a barátváltást.Ilyenkor páran szeretnek nekimenni barátnőjük új választottjának,de felesleges mert ha a csaj hűtlen lett akkor az nem a férfi választása,kizárólag a csajé a felelősség.
  • Willenbrock
    #558
    Próbáld lesmárolni a csajt.Ha hagyja akkor te kellesz neki és a barátja már nem érdekli.Ha meg nem akkor legalább világos lesz a helyzet-csak szórazik:)
  • Kmarha
    #557
    hát ezek fényében tényleg neked van igazad :)

    saskas szedd össze magad és pattintsd le arról a puhapöcsről!
  • Fbn Lx
    #556
    #554 - úgy néz ki mégsem értettem félre.
    #555 - és a csaj barátja ezt csak nézi, és hagyja? Bizony puhapöcs :D
  • saskas
    #555
    Aaaa de nem igy van abszolut....hosszu tortenet ezert ilyen zavaros, de a lenyeg , h ha megjon a baratja epp az, hogy ugy csinal mint ha nem is lenne ott...ugyan ugy rajtam csung meg fogdos meg stb....erdekes egy helyzet. Mondom ilyenkor en erzem kinosan magam. Es nem tudom h ezzel mit akar?
  • Kmarha
    #554
    látszik ám hogy neked ilyen barátságod még nem volt.

    Ha a lánynak van pasija, de közben már régebb óta veled szinte össze van nőve, elengedhetetlen, hogy ne bujjon hozzád, keresse a társaságod, hiányoljon ha egy fél napig nem lát stb, azaz "rád hajt". Gondolom igy kell érteni.

    Mindez csak addig tart, amig az aktuális barátja be nem esik, aztán el is felejt téged. Majd meg ha szakit, újra rajtad fog csüngenni egész nap, és te szépen játszod tovább a kis lelki szemetesládáját.

    A hiba ilyenkor ott van, hogy már jóval korábban le kellett volna kapni a csajt, mielött túlzottan is a barát-lelkiszemetesláda kategóriába kerülsz nála.

    Nem egyszer jártam én is igy.

    Nekik ezt jelenti a fiú-lány barátság, mert fontosabb számukra az, hogy barátként viszonylag örökké megtarthasson, amig a pasik csak jönnek és mennek.
  • Fbn Lx
    #553
    az ám. kurva jól működik, ha rád hajt közben. hagyjuk már a kamut :]
  • saskas
    #552
    Igen, csak neki egy jol mukodo kapcsolata is van...
  • bodajoci
    #551
    Hát van neki 2, nekem is. Szal a lényeg, h az ilyen "barátságokból" egyszerűen előbb-utóbb ez lesz. Higyjétek el pár hónapig ment is az szépen, h csak duma-duma-duma. Mondom fasza ilyen sem volt még velem, h nekem egy nő a barátom legyen hehe. Én esküszöm, h ennyit, meg ennyi mindenről egy nővel, akihez semmi közöm, még soha nem beszélgettem. De tényleg úgy voltam, h abszolut nem indultam be rá, pedig nem rossz a "csaj", egy csomó faszi aki látott bennünket dumcsizni, irigyelt, mint állat, mondom hülyék vagytok semmi közöm hozzá. Persze h nem hitték el. Erre bazz egyszer csak kezdtem azt érezni, amit nem kellett volna. Szal az ember amikor beszélget, már nem a szövegre figyel, hanem a nyakára, combjaira ilyesmi, szal értitek. De mert én is láttam a szemeiben vmit. Azt ez lett a vége. Ilyen egyszerű ez(v inkább b onyolult???)