772

Társoldalak:
The Big Bang Theory, Sanctuary - A menedék, Flashpoint, Fear Itself, Breaking Bad,


Sorozatkvíz --> ahol a játék kezdõdik...

A fordítók oldala -->Deino Feat. Darkspell



Ha gondod van kérdezz bátran, DE ha felirat kell azt a fordítóktól kérdezd, olvasd a blogjukat!!!

  • Narxis
    #772
    Na megnéztem az uccsó részt is. Legszívesebben bemennék az ABC-hez az Igazság kardjával és lekaszabolnám az igazgatókat, vezetőket mind egy szálig.
  • Narxis
    #771
    Am. így 2. nézésre csomó apróságot észrevettem és 1-2 bakit is. Ami igazán idegesítő volt, hogy Richard megy a Próféciák Palotájába vagy mibe és ugyanazt ismételgeti mint egy illedelmes kisfiú: minél hamarabb végzek annál hamarabb térhetek vissza a küldetésemhez, volt, hogy 2 egymás után következő jelenetben is mondta. :D

    De ezek nagyon apró dolgok, ettől még minden rész meg az egész sorozat 100/100.

    Írni kéne a netflixnek, hogy tárgyaljanak a színészekkel, írókkal, rendezőkkel, hogy feltámasszák a sorozatot.
  • Narxis
    #770
  • MrSpock
    #769
    Ez nekem is kellemes sorozat volt,sajnáltam hogy nem folytatták. Kahlan hangja eredetiben eszméletlen jó,nyugtató. Ha gyerek lennék őt kérném fel mesét olvasni :D De már nem vagyok,csak néha lélekben,inkább már nem mesélés lenne előtérben. :) Bár nyugodtan suttoghatna a fülembe. :) Cara meg már hab a tortán! :)
  • Narxis
    #768
    Cara is nagyon szexi!
  • Atomreaktor
    #767
    :)))
    Én is egyetértek, rohadjanak meg! :)
  • Atomreaktor
    #766
    Pedig az is mennyire jó sorozat volt :(
  • stargatelost
    #765
    Azért egy HBO sorozat megint más, ott nem szarral gurigáznak, nyomni kell a presztízst.
    A Seekert meg az ABC adta, ha jól tudom, és nem hinném, hogy kevesebb marketinget kapott volna, mint más országos sorozat. Hiszen megérte a második évadot is :)
    De amúgy egyetértek, fájó kasza, kurvaanyjukat :D
  • Narxis
    #764
    Az hogy nem volt nagy nézettség annak köszönhető, hogy nem reklámozták, nem terjesztették gyakorlatilag a kisujjukat se mozdították. Így minden sorozat megbukik. Nézd meg a Game of Thrones első évados reklámozását, a csapból is az folyt pedig maga a könyv akkor még nem volt ennyire ismert, a sorozatnak köszönhetően óriásit ugrott az eladási száma.

    Ha egy ilyen sorozat nem tetszik az emberek többségének akkor ez tényleg egy mocskos geciszar világ és tőlem tényleg fel is robbanhatna holnap a gecibe az egész. ehh most jól felidegeltem magam.
  • stargatelost
    #763
    Szerződések, színészek más projektei, készítők producerek stb más elfoglaltságai. Lóvé. Meg hát a kasza ténye, mivel a nézettség nem volt nagy, mi garantálja, hogy nagy lesz, ha visszahozzák? Kidobott pénz lenne. Nem érné meg. Az egyik legnagyobb kultstátuszban lévő egy évados kasza Firefly-t is végül csak egy filmmel zárták le (a dvd eladási listákat nagyon sokáig vezette, ezért valósulhatott meg), de folytatást az sem kapott.
  • Narxis
    #762
    Sajna nem sűrűn hoznak vissza egy sorozatot, sztem félnek, hogy befuccsol. Vagy nem tom.
  • Atomreaktor
    #761
    Akkor miért nem ugrik rá egy stúdió a lehetőségre?
  • Atomreaktor
    #760
    Sajnos nem vagyunk eleresztve fantasy sorozatokkal :(
  • Bulykin
    #759
    Köszönöm, a Merlin már le is jött :P
    A Game of Thrones-t pedig eddig is néztem, imádom!
  • PiszkosFred
    #758
    Game of Thrones es a Merlin, ami jelenleg is fut. Elobbi az elejetol kezdve szuper, utobbinak adni kell kis turelmet, mert a 2-3 szezonra forrta ki magat (az elso szezon sem rossz, csak..)
  • Shiwo
    #757
    még szerencse, a regényben is annak írták le (:

  • Narxis
    #756
    *hogy csak na
  • Narxis
    #755
    Egyértelműen nyereséges volt csak itt valami szarkavarás volt mert ha jól emlékszem nem egy csatorna adta? Nem kábeles hanem több országos adó USA-ban? Nem emlékszem már de valami spéci helyzetben volt.
  • Narxis
    #754
    Hát jah, a Netflix felkarolhatná.

    Am. így 2. nézésre észrevettem pár dolgot. Pl. a Brennidon-os résznél a kapus jelenetet többször felhasználták, pl. amikor simán csak ki be mászkálnak az emberek, de látszik, hogy becsukják utánuk, aztán mikor Richard menekülne akkor is ezt mutatják, hogy éppen csukódik a kapu. :D Azért amikor már ilyen jeleneteken spórolnak ott nem tom mekkora költségvetés lehetett. Persze Új-Zélandon forgatták, de azért csak ezért nem lehet kevés pénz. Aztán meg Richard dajkája aki először az anyjának mondja magát pl. állandóan cuppog. Eleinte nem volt nagy dolog de az utolsó jelenetnél már az arcomat karmoltam. :DD

    Hasonló van, pl. Merlin vagy Game of Thrones de nagyon távol vannak ettől a típustól.

    Khalan pedig olyan gyönyörű, hogy csak ne, el is felejtettem, hogy ennyire nagyon. :)
  • Bulykin
    #753
    Jó lett volna ha folytatják :/
    Nem volt ez akkora nagy költségvetésű sorozat, nemtudom miért kellett elkaszálni...

    Ha már itt tartunk... nem tudtok hasonló esetleg mostanában indult, vagy jelenleg is tartó sorozatot ajánlani? A lányeg fantasy stílus legyen, lehet könyvadaptáció is vagy ilyesmikre gondolok^^
  • Atomreaktor
    #752
    Valami olyasmit kellene kitalálniuk a készítőknek és a rajongóknak, mint a számítógépes játékoknál a kickstarter project-ek. Egyébként nem hiszem el, hogy ne lett volna nyereséges a sorozat.
  • Narxis
    #751
    Újranézem az egészet, nem sok sorozatot néztem eddig újra de ez ugyanolyan jó mintha először látnám.
  • JethroHUN
    #750
    Ok, kösz. Igen ez főnként erre a sorozatra igaz. Borzasztó Kahlan hangja...
    De magyarul valahogy jobb nézni. Megszokás talán.
  • stargatelost
    #749
    Ahogy nézem a feltöltési dátumokat huntrackeren, most megy az s2 hetiben, két részenként, szóval vasárnap jön a következő két rész. De jobban jársz eredeti nyelvvel, de hát ugye ez mindenre igaz :)
  • JethroHUN
    #748
    A sorozatból (csak nem rég óta nézem) magyarul csak 8 rész van meg a 2. évadból? Nem folyatták a magyar tvben vagy mi? Már 2010 leadták külföldön.
  • Csacsi
    #747
    Kerdes lesz-e magyarul es ha igen mikor?!
  • Shiwo
    #746
    erre most akadtam rá...
  • Csacsi
    #745
    Most értem végére a 11 könyvnek. A sorozatot is kivégeztem már korábban.

    Az a baj, hogy most ürességet érzek, hogy most merre tovább :((((
  • Horton
    #744
    Sziasztok!! Aki tud az segítsen facebookon a guiness rekordot megdönteni kommentelésből és így nagyobb figyelmet kaphat a Save Our Seeker program: http://www.facebook.com/groups/269657990457/?notif_t=group_r2j_approved#
  • Narxis
    #743
    Elküldhetnéd valahogy, thx. :D

    Vagy töltsd fel aztán beleolvasok. Helyi könyvesboltokban nem találtam, csak neten rendelhető.
  • Shiwo
    #742
    nekem nem tűnt annak...bár az mondjuk igaz, hogy a 11 könyv között akad olyan a vége felé, amiben sok az unalmas rész..


    [apró]amúgy nekem e-bookban (.prc) vannak meg, nyomtatásban sajna csak a legelső résszel sikerült "összetalálkoznom"[/apró]
  • Narxis
    #741
    Meg akartam venni a könyvet de sok helyen olvastam, hogy olyan mint egy szappanopera fantasy körítéssel, szóval monoton, ismétlődő dolgok vannak benne. Igaz ez? :S
  • Malakai
    #740
    A nevek ha jól tudom egyeznek a regénnyel a feliratban.

    A sorozat viszont erősen különbözik eleve, szóval ja.. :)
  • PiszkosFred
    #739
    A regeny volt az alapanyag, de eltertek tole itt-ott, ne lepodj majd meg. Viszont mindenkeppen erdemes megnezni a teljes sorozatot, kellemes kis sorozat lett belole.
  • Shiwo
    #738
    Üdv !

    Úgy látszik, el vagyok maradva, mint a borravaló...nem is tudtam, hogy egyik kedvenc regény-sorozatomból tv-s verzió is készült..bár látom, hogy már el is kaszálták

    azért megnézem, szigorúan felirattal (feltételezem az a regény alapján készült)

  • Narxis
    #737
    Így igaz!
  • Atomreaktor
    #736
    de azért azt mindenképp érdemes megnézni! (eredeti nyelven)
  • Narxis
    #735
    Kaszálták, 2 évad. :(
  • szucsy89
    #734
    Sziasztok! Mit lehet tudni erről a sorozatról? Kaszálták? Hány évad van belőle?
  • Gubberx
    #733
    Ezer köszönet sglada kollégának :) ITT a teljes sorozat.