644

kalóz stratégia
  • Serpa
    #444
    búj it!


    ---------------
    amúgy nem tom mitől lehet ez a probléma nálad; nálam semmi gond mentésnél, meg amúgy sem.
    (patch?)


    csítelni pedig nem szoktam.
  • Piszkos  Fred
    #443
    istenem, ez kiakaszt :D
    először is ugye ha mentenék akkor kilép, ezért nem lehet menteni,
    másodszor pedig nem működik a god mode, úgyhogy nagyon gyorsan szeretnék orvoslatot a problémáimra.
  • Piszkos  Fred
    #442
  • Rip
    #441
    Mikor megyünk?
  • Piszkos  Fred
    #440
    Mi az istenért lép ki állandóan, mikor mentek?!
  • goso
    #439
    serialt tudok küldeni ha köll de az a sima 1.0 hoz van
  • hinky
    #438
    Ha azt felteszem akkor meg a serial nem műxik... ráadásul még vírusosak is amiket letöltöttem. van ötlet honnan tudnám leszedni regisztráció nélkül ingyen és nem vírusosat? vagy sokat kérek:D
  • Narxis
    #437
    Tedd fel az 1.09-es patchet.
  • goso
    #436
    hogyan lehet növelni a környezetet meg a szabadságot?
  • hinky
    #435
    Sziasztok nekem is az a problémám h fekete az ég és nincsenek épületek meg emberek, vagyis nem látom őket. ATI-m van frissítettem a drivert de semmi. ATI Radeon 9600-am van nem valami új lehet h ez a baja? h régi és elavult? választokat előre is köszi
  • goso
    #434
    nem tudom nekem is simán működött egy 1000 ért kimegyek megcsinálom :P
  • Szivacs25
    #433
    Mi az,ami nem jó benne?? Nekem tökéletesen működik... :S.
  • Simikeke
    #432
    de hallod ember nekem azok nem jók az nem jó fájl:S:@ezért kéne másik
  • goso
    #431
    hadsereget hogyan lehet képezni?
  • Calver
    #430
    nem. aki képtelen 25 hozzászólást visszaolvasni, az játsszon angolul.
  • Simikeke
    #429
    valaki tudna küldeni egy linket a tropico 3 magyaritáshoz?mert nekem angol és ehhez azért nagyon kéne a magyar nyelv kérlek titeket elöre is köszi:D
  • goso
    #428
    igen akkor szólt valami lázadásról az ember na most + katonákat hogyan tudok képezni?
  • Joybull
    #427
    Az épületek bérleti díját az elején szerintem nem kell emelni. A munkabérek a tanulatlanoknál olyan 6 körüli és ahhoz igazítani a többit. Fontos még a fuvariroda vagy mi mert az viszi messzebb a munkásokat, valamint az hozza el az árut a farmokról gyárakból a kikötőbe.
  • goso
    #426
    köszi a segítséget csak mindig nézem a kívánságukat az embereknek aztán azt mondja hogy elég nagy a hiány az épületeknél jó mondom építek panelt 2 a bér ha felemelem akkor meg senki sem jön (mármint ha 3 asra 4 esre ezen nem lehet változtatni?) a másik az lenne hogy nagyon lassúak az építőmunkások mármint hogy csak fél óra után mennek építen 3X gyorsításban vagyok nem érte mit kellene csinálni itt is az lehet a megoldás hogy a bért tegyem fel nekik??
  • Edorn
    #425
    Ó, akkor ezért nem találom sehol az erőművet... Köszi az infót!
  • Joybull
    #424
    Elsőre csak gazdasági épületeket építs, favágó fűrészüzem, kávé, dohány, bányák. ezek hoznak pénzt. Ha nincs építő akkor emeld meg a bérüket, csak vigyázz mert akkor máshol van munkaerőhiány.
  • Joybull
    #423
    Erőművet kell építeni és ahhoz diplomás munkaérő kell. Ha küldetéseket csinálsz nem minden pályán elérhető az erőmű.
  • Edorn
    #422
    Áramot hogyan lehet produkálni? Pl a bányák számára? Merre keressem?
  • goso
    #421
    Sziasztok most kezdtem a játékot és (sandboxba próbálkozok még) a lenne a kérdésem hogy mivel tudom a kazdaságot javítani ugyanis mindig bemegyek mínuszba aztán elhagynak az építészek akkor ottmarad a félkész ház tehát légyszi help köszi.
  • cicorius
    #420
    De szeretjük, csak munkát meg szállást, meg kaját kell nekik biztosítani. Eszerint kell szabályozni játék közben hol lehet belönni, hol meg nem azországba!! Cicorius
  • Papóóó
    #419
    Sziasztok,

    8-9. pályát csinálnám, ahol 65%-os boldopgságot kell elérni...60-ig sikerült felvinni, de a fő baj az volt, hogy az utolsó 7-8 évben nem jött bevándorló, a születés pedig nem ért sokat...Egyszerűen kb 7-8 éven át nem jött bevándorló, így bármit építettem, nem jutott elég munkaerő...Mi a titok itt, hisz a gazdaságom izmos volt, míg el nem fogytal a tanulatlan emberek, illetve a számuk stagnált. Növeltem fizetést, építettem mindent nekik, mégsem tudtam tanuléatlan dolgozók nélkül a 65-ös boldogságot elérni...Segítséget kérnék tapasztaltabb játékosoktól...Köszi...

    Trantourius: Garázs nálam van a közepén és a szélső pontok közelében, általában 3 garázsnál megállok. Ha van garázs a lakók nem gyalogolnak, hanem autóba ülnek és lerövidül mendegélések ideje...Ha pl elmegy valahová, majd visszatér melózni, akkor gyalog ez 10X-nyi idő, míg ha garázsok vannk, és kocsival megy, akkor az idő csak töredéke az előbbinek...
  • grebber
    #418
    Már írták torrenten hogy tökéletesen müködik továbbra is magyar marad!
  • nagykispeter
    #417
    Neked szólt
  • nagykispeter
    #416
    Nem
  • grebber
    #415
    Ha a magyarított gamere felteszem a patcheket akkor továbbra is magyar marad?? (Már látom 1.09nél tartanak)
  • Serpa
    #414
    Tropico szigetén nem szeressük a bevándorlókat ^^
  • Calver
    #413
    sehogy. tényleg. csak és kizárólag a bevándorlók a járható út, máshogy szívni fogsz csak.
  • Agamemnon69
    #412
    khm... termékenységre :D
  • Agamemnon69
    #411
    A kórházat át kell állítani, hogy termelékenységre adjon bónuszt.
  • Serpa
    #410
    a népességet, hogy lehet gyorsan feltornázni?
    (bevándorlók kíméljenek)
  • Marknagy
    #409
    Nem tudom mi lehet a probléma,nekem működik.Csak mentéseknél szokott kidobni néha.
    Egyszerűen az exe mellé húzod és felülírod.
  • VeNoN
    #408
    a netkihúzos és a tűzfal lekapcsolós módszerrel is próbálkoztam de hiába

    ha pedig a cracket akarom elindítani még a tömörített mappából akkor ezt írj ki:
    Az alkalmazást nem lehet elindítani,mert binkw32.dl nem található.
    Az alkalmazás újratelepítése megoldhatja a próblémát.

    már 3x újratelepíttettem de semmi
  • VeNoN
    #407
    hellosztok
    nekem lenne egy gondom
    letöltöttem a játékot és elindítottam és kérte a serialkódot és itt a fórumon utánaolvastam és írta valaki hogy lekell tölteni az 1.04es patchet és le is szedtem és feltelepítettem de még mindig kéri a serialt
    ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném :)

    peti
  • cicorius
    #406
    Sziasztok . Mindenkinek kellemes Tropicó-t kívánok. Mégegyszer adjátok meg legyetek szíves, a letölthető új jelszó hozzáférését mert a Rapidshare-ről nem lehet letölteni. Kényelmesebb lenne nem mindig kikapcsolni a tűzfalat.
    Köszi
    Cicorius
  • Mno
    #405
    köszönöm a magyarítást :)