166
Mobilos Kérdések össze-vissza
  • Aquir
    #166
    opció
  • Aquir
    #165
    talán úgy 2 napos az átállási idő
  • joshua
    #164
    Üdv néktek. Van egy nokia 8800 telefonom, és a főképernyőn nincs ott a jobb felső sarokba az óra. Eléggé hiányzik, elő lehet valahogy hozni?
    Köszi a válaszokat.
  • bigbigle
    #163
    És amit nem értek hogy ott azt mondták hogy azonnal kész lesz , de a GYIK-ban meg több hét van.
  • harcsy
    #162
    Azért még bizakodok, hogy valaki rávilágít ,mi miatt felejti el frissíteni az időt?
  • bigbigle
    #161
    remélem
  • Aquir
    #160
    valószínű
  • Aquir
    #159
    csak azért mondtam mert lehet hogy akkor tipikusan típusfüggő a dolog, vagyis hogy nem biztos hogy lesz válasz rá
  • bigbigle
    #158
    ma megkérdeztem egyik djuice-cafe-t és elég lakcímkártya.
    de akkor am megmarad az összeg ami most van rajta?
  • harcsy
    #157
    Az jó. Csak nekem Sharkom van.
  • Aquir
    #156
    Samsung Corby-n nincs vele gond
  • harcsy
    #155
    Szervusztok !
    Internetezek éjszaka a telefonomon. A gondom azzal van, hogy az óra hosszabb netezés után nem a valós időt mutatja, hanem kb a neten töltött idő arányában késik. Nem is áll vissza a pontos időre. Automatikus frissítés az órára be van állítva.
    Opera Minit használok és Shark a telefonom.
    Köszönettel fogadok minden javaslatot, mert párszor már megtréfált a "pontos idő. Éjszakai tömegközlekedésnél sokat számít, ha lekések csatlakozást.
  • Aquir
    #154
    oks. szvsz telefonon meg lehet oldani:)
  • bigbigle
    #153
    de akk ha ma elmegyek az alee-ba a djuice-cafe-ba akkor ott meglehet oldani?
  • bigbigle
    #152
    nyári melóban gyűjtök
  • Aquir
    #151
    és ki adja a pénzt? tőlem sose kérdeztek nevet, anélkül is átállítják
  • bigbigle
    #150
    kártyás, anyám nevén van (ő írta alá), de feltölteni én töltöm pénzzel.
  • Aquir
    #149
    mert ki fizeti a telefont? nem feltétlenül kell szülő hozzá, ott van a gyikben
  • bigbigle
    #148
    nem éppen mert én töltöm a kártyámat de ha nem kell ő hozzá akkor én megcsinálnám
  • Aquir
    #147
    érdekes mert ezzel pont ő spórolna:)
  • bigbigle
    #146
    És kell hozzá az anyukám is mert az ő nevén van és én nem múltam 18 de ő viszont nem akarná végigcsinálni.
  • Aquir
    #145
    djuiceos leszel akkor miért ne
    itt a gyik
    megkéred hogy állítsák át, talán az online.telenor.hu oldalon is meg lehet tenni
  • bigbigle
    #144
    De akkor azokat amit olcsóbban vásárolhatnak a djuicesek azokat majd én is?
    És még valami:
    Akkor ezt az átállítást lehet telefonon keresztül is mert semmi infót nem találtam.
  • Aquir
    #143
    nem, megmarad a 20-as számod, simkártya sem kell mert a Telenor hálózatát használja a Djuice. csak megkérdezed a kezelőt a dolgokról és ha megkéred akkor átállítja neked.
    A Djuicenál pedig nincsenek akciók, ezek mind tartós díjak :) Persze van nekik valami mylife programjuk is, azt a honlapon megnézheted, olcsóbban vásárolhatsz bizonyos dolgokat, stb., de azokat is tartós kedvezményeknek hirdetik
  • bigbigle
    #142
    Erről nem is tudtam.
    Ennek hol tudok utánaolvasni és akkor új sim-kártya és telószám is kell?
    Mert akkor jobban megéri szerintem.

    (és akkor az akciókat is használhatom amiket a djuice csinál?)
  • Aquir
    #141
    De ha nem múltál el 26, akkor nem tudom milyen díj ellenében, de átállhatsz, és igényelheted a 29 Ft percdíjas kártyás tarifát (belföldön az Összes telefonszámot 29ft-ért hívhatod), és 500Ft-ért (a Telenor 20MB-os csomagjának áráért) kapod meg a Djuice 100MB-os mobilinternetét (a Djuice a Telenor része, csak fiataloknak)! Az 1440 számon az 1./2 menüpontban megnézheted a kártyás tarifákat, vagy ott a kezelő jelentkezését választod, akivel beszélhetsz és megkérdezheted amit nem tudsz, és kérésre átállítják a tarifád és a mobilinternetet is
  • bigbigle
    #140
    De nem Djuice-s vagyok:(

    És ahogy nézem van a 20Mb-os és a 100Mb-os csak a 100Mb-os az drága nekem arra a 20 meg nem tudom mire elég.Na mind1 köszönöm a segítséget.
  • Aquir
    #139
    Ok, én is ezért mondtam a lehetőségeket.

    Egyébként most nézem hogy nincs 40 MB-os csomag.
    De ahogy most megnéztem a Djuice mobilinternete olcsóbb...
  • bigbigle
    #138
    Oké csak azért kérdeztem mert a 100MB-os nekem drága ahhoz de a 40 meg nem tudom mire elég.
  • Aquir
    #137
    Az alap szvsz a mobil online start, nekem az volt automatikusan elsőnek beállítva (MB korlát nélkül 13 Ft/10kB, ez nem éri meg), de a telefonos menüben (1741) megnézhető mik aktívak a csomagban/mire cserélhető le).
    Elmondtam mennyire terheli a használat az adatforgalmat, ennél pontosabban nem tudom leírni, majd meglátod (az 1741-en a 8-1-6-2 menüpontból lekérdezhető a nagyobb csomagokból mennyi MB van hátra). Ha nem tetszik, 1 hónap múlva leválthatod másikra.
  • bigbigle
    #136
    Köszi a választ.
    A 40Mb-os az alap ugye? és az 500Ft amit akkor a kártyárol von le ugye?
    De ez a 40Mb akkor mire lenne elég vajon kb? PL: MSN-nél vagy youtubnál vagy facebooknal vagy sg-nél havonta hányszor lehetne nézegetni őket mert elvileg az opera mini az még előnyösebb is és a telefonom is ara van eredetileg:)

    A további választ is köszi.
  • Aquir
    #135
    én is pannonnál vagyok, kártyás, és a mobilinternet is ugyanarról a befizetett kártyás pénzről megy, mint a telefonhívás (ez +1000 ft mobilinternetre havonta). Nekem ez a havi 100 mb tudja fedezni opera minivel és google maps-sal a ténykedéseimet (hetente párszor ill. több napon nézek oldalakat.), folyamatos használat (egy-két youtube videó össz., MSN, napi több oldal) mellett néha az is szűkös de mostanában nekem bőven elég
  • bigbigle
    #134
    Hali!

    Nem tudom jó helyre írom-e, de leírom.
    Telenornál ha a legkisebb netet megrendelném akkor a telefonról vonják a havidíjat valamint opera böngészővel mire elég az a kis csomag?
  • Carp Hunter
    #133
    köszi
  • mukievil
    #132
    Hát ha uj tipusu telefont veszel, és nem egy 10 éveset, akkor nem! Ám jot tesz neki, ha néha teljesen lemerited, és teljesen feltöltöd , ugy legalább havonta!
  • Carp Hunter
    #131
    Sziasztok!
    Az új telefenok akkumulátorát ki kell sütni?
  • mukievil
    #130
    Biztos van valami program is rá! De van egy felbontása a mobilodnak... fogsz egy képet, és akár paintbe is összetudod huzni olyan méretűre! De az is lehet hogy elég az arányt megtartani, ami a kijelző aránya, mert a képet automatikusan beigazitja! Bár belassithatja a telefont egy nagyon nagy kép!

  • Prof William
    #129
    Már nem fontos... Akkor most már csak a háttérképes kérdés él.
  • Prof William
    #128
    Valamint flashot le lehet játszani?
  • Prof William
    #127
    Sziasztok!

    Van olyan oldal/program neten ahol saját magam készíthetem el egy saját képből a mobil hátteremet? Samsung monte-re.

    Valamint pl a zenelejátszót hogy rakhatom ki a lapozható oldalak valamelyikére? A FM rádiót valahogy ki tudtam rakni csak nem tudom hogy hogyan. :) Szintén S Monte-nél.