338
html>
  • Teppik Amon
    #338
    Én most jutottam el oda hogy végezek a 8. évaddal. Hááát, na. Valóban elfáradt a végére a sorozat. Ez a Vicramos/locksat-es szál nem volt annyira érdekes, vagy egyáltalán rendesen kidolgozott.
    A szereplők jók voltak, tetszett. Minden jó ha jó a vége!
    Nyugodjon békében a sorozat.
  • MerlinW
    #337
    Együtt biztos hogy sehol, lévén szívből gyűlölik egymást a való életben:)
  • Teppik Amon
    #336
    kár érte. Tény hogy elfáradt. Remélem hogy látjuk még őket máshol szerepelni.
  • Fenrir
    #335
    Nálam a harmadik éved volt még nagyon jó, onnan folyamatos mélyrepülés volt, évadonként max 2-3 jó résszel.

    Egy helyen tudtak volna lendíteni a sorozaton amikor Beckett kilépett és Washington-ba ment az FBI-hoz(?), de simán resetálták ezt a szálat 2 rész után, mintha soha nem történt volna semmi.

    Az új szereplők meg érdektelenek, lásd Vikram és Haley. Castle lánya meg a tudálékos fejével baromi idegesítő lett, jobb volt amíg csak pár rész elejéig láttuk, az utolsó évadban meg beletolták nagyon az arcunkba.

    Én szerettem a sorozatot, de a vége elfáradt, amnézia, loksat, blabla....Megérett a kaszára már a hetedik évadban is, de eddig húzta.

    Nah, jöhet a Firefly második évada, most hogy Nathan Fillion felszabadult :)
  • BEAST #334
    A sorozat nálam ott indult el a lejtőn amikor a főszereplők összejöttek. Nem is kell tovább húzni a sztorit. Csak azt remélem valami értelmes lezárást kapunk majd.
  • Darthmushroom
    #333
    Ez is eljött a 8. évaddal véget ért a sorozat. (Sajnos már várható volt) A történet már messze nem olyan volt mint fénykorában, a nézettség alacsonyan és a pletykák szerint a főszereplők viszonya is megromlott. Ha folytatták volna akkor is már Stana Katic nélkül ment volna tovább a sorozat, így talán jobb döntés is volt h lezárták.

    Azért kicsit hiányozni fog :/
  • Darthmushroom
    #332
    Nekem is bejött, bár az eddigi összes 3XK rész ütős volt.
  • Monoton
    #331
    Ez a 14. - 15. dupla rész rohadt jó lett.

    Utoljára szerkesztette: Monoton, 2015.02.21. 23:21:14
  • Darthmushroom
    #330
    Ted McGinley :D :D :D jó volt újra látni Őt. am a rész is zseniális volt, nem egyszer hangosan röhögtem (9.rész)
  • Darthmushroom
    #329
    :D úgy nézz ki a castle-be csak önmagát adja :D
  • Darthmushroom
    #328
    omg ez a netslayeres rész, de egybe volt. nagyon jó volt a story a végén a reklám meg mindent vitt :D úgy nézz ki új író gárda jót tett a sorozatnak.
  • Monoton
    #327
    Első két rész alapján elég jó kis fő szálra lehet számítani
  • Darthmushroom
    #326
    fuhh meglepő volt a kezdés nagyon más szálra gondoltam, de érdekes. így Beckett anya utáni nyomozás után is lesz egy fő-fő-fő száll amit évadokon át lehet bogarászni.
  • Monoton
    #325
  • Darthmushroom
    #324
    +1 számomra az egyik legjobb évad, nagyon ötletes részek voltak meg a párkapcsolatuk is vicces :D egyetlen hiányosságom h DC szálat az elején gyorsan lezavarták.
  • Monoton
    #323
  • Teppik Amon
    #322
    Nah, csak befejeztem én is. Nekem tetszett az egész évad. Telis-tele jó részekkel! Várós a következő évad. Számomra még mindig az egyik kedvenc sorozat.
  • Darthmushroom
    #321
    évadzárót megnézve.. hát próbáltak merészet húzni amit úgy se hisz el az ember, de alapjáva véve messze nem volt rossz évad főleg az elmúlt pár évadot nézve.
  • SzirmosSzisza
    #320
    Hogy lehet így lezárni egy évadot, mi a fasz.
  • Monoton
    #319
  • Darthmushroom
    #318
    ez a maffiás rész nagyon bejövös volt :D meg volt az olaszos feeling a zenékkel :D
  • Fenrir
    #317
    Ez volt a második olyan rész ebben az évadban amiben bealudtam. Kezdek kiábrándulni a sorozatból, nagy hiba volt összehozni Castle-t és Beckett-et. Az első és második évadot már soha nem fogják még megközelíteni sem színvonalban.
  • ldavid
    #316
    azt két mondatot nehéz lett volna elszúrni :)
  • Darthmushroom
    #315
    Nathan Fillion a community s06e05ben, természetesen ott is zseniális !!!
  • Teppik Amon
    #314
    Szerintem meg nagyon jó az évad. Vannak benne gyengébb részek, de bőven a jó kategóriában van ígyis a sorozat.
  • ldavid
    #313
    én a 11-est úgy néztem, hogy közben nezteztem, de még úgy is untam. :D
    azóta új részt még nem is néztem, egyre gyengébb már sajnos
  • Fenrir
    #312
    Ezért kár beletenni ilyen történetet mert az ember már nem is izgul rajta mert úgysem fog történni semmi egetrengető.


    A Lost-nak ezért jár nagy respect (most már a TWD-nek is), hogy nem paráztak kinyírni a mellékszereplőiket, mondjuk volt bőven.
  • aadam
    #311
    sajnos várható volt, hogy ez lesz az S06E11 vége...
  • Fenrir
    #310
    Én pont az ellenkezőjét érzem: minden rész lezárása borítékolható, sehol semmi meglepő vagy hirtelen fordulat. Számomra egyre laposodik az évad,


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pl ha a 11-es részben vagy Espo vagy Ryan bent ég akkor az nagyon nagy lökést adott volna a sorozatnak. Így viszont már az elején lehetett tudni, hogy mindenki mindent túlél. Ha atomot robbantanának mellettük azt is túlélnék.



    Alexis meg egyre jobban irritál, az első 2 évadban teljesen jó volt, de most már idegesítő a jelenléte.


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Remélem Castle faterja fog még szerepelni, mert az öreg legalább valami színt visz ebbe az évadba.


  • Darthmushroom
    #309
    13 rész lement az évadból 1-2 rész kivételével az agyam eldobom h milyen zseniális lett a sorozat. Két főszereplő mellette még zseniálisan el is adja. Ha így folytatják még jó pár évadot megélhet a sorozat. Eddig az évad 10ből 10.
  • PiszkosFred
    #308
    Én is ezen gondolkoztam, hogy mi a fene történt, mert olyan részeket és sztorikat raknak le elénk hétről hétre, hogy csak pislogok folyamatosan. Lehet belengették a kaszát egy belső meeting után az íróknak, azok meg elkezdtek dolgozni? Vagy, újak jöttek? Akármi is történt, eddig az évad kiváló.
  • Monoton
    #307
    Az a szerepe nagyon felejtős nekem :D
  • Teppik Amon
    #306
    Bizony nagyon jó az egész évad. Zsír volt az utóbbi rész is.
  • ldavid
    #305
    ja, meg a The Librarian: The Curse of the Judas Chalice-ban is
  • Fenrir
    #304
    Stana Katic azért szerepelt pár komolyabb filmben/sorozatban: James Bond Quantum Solace (mondjuk csak pár perc volt), 24-ben és a The Shield-ben pár rész erejéig.
  • Darthmushroom
    #303
    zseniális ez az évad azon kívül h a wasington részt elvetették....lehet írói gárdát cseréltek vagy mi? :D első pár évad se volt ilyen jó :D ötletes ,változatos részek vannak. Nathan Fillion zseniális, bár Stana Katic se panaszkodhat a teljesítményére. nem is értem h lehet h komoly szerepeket nem kaptak még pl. filmekbe.
  • Darthmushroom
    #302
    ismét ötletes rész volt, idén megvesztek az írok :D
  • Teppik Amon
    #301
    Ennyi utalás 4 kockában? :D
  • Teppik Amon
    #300
    Az utóbbi 2 rész nagyon bejött nekem is.
  • Monoton
    #299